Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Alagna Valsesia

Steder å bo/Alagna Valsesia

Baita Trentin

LeiligheterVia Pietre Gemelle, 5, Alagna Valsesia, ItalyVis på kart

1 / 4
Sjekker pris for i kveld

Du blir ikke belastet ennå

Eller bestill det på telefon —(888) 789-8585

9.0 · Suveren6 anmeldelser

  • Innsjekking fra 15:00Utsjekking innen 11:00.
  • Suveren beliggenhetGjester rangerer beliggenheten 9.3 av 10, på Via Pietre Gemelle, 5.

Luksuriøs Leilighet i Alagna Valsesia Nylig renovert med fantastisk utsikt mot fjellene, tilbyr denne røykfrie leiligheten nær Monterosa Ski et separat soverom, fullt utstyrt kjøkken, og stue med flatskjerm-TV.

Praktiske Fasiliteter Nyt bekvemmeligheten av en minimarked på stedet under oppholdet ditt. Leiligheten leverer også håndklær, sengetøy, og enkel tilgang til nærliggende attraksjoner.

Ideell Beliggenhet Beliggende bare 2,8 km fra Monterosa Ski og 104 km fra Milano Malpensa Flyplass, er Baita Trentin den perfekte destinasjonen for ditt neste opphold.

For å bestille ditt opphold, besøk vår nettside eller ring oss nå!

Hva dette stedet tilbyr

  • Parkering
  • Gratis parkering
  • Røykfrie rom
  • Oppvarming
  • Røykfritt overalt
  • Minimarked på stedet
  • Vask av klær i henhold til lokale retningslinjer
  • Gjesterommene desinfiseres mellom oppholdene.
  • Brannslukkingsapparater

Rom

9.0

Suveren

Vurdert 9.0 av 10 av 6 gjester som bodde her.

  • Renslighet9.3
  • Service9.3
  • Beliggenhet9.3
  • Rom8.3
  • Fasiliteter9.3
  • Verdi9.3
  • Mat og drikke8.3

Gjester nevner

Functional and cozy apartmentExcellent communication
  • ThomasGermany

    ·oktober 2025·Par

    Klein aber fein!

    Kleine aber ungemein praktisch und gemütlich eingerichtete Ferienwohnung. Die Kommunikation via whatsapp lief perfekt - sogar mit kurzer Videoanleitung zum Auffinden der Wohnung und zur Inneneinrichtung - hat alles…

  • ChiaraItaly

    ·august 2025·Par

    Piccolino ma completo di tutto. Accogliente e pulitissimo. Ottima posizione per passeggiate e trekking

  • ElisaItaly

    ·juli 2025·Alenereisende

    Innamorata della Valsesia

    Una vista pazzesca.

    Appartamento estremamente funzionale, caldo ed accogliente.

    Nulla.

  • BIAGIOItaly

    ·juli 2025·Par

    Piccolo ma completo: dal bagno all'angolo cottura (con tutto quanto serve anche per cucinare). Più che buono come punto di appoggio per le belle camminate nei dintorni.

    La possibilità di utilizzo del bagno penso sia…

  • PaolidaItaly

    ·juli 2025·Alenereisende

    Carino, ma un po' soffocante

    Il monolocale è funzionale e curato nei minimi particolari nonostante le misure esigue.

    Ls posizione all'interno del condominio. Un ammezzato con tre finestrelle che rendono il locale piuttosto claustrofobico.

  • GabrielSE

    ·mars 2025

    Would love to come back

    Nice room with cooking facilities. It's fairly small, but efficient and very clean. Me and my son had an amazing stay. The host was very responsive and easy to communicate with, before and during the stay. Ski bus right…

Anmeldelser er skrevet av gjester som booket gjennom vår leverandør og bodde, vist som skrevet og på deres eget språk. Kategoriskår er leverandørens tolkning av nylige anmeldelser, oppdatert januar 2026.

Hvor du vil være

Via Pietre Gemelle, 5, Alagna Valsesia, Italy

Gjester vurderer beliggenheten 9.3 av 10 — suveren.

Ting å vite

Avbestilling

Hvert rom viser sine egne vilkår før du betaler.

De fleste priser kan avbestilles gratis frem til en dato som vises på rommet.

Ikke-refunderbare priser er merket som sådan.

Husregler

Innsjekk fra 15:00 til 09:00 PM

Utsjekk innen 11:00

Ingen barn

Vis mer

Ingen kjæledyr

Røykfrie rom tilgjengelig

Betaling og eiendom

Betalt når du booker, ikke i resepsjonen.

Prisene inkluderer skatter og avgifter vi kan lese.

Eiendommen kan ta et kort ved innsjekking for ekstrautgifter.

Vis mer

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Hva vi ville sjekket for deg her

  • Om det er plass til en pickup, tilhenger eller varebil, ikke bare en personbil.
  • Om prisen endrer seg for dine datoer, og hva den inkluderer.
  • Hva eiendommen faktisk krever i resepsjonen i tillegg til prisen.

Spørsmål om Baita Trentin

Når er innsjekking og utsjekking på Baita Trentin? 

Innsjekking er fra 15:00. Utsjekking er innen 11:00. Hvis du ankommer sent, gi beskjed så ber vi hotellet om å holde rommet.

Tillater Baita Trentin kjæledyr? 

Nei — eiendommen oppgir at kjæledyr ikke er tillatt.

Er det parkering på Baita Trentin? 

Parkering er oppført blant overnattingsstedets fasiliteter. Om det er gratis og om plass kan reserveres varierer, så vi sjekker det opp mot datoene dine i stedet for å love noe her.

Hvordan bestiller jeg Baita Trentin? 

Legg inn datoene dine ovenfor og bestill på nettet, eller ring (888) 789-8585 så gjør vi det for deg – inkludert ting et bestillingsskjema ikke håndterer, som en blokk med rom, en månedspris eller en faktura til arbeidsgiveren din.

Hvor ligger Baita Trentin? 

Via Pietre Gemelle, 5, Alagna Valsesia.

Andre steder vi booker i Alagna Valsesia

Ingenting å gjøre med bookingen over. Samme marked, priset på samme måte, for hvis denne ikke er den.

Alle opphold iAlagna Valsesia
MH Olen Boutique HotelMH Olen Boutique Hotel9.4 · 95 anmeldelserResidence OrmaResidence Orma9.7 · 51 anmeldelserAgriturismo AlagnaAgriturismo Alagna9.1 · 101 anmeldelserHotel CristalloHotel Cristallo9.0 · 87 anmeldelserMirtillo Blu Family ApartmentMirtillo Blu Family Apartment9.1 · 41 anmeldelser
Pensione GenzianellaTre Alberi LiberiIndren HusNH Collection Alagna Mirtillo RossoHotel MonterosaResidence KalipèPietre Gemelle ResortAlagna Mountain Resort & SPACasa SmittAlagna2000Baita RealeCASA NONNA RINAOlterzuba HusDa IvanaStilish wooden chalet fully renovated near the liftsAppartamento Zeli e Old AlagnaAGRITURISMO MONTANA FOLDCozy 500 Years Old Walser HomeL'aria di CasaGrazioso bilocale ai piedi del Monte RosaNest in AlagnaAd Maiora Baita Walser with SPACasa AlagnaHotel Montagna di LuceAlloggio in antica frazione Walser

Populære destinasjoner

  • Hoteller i Rome
  • Hoteller i London
  • Hoteller i Milan
  • Hoteller i Athens
  • Hoteller i Kissimmee, FL
  • Hoteller i Naples
  • Hoteller i Dubai
  • Hoteller i Buenos Aires
  • Hoteller i Sao Paulo
  • Hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Marrakech
  • Hoteller i Rio de Janeiro
  • Hoteller i Cape Town
  • Hoteller i Lisbon
  • Hoteller i Florence
  • Hoteller i Budapest
  • Hoteller i Manila
  • Hoteller i Madrid
  • Hoteller i Jakarta
  • Hoteller i Málaga
  • Hoteller i Tokyo
  • Hoteller i Kuala Lumpur
  • Hoteller i Porto
  • Hoteller i Paris
  • Hoteller i Ho Chi Minh City
  • Hoteller i Florianópolis
  • Hoteller i Nairobi
  • Hoteller i Osaka
  • Hoteller i Vienna
  • Hoteller i Palermo
  • Hoteller i New Delhi
  • Hoteller i Hanoi
  • Hoteller i Davenport, FL
  • Hoteller i Cairo
  • Hoteller i Bucharest
  • Hoteller i Seville
  • Hoteller i Canggu
  • Hoteller i Ubud
  • Hoteller i Tbilisi City
  • Hoteller i Venice
  • Hoteller i Split
  • Hoteller i Barcelona
  • Hoteller i Bangkok
  • Hoteller i Mexico City
  • Hoteller i Playa del Carmen
  • Hoteller i Marbella
  • Hoteller i Panama City Beach, FL
  • Hoteller i Tulum
  • Hoteller i Prague
  • Hoteller i Albufeira
  • Hoteller i Seoul
  • Hoteller i Catania
  • Hoteller i Warsaw
  • Hoteller i Kyoto
  • Hoteller i Bogotá
  • Hoteller i Myrtle Beach, SC
  • Hoteller i Belgrade
  • Hoteller i Bologna
  • Hoteller i Melbourne
  • Hoteller i Mar del Plata
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Rome
  • Med basseng hoteller i Rome
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Rome
  • Gratis parkering hoteller i Rome
  • Kjæledyr tillatt hoteller i London
  • Med basseng hoteller i London
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i London
  • Gratis parkering hoteller i London
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Milan
  • Med basseng hoteller i Milan
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Milan
  • Gratis parkering hoteller i Milan
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Athens
  • Med basseng hoteller i Athens
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Athens
  • Gratis parkering hoteller i Athens
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Kissimmee, FL
  • Med basseng hoteller i Kissimmee, FL
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Kissimmee, FL
  • Gratis parkering hoteller i Kissimmee, FL
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Naples
  • Med basseng hoteller i Naples
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Naples
  • Gratis parkering hoteller i Naples
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Dubai
  • Med basseng hoteller i Dubai
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Dubai
  • Gratis parkering hoteller i Dubai
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Buenos Aires
  • Med basseng hoteller i Buenos Aires
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Buenos Aires
  • Gratis parkering hoteller i Buenos Aires
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Sao Paulo
  • Med basseng hoteller i Sao Paulo
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Sao Paulo
  • Gratis parkering hoteller i Sao Paulo
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Istanbul
  • Med basseng hoteller i Istanbul
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Istanbul
  • Gratis parkering hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Albania
  • Hoteller i Argentina
  • Hoteller i Armenia
  • Hoteller i Australia
  • Hoteller i Austria
  • Hoteller i Azerbaijan
  • Hoteller i Belgium
  • Hoteller i Bosnia and Herzegovina
  • Hoteller i Brazil
  • Hoteller i Bulgaria
  • Hoteller i Canada
  • Hoteller i Chile
  • Hoteller i China
  • Hoteller i Colombia
  • Hoteller i Croatia
  • Hoteller i the Czech Republic
  • Hoteller i the Dominican Republic
  • Hoteller i Egypt
  • Hoteller i Finland
  • Hoteller i France
  • Hoteller i Georgia
  • Hoteller i Germany
  • Hoteller i Ghana
  • Hoteller i Greece
  • Hoteller i Hungary
  • Hoteller i India
  • Hoteller i Indonesia
  • Hoteller i Israel
  • Hoteller i Italy
  • Hoteller i Japan

Alle destinasjonerSteder å boHotellreservasjonerMånedlige og ukentlige priserRomblokker og grupperTilgjengelige romBildekreditering

Hjelp

  • Kontakt oss
  • Slik fungerer booking
  • Ring (888) 789-8585

Oppdag

  • Steder å bo
  • Hotellreservasjoner
  • Månedlige og ukentlige priser
  • Romblokker og grupper
  • Tilgjengelige rom

Vilkår og innstillinger

  • Bruksvilkår
  • Personvernerklæring
  • Avbestillinger og refusjon
  • Tilgjengelighet

Om Callstay

  • Om oss
  • Bildekreditering
© 2026 Callstay. Et Spotbo, Inc.-selskap.Prisene er de samme som ved direkte bestilling.

Fotografier av deres opphavspersoner, under lisensene oppført i vår bildekreditering.