Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Sitges

Steder å bo/Sitges

Aldara Sitges

Hoteller, 1-stjernersCarrer d'Espalter 11, Sitges, SpainVis på kart

1 / 4
Sjekker pris for i kveld

Du blir ikke belastet ennå

Eller bestill det på telefon —(888) 789-8585

8.3 · Veldig bra1 117 anmeldelser

  • Innsjekking fra 15:00Utsjekking innen 11:00.
  • Veldig bra beliggenhetGjester rangerer beliggenheten 8.6 av 10, på Carrer d'Espalter 11.

Sentral Beliggenhet Aldara Sitges er ideelt plassert i hjertet av Sitges, noe som gjør det enkelt for gjester å utforske byens attraksjoner og strender.

Komfortable Rom Gjestene kan nyte luftkjølte rom utstyrt med moderne fasiliteter som flatskjerm-TV, gratis WiFi og sikkerhetsbokser. Noen rom tilbyr til og med imponerende utsikt over byen.

Avslappende Utendørsbasseng Slapp av ved det sesongåpne utendørsbassenget eller nyt solen på terrassen mens du beundrer den vakre omgivelsen.

Opplev en perfekt kombinasjon av komfort og bekvemmelighet på Aldara Sitges. Bestill ditt opphold nå for en uforglemmelig opplevelse i Sitges!

Hva dette stedet tilbyr

  • WiFi tilgjengelig
  • Gratis WiFi
  • Røykfrie rom
  • Luftkondisjonering
  • Svømmebasseng
  • Oppvarming
  • Terrasse
  • Husdyr tillatt
  • Bagasjeoppbevaring
  • Verdiboks

Rom

8.3

Veldig bra

Vurdert 8.3 av 10 av 1 117 gjester som bodde her.

  • Renslighet8.1
  • Service8.5
  • Beliggenhet8.6
  • Rom8.0
  • Fasiliteter8.1
  • Verdi8.5
  • Mat og drikke8.4

Gjester nevner

Great locationFriendly staff
  • bekenadil addaFrance

    ·august 2026·Alenereisende

    Super!

    I always comback for My Spanish guy,he have always the smile and he is vey kind

  • JúliaSpain

    ·august 2026·Par

    Donde estaba situado

    Había hormigas

  • FordBelgium

    ·august 2026·Alenereisende

    Great value stay with lovely staff in the center of sitges .

    Lovely staff , nice quiet little pool centrally located and great value compared to other places in the city

    The pool area could do with a fresh up of paint .

  • WiesławaPoland

    ·august 2026·Alenereisende

    Lokalizacja

    Klaustrofobiczny pokój.

  • JonUnited Kingdom

    ·august 2026·Alenereisende

    Great location and hotel for a short stay

    Location was great. Friendly guy on reception. Roof terrace was perfect. Bed was comfortable. Room was adequate.

    Small bathroom.

  • Bairo93Italy

    ·august 2026·Gruppe

    Finde para la Fiesta Major

    Personale simpatico e amichevole, pronto a risolvere le varie necessità

    Buona posizione centrale e vicina alla stazione, ci si muove a piedi per tutta la città vecchia e anche verso le spiagge.

    Camera spaziosa il…

Anmeldelser er skrevet av gjester som booket gjennom vår leverandør og bodde, vist som skrevet og på deres eget språk. Kategoriskår er leverandørens tolkning av nylige anmeldelser, oppdatert januar 2026.

Hvor du vil være

Carrer d'Espalter 11, Sitges, Spain

Gjester vurderer beliggenheten 8.6 av 10 — veldig bra.

Ting å vite

Avbestilling

Hvert rom viser sine egne vilkår før du betaler.

De fleste priser kan avbestilles gratis frem til en dato som vises på rommet.

Ikke-refunderbare priser er merket som sådan.

Husregler

Innsjekk fra 15:00 til 12:00 AM

Utsjekk innen 11:00

Ingen barn

Vis mer

Ingen kjæledyr

Røykfrie rom tilgjengelig

Betaling og eiendom

Betalt når du booker, ikke i resepsjonen.

Prisene inkluderer skatter og avgifter vi kan lese.

Eiendommen kan ta et kort ved innsjekking for ekstrautgifter.

Vis mer

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. Swimming pool: Closed from Thu, Oct 15, 2026 until Mon, Mar 15, 2027 A deposit may be required at the property.

Hva vi ville sjekket for deg her

  • Kjæledyravgiften og eventuell størrelsesbegrensning, som er der disse bestillingene vanligvis går i stykker.
  • Om prisen endrer seg for dine datoer, og hva den inkluderer.
  • Hva eiendommen faktisk krever i resepsjonen i tillegg til prisen.

Spørsmål om Aldara Sitges

Når er innsjekking og utsjekking på Aldara Sitges? 

Innsjekking er fra 15:00. Utsjekking er innen 11:00. Hvis du ankommer sent, gi beskjed så ber vi hotellet om å holde rommet.

Tillater Aldara Sitges kjæledyr? 

Nei — eiendommen oppgir at kjæledyr ikke er tillatt.

Har Aldara Sitges basseng? 

Ja – et basseng er oppført blant overnattingsstedets fasiliteter. Sesongstengninger er vanlig, så vi bekrefter at det er åpent for datoene dine.

Har Aldara Sitges Wi‑Fi? 

Ja — internettilgang er oppført blant eiendommens fasiliteter.

Hvordan bestiller jeg Aldara Sitges? 

Legg inn datoene dine ovenfor og bestill på nettet, eller ring (888) 789-8585 så gjør vi det for deg – inkludert ting et bestillingsskjema ikke håndterer, som en blokk med rom, en månedspris eller en faktura til arbeidsgiveren din.

Hvor ligger Aldara Sitges? 

Carrer d'Espalter 11, Sitges.

Andre steder vi booker i Sitges

Ingenting å gjøre med bookingen over. Samme marked, priset på samme måte, for hvis denne ikke er den.

Alle opphold iSitges
Hotel Casa Vilella 4* SupHotel Casa Vilella 4* Sup9.6 · 403 anmeldelserHotel El XaletHotel El Xalet9.3 · 1328 anmeldelserDivino Hotel BoutiqueDivino Hotel Boutique9.3 · 706 anmeldelserMediterraneo SitgesMediterraneo Sitges9.1 · 2879 anmeldelserURH Sitges PlayaURH Sitges Playa9.1 · 1144 anmeldelser
Sabàtic Sitges Hotel, Autograph CollectionAntonio's HouseHotel CapriPrivat Hotel Liberty SitgesMasia Pou de la VinyaSitges Group Blue&WhiteApartamento Flavia II Sant DamiàAlenti Sitges HotelSweet AticBlue HomeMeliá SitgesApartamento zona playa de San SebastianApartamento Flavia I EspalterCalipolisEurostars SitgesViva Sitges - Sitges ViewME Sitges TerramarLoft espectacular vista al marHolaCamp Sitges GarroferSunway Playa Golf & Spa SitgesMadison RoomsHolaCamp Sitges RelaxSitges Centre. Simply CharmingSeafront SitgesSercotel Kalma Sitges

Populære destinasjoner

  • Hoteller i Rome
  • Hoteller i London
  • Hoteller i Milan
  • Hoteller i Athens
  • Hoteller i Kissimmee, FL
  • Hoteller i Naples
  • Hoteller i Dubai
  • Hoteller i Buenos Aires
  • Hoteller i Sao Paulo
  • Hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Marrakech
  • Hoteller i Rio de Janeiro
  • Hoteller i Cape Town
  • Hoteller i Lisbon
  • Hoteller i Florence
  • Hoteller i Budapest
  • Hoteller i Manila
  • Hoteller i Madrid
  • Hoteller i Jakarta
  • Hoteller i Málaga
  • Hoteller i Tokyo
  • Hoteller i Kuala Lumpur
  • Hoteller i Porto
  • Hoteller i Paris
  • Hoteller i Ho Chi Minh City
  • Hoteller i Florianópolis
  • Hoteller i Nairobi
  • Hoteller i Osaka
  • Hoteller i Vienna
  • Hoteller i Palermo
  • Hoteller i New Delhi
  • Hoteller i Hanoi
  • Hoteller i Davenport, FL
  • Hoteller i Cairo
  • Hoteller i Bucharest
  • Hoteller i Seville
  • Hoteller i Canggu
  • Hoteller i Ubud
  • Hoteller i Tbilisi City
  • Hoteller i Venice
  • Hoteller i Split
  • Hoteller i Barcelona
  • Hoteller i Bangkok
  • Hoteller i Mexico City
  • Hoteller i Playa del Carmen
  • Hoteller i Marbella
  • Hoteller i Panama City Beach, FL
  • Hoteller i Tulum
  • Hoteller i Prague
  • Hoteller i Albufeira
  • Hoteller i Seoul
  • Hoteller i Catania
  • Hoteller i Warsaw
  • Hoteller i Kyoto
  • Hoteller i Bogotá
  • Hoteller i Myrtle Beach, SC
  • Hoteller i Belgrade
  • Hoteller i Bologna
  • Hoteller i Melbourne
  • Hoteller i Mar del Plata
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Rome
  • Med basseng hoteller i Rome
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Rome
  • Gratis parkering hoteller i Rome
  • Kjæledyr tillatt hoteller i London
  • Med basseng hoteller i London
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i London
  • Gratis parkering hoteller i London
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Milan
  • Med basseng hoteller i Milan
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Milan
  • Gratis parkering hoteller i Milan
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Athens
  • Med basseng hoteller i Athens
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Athens
  • Gratis parkering hoteller i Athens
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Kissimmee, FL
  • Med basseng hoteller i Kissimmee, FL
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Kissimmee, FL
  • Gratis parkering hoteller i Kissimmee, FL
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Naples
  • Med basseng hoteller i Naples
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Naples
  • Gratis parkering hoteller i Naples
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Dubai
  • Med basseng hoteller i Dubai
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Dubai
  • Gratis parkering hoteller i Dubai
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Buenos Aires
  • Med basseng hoteller i Buenos Aires
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Buenos Aires
  • Gratis parkering hoteller i Buenos Aires
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Sao Paulo
  • Med basseng hoteller i Sao Paulo
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Sao Paulo
  • Gratis parkering hoteller i Sao Paulo
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Istanbul
  • Med basseng hoteller i Istanbul
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Istanbul
  • Gratis parkering hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Albania
  • Hoteller i Argentina
  • Hoteller i Armenia
  • Hoteller i Australia
  • Hoteller i Austria
  • Hoteller i Azerbaijan
  • Hoteller i Belgium
  • Hoteller i Bosnia and Herzegovina
  • Hoteller i Brazil
  • Hoteller i Bulgaria
  • Hoteller i Canada
  • Hoteller i Chile
  • Hoteller i China
  • Hoteller i Colombia
  • Hoteller i Croatia
  • Hoteller i the Czech Republic
  • Hoteller i the Dominican Republic
  • Hoteller i Egypt
  • Hoteller i Finland
  • Hoteller i France
  • Hoteller i Georgia
  • Hoteller i Germany
  • Hoteller i Ghana
  • Hoteller i Greece
  • Hoteller i Hungary
  • Hoteller i India
  • Hoteller i Indonesia
  • Hoteller i Israel
  • Hoteller i Italy
  • Hoteller i Japan

Alle destinasjonerSteder å boHotellreservasjonerMånedlige og ukentlige priserRomblokker og grupperTilgjengelige romBildekreditering

Hjelp

  • Kontakt oss
  • Slik fungerer booking
  • Ring (888) 789-8585

Oppdag

  • Steder å bo
  • Hotellreservasjoner
  • Månedlige og ukentlige priser
  • Romblokker og grupper
  • Tilgjengelige rom

Vilkår og innstillinger

  • Bruksvilkår
  • Personvernerklæring
  • Avbestillinger og refusjon
  • Tilgjengelighet

Om Callstay

  • Om oss
  • Bildekreditering
© 2026 Callstay. Et Spotbo, Inc.-selskap.Prisene er de samme som ved direkte bestilling.

Fotografier av deres opphavspersoner, under lisensene oppført i vår bildekreditering.