Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Aluva

Tempat menginap/Aluva

Treebo Dreams Arcade

Hotel-hotel, 2-bintangNayathode, Nedumbassery, Aluva, Kerala, 683572, Aluva, IndiaTunjukkan pada peta

1 / 4
Menyemak kadar malam ini

Anda belum akan dicaj

Atau tempah melalui telefon —(888) 789-8585

7.0 · Baik2 ulasan

  • lokasi BaikTetamu menilai lokasi 7.3 daripada 10, di Nayathode, Nedumbassery, Aluva, Kerala, 683572.

Perkhidmatan Bilik Nikmati kemudahan perkhidmatan bilik pada waktu terhad untuk penginapan yang santai.

Kemudahan Manfaatkan penyimpanan bagasi dan lif bagi keselesaan dan kemudahan anda.

Parkir Diri Percuma Parkir kenderaan anda dengan selamat di lokasi dengan kemudahan parkir diri percuma.

Larikan diri ke Treebo Dreams Arcade untuk pengalaman menginap yang menyenangkan dikelilingi oleh tarikan utama seperti Kuil Mahadeva dan Keerthisthambham. Tempah sekarang untuk pengalaman yang tidak dapat dilupakan.

Apa yang tempat ini tawarkan

  • Lif
  • Kaunter depan (waktu terhad)
  • Harta tanpa asap
  • Penyimpanan kenderaan sendiri percuma
  • Tempat letak kereta berbumbung
  • WiFi Percuma
  • Penyimpanan bagasi
  • Boleh diakses dengan kerusi roda

Bilik

7.0

Baik

Dinilai 7.0 daripada 10 oleh 2 tetamu yang menginap di sini.

  • Kebersihan8.0
  • Perkhidmatan8.0
  • Lokasi7.3
  • Bilik8.0
  • Kemudahan7.0
  • Nilai6.9
  • Makanan & minuman7.3

Tetamu menyebut

Clean roomsFriendly staffComfortable beds
  • Roopesh

    ·Mac 2025

    The property booked was under maintenance and we were changed to another property. This was not informed prior.

  • Bharathi

    ·Februari 2024

    Good silent more like a homestay feeling

Ulasan ditulis oleh tetamu yang menempah melalui pembekal kami dan menginap, dipaparkan seperti yang ditulis dan dalam bahasa mereka sendiri. Skor kategori adalah bacaan pembekal terhadap ulasan terkini, dikemas kini Jun 2025.

Di mana anda akan berada

Nayathode, Nedumbassery, Aluva, Kerala, 683572, Aluva, India

Tetamu menilai lokasi 7.3 daripada 10 — baik.

Perkara yang perlu diketahui

Pembatalan

Setiap bilik menunjukkan syaratnya sendiri sebelum anda membayar.

Kebanyakan kadar boleh dibatalkan secara percuma sehingga tarikh yang ditunjukkan pada bilik.

Kadar tidak boleh dikembalikan ditanda sedemikian.

Peraturan rumah

Tiada kanak-kanak

Tunjukkan lagi

Tiada haiwan peliharaan

Dilarang merokok di seluruh kawasan premis

The front desk is open daily from noon - midnight. The front desk is staffed during limited hours.

Haiwan Peliharaan. Haiwan peliharaan tidak dibenarkan

Umum. Pengurus/hotel profesional

Pembayaran & hartanah

Dibayar semasa tempahan, bukan di kaunter.

Kadar termasuk cukai dan yuran yang boleh kami baca.

Hartanah mungkin mengambil kad semasa daftar masuk untuk cagaran.

Apa yang kami akan semak untuk anda di sini

  • Bahawa bilik tanpa tangga sebenarnya tersedia pada tarikh anda, dan sama ada ia adalah pancuran mandian gelongsor atau tab mandi, yang tidak pernah dinyatakan dalam penyenaraian.
  • Sama ada ada ruang untuk pikap, treler atau van, bukan hanya kereta.
  • Sama ada kadar berubah untuk tarikh anda, dan apa yang termasuk.
  • Apa yang hartanah sebenarnya caj di kaunter di atas kadar.

Soalan tentang Treebo Dreams Arcade

Adakah Treebo Dreams Arcade membenarkan haiwan peliharaan?

Tidak — pihak hotel menyatakan bahawa haiwan peliharaan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kereta di Treebo Dreams Arcade?

Tempat letak kereta disenaraikan antara kemudahan hartanah. Sama ada percuma dan sama ada ruang boleh ditempah berbeza-beza, jadi kami semaknya berdasarkan tarikh anda daripada menjanjikannya di sini.

Adakah Treebo Dreams Arcade mempunyai Wi-Fi?

Ya — akses internet disenaraikan antara kemudahan hartanah.

Adakah Treebo Dreams Arcade mempunyai bilik yang boleh diakses kerusi roda?

Hartanah menyenaraikan kemudahan tanpa langkah atau boleh diakses. Tanda itu adalah yang paling kurang dapat menyelesaikan persoalan: hotel boleh mempunyai tanda itu dan masih mempunyai langkah di pintu masuk, atau tab mandi berbanding pancuran mandian gulung-masuk, dan ia tidak mengatakan sama ada bilik boleh diakses adalah percuma pada tarikh anda. Beritahu kami apa yang anda perlukan dan kami akan bertanya terus kepada hartanah daripada hanya membaca tanda itu.

Bagaimana saya menempah Treebo Dreams Arcade?

Masukkan tarikh anda di atas dan tempah dalam talian, atau hubungi (888) 789-8585 dan kami akan lakukannya untuk anda — termasuk perkara yang tidak dapat dikendalikan oleh borang tempahan, seperti blok bilik, kadar bulanan atau invois untuk majikan anda.

Di manakah Treebo Dreams Arcade?

Nayathode, Nedumbassery, Aluva, Kerala, 683572, Aluva.

Tempat lain yang kami tempah di Aluva

Tiada kaitan dengan tempahan di atas. Pasaran yang sama, harga yang sama, untuk jika ini bukan pilihan anda.

Semua penginapan diAluva
Presidency Airport HotelPresidency Airport Hotel9.0 · 1481 ulasanTaj Cochin International Airport, KeralaTaj Cochin International Airport, Kerala9.6 · 32 ulasanPort Muziris, a Tribute Portfolio Hotel by Marriott, Kochi AirportPort Muziris, a Tribute Portfolio Hotel by Marriott, Kochi Airport8.8 · 26 ulasanOnce Upon The RiverOnce Upon The River9.0 · 7 ulasanVajra Ayurveda and Yoga RetreatVajra Ayurveda and Yoga Retreat9.4 · 2 ulasan
Flora Airport Hotel and Convention Centre KochiCASA GRANDCastelo InnCloud9 Airport HotelGreen Line ResidencyHotel Grand RegencyHOTEL HANATA KOCHINamasthe Ayurveda and Yoga RetreatNatureVilla KochiPearl SpotRiverscape Tranquil Serviced ApartmentsVivanta Kochi AluvaElite PalazzoHotel VKJ InnCapital O 15754 Mookkannoor Tourist HomeSaj Earth ResortJippus GalaxyBlue Bell Airport HotelThe Villa RomanticaChael Residency CochinOYO 7630 Edassery VillageFortune Airport Road KochiAdam HomesFabhotel Dreamz Airport ResidencyFabhotel Reem Residency

Destinasi popular

  • Hotel diRome
  • Hotel diLondon
  • Hotel diMilan
  • Hotel diAthens
  • Hotel diKissimmee, FL
  • Hotel diNaples
  • Hotel diDubai
  • Hotel diBuenos Aires
  • Hotel diSao Paulo
  • Hotel diIstanbul
  • Hotel diMarrakech
  • Hotel diRio de Janeiro
  • Hotel diCape Town
  • Hotel diLisbon
  • Hotel diFlorence
  • Hotel diBudapest
  • Hotel diManila
  • Hotel diMadrid
  • Hotel diJakarta
  • Hotel diMálaga
  • Hotel diTokyo
  • Hotel diKuala Lumpur
  • Hotel diPorto
  • Hotel diParis
  • Hotel diHo Chi Minh City
  • Hotel diFlorianópolis
  • Hotel diNairobi
  • Hotel diOsaka
  • Hotel diVienna
  • Hotel diPalermo
  • Hotel diNew Delhi
  • Hotel diHanoi
  • Hotel diDavenport, FL
  • Hotel diCairo
  • Hotel diBucharest
  • Hotel diSeville
  • Hotel diCanggu
  • Hotel diUbud
  • Hotel diTbilisi City
  • Hotel diVenice
  • Hotel diSplit
  • Hotel diBarcelona
  • Hotel diBangkok
  • Hotel diMexico City
  • Hotel diPlaya del Carmen
  • Hotel diMarbella
  • Hotel diPanama City Beach, FL
  • Hotel diTulum
  • Hotel diPrague
  • Hotel diAlbufeira
  • Hotel diSeoul
  • Hotel diCatania
  • Hotel diWarsaw
  • Hotel diKyoto
  • Hotel diBogotá
  • Hotel diMyrtle Beach, SC
  • Hotel diBelgrade
  • Hotel diBologna
  • Hotel diMelbourne
  • Hotel diMar del Plata
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Rome
  • Hotel Dengan kolam renang di Rome
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Rome
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Rome
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di London
  • Hotel Dengan kolam renang di London
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di London
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di London
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Milan
  • Hotel Dengan kolam renang di Milan
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Milan
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Milan
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Athens
  • Hotel Dengan kolam renang di Athens
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Athens
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Athens
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Kissimmee, FL
  • Hotel Dengan kolam renang di Kissimmee, FL
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Kissimmee, FL
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Kissimmee, FL
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Naples
  • Hotel Dengan kolam renang di Naples
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Naples
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Naples
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Dubai
  • Hotel Dengan kolam renang di Dubai
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Dubai
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Dubai
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Buenos Aires
  • Hotel Dengan kolam renang di Buenos Aires
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Buenos Aires
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Buenos Aires
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Sao Paulo
  • Hotel Dengan kolam renang di Sao Paulo
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Sao Paulo
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Sao Paulo
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Istanbul
  • Hotel Dengan kolam renang di Istanbul
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Istanbul
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Istanbul
  • Hotel diAlbania
  • Hotel diArgentina
  • Hotel diArmenia
  • Hotel diAustralia
  • Hotel diAustria
  • Hotel diAzerbaijan
  • Hotel diBelgium
  • Hotel diBosnia and Herzegovina
  • Hotel diBrazil
  • Hotel diBulgaria
  • Hotel diCanada
  • Hotel diChile
  • Hotel diChina
  • Hotel diColombia
  • Hotel diCroatia
  • Hotel dithe Czech Republic
  • Hotel dithe Dominican Republic
  • Hotel diEgypt
  • Hotel diFinland
  • Hotel diFrance
  • Hotel diGeorgia
  • Hotel diGermany
  • Hotel diGhana
  • Hotel diGreece
  • Hotel diHungary
  • Hotel diIndia
  • Hotel diIndonesia
  • Hotel diIsrael
  • Hotel diItaly
  • Hotel diJapan

Semua destinasiTempat untuk menginapTempahan hotelKadar bulanan & mingguanBlok bilik & kumpulanBilik mesra aksesKredit imej

Bantuan

  • Hubungi kami
  • Cara tempahan berfungsi
  • Hubungi (888) 789-8585

Terokai

  • Tempat untuk menginap
  • Tempahan hotel
  • Kadar bulanan & mingguan
  • Blok bilik & kumpulan
  • Bilik mesra akses

Terma dan tetapan

  • Syarat Perkhidmatan
  • Dasar Privasi
  • Pembatalan dan bayaran balik
  • Kebolehcapaian

Tentang Callstay

  • Tentang kami
  • Kredit imej
© 2026 Callstay. Sebuah syarikat Spotbo, Inc..Kadar adalah sama seperti tempahan langsung.

Gambar oleh penulisnya, di bawah lesen yang disenaraikan dalam kami kredit imej.