Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Trendelburg

Tempat menginap/Trendelburg

Schlafgut in Deisel

Pangsapuri27 Raiffeisenstraße, Trendelburg, GermanyTunjukkan pada peta

1 / 4
Menyemak kadar malam ini

Anda belum akan dicaj

Atau tempah melalui telefon —(888) 789-8585

9.5 · Luar biasa23 ulasan

  • Daftar masuk dari 3:00 PTGDaftar keluar sebelum 11:00 PG.
  • lokasi CemerlangTetamu menilai lokasi 9.1 daripada 10, di 27 Raiffeisenstraße.

Keindahan Taman Yang Tenang - Nikmati penginapan yang damai dikelilingi oleh alam di taman kami.

Penginapan yang Selesa - Berehatlah di unit kami yang lengkap dengan kemudahan moden seperti TV skrin rata dan bilik mandi peribadi.

Lokasi yang Strategik - Terokai tarikan-tarikan berdekatan seperti Bergpark Wilhelmshoehe dan Muzium Brothers Grimm, hanya dalam jarak pemanduan yang singkat.

Tempah sekarang untuk percutian yang tenang di Schlafgut di Deisel.

Apa yang tempat ini tawarkan

  • WiFi tersedia
  • WiFi Percuma
  • Tempat letak kereta
  • Penyimpanan Percuma
  • Bilik larangan merokok
  • Pemanasan
  • Teras
  • Taman
  • Tidak merokok di seluruh kawasan
  • Tempat letak kereta peribadi

Bilik

9.5

Luar biasa

Dinilai 9.5 daripada 10 oleh 23 tetamu yang menginap di sini.

  • Kebersihan9.1
  • Perkhidmatan10.0
  • Lokasi9.1
  • Bilik9.6
  • Kemudahan9.6
  • Nilai9.1
  • Makanan & minuman10.0

Tetamu menyebut

Modern facilitiesComplimentary breakfast
  • BettyGermany

    ·Ogos 2026·Keluarga

    Ruhig, super freundlich und einfach toll

    wers ruhig mag reist nach Schlafgut in Deisel. Eine tipp-topp renovierte und super cleane Unterkunft mit allem was das Herz des Reisenden begehrt. Wir haben super geschlafen und waren restlos von der Freundlichkeit der…

  • KlausGermany

    ·Mei 2026·Pasangan

    Wir kommen wieder und sagen Danke für die tolle Unterkunft und Begrüßung

    Erstmal eine freundliche und unkomplizierte Begrüßung

    Tolles zuhause und alles vorhanden was man braucht „wirklich durchdacht „ und an seinem Platz

    Alles sehr gut und nichts zu kritisieren 🤩

  • YviGermany

    ·September 2025·Pasangan

    Einrichtung topp, sehr modern. Es wurde uns ein kleines Frühstück bereit gestellt obwohl dies nicht vorgesehen war. Top!

  • DreliGermany

    ·Julai 2025·Pasangan

    Modernes Apartment für 2 Personen

    Sehr geschmackvoll eingerichtetes und modernes Apartement. Tolle Dusche, bequeme Betten. Wundervolle Ruhe für einen gesunden Schlaf und herrliche Natur.

    Jammern auf hohem Niveau: Der zu kleine Kühlschrank ohne…

  • JörnGermany

    ·Julai 2025·Pengembara solo

    Absoluter Geheimtipp und der beste Beweis, dass sich ländliche Ruhe und hoher Komfort nicht ausschließen müssen. Sehr he

    Absoluter Geheimtipp und der beste Beweis, dass sich ländliche Ruhe und hoher Komfort nicht ausschließen müssen.

    Sehr herzlich, komfortabel und wiederholungswürdig.

  • KlausGermany

    ·Jun 2025·Pasangan

    Eine wunderschöne Unterkunft mit schönem Blick ins Grüne und sehr freundliche Gastgeber.

Ulasan ditulis oleh tetamu yang menempah melalui pembekal kami dan menginap, dipaparkan seperti yang ditulis dan dalam bahasa mereka sendiri. Skor kategori adalah bacaan pembekal terhadap ulasan terkini, dikemas kini Januari 2026.

Di mana anda akan berada

27 Raiffeisenstraße, Trendelburg, Germany

Tetamu menilai lokasi 9.1 daripada 10 — cemerlang.

Perkara yang perlu diketahui

Pembatalan

Setiap bilik menunjukkan syaratnya sendiri sebelum anda membayar.

Kebanyakan kadar boleh dibatalkan secara percuma sehingga tarikh yang ditunjukkan pada bilik.

Kadar tidak boleh dikembalikan ditanda sedemikian.

Peraturan rumah

Daftar masuk dari 3:00 PTG sehingga 06:00 PM

Daftar keluar sebelum 11:00 PG

Kanak-kanak dialu-alukan

Tunjukkan lagi

Tiada haiwan peliharaan

Bilik bebas asap rokok tersedia

Pembayaran & hartanah

Dibayar semasa tempahan, bukan di kaunter.

Kadar termasuk cukai dan yuran yang boleh kami baca.

Hartanah mungkin mengambil kad semasa daftar masuk untuk cagaran.

Tunjukkan lagi

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Apa yang kami akan semak untuk anda di sini

  • Sama ada ada ruang untuk pikap, treler atau van, bukan hanya kereta.
  • Sama ada kadar berubah untuk tarikh anda, dan apa yang termasuk.
  • Apa yang hartanah sebenarnya caj di kaunter di atas kadar.

Soalan tentang Schlafgut in Deisel

Pukul berapa daftar masuk dan daftar keluar di Schlafgut in Deisel?

Daftar masuk adalah dari 3:00 PTG. Daftar keluar adalah sebelum 11:00 PG. Jika anda tiba lewat, beritahu kami dan kami akan minta pihak hotel untuk menahan bilik.

Adakah Schlafgut in Deisel membenarkan haiwan peliharaan?

Tidak — pihak hotel menyatakan bahawa haiwan peliharaan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kereta di Schlafgut in Deisel?

Tempat letak kereta disenaraikan antara kemudahan hartanah. Sama ada percuma dan sama ada ruang boleh ditempah berbeza-beza, jadi kami semaknya berdasarkan tarikh anda daripada menjanjikannya di sini.

Adakah Schlafgut in Deisel mempunyai Wi-Fi?

Ya — akses internet disenaraikan antara kemudahan hartanah.

Bagaimana saya menempah Schlafgut in Deisel?

Masukkan tarikh anda di atas dan tempah dalam talian, atau hubungi (888) 789-8585 dan kami akan lakukannya untuk anda — termasuk perkara yang tidak dapat dikendalikan oleh borang tempahan, seperti blok bilik, kadar bulanan atau invois untuk majikan anda.

Di manakah Schlafgut in Deisel?

27 Raiffeisenstraße, Trendelburg.

Tempat lain yang kami tempah di Trendelburg

Tiada kaitan dengan tempahan di atas. Pasaran yang sama, harga yang sama, untuk jika ini bukan pilihan anda.

Semua penginapan diTrendelburg
Hotel Burg TrendelburgHotel Burg Trendelburg9.1 · 130 ulasanFroschkönig mit TeichblickFroschkönig mit Teichblick9.7 · 6 ulasanFerienwohnung am Reinhardswald -Buchenzweig-Ferienwohnung am Reinhardswald -Buchenzweig-9.0 · 4 ulasanBeim Bildhauer Karl FBeim Bildhauer Karl F9.8 · 34 ulasanHotel & Restaurant - Gasthaus BrandnerHotel & Restaurant - Gasthaus Brandner9.6 · 33 ulasan
Ferienwohnung SchmetterlingFerienwohnung am SchmetterlingssteigFerienwohnung am Reinhardswald - Eichenlaub - mit SaunaBrandners Ferienwohnung QuetscheFerienwohnung mit HerzLandhaus HillebrandFerienwohnungen am CampingplatzPension MarcoFerienwohnung GottsbürenFerienwohnung mit Garten auf dem BauernhofHoliday Apartment KemenateLandhaus Nahe Sababurg SchlossNice Apartment in Hesse With Relaxation AreaSpacious Farmhouse in Friedrichsfeld near ForestWohnung BurggartenWohnung KemenateWohnung Trendula

Destinasi popular

  • Hotel diRome
  • Hotel diLondon
  • Hotel diMilan
  • Hotel diAthens
  • Hotel diKissimmee, FL
  • Hotel diNaples
  • Hotel diDubai
  • Hotel diBuenos Aires
  • Hotel diSao Paulo
  • Hotel diIstanbul
  • Hotel diMarrakech
  • Hotel diRio de Janeiro
  • Hotel diCape Town
  • Hotel diLisbon
  • Hotel diFlorence
  • Hotel diBudapest
  • Hotel diManila
  • Hotel diMadrid
  • Hotel diJakarta
  • Hotel diMálaga
  • Hotel diTokyo
  • Hotel diKuala Lumpur
  • Hotel diPorto
  • Hotel diParis
  • Hotel diHo Chi Minh City
  • Hotel diFlorianópolis
  • Hotel diNairobi
  • Hotel diOsaka
  • Hotel diVienna
  • Hotel diPalermo
  • Hotel diNew Delhi
  • Hotel diHanoi
  • Hotel diDavenport, FL
  • Hotel diCairo
  • Hotel diBucharest
  • Hotel diSeville
  • Hotel diCanggu
  • Hotel diUbud
  • Hotel diTbilisi City
  • Hotel diVenice
  • Hotel diSplit
  • Hotel diBarcelona
  • Hotel diBangkok
  • Hotel diMexico City
  • Hotel diPlaya del Carmen
  • Hotel diMarbella
  • Hotel diPanama City Beach, FL
  • Hotel diTulum
  • Hotel diPrague
  • Hotel diAlbufeira
  • Hotel diSeoul
  • Hotel diCatania
  • Hotel diWarsaw
  • Hotel diKyoto
  • Hotel diBogotá
  • Hotel diMyrtle Beach, SC
  • Hotel diBelgrade
  • Hotel diBologna
  • Hotel diMelbourne
  • Hotel diMar del Plata
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Rome
  • Hotel Dengan kolam renang di Rome
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Rome
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Rome
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di London
  • Hotel Dengan kolam renang di London
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di London
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di London
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Milan
  • Hotel Dengan kolam renang di Milan
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Milan
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Milan
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Athens
  • Hotel Dengan kolam renang di Athens
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Athens
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Athens
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Kissimmee, FL
  • Hotel Dengan kolam renang di Kissimmee, FL
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Kissimmee, FL
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Kissimmee, FL
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Naples
  • Hotel Dengan kolam renang di Naples
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Naples
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Naples
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Dubai
  • Hotel Dengan kolam renang di Dubai
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Dubai
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Dubai
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Buenos Aires
  • Hotel Dengan kolam renang di Buenos Aires
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Buenos Aires
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Buenos Aires
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Sao Paulo
  • Hotel Dengan kolam renang di Sao Paulo
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Sao Paulo
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Sao Paulo
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Istanbul
  • Hotel Dengan kolam renang di Istanbul
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Istanbul
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Istanbul
  • Hotel diAlbania
  • Hotel diArgentina
  • Hotel diArmenia
  • Hotel diAustralia
  • Hotel diAustria
  • Hotel diAzerbaijan
  • Hotel diBelgium
  • Hotel diBosnia and Herzegovina
  • Hotel diBrazil
  • Hotel diBulgaria
  • Hotel diCanada
  • Hotel diChile
  • Hotel diChina
  • Hotel diColombia
  • Hotel diCroatia
  • Hotel dithe Czech Republic
  • Hotel dithe Dominican Republic
  • Hotel diEgypt
  • Hotel diFinland
  • Hotel diFrance
  • Hotel diGeorgia
  • Hotel diGermany
  • Hotel diGhana
  • Hotel diGreece
  • Hotel diHungary
  • Hotel diIndia
  • Hotel diIndonesia
  • Hotel diIsrael
  • Hotel diItaly
  • Hotel diJapan

Semua destinasiTempat untuk menginapTempahan hotelKadar bulanan & mingguanBlok bilik & kumpulanBilik mesra aksesKredit imej

Bantuan

  • Hubungi kami
  • Cara tempahan berfungsi
  • Hubungi (888) 789-8585

Terokai

  • Tempat untuk menginap
  • Tempahan hotel
  • Kadar bulanan & mingguan
  • Blok bilik & kumpulan
  • Bilik mesra akses

Terma dan tetapan

  • Syarat Perkhidmatan
  • Dasar Privasi
  • Pembatalan dan bayaran balik
  • Kebolehcapaian

Tentang Callstay

  • Tentang kami
  • Kredit imej
© 2026 Callstay. Sebuah syarikat Spotbo, Inc..Kadar adalah sama seperti tempahan langsung.

Gambar oleh penulisnya, di bawah lesen yang disenaraikan dalam kami kredit imej.