Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Limassol

Tempat menginap/Limassol

Park Beach Hotel

Hotel-hotel, 3-bintang12, Georgiou A' Street, Germasogeia, LimassolTunjukkan pada peta

1 / 4
Menyemak kadar malam ini

Anda belum akan dicaj

Atau tempah melalui telefon —(888) 789-8585
Sangat baik

Tetamu menilainya paling tinggi untuk location, service dan food.

8.41,066Ulasan
  • Daftar masuk dari 3:00 PTGDaftar keluar sebelum 12:00 PTG. Kaunter hadapan dikendalikan sepanjang masa, jadi ketibaan lewat tidak menjadi masalah.
  • lokasi Luar biasaTetamu menilai lokasi 9.9 daripada 10, di 12, Georgiou A' Street, Germasogeia.
  • Sarapan pagi tersediaTermasuk dalam beberapa kadar — papan ditunjukkan pada setiap bilik.

Syurga di Persisiran Pantai dengan Kemudahan Mewah

Bilik Mewah dengan Pemandangan Menakjubkan Nikmati bilik yang dihias dengan cita rasa di Park Beach Hotel, lengkap dengan lantai kayu dan kemudahan moden. Rasai keselesaan di balkoni atau teres peribadi, dengan beberapa bilik menawarkan pemandangan laut yang menakjubkan.

Pilihan Makan dan Hiburan yang Menyenangkan Santap hidangan Cypriot serta antarabangsa yang lazat di restoran dalaman atau menikmati udara segar di restoran terbuka. Luangkan masa di bar tepi kolam dengan makanan ringan dan minuman, sambil mendengar muzik secara langsung pada waktu malam.

Kemudahan dan Rekreasi dalam Satu Berenang di kolam renang luar yang besar, bersantai di sauna, atau kekalkan kecergasan di gim. Dengan kedai dan restoran berdekatan serta pusat bandar Limassol yang tidak jauh, Park Beach Hotel adalah gabungan sempurna antara kemudahan dan keselesaan.

Apa yang tempat ini tawarkan

  • Kemudahan kecergasan
  • WiFi tersedia
  • WiFi Percuma
  • Tempat letak kereta
  • Penyimpanan Percuma
  • Bilik larangan merokok
  • Penyejuk udara
  • Pusat kecergasan
  • Kolam renang
  • Meja depan 24 jam

Bilik

8.4

Sangat baik

Dinilai 8.4 daripada 10 oleh 1,066 tetamu yang menginap di sini.

  • Kebersihan6.9
  • Perkhidmatan9.3
  • Lokasi9.9
  • Bilik7.3
  • Kemudahan8.3
  • Nilai8.3
  • Makanan & minuman8.4

Tetamu menyebut

Good locationFriendly staffNice breakfast options
  • ArianaSerbia

    ·Ogos 2026·Keluarga

    Cena- usluga je realno

    Ljubaznost osoblja, to sto izlazi direktno na plazu.

    Hrana na dorucku je bila jako loseg kvaliteta, oko bazena toliko smeca, praznih čaša…

    Čovek bez majice ulazi na dorucak i krece da sipa 10 casa soka. Ja razumem da su…

  • AgnieszkaPoland

    ·Ogos 2026·Pengembara solo

    Hotel wygrywa lokalizacją.

    Z hotelowego basenu/ oraz pokoi widać morze, jest bardzo zielono. Cykady cykają tworząc niepowtarzalną atmosferę.

    Pokoje czyszczone codziennie.

    Brak czajnika w pokojach! Oraz bardzo mała lodówka ( miniaturowa - mieściły…

  • ElenaIsrael

    ·Ogos 2026·Keluarga

    Расположение отеля очень хорошее.. Вечерние мероприятия очень хороши. Молодцы работники отеля.

    Завтраки были однообразными. Каждый день одно и то же. Выбор небольшой.

    Из за раннего отьезда один завтрак пропал. Заменили на круасаны. Поменять этот завтрак на ужин предыдущего дня даже с доплатой оказалось…

  • tevfikTurkey

    ·Ogos 2026·Pengembara solo

    Manzara ve sahile yakınlığı

    Engelli için uygun değil rampa vesaire yok, yemek çeşitliliği az

  • RomanSerbia

    ·Ogos 2026·Pengembara solo

    Great location and lovely personel. Room's quality exceeded my expectations. Internet's speed was reliable enough to have a long video calls without breaks.

    A few minor repairs are needed in the bathroom

  • yairIsrael

    ·Ogos 2026·Pengembara solo

    Great location on the beach and very nice hotel.the problem is the noise from cleaning -they start very early ,in addition I had a lot of ants in my room

Ulasan ditulis oleh tetamu yang menempah melalui pembekal kami dan menginap, dipaparkan seperti yang ditulis dan dalam bahasa mereka sendiri. Skor kategori adalah bacaan pembekal terhadap ulasan terkini, dikemas kini Disember 2025.

Di mana anda akan berada

12, Georgiou A' Street, Germasogeia, Limassol

Tetamu menilai lokasi 9.9 daripada 10 — luar biasa.

Perkara yang perlu diketahui

Pembatalan

Setiap bilik menunjukkan syaratnya sendiri sebelum anda membayar.

Kebanyakan kadar boleh dibatalkan secara percuma sehingga tarikh yang ditunjukkan pada bilik.

Kadar tidak boleh dikembalikan ditanda sedemikian.

Peraturan rumah

Daftar masuk dari 3:00 PTG sehingga 12:00 AM

Daftar keluar sebelum 12:00 PTG

Kanak-kanak dialu-alukan

Tunjukkan lagi

Tiada haiwan peliharaan

Bilik bebas asap rokok tersedia

Pembayaran & hartanah

Dibayar semasa tempahan, bukan di kaunter.

Kadar termasuk cukai dan yuran yang boleh kami baca.

Hartanah mungkin mengambil kad semasa daftar masuk untuk cagaran.

Apa yang kami akan semak untuk anda di sini

  • Berapa banyak bilik yang akan mereka tahan pada satu masa, untuk berapa lama, dan dengan syarat apa.
  • Bahawa bilik tanpa tangga sebenarnya tersedia pada tarikh anda, dan sama ada ia adalah pancuran mandian gelongsor atau tab mandi, yang tidak pernah dinyatakan dalam penyenaraian.
  • Bahawa meja hadapan dikendalikan apabila anda tiba, dan bilik dipegang selepas potong masa.
  • Yuran haiwan peliharaan dan sebarang had saiz, di mana tempahan ini biasanya gagal.
  • Sama ada ada ruang untuk pikap, treler atau van, bukan hanya kereta.
  • Sama ada sarapan termasuk dalam kadar atau ditambah semasa daftar keluar, dan pada pukul berapa ia disediakan.
  • Sama ada kadar berubah untuk tarikh anda, dan apa yang termasuk.
  • Apa yang hartanah sebenarnya caj di kaunter di atas kadar.

Soalan tentang Park Beach Hotel

Pukul berapa daftar masuk dan daftar keluar di Park Beach Hotel?

Daftar masuk adalah dari 3:00 PTG. Daftar keluar adalah sebelum 12:00 PTG. Jika anda tiba lewat, beritahu kami dan kami akan minta pihak hotel untuk menahan bilik.

Adakah Park Beach Hotel membenarkan haiwan peliharaan?

Tidak — pihak hotel menyatakan bahawa haiwan peliharaan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kereta di Park Beach Hotel?

Tempat letak kereta disenaraikan antara kemudahan hartanah. Sama ada percuma dan sama ada ruang boleh ditempah berbeza-beza, jadi kami semaknya berdasarkan tarikh anda daripada menjanjikannya di sini.

Adakah Park Beach Hotel mempunyai kolam renang?

Ya — kolam renang disenaraikan antara kemudahan hartanah. Penutupan bermusim adalah biasa, jadi kami akan mengesahkan ia dibuka untuk tarikh anda.

Adakah sarapan termasuk di Park Beach Hotel?

Sarapan ditawarkan di hartanah. Sama ada ia termasuk bergantung pada kadar — jenis penginapan ditunjukkan pada setiap bilik sebaik sahaja anda memasukkan tarikh.

Adakah Park Beach Hotel mempunyai Wi-Fi?

Ya — akses internet disenaraikan antara kemudahan hartanah.

Bolehkah saya menempah blok bilik di Park Beach Hotel?

Hartanah menyenaraikan ruang mesyuarat dan jamuan, yang biasanya bermakna ia mengendalikan perniagaan kumpulan — tetapi berapa banyak bilik yang boleh diadakan sekali, untuk berapa lama, dan pada kadar apa ditetapkan kes demi kes dan tidak ada dalam mana-mana suapan. Beritahu kami tarikh dan bilangan bilik dan kami akan dapatkan terma tersebut daripada hartanah secara bertulis sebelum apa-apa dicaj.

Adakah Park Beach Hotel mempunyai bilik yang boleh diakses kerusi roda?

Hartanah menyenaraikan kemudahan tanpa langkah atau boleh diakses. Tanda itu adalah yang paling kurang dapat menyelesaikan persoalan: hotel boleh mempunyai tanda itu dan masih mempunyai langkah di pintu masuk, atau tab mandi berbanding pancuran mandian gulung-masuk, dan ia tidak mengatakan sama ada bilik boleh diakses adalah percuma pada tarikh anda. Beritahu kami apa yang anda perlukan dan kami akan bertanya terus kepada hartanah daripada hanya membaca tanda itu.

Bolehkah saya daftar masuk lewat di Park Beach Hotel?

Hartanah menyenaraikan kaunter hadapan yang dikendalikan 24 jam, jadi ketibaan lewat sepatutnya boleh dilakukan. Daftar masuk standard adalah dari 3:00 PTG. Bilik masih dilepaskan selepas masa potong di beberapa hartanah tanpa mengira waktu kaunter, jadi beritahu kami masa ketibaan anda dan kami akan minta mereka menahannya.

Bagaimana saya menempah Park Beach Hotel?

Masukkan tarikh anda di atas dan tempah dalam talian, atau hubungi (888) 789-8585 dan kami akan lakukannya untuk anda — termasuk perkara yang tidak dapat dikendalikan oleh borang tempahan, seperti blok bilik, kadar bulanan atau invois untuk majikan anda.

Di manakah Park Beach Hotel?

12, Georgiou A' Street, Germasogeia, Limassol.

Tempat lain yang kami tempah di Limassol

Tiada kaitan dengan tempahan di atas. Pasaran yang sama, harga yang sama, untuk jika ini bukan pilihan anda.

Semua penginapan diLimassol
Alinea Urban Saripolou SquareAlinea Urban Saripolou Square10.0 · 341 ulasanFour Seasons HotelFour Seasons Hotel9.6 · 2817 ulasanAmathus Beach Hotel LimassolAmathus Beach Hotel Limassol9.6 · 2580 ulasanNiki's HouseNiki's House9.4 · 836 ulasanAlinea Primo Historic CenterAlinea Primo Historic Center9.4 · 537 ulasan
Heart HotelAlinea Suites Limassol CenterThe JoloAlinea Diono Historic CenterRoyal Apollonia by Louis HotelsOld Port HotelChrielka HotelMediterranean Beach HotelThe GrandResort - Leonardo Limited EditionOlympic Residence Deluxe ApartmentsCastle Holiday ApartmentsLimassol Del MarVega ApartmentsOlosuitesThe Icon LimassolDespoina Town HouseNostalgia aptsS Paul HotelNYX Hotel LimassolBosco ParadisoCrowne Plaza Limassol by IHGSunset GardensS Paul City HotelRodous Village HouseSt Raphael Resort & Marina

Destinasi popular

  • Hotel diRome
  • Hotel diLondon
  • Hotel diMilan
  • Hotel diAthens
  • Hotel diKissimmee, FL
  • Hotel diNaples
  • Hotel diDubai
  • Hotel diBuenos Aires
  • Hotel diSao Paulo
  • Hotel diIstanbul
  • Hotel diMarrakech
  • Hotel diRio de Janeiro
  • Hotel diCape Town
  • Hotel diLisbon
  • Hotel diFlorence
  • Hotel diBudapest
  • Hotel diManila
  • Hotel diMadrid
  • Hotel diJakarta
  • Hotel diMálaga
  • Hotel diTokyo
  • Hotel diKuala Lumpur
  • Hotel diPorto
  • Hotel diParis
  • Hotel diHo Chi Minh City
  • Hotel diFlorianópolis
  • Hotel diNairobi
  • Hotel diOsaka
  • Hotel diVienna
  • Hotel diPalermo
  • Hotel diNew Delhi
  • Hotel diHanoi
  • Hotel diDavenport, FL
  • Hotel diCairo
  • Hotel diBucharest
  • Hotel diSeville
  • Hotel diCanggu
  • Hotel diUbud
  • Hotel diTbilisi City
  • Hotel diVenice
  • Hotel diSplit
  • Hotel diBarcelona
  • Hotel diBangkok
  • Hotel diMexico City
  • Hotel diPlaya del Carmen
  • Hotel diMarbella
  • Hotel diPanama City Beach, FL
  • Hotel diTulum
  • Hotel diPrague
  • Hotel diAlbufeira
  • Hotel diSeoul
  • Hotel diCatania
  • Hotel diWarsaw
  • Hotel diKyoto
  • Hotel diBogotá
  • Hotel diMyrtle Beach, SC
  • Hotel diBelgrade
  • Hotel diBologna
  • Hotel diMelbourne
  • Hotel diMar del Plata
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Rome
  • Hotel Dengan kolam renang di Rome
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Rome
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Rome
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di London
  • Hotel Dengan kolam renang di London
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di London
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di London
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Milan
  • Hotel Dengan kolam renang di Milan
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Milan
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Milan
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Athens
  • Hotel Dengan kolam renang di Athens
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Athens
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Athens
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Kissimmee, FL
  • Hotel Dengan kolam renang di Kissimmee, FL
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Kissimmee, FL
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Kissimmee, FL
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Naples
  • Hotel Dengan kolam renang di Naples
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Naples
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Naples
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Dubai
  • Hotel Dengan kolam renang di Dubai
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Dubai
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Dubai
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Buenos Aires
  • Hotel Dengan kolam renang di Buenos Aires
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Buenos Aires
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Buenos Aires
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Sao Paulo
  • Hotel Dengan kolam renang di Sao Paulo
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Sao Paulo
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Sao Paulo
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Istanbul
  • Hotel Dengan kolam renang di Istanbul
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Istanbul
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Istanbul
  • Hotel diAlbania
  • Hotel diArgentina
  • Hotel diArmenia
  • Hotel diAustralia
  • Hotel diAustria
  • Hotel diAzerbaijan
  • Hotel diBelgium
  • Hotel diBosnia and Herzegovina
  • Hotel diBrazil
  • Hotel diBulgaria
  • Hotel diCanada
  • Hotel diChile
  • Hotel diChina
  • Hotel diColombia
  • Hotel diCroatia
  • Hotel dithe Czech Republic
  • Hotel dithe Dominican Republic
  • Hotel diEgypt
  • Hotel diFinland
  • Hotel diFrance
  • Hotel diGeorgia
  • Hotel diGermany
  • Hotel diGhana
  • Hotel diGreece
  • Hotel diHungary
  • Hotel diIndia
  • Hotel diIndonesia
  • Hotel diIsrael
  • Hotel diItaly
  • Hotel diJapan

Semua destinasiTempat untuk menginapTempahan hotelKadar bulanan & mingguanBlok bilik & kumpulanBilik mesra aksesKredit imej

Bantuan

  • Hubungi kami
  • Cara tempahan berfungsi
  • Hubungi (888) 789-8585

Terokai

  • Tempat untuk menginap
  • Tempahan hotel
  • Kadar bulanan & mingguan
  • Blok bilik & kumpulan
  • Bilik mesra akses

Terma dan tetapan

  • Syarat Perkhidmatan
  • Dasar Privasi
  • Pembatalan dan bayaran balik
  • Kebolehcapaian

Tentang Callstay

  • Tentang kami
  • Kredit imej
© 2026 Callstay. Sebuah syarikat Spotbo, Inc..Kadar adalah sama seperti tempahan langsung.

Gambar oleh penulisnya, di bawah lesen yang disenaraikan dalam kami kredit imej.