Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Leimen

Tempat menginap/Leimen

Leimen51 WG7

Pangsapuri51 Rohrbacher Straße, Leimen, GermanyTunjukkan pada peta

1 / 4
Menyemak kadar malam ini

Anda belum akan dicaj

Atau tempah melalui telefon —(888) 789-8585

6.0 · Menyenangkan27 ulasan

  • Daftar masuk dari 3:00 PTGDaftar keluar sebelum 11:00 PG.
  • lokasi MenyenangkanTetamu menilai lokasi 6.5 daripada 10, di 51 Rohrbacher Straße.

Lokasi yang Mudah Diakses Terletak tidak jauh dari tarikan utama seperti Stesen Pusat Heidelberg dan Teater Heidelberg, Leimen51 WG menawarkan akses mudah ke destinasi yang wajib dilihat di Leimen.

Kemudahan Moden Setiap unit di apartmen ini dilengkapi dengan dapur, pintu masuk peribadi, dan WiFi percuma, memastikan penginapan yang selesa dan praktikal untuk tetamu. Bilik-bilik juga dilengkapi dengan kemudahan pemanasan untuk keselesaan tambahan.

Persekitaran yang Menenangkan Tetamu boleh bersantai di kawasan taman yang tenang, memberikan tempat rehat yang damai selepas seharian menjelajah tarikan-tarikan berdekatan seperti Istana Heidelberg dan Universiti Heidelberg.

Untuk menempah penginapan anda di Leimen51 WG dan menikmati kemudahan hebat ini, hubungi kami hari ini!

Apa yang tempat ini tawarkan

  • WiFi tersedia
  • WiFi Percuma
  • Pemanasan
  • Taman
  • Tidak merokok di seluruh kawasan

Bilik

6.0

Menyenangkan

Dinilai 6.0 daripada 10 oleh 27 tetamu yang menginap di sini.

  • Kebersihan5.5
  • Perkhidmatan6.5
  • Lokasi6.5
  • Bilik5.5
  • Kemudahan5.5
  • Nilai7.5
  • Makanan & minuman5.5

Tetamu menyebut

AffordableClean rooms
  • AlexanderGermany

    ·Jun 2026·Pengembara solo

    Preiswert mit Ecken und Kanten

    Der Preis, die Lage, ja auch wenn es direkt an einer Hauptstrasse ist, passt das sehr gut. Ansonsten das unkomplizierte einchecken.

    Ich erwähne es nochmal, es kann nicht sein, dass eine Dusche nicht benutzbar ist wegen…

  • Annemarie NygaardDK

    ·Mei 2026·Pengembara solo

    Værelset var stort.sengen god.

    Der er alt for lidt.Døren klapper. Badeværelse godt brugt.

  • AlexanderGermany

    ·Mei 2026·Pengembara solo

    Anständige Lage, mit viel Verbesserungspotenzial

    Also ich finde die Lage wirklich ganz gut, weil sehr gut erreichbar, Bahn direkt vor der Tür und der Innenhof wird im Sommer bestimmt gut aussehen.

    Also ansich, könnte die ganze Wohnung mit den Zimmern einen guten…

  • EstherBrazil

    ·April 2026·Pengembara solo

    Pleasant

    From the place near Heidelberg

    They need to wash the bed sheets, they smelled bad. However, it was peaceful and nobody bothered me; I was able to walk around and relax.

  • Earl WilnerGermany

    ·Disember 2025·Pengembara solo

    Affordable but Clean.

    There's no more small fridge in the room. But since it's already winter, it's ok.

  • CezaryPoland

    ·November 2025·Pengembara solo

    Nic

    Zimno. Wszędzie wyłączone kaloryfery.

Ulasan ditulis oleh tetamu yang menempah melalui pembekal kami dan menginap, dipaparkan seperti yang ditulis dan dalam bahasa mereka sendiri. Skor kategori adalah bacaan pembekal terhadap ulasan terkini, dikemas kini Januari 2026.

Di mana anda akan berada

51 Rohrbacher Straße, Leimen, Germany

Tetamu menilai lokasi 6.5 daripada 10 — menyenangkan.

Perkara yang perlu diketahui

Pembatalan

Setiap bilik menunjukkan syaratnya sendiri sebelum anda membayar.

Kebanyakan kadar boleh dibatalkan secara percuma sehingga tarikh yang ditunjukkan pada bilik.

Kadar tidak boleh dikembalikan ditanda sedemikian.

Peraturan rumah

Daftar masuk dari 3:00 PTG sehingga 08:00 PM

Daftar keluar sebelum 11:00 PG

Kanak-kanak dialu-alukan

Tunjukkan lagi

Tiada haiwan peliharaan

Pembayaran & hartanah

Dibayar semasa tempahan, bukan di kaunter.

Kadar termasuk cukai dan yuran yang boleh kami baca.

Hartanah mungkin mengambil kad semasa daftar masuk untuk cagaran.

Tunjukkan lagi

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. A deposit may be required at the property.

Apa yang kami akan semak untuk anda di sini

  • Sama ada kadar berubah untuk tarikh anda, dan apa yang termasuk.
  • Apa yang hartanah sebenarnya caj di kaunter di atas kadar.

Soalan tentang Leimen51 WG7

Pukul berapa daftar masuk dan daftar keluar di Leimen51 WG7?

Daftar masuk adalah dari 3:00 PTG. Daftar keluar adalah sebelum 11:00 PG. Jika anda tiba lewat, beritahu kami dan kami akan minta pihak hotel untuk menahan bilik.

Adakah Leimen51 WG7 membenarkan haiwan peliharaan?

Tidak — pihak hotel menyatakan bahawa haiwan peliharaan tidak dibenarkan.

Adakah Leimen51 WG7 mempunyai Wi-Fi?

Ya — akses internet disenaraikan antara kemudahan hartanah.

Bagaimana saya menempah Leimen51 WG7?

Masukkan tarikh anda di atas dan tempah dalam talian, atau hubungi (888) 789-8585 dan kami akan lakukannya untuk anda — termasuk perkara yang tidak dapat dikendalikan oleh borang tempahan, seperti blok bilik, kadar bulanan atau invois untuk majikan anda.

Di manakah Leimen51 WG7?

51 Rohrbacher Straße, Leimen.

Tempat lain yang kami tempah di Leimen

Tiada kaitan dengan tempahan di atas. Pasaran yang sama, harga yang sama, untuk jika ini bukan pilihan anda.

Semua penginapan diLeimen
Hotel EngelhornHotel Engelhorn8.9 · 1827 ulasanSchöne Ferienwohnung mitten im PfälzerwaldgebietSchöne Ferienwohnung mitten im Pfälzerwaldgebiet9.6 · 19 ulasanAppartement im Herzen von LeimenAppartement im Herzen von Leimen9.1 · 33 ulasanFerienwohnung mit WaldblickFerienwohnung mit Waldblick9.1 · 25 ulasanHotel Villa ToskanaHotel Villa Toskana8.3 · 2806 ulasan
Park-Hotel LeimenResidenz am BergHotel BärenHotel Zum SchwanenFerienwohnung Casa BlancaCasa NeronidusROOMS: Art Déco Apartment nähe HeidelbergVillaci Business ApartmentsHotel Zum SchwanenCasa Sali - stilvolle Ferienwohnung bei Heidelberg mit Terrasse & ParkplatzSmoke free small apartement with Garden ViewPrivate Wohnung in LeimenCharmantes 2-Zi.-Apartment Nähe S-BahnGroße Ferienwohnung, Apartment in Leimen WeHome KomfortHoliday House on BornfeldModern und Gemütlich, Ferienwohnung mit Balkon und Netflix in Leimen WeHome KomfortMonteurzimmer LeimenMonteurzimmer Leimen CitySchöne geräumige 3 Zimmer Wohnung in HeidelbergTheox Apartment No 7 für 2 PersonenApartments LeimenGasthause Zur Krone HotelHotel Baeren

Destinasi popular

  • Hotel diRome
  • Hotel diLondon
  • Hotel diMilan
  • Hotel diAthens
  • Hotel diKissimmee, FL
  • Hotel diNaples
  • Hotel diDubai
  • Hotel diBuenos Aires
  • Hotel diSao Paulo
  • Hotel diIstanbul
  • Hotel diMarrakech
  • Hotel diRio de Janeiro
  • Hotel diCape Town
  • Hotel diLisbon
  • Hotel diFlorence
  • Hotel diBudapest
  • Hotel diManila
  • Hotel diMadrid
  • Hotel diJakarta
  • Hotel diMálaga
  • Hotel diTokyo
  • Hotel diKuala Lumpur
  • Hotel diPorto
  • Hotel diParis
  • Hotel diHo Chi Minh City
  • Hotel diFlorianópolis
  • Hotel diNairobi
  • Hotel diOsaka
  • Hotel diVienna
  • Hotel diPalermo
  • Hotel diNew Delhi
  • Hotel diHanoi
  • Hotel diDavenport, FL
  • Hotel diCairo
  • Hotel diBucharest
  • Hotel diSeville
  • Hotel diCanggu
  • Hotel diUbud
  • Hotel diTbilisi City
  • Hotel diVenice
  • Hotel diSplit
  • Hotel diBarcelona
  • Hotel diBangkok
  • Hotel diMexico City
  • Hotel diPlaya del Carmen
  • Hotel diMarbella
  • Hotel diPanama City Beach, FL
  • Hotel diTulum
  • Hotel diPrague
  • Hotel diAlbufeira
  • Hotel diSeoul
  • Hotel diCatania
  • Hotel diWarsaw
  • Hotel diKyoto
  • Hotel diBogotá
  • Hotel diMyrtle Beach, SC
  • Hotel diBelgrade
  • Hotel diBologna
  • Hotel diMelbourne
  • Hotel diMar del Plata
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Rome
  • Hotel Dengan kolam renang di Rome
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Rome
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Rome
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di London
  • Hotel Dengan kolam renang di London
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di London
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di London
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Milan
  • Hotel Dengan kolam renang di Milan
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Milan
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Milan
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Athens
  • Hotel Dengan kolam renang di Athens
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Athens
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Athens
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Kissimmee, FL
  • Hotel Dengan kolam renang di Kissimmee, FL
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Kissimmee, FL
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Kissimmee, FL
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Naples
  • Hotel Dengan kolam renang di Naples
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Naples
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Naples
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Dubai
  • Hotel Dengan kolam renang di Dubai
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Dubai
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Dubai
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Buenos Aires
  • Hotel Dengan kolam renang di Buenos Aires
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Buenos Aires
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Buenos Aires
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Sao Paulo
  • Hotel Dengan kolam renang di Sao Paulo
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Sao Paulo
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Sao Paulo
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Istanbul
  • Hotel Dengan kolam renang di Istanbul
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Istanbul
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Istanbul
  • Hotel diAlbania
  • Hotel diArgentina
  • Hotel diArmenia
  • Hotel diAustralia
  • Hotel diAustria
  • Hotel diAzerbaijan
  • Hotel diBelgium
  • Hotel diBosnia and Herzegovina
  • Hotel diBrazil
  • Hotel diBulgaria
  • Hotel diCanada
  • Hotel diChile
  • Hotel diChina
  • Hotel diColombia
  • Hotel diCroatia
  • Hotel dithe Czech Republic
  • Hotel dithe Dominican Republic
  • Hotel diEgypt
  • Hotel diFinland
  • Hotel diFrance
  • Hotel diGeorgia
  • Hotel diGermany
  • Hotel diGhana
  • Hotel diGreece
  • Hotel diHungary
  • Hotel diIndia
  • Hotel diIndonesia
  • Hotel diIsrael
  • Hotel diItaly
  • Hotel diJapan

Semua destinasiTempat untuk menginapTempahan hotelKadar bulanan & mingguanBlok bilik & kumpulanBilik mesra aksesKredit imej

Bantuan

  • Hubungi kami
  • Cara tempahan berfungsi
  • Hubungi (888) 789-8585

Terokai

  • Tempat untuk menginap
  • Tempahan hotel
  • Kadar bulanan & mingguan
  • Blok bilik & kumpulan
  • Bilik mesra akses

Terma dan tetapan

  • Syarat Perkhidmatan
  • Dasar Privasi
  • Pembatalan dan bayaran balik
  • Kebolehcapaian

Tentang Callstay

  • Tentang kami
  • Kredit imej
© 2026 Callstay. Sebuah syarikat Spotbo, Inc..Kadar adalah sama seperti tempahan langsung.

Gambar oleh penulisnya, di bawah lesen yang disenaraikan dalam kami kredit imej.