Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Ancona

Tempat menginap/Ancona

La Pinetina

Pangsapuri3 Via Monfalcone, Ancona, ItalyTunjukkan pada peta

1 / 4
Menyemak kadar malam ini

Anda belum akan dicaj

Atau tempah melalui telefon —(888) 789-8585

8.3 · Sangat baik15 ulasan

  • Daftar masuk dari 3:00 PTGDaftar keluar sebelum 10:00 PG.
  • lokasi HebatTetamu menilai lokasi 9.0 daripada 10, di 3 Via Monfalcone.

Kemudahan Mewah La Pinetina memiliki balkon, teras, tempat letak kereta peribadi percuma, dan WiFi percuma, memastikan penginapan yang selesa bagi tetamu.

Keselesaan Moden Apartmen yang luas ini mempunyai 2 bilik tidur, TV skrin rata, dapur yang lengkap, mesin basuh, dan bilik mandi yang terjaga dengan baik, menyediakan semua kemudahan yang diperlukan untuk percutian yang santai.

Lokasi yang Strategik Hanya 500 meter dari Passetto, dengan Stazione Ancona dan Stesen Kereta Api Senigallia berhampiran, La Pinetina menawarkan akses mudah ke tarikan-tarikan sekitar dan pusat pengangkutan.

Untuk merasai kemewahan dan keselesaan di Ancona, tempah penginapan anda di La Pinetina hari ini!

Apa yang tempat ini tawarkan

  • WiFi tersedia
  • WiFi Percuma
  • Tempat letak kereta
  • Penyimpanan Percuma
  • Teras
  • Haiwan peliharaan dibenarkan
  • Tidak merokok di seluruh kawasan
  • Tempat letak kereta peribadi

Bilik

8.3

Sangat baik

Dinilai 8.3 daripada 10 oleh 15 tetamu yang menginap di sini.

  • Kebersihan7.5
  • Perkhidmatan8.9
  • Lokasi9.0
  • Bilik7.9
  • Kemudahan8.3
  • Nilai8.4
  • Makanan & minuman8.3

Tetamu menyebut

Close to the beachHelpful host
  • FarendenGermany

    ·September 2025·Pasangan

    Es hat uns gut gefallen, die Wohnung hatte eine ausreichende Ausstattung und ist sehr nah am Strand gelegen 😁👍

  • HuangItaly

    ·September 2025·Kumpulan

    Appartamento ampio e comodo con il necessario elencato nelle descrizioni. Host gentile e disponibile

    Letti un po’ datati, il letto matrimoniale è un po’ instabile mentre quelli singoli scricchiolano

  • JaroslavCzech Republic

    ·Ogos 2025·Keluarga

    The appartment was very comfortable. We did not miss the AC at all, the appartment is in an old building with window shades and with smart ventilation it§s easy to get comfortable without the air conditioning. There was…

  • MarcoItaly

    ·Ogos 2025·Kumpulan

    Tutto molto pulito e accogliente, posto molto carino a due passi dal mare

    Nella doccia se sei alto più di 1m80 entri molto male, le strutture dei letti fanno troppo rumore, e quando ci é andata via la corrente nel foglio…

  • AmalFrance

    ·Februari 2025·Kumpulan

    I would recommend

    The place is very clean and the area is nicely surrounded by the morning market, the sea is not far off and the atmosphere is nice. It has an elevator so it’s efficient.

    Some of the things mentioned that were supposed to…

  • AlexandreBelgium

    ·Oktober 2024

    fairly quiet trip in a spacious and easily accessible apartment

    well located, large spaces, we lacked nothing and it was clean

    The shower is a bit narrow for tall people 😅

Ulasan ditulis oleh tetamu yang menempah melalui pembekal kami dan menginap, dipaparkan seperti yang ditulis dan dalam bahasa mereka sendiri. Skor kategori adalah bacaan pembekal terhadap ulasan terkini, dikemas kini Mac 2026.

Di mana anda akan berada

3 Via Monfalcone, Ancona, Italy

Tetamu menilai lokasi 9.0 daripada 10 — hebat.

Perkara yang perlu diketahui

Pembatalan

Setiap bilik menunjukkan syaratnya sendiri sebelum anda membayar.

Kebanyakan kadar boleh dibatalkan secara percuma sehingga tarikh yang ditunjukkan pada bilik.

Kadar tidak boleh dikembalikan ditanda sedemikian.

Peraturan rumah

Daftar masuk dari 3:00 PTG sehingga 12:00 AM

Daftar keluar sebelum 10:00 PG

Kanak-kanak dialu-alukan

Tunjukkan lagi

Tiada haiwan peliharaan

Pembayaran & hartanah

Dibayar semasa tempahan, bukan di kaunter.

Kadar termasuk cukai dan yuran yang boleh kami baca.

Hartanah mungkin mengambil kad semasa daftar masuk untuk cagaran.

Tunjukkan lagi

Please note that bed linen and towels are not provided. Guests can bring their own or rent them at the property for the following extra charges: bed linen and towels: 10 euro per person, per stay. Please contact the property before arrival for rental.This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Apa yang kami akan semak untuk anda di sini

  • Yuran haiwan peliharaan dan sebarang had saiz, di mana tempahan ini biasanya gagal.
  • Sama ada ada ruang untuk pikap, treler atau van, bukan hanya kereta.
  • Sama ada kadar berubah untuk tarikh anda, dan apa yang termasuk.
  • Apa yang hartanah sebenarnya caj di kaunter di atas kadar.

Soalan tentang La Pinetina

Pukul berapa daftar masuk dan daftar keluar di La Pinetina?

Daftar masuk adalah dari 3:00 PTG. Daftar keluar adalah sebelum 10:00 PG. Jika anda tiba lewat, beritahu kami dan kami akan minta pihak hotel untuk menahan bilik.

Adakah La Pinetina membenarkan haiwan peliharaan?

Tidak — pihak hotel menyatakan bahawa haiwan peliharaan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kereta di La Pinetina?

Tempat letak kereta disenaraikan antara kemudahan hartanah. Sama ada percuma dan sama ada ruang boleh ditempah berbeza-beza, jadi kami semaknya berdasarkan tarikh anda daripada menjanjikannya di sini.

Adakah La Pinetina mempunyai Wi-Fi?

Ya — akses internet disenaraikan antara kemudahan hartanah.

Bagaimana saya menempah La Pinetina?

Masukkan tarikh anda di atas dan tempah dalam talian, atau hubungi (888) 789-8585 dan kami akan lakukannya untuk anda — termasuk perkara yang tidak dapat dikendalikan oleh borang tempahan, seperti blok bilik, kadar bulanan atau invois untuk majikan anda.

Di manakah La Pinetina?

3 Via Monfalcone, Ancona.

Tempat lain yang kami tempah di Ancona

Tiada kaitan dengan tempahan di atas. Pasaran yang sama, harga yang sama, untuk jika ini bukan pilihan anda.

Semua penginapan diAncona
Grand Hotel PalaceGrand Hotel Palace9.6 · 1599 ulasanEgo HotelEgo Hotel9.4 · 2177 ulasanD'AGO48D'AGO489.9 · 78 ulasanHotel EmiliaHotel Emilia9.2 · 409 ulasanAN Deluxe SuitesAN Deluxe Suites9.3 · 167 ulasan
Mansarda DaSySeePort HotelHotel InternazionaleSeeBay HotelFortino NapoleonicoB&B Arts And MusicB&B La Casa in CentroIl parco di Yuki (5)Agriturismo Il Colle Dei LecciCivico11PALAZZO MARCHETTIIl Mandorlo - Agriturismo e Azienda Agricola FerratoCasa EliaGrand Hotel PassettoAgriturismo Montedago99 Via EsinoIl Parco Di Yuki (2)Casa Scotty 2Casa Montefiore 13 Girasoli LT nella tranquilla campagna MarchigianaVado al centoIl ParcoIl Parco di Yuki (3)CASA BILOAgriturismo Le Vigne del ConeroThe City Hotel

Destinasi popular

  • Hotel diRome
  • Hotel diLondon
  • Hotel diMilan
  • Hotel diAthens
  • Hotel diKissimmee, FL
  • Hotel diNaples
  • Hotel diDubai
  • Hotel diBuenos Aires
  • Hotel diSao Paulo
  • Hotel diIstanbul
  • Hotel diMarrakech
  • Hotel diRio de Janeiro
  • Hotel diCape Town
  • Hotel diLisbon
  • Hotel diFlorence
  • Hotel diBudapest
  • Hotel diManila
  • Hotel diMadrid
  • Hotel diJakarta
  • Hotel diMálaga
  • Hotel diTokyo
  • Hotel diKuala Lumpur
  • Hotel diPorto
  • Hotel diParis
  • Hotel diHo Chi Minh City
  • Hotel diFlorianópolis
  • Hotel diNairobi
  • Hotel diOsaka
  • Hotel diVienna
  • Hotel diPalermo
  • Hotel diNew Delhi
  • Hotel diHanoi
  • Hotel diDavenport, FL
  • Hotel diCairo
  • Hotel diBucharest
  • Hotel diSeville
  • Hotel diCanggu
  • Hotel diUbud
  • Hotel diTbilisi City
  • Hotel diVenice
  • Hotel diSplit
  • Hotel diBarcelona
  • Hotel diBangkok
  • Hotel diMexico City
  • Hotel diPlaya del Carmen
  • Hotel diMarbella
  • Hotel diPanama City Beach, FL
  • Hotel diTulum
  • Hotel diPrague
  • Hotel diAlbufeira
  • Hotel diSeoul
  • Hotel diCatania
  • Hotel diWarsaw
  • Hotel diKyoto
  • Hotel diBogotá
  • Hotel diMyrtle Beach, SC
  • Hotel diBelgrade
  • Hotel diBologna
  • Hotel diMelbourne
  • Hotel diMar del Plata
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Rome
  • Hotel Dengan kolam renang di Rome
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Rome
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Rome
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di London
  • Hotel Dengan kolam renang di London
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di London
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di London
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Milan
  • Hotel Dengan kolam renang di Milan
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Milan
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Milan
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Athens
  • Hotel Dengan kolam renang di Athens
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Athens
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Athens
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Kissimmee, FL
  • Hotel Dengan kolam renang di Kissimmee, FL
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Kissimmee, FL
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Kissimmee, FL
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Naples
  • Hotel Dengan kolam renang di Naples
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Naples
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Naples
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Dubai
  • Hotel Dengan kolam renang di Dubai
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Dubai
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Dubai
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Buenos Aires
  • Hotel Dengan kolam renang di Buenos Aires
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Buenos Aires
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Buenos Aires
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Sao Paulo
  • Hotel Dengan kolam renang di Sao Paulo
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Sao Paulo
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Sao Paulo
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Istanbul
  • Hotel Dengan kolam renang di Istanbul
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Istanbul
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Istanbul
  • Hotel diAlbania
  • Hotel diArgentina
  • Hotel diArmenia
  • Hotel diAustralia
  • Hotel diAustria
  • Hotel diAzerbaijan
  • Hotel diBelgium
  • Hotel diBosnia and Herzegovina
  • Hotel diBrazil
  • Hotel diBulgaria
  • Hotel diCanada
  • Hotel diChile
  • Hotel diChina
  • Hotel diColombia
  • Hotel diCroatia
  • Hotel dithe Czech Republic
  • Hotel dithe Dominican Republic
  • Hotel diEgypt
  • Hotel diFinland
  • Hotel diFrance
  • Hotel diGeorgia
  • Hotel diGermany
  • Hotel diGhana
  • Hotel diGreece
  • Hotel diHungary
  • Hotel diIndia
  • Hotel diIndonesia
  • Hotel diIsrael
  • Hotel diItaly
  • Hotel diJapan

Semua destinasiTempat untuk menginapTempahan hotelKadar bulanan & mingguanBlok bilik & kumpulanBilik mesra aksesKredit imej

Bantuan

  • Hubungi kami
  • Cara tempahan berfungsi
  • Hubungi (888) 789-8585

Terokai

  • Tempat untuk menginap
  • Tempahan hotel
  • Kadar bulanan & mingguan
  • Blok bilik & kumpulan
  • Bilik mesra akses

Terma dan tetapan

  • Syarat Perkhidmatan
  • Dasar Privasi
  • Pembatalan dan bayaran balik
  • Kebolehcapaian

Tentang Callstay

  • Tentang kami
  • Kredit imej
© 2026 Callstay. Sebuah syarikat Spotbo, Inc..Kadar adalah sama seperti tempahan langsung.

Gambar oleh penulisnya, di bawah lesen yang disenaraikan dalam kami kredit imej.