Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Santa Maria

Tempat menginap/Santa Maria

Casa Pau

Rumah desa, 3-bintangRua 15 Agosto Tanquinho Norte 39, Santa MariaTunjukkan pada peta

1 / 4
Menyemak kadar malam ini

Anda belum akan dicaj

Atau tempah melalui telefon —(888) 789-8585
Penarafan tertinggi

Tetamu menilainya paling tinggi untuk service, location dan rooms.

9.0121Ulasan
  • Daftar masuk dari 2:00 PTGDaftar keluar sebelum 10:00 PG.
  • lokasi CemerlangTetamu menilai lokasi 9.2 daripada 10, di Rua 15 Agosto Tanquinho Norte 39.

Penginapan Pantai yang Lestari: Casa Pau, sebuah rumah negara di tepi pantai di Santa Maria, menawarkan pengalaman menginap yang lestari dengan pemandangan laut yang menakjubkan. Hartanah yang baru direnovasi ini terletak hanya beberapa langkah dari Praia António Sousa dan Praia de Santa Maria.

Unit Lengkap dengan Kemudahan: Setiap unit di Casa Pau dilengkapi dengan ruang duduk, ruang makan, dan dapur yang sepenuhnya lengkap. Para tetamu boleh menikmati pengalaman memasak dengan kemudahan seperti oven, ketuhar gelombang mikro, pembakar roti, dan peti sejuk. Beberapa bilik juga mempunyai balkoni dan WiFi percuma, memastikan penginapan yang selesa dan mudah.

Taman yang Menenangkan dan Ruang Santai: Rehatkan diri anda di taman atau ruang santai yang dikongsi di Casa Pau, yang sempurna untuk bersantai setelah seharian meneroka tempat-tempat menarik seperti Pantai Ponta da Fragata dan Gereja Nazarene.

Tempah penginapan anda di Casa Pau untuk pengalaman tepi pantai yang tidak dapat dilupakan di Santa Maria!

Apa yang tempat ini tawarkan

  • WiFi tersedia
  • WiFi Percuma
  • Tempat letak kereta
  • Penyimpanan Percuma
  • Taman
  • Penyimpanan bagasi
  • Kemudahan untuk tetamu kurang upaya
  • Tempat merokok yang ditetapkan
  • Tempat letak kereta untuk aksesibiliti
  • Parking jalanan

Bilik

9.0

Penarafan tertinggi

Dinilai 9.0 daripada 10 oleh 121 tetamu yang menginap di sini.

  • Kebersihan8.2
  • Perkhidmatan9.7
  • Lokasi9.2
  • Bilik9.2
  • Kemudahan8.7
  • Nilai9.2
  • Makanan & minuman8.7

Tetamu menyebut

Great locationFriendly host
  • TraoréFrance

    ·Ogos 2026·Pengembara solo

    MAGIQUE

    Le cadre et la décoration sont incroyables !

    Eduisa et l’ensemble des hôtes etaient très disponibles lorsque besoin se fit.

    Je recommande totalement !

    Excellent si l’on veut être en parfaite autonomie 🥰.

    NB: Il faut…

  • romain ribesFrance

    ·Ogos 2026·Pengembara solo

    Jolie chambre

    Très spacieuse....ancien garage

    Dame gentille au ckek in

    Cuisine partagée nickelle

    On a dormi 4 jours .....aucun ménage ou rangement fait

    La chambre commence à subir les haléas du temps .......ça pourrait…

  • gianmarioItaly

    ·Julai 2026·Pasangan

    Villa unifamiliare capoverdiana che conserva genius loci

    Il fatto che abbiamo mantenuto impostazione di una casa locale ed il suo stile con richiami a capo verde e la cura dei dettagli

    Nulla

  • JanGermany

    ·Julai 2026·Pasangan

    Probably the best place to stay for a holiday on Sal island.

    A masterpiece of sustainable interior design.

    A mosquito net above the bed and some shower gel and shampoo provided in the bathroom would have made our stay even more pleasant:-)

  • SandraUnited Kingdom

    ·Julai 2026·Pasangan

    It was a nice stay and my Host was very helpful with information. Place was clean and is situated close to the beach and

    Where is was situated, the bed was comfortable, the stone sink , the large shower head and there was hot water flowing .

    No table and chair inside to work on laptop . No shampoo and shower gel .

  • MichelaSpain

    ·Julai 2026·Pasangan

    La casita molto accogliente con un bel giardinetto e lo staff molto accogliente

Ulasan ditulis oleh tetamu yang menempah melalui pembekal kami dan menginap, dipaparkan seperti yang ditulis dan dalam bahasa mereka sendiri. Skor kategori adalah bacaan pembekal terhadap ulasan terkini, dikemas kini Mac 2026.

Di mana anda akan berada

Rua 15 Agosto Tanquinho Norte 39, Santa Maria

Tetamu menilai lokasi 9.2 daripada 10 — cemerlang.

Perkara yang perlu diketahui

Pembatalan

Setiap bilik menunjukkan syaratnya sendiri sebelum anda membayar.

Kebanyakan kadar boleh dibatalkan secara percuma sehingga tarikh yang ditunjukkan pada bilik.

Kadar tidak boleh dikembalikan ditanda sedemikian.

Peraturan rumah

Daftar masuk dari 2:00 PTG

Daftar keluar sebelum 10:00 PG

Kanak-kanak dialu-alukan

Tunjukkan lagi

Tiada haiwan peliharaan

Pembayaran & hartanah

Dibayar semasa tempahan, bukan di kaunter.

Kadar termasuk cukai dan yuran yang boleh kami baca.

Hartanah mungkin mengambil kad semasa daftar masuk untuk cagaran.

Tunjukkan lagi

Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. A deposit may be required at the property.

Apa yang kami akan semak untuk anda di sini

  • Bahawa bilik tanpa tangga sebenarnya tersedia pada tarikh anda, dan sama ada ia adalah pancuran mandian gelongsor atau tab mandi, yang tidak pernah dinyatakan dalam penyenaraian.
  • Sama ada ada ruang untuk pikap, treler atau van, bukan hanya kereta.
  • Sama ada kadar berubah untuk tarikh anda, dan apa yang termasuk.
  • Apa yang hartanah sebenarnya caj di kaunter di atas kadar.

Soalan tentang Casa Pau

Pukul berapa daftar masuk dan daftar keluar di Casa Pau?

Daftar masuk adalah dari 2:00 PTG. Daftar keluar adalah sebelum 10:00 PG. Jika anda tiba lewat, beritahu kami dan kami akan minta pihak hotel untuk menahan bilik.

Adakah Casa Pau membenarkan haiwan peliharaan?

Tidak — pihak hotel menyatakan bahawa haiwan peliharaan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kereta di Casa Pau?

Tempat letak kereta disenaraikan antara kemudahan hartanah. Sama ada percuma dan sama ada ruang boleh ditempah berbeza-beza, jadi kami semaknya berdasarkan tarikh anda daripada menjanjikannya di sini.

Adakah Casa Pau mempunyai Wi-Fi?

Ya — akses internet disenaraikan antara kemudahan hartanah.

Adakah Casa Pau mempunyai bilik yang boleh diakses kerusi roda?

Hartanah menyenaraikan kemudahan tanpa langkah atau boleh diakses. Tanda itu adalah yang paling kurang dapat menyelesaikan persoalan: hotel boleh mempunyai tanda itu dan masih mempunyai langkah di pintu masuk, atau tab mandi berbanding pancuran mandian gulung-masuk, dan ia tidak mengatakan sama ada bilik boleh diakses adalah percuma pada tarikh anda. Beritahu kami apa yang anda perlukan dan kami akan bertanya terus kepada hartanah daripada hanya membaca tanda itu.

Bagaimana saya menempah Casa Pau?

Masukkan tarikh anda di atas dan tempah dalam talian, atau hubungi (888) 789-8585 dan kami akan lakukannya untuk anda — termasuk perkara yang tidak dapat dikendalikan oleh borang tempahan, seperti blok bilik, kadar bulanan atau invois untuk majikan anda.

Di manakah Casa Pau?

Rua 15 Agosto Tanquinho Norte 39, Santa Maria.

Tempat lain yang kami tempah di Santa Maria

Tiada kaitan dengan tempahan di atas. Pasaran yang sama, harga yang sama, untuk jika ini bukan pilihan anda.

Semua penginapan diSanta Maria
Ocean SuitesOcean Suites9.2 · 249 ulasanHotel MorabezaHotel Morabeza8.8 · 903 ulasanROBINSON Cabo Verde - Adults onlyROBINSON Cabo Verde - Adults only8.9 · 205 ulasanHotel LIVVO Budha BeachHotel LIVVO Budha Beach8.8 · 430 ulasanHotel Riu Palace Santa Maria - All InclusiveHotel Riu Palace Santa Maria - All Inclusive8.8 · 173 ulasan
Hotel Riu Funana - All InclusiveHotel Dunas de SalHotel Odjo d'águaSobrado Boutique HotelOuril Hotel JuliaMeliá Tortuga Beach - All InclusiveMeliá Llana Beach Resort & Spa - All Inclusive - Adults OnlyHilton Cabo Verde Sal ResortHotel Da LuzBIA D'Olaf ApartmentsHotel Riu Cabo Verde - Adults Only - All InclusivePorto Antigo Hotel BBPensao Porta do VentoBranco Suites - Rooms & Holiday ApartmentsHotel MiraBelaBranco Sea Holiday ApartmentsApartamentos Golfinho Dourado `Edifício Lux,sSurf House HostelBeauty Plaza SuitesPapaya Apartments Sal IslandSakaroule B&BVilla ao MarPorto Antigo HolidaysCorallo Beach Front Apartments - By BobbywashereResidencial LiviaMilena Santa Maria

Destinasi popular

  • Hotel diRome
  • Hotel diLondon
  • Hotel diMilan
  • Hotel diAthens
  • Hotel diKissimmee, FL
  • Hotel diNaples
  • Hotel diDubai
  • Hotel diBuenos Aires
  • Hotel diSao Paulo
  • Hotel diIstanbul
  • Hotel diMarrakech
  • Hotel diRio de Janeiro
  • Hotel diCape Town
  • Hotel diLisbon
  • Hotel diFlorence
  • Hotel diBudapest
  • Hotel diManila
  • Hotel diMadrid
  • Hotel diJakarta
  • Hotel diMálaga
  • Hotel diTokyo
  • Hotel diKuala Lumpur
  • Hotel diPorto
  • Hotel diParis
  • Hotel diHo Chi Minh City
  • Hotel diFlorianópolis
  • Hotel diNairobi
  • Hotel diOsaka
  • Hotel diVienna
  • Hotel diPalermo
  • Hotel diNew Delhi
  • Hotel diHanoi
  • Hotel diDavenport, FL
  • Hotel diCairo
  • Hotel diBucharest
  • Hotel diSeville
  • Hotel diCanggu
  • Hotel diUbud
  • Hotel diTbilisi City
  • Hotel diVenice
  • Hotel diSplit
  • Hotel diBarcelona
  • Hotel diBangkok
  • Hotel diMexico City
  • Hotel diPlaya del Carmen
  • Hotel diMarbella
  • Hotel diPanama City Beach, FL
  • Hotel diTulum
  • Hotel diPrague
  • Hotel diAlbufeira
  • Hotel diSeoul
  • Hotel diCatania
  • Hotel diWarsaw
  • Hotel diKyoto
  • Hotel diBogotá
  • Hotel diMyrtle Beach, SC
  • Hotel diBelgrade
  • Hotel diBologna
  • Hotel diMelbourne
  • Hotel diMar del Plata
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Rome
  • Hotel Dengan kolam renang di Rome
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Rome
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Rome
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di London
  • Hotel Dengan kolam renang di London
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di London
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di London
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Milan
  • Hotel Dengan kolam renang di Milan
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Milan
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Milan
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Athens
  • Hotel Dengan kolam renang di Athens
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Athens
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Athens
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Kissimmee, FL
  • Hotel Dengan kolam renang di Kissimmee, FL
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Kissimmee, FL
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Kissimmee, FL
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Naples
  • Hotel Dengan kolam renang di Naples
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Naples
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Naples
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Dubai
  • Hotel Dengan kolam renang di Dubai
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Dubai
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Dubai
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Buenos Aires
  • Hotel Dengan kolam renang di Buenos Aires
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Buenos Aires
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Buenos Aires
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Sao Paulo
  • Hotel Dengan kolam renang di Sao Paulo
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Sao Paulo
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Sao Paulo
  • Hotel Mesra haiwan peliharaan di Istanbul
  • Hotel Dengan kolam renang di Istanbul
  • Hotel Bebas langkah & boleh diakses di Istanbul
  • Hotel Tempat letak kereta percuma di Istanbul
  • Hotel diAlbania
  • Hotel diArgentina
  • Hotel diArmenia
  • Hotel diAustralia
  • Hotel diAustria
  • Hotel diAzerbaijan
  • Hotel diBelgium
  • Hotel diBosnia and Herzegovina
  • Hotel diBrazil
  • Hotel diBulgaria
  • Hotel diCanada
  • Hotel diChile
  • Hotel diChina
  • Hotel diColombia
  • Hotel diCroatia
  • Hotel dithe Czech Republic
  • Hotel dithe Dominican Republic
  • Hotel diEgypt
  • Hotel diFinland
  • Hotel diFrance
  • Hotel diGeorgia
  • Hotel diGermany
  • Hotel diGhana
  • Hotel diGreece
  • Hotel diHungary
  • Hotel diIndia
  • Hotel diIndonesia
  • Hotel diIsrael
  • Hotel diItaly
  • Hotel diJapan

Semua destinasiTempat untuk menginapTempahan hotelKadar bulanan & mingguanBlok bilik & kumpulanBilik mesra aksesKredit imej

Bantuan

  • Hubungi kami
  • Cara tempahan berfungsi
  • Hubungi (888) 789-8585

Terokai

  • Tempat untuk menginap
  • Tempahan hotel
  • Kadar bulanan & mingguan
  • Blok bilik & kumpulan
  • Bilik mesra akses

Terma dan tetapan

  • Syarat Perkhidmatan
  • Dasar Privasi
  • Pembatalan dan bayaran balik
  • Kebolehcapaian

Tentang Callstay

  • Tentang kami
  • Kredit imej
© 2026 Callstay. Sebuah syarikat Spotbo, Inc..Kadar adalah sama seperti tempahan langsung.

Gambar oleh penulisnya, di bawah lesen yang disenaraikan dalam kami kredit imej.