Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
St. St. Constantine and Helena

Nakšņošanas vietas/St. St. Constantine and Helena

Studio Take A Break

Dzīvokļi, 4-zvaigžņu68 Street, N:3 building B, apt. 19, St. St. Constantine and Helena, BulgariaRādīt kartē

1 / 4
Pārbaudām šonakts likmi

Jums vēl netiks iekasēta maksa

Vai rezervējiet pa tālruni —(888) 789-8585

10.0 · Izcili17 atsauksmes

  • Reģistrēšanās no 15:00Izrakstīšanās līdz 11:00.
  • Izcili atrašanās vietaViesi novērtē atrašanās vietu ar 10.0 no 10, 68 Street, N:3 building B, apt. 19.

Greznīgs ilgtspējīgs dzīvoklis ar apbrīnojamiem dārza skatiem

Mūsdienīgas ērtības un komfortabla uzturēšanās Izbaudiet patīkamu uzturēšanos šajā gaisa kondicionētajā dzīvoklī, kas aprīkots ar plakano ekrānu televizoru, pilnībā aprīkotu virtuvi un terasi, no kuras paveras apburoši jūras skati. Gūstiet baudījumu no balkona, kas pārvērsts āra ēdamzonā, un bezmaksas WiFi, kas nodrošina izklaidi jūsu vajadzībām.

Ērta atrašanās vieta un tuvējās apskates vietas Šis dzīvoklis atrodas tuvu Aquahouse Thermal & Beach un Sunny Day Beach, nodrošinot vieglu piekļuvi populārām apskates vietām. Iepazīstiet svētīgo Konstantīna un Helēnas Centrālā pludmale skaistumu, kas ir tikai 700 metru attālumā.

Papildus priekšrocības un pakalpojumi Izmantojiet minimārkets īpašumā un relaksējieties ar glāzi vīna vai šampanieša rokās. Gūstiet labumu no diennakts drošības servisa un apmaksājamā lidostas transfēra, lai jūsu uzturēšanās būtu bezstresa.

Ko šī vieta piedāvā

  • Pieejams WiFi
  • Bezmaksas WiFi
  • Stāvvieta
  • Bezmaksas autostāvvieta
  • Nesmēķētāju numuri
  • Gaisa kondicionēšana
  • Sildīšana
  • Terase
  • Ģimenes numuri
  • Dārzs

Istabas

10.0

Izcili

Novērtēts 10.0 no 10 no 17 viesiem, kuri šeit uzturējās.

  • Tīrība10.0
  • Pakalpojums10.0
  • Atrašanās vieta10.0
  • Istabas10.0
  • Ērtības10.0
  • Vērtība10.0
  • Ēdiens un dzērieni10.0

Viesi piemin

CleanlinessGood LocationFriendly ServiceExcellent Room Quality
  • VasileNO

    ·2026. g. jūlijs·Viens ceļotājs

    Excelent pentru familie

  • ПетковаBulgaria

    ·2026. g. marts·Viens ceļotājs

    Прекрасно място!

    Уютно, красиво студио със много удобна спалня и пълно кухненско оборудване, големи прозорци и светлина. Прекрасна тераска. Всичко ми хареса много!

    Няма

  • ДамлаBulgaria

    ·2026. g. janvāris·Pāris

    Всичко

    Няма нищо което да не ни е харесало

  • RadoslavaBulgaria

    ·2025. g. oktobris·Viens ceļotājs

    Апартаментът е чудесен, но мястото е много пусто, няма други хора в сградата.

  • VеsselinBulgaria

    ·2025. g. oktobris·Pāris

    Excellent flat

    Kind host, private parking with extra access. Environment, good location of the property.

    Furniture, kitchen equipment all of them in perfect condition.

    Dear Yordan, let me thank you for the hospitality we…

  • StefanGermany

    ·2025. g. septembris·Viens ceļotājs

    Schöne Tage in Varna in ein sehr schönen Apartment

    Ein schönes kleines Apartment mit einer sehr guten Ausstattung . Mit ein Balkon von wo man das Meer sehen kann . Sehr sauber und sehr zentral gelegen aber trotzdem sehr ruhig. Und sehr freundliche Vermieter.

    War alles…

Atsauksmes ir rakstītas viesiem, kuri rezervēja caur mūsu piegādātāju un uzturējās, parādītas kā rakstītas un savā valodā. Kategoriju vērtējumi ir piegādātāja lasījums no nesenajām atsauksmēm, atjaunināts 2026. g. janvāris.

Kur Jūs būsiet

68 Street, N:3 building B, apt. 19, St. St. Constantine and Helena, Bulgaria

Viesi novērtē atrašanās vietu ar 10.0 no 10 — izcili.

Lietas, kas jāzina

Atcelšana

Katrs numurs parāda savus noteikumus pirms maksāšanas.

Lielāko daļu tarifu var bez maksas atcelt līdz datumam, kas norādīts numuram.

Neatmaksājamie tarifi ir atzīmēti kā tādi.

Mājas noteikumi

Reģistrēšanās no 15:00 līdz 11:00 PM

Izrakstīšanās līdz 11:00

Bērni laipni gaidīti

Rādīt vairāk

Mājdzīvnieki nav atļauti

Pieejami nesmēķētāju numuri

Maksājums & īpašums

Apmaksāts, kad rezervējat, nevis pie reģistratūras.

Tarifi ietver nodokļus un nodevas, ko mēs varam nolasīt.

Īpašums var pieprasīt karti reģistrēšanās laikā papildu izdevumiem.

Rādīt vairāk

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. Payment before arrival by bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Ko mēs šeit Jums pārbaudītu

  • Vai ir vieta pikapam, piekabei vai furgonam, ne tikai automašīnai.
  • Vai cena mainās Jūsu datumiem, un ko tā ietver.
  • Ko īpašums faktiski iekasē reģistratūrā papildus cenai.

Jautājumi par Studio Take A Break

Cikos ir iereģistrēšanās un izrakstīšanās Studio Take A Break?

Reģistrēšanās ir no 15:00. Izrakstīšanās ir līdz 11:00. Ja ieradīsieties vēlu, pastāstiet mums, un mēs lūgsim viesnīcai paturēt numuru.

Vai Studio Take A Break atļauj mājdzīvniekus?

Nē — viesnīca norāda, ka mājdzīvnieki nav atļauti.

Vai Studio Take A Break ir autostāvvieta?

Autostāvvieta ir norādīta starp īpašuma ērtībām. Vai tā ir bezmaksas un vai vietu var rezervēt, atšķiras, tāpēc mēs to pārbaudām pret jūsu datumiem, nevis solām to šeit.

Vai Studio Take A Break ir Wi-Fi?

Jā — interneta piekļuve ir norādīta īpašuma ērtību sarakstā.

Kā es varu rezervēt Studio Take A Break?

Ievadiet savus datumus augstāk un rezervējiet tiešsaistē, vai zvaniet (888) 789-8585 un mēs to izdarīsim jūsu vietā — ieskaitot lietas, ar kurām rezervēšanas forma nevar tikt galā, piemēram, numuru bloku, mēneša likmi vai rēķinu jūsu darba devējam.

Kur atrodas Studio Take A Break?

68 Street, N:3 building B, apt. 19, St. St. Constantine and Helena.

Citas vietas, ko mēs rezervējam St. St. Constantine and Helena

Nav saistīts ar iepriekšējo rezervāciju. Tas pats tirgus, tā pati cena, gadījumam, ja šī nav īstā.

Visas uzturēšanās St. St. Constantine and Helena
Primorski HotelPrimorski Hotel9.1 · 582 atsauksmesApartComplex SplendidApartComplex Splendid9.2 · 191 atsauksmeThe Palace Hotel, Sunny DayThe Palace Hotel, Sunny Day8.9 · 1171 atsauksmeAtlant HotelAtlant Hotel8.9 · 683 atsauksmesRomance Splendid ApartmentRomance Splendid Apartment9.2 · 24 atsauksmes
Marina Beach Azur- 100m from the BEACH & SPA! LUXURY APARTMENT!Апартамент Deluxe 3Azalia Beach Hotel Balneo & SPAKristel HotelGloria Hotel - All InclusiveEstreya Residence HotelHotel Koral - Free ParkingHotel AuroraALLURE VARNA studiosVilla ExcelsiorBNP Apartments 1Boho Sea View One-bedroom Pool & SPA apartmentАпартамент RESORT SENSATION 1Charming sunny apartment+swimming poolFlat In Azur Premium in St Constantine and Helena by Flat MаnаgerАпартамент Старецът и моретоBlue Sunrise ComfortBEACH APARTMENt 17 Kabakum beach, Vladimir Raichev 63Joanna Apartment - Sveta Elena 2Rosie's Cozy Bright Apartment Summer ParadiseStudio PAMIRomance Hotel and Family SuitesJoanna Apartment - Sveta ElenaBNP Apartments 2Sonia Apartment

Populāri galamērķi

  • Viesnīcas: Rome
  • Viesnīcas: London
  • Viesnīcas: Milan
  • Viesnīcas: Athens
  • Viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Viesnīcas: Naples
  • Viesnīcas: Dubai
  • Viesnīcas: Buenos Aires
  • Viesnīcas: Sao Paulo
  • Viesnīcas: Istanbul
  • Viesnīcas: Marrakech
  • Viesnīcas: Rio de Janeiro
  • Viesnīcas: Cape Town
  • Viesnīcas: Lisbon
  • Viesnīcas: Florence
  • Viesnīcas: Budapest
  • Viesnīcas: Manila
  • Viesnīcas: Madrid
  • Viesnīcas: Jakarta
  • Viesnīcas: Málaga
  • Viesnīcas: Tokyo
  • Viesnīcas: Kuala Lumpur
  • Viesnīcas: Porto
  • Viesnīcas: Paris
  • Viesnīcas: Ho Chi Minh City
  • Viesnīcas: Florianópolis
  • Viesnīcas: Nairobi
  • Viesnīcas: Osaka
  • Viesnīcas: Vienna
  • Viesnīcas: Palermo
  • Viesnīcas: New Delhi
  • Viesnīcas: Hanoi
  • Viesnīcas: Davenport, FL
  • Viesnīcas: Cairo
  • Viesnīcas: Bucharest
  • Viesnīcas: Seville
  • Viesnīcas: Canggu
  • Viesnīcas: Ubud
  • Viesnīcas: Tbilisi City
  • Viesnīcas: Venice
  • Viesnīcas: Split
  • Viesnīcas: Barcelona
  • Viesnīcas: Bangkok
  • Viesnīcas: Mexico City
  • Viesnīcas: Playa del Carmen
  • Viesnīcas: Marbella
  • Viesnīcas: Panama City Beach, FL
  • Viesnīcas: Tulum
  • Viesnīcas: Prague
  • Viesnīcas: Albufeira
  • Viesnīcas: Seoul
  • Viesnīcas: Catania
  • Viesnīcas: Warsaw
  • Viesnīcas: Kyoto
  • Viesnīcas: Bogotá
  • Viesnīcas: Myrtle Beach, SC
  • Viesnīcas: Belgrade
  • Viesnīcas: Bologna
  • Viesnīcas: Melbourne
  • Viesnīcas: Mar del Plata
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Rome
  • Ar baseinu viesnīcas: Rome
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Rome
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Rome
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: London
  • Ar baseinu viesnīcas: London
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: London
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: London
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Milan
  • Ar baseinu viesnīcas: Milan
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Milan
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Milan
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Athens
  • Ar baseinu viesnīcas: Athens
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Athens
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Athens
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Ar baseinu viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Naples
  • Ar baseinu viesnīcas: Naples
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Naples
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Naples
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Dubai
  • Ar baseinu viesnīcas: Dubai
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Dubai
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Dubai
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Buenos Aires
  • Ar baseinu viesnīcas: Buenos Aires
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Buenos Aires
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Buenos Aires
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Sao Paulo
  • Ar baseinu viesnīcas: Sao Paulo
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Sao Paulo
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Sao Paulo
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Istanbul
  • Ar baseinu viesnīcas: Istanbul
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Istanbul
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Istanbul
  • Viesnīcas: Albania
  • Viesnīcas: Argentina
  • Viesnīcas: Armenia
  • Viesnīcas: Australia
  • Viesnīcas: Austria
  • Viesnīcas: Azerbaijan
  • Viesnīcas: Belgium
  • Viesnīcas: Bosnia and Herzegovina
  • Viesnīcas: Brazil
  • Viesnīcas: Bulgaria
  • Viesnīcas: Canada
  • Viesnīcas: Chile
  • Viesnīcas: China
  • Viesnīcas: Colombia
  • Viesnīcas: Croatia
  • Viesnīcas: the Czech Republic
  • Viesnīcas: the Dominican Republic
  • Viesnīcas: Egypt
  • Viesnīcas: Finland
  • Viesnīcas: France
  • Viesnīcas: Georgia
  • Viesnīcas: Germany
  • Viesnīcas: Ghana
  • Viesnīcas: Greece
  • Viesnīcas: Hungary
  • Viesnīcas: India
  • Viesnīcas: Indonesia
  • Viesnīcas: Israel
  • Viesnīcas: Italy
  • Viesnīcas: Japan

Visi galamērķiNaktsmītnesViesnīcu rezervācijasMēneša un nedēļas cenasNumuru bloki un grupasPieejamības numuriAttēlu kredīti

Palīdzība

  • Sazinieties ar mums
  • Kā darbojas rezervēšana
  • Zvaniet (888) 789-8585

Atklājiet

  • Naktsmītnes
  • Viesnīcu rezervācijas
  • Mēneša un nedēļas cenas
  • Numuru bloki un grupas
  • Pieejamības numuri

Noteikumi un iestatījumi

  • Pakalpojuma noteikumi
  • Privātuma politika
  • Atcelšana un naudas atmaksa
  • Pieejamība

Par Callstay

  • Par mums
  • Attēlu kredīti
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. uzņēmums.Cenas ir tādas pašas kā rezervējot tieši.

Fotogrāfijas to autoru, saskaņā ar licencēm, kas norādītas mūsu attēlu kredīti.