Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Ancona

Nakšņošanas vietas/Ancona

Residence Ancona

Dzīvokļu viesnīca, 4-zvaigžņu6 Lungomare Vanvitelli, Ancona, ItalyRādīt kartē

1 / 4
Pārbaudām šonakts likmi

Jums vēl netiks iekasēta maksa

Vai rezervējiet pa tālruni —(888) 789-8585

8.3 · Ļoti labi12 atsauksmes

  • Reģistrēšanās no 16:00Izrakstīšanās līdz 13:00.
  • Ļoti labi atrašanās vietaViesi novērtē atrašanās vietu ar 8.6 no 10, 6 Lungomare Vanvitelli.

Ilgtspējīga Naktsmītne ar Elpu Aizraujošiem Skatiem Residence Ancona piedāvā ilgtspējīgu uzturēšanos ar elpu aizraujošiem jūras un pilsētas skatiem. Ģimenes numuri ir aprīkoti ar modernām iekārtām, tostarp bezmaksas WiFi, gaisa kondicionieri un plakanā ekrāna televizoru.

Ērti un Alerģijām Draudzīgi Namu Ikviena naktsmītnes vienība ir izstrādāta ērtībām, nodrošinot skaņas izolāciju, alerģijām draudzīgu vidi un būtiskās ērtības, piemēram, seifu, mikroviļņu krāsni un privātu vannas istabu.

Ērtas Virtuves Iekārtas Viesi var izbaudīt virtuves iekārtu ērtības savās vienībās, kas ir pilnībā aprīkotas ar ledusskapi, cepeškrāsni, tējnīcu un virtuves piederumiem. Ideāli piemērots tiem, kuri dod priekšroku gatavot uzturēšanās laikā.

Izbaudiet ilgtspējīgu un komfortablu uzturēšanos Residence Ancona. Rezervējiet tagad, lai nodrošinātu neaizmirstamu apmeklējumu!

Ko šī vieta piedāvā

  • Pieejams WiFi
  • Bezmaksas WiFi
  • Stāvvieta
  • Nesmēķētāju numuri
  • Gaisa kondicionēšana
  • Sildīšana
  • Ģimenes numuri
  • Atļauts dzīvniekiem
  • Lifts
  • Seifs

Istabas

8.3

Ļoti labi

Novērtēts 8.3 no 10 no 12 viesiem, kuri šeit uzturējās.

  • Tīrība8.5
  • Pakalpojums8.3
  • Atrašanās vieta8.6
  • Istabas8.2
  • Ērtības8.3
  • Vērtība8.1
  • Ēdiens un dzērieni8.3

Viesi piemin

LocationClean facilitiesNice facilities
  • MicheleItaly

    ·2026. g. augusts·Pāris

    La posizione è davvero centrale, vicino al porto.

    Area condizionata top e cucina ben fornita.

    Leggero ritardo alla consegna delle chiavi. Mancata presenza di sale e olio, utili per la cucina.

  • CurtisCH

    ·2026. g. janvāris·Viens ceļotājs

    Responsive host, convenient location.

    After a few hiccups with kitchen facilities, and heating issues, the host's quick response saved the day. Overall pleasant stay here in Ancona.

  • caleviboColombia

    ·2025. g. augusts·Grupa

    Location, clean and nice facilities.

  • ThomasUnited States

    ·2024. g. septembris

    Catching a ferry to Montenegro.

    This is a very well equipped apartment. It has a fully equipped kitchen. Everything worked. It has a nice desk. Nice linens. comfy pillows. It is directly across the street from where the ferries leave from. I love that…

  • AnnaSE

    ·2024. g. augusts

    We had a lovely stay! Clean and fresh apartment perfectly located in Ancona!

    Very nice apartment and nice location in Ancona! Close to the beach by bus and very close to the citylife.

    I missed dish soup and more plates and bowls to use in the cooking.

  • VickiUnited States

    ·2023. g. novembris

    Disappointing, but met our needs for a short stay

    Easy check in and good communication with the host/agency. The room was clean. A small kitchenette with 2 electric burners, refrigerator and a sink with all the cooking utensils provided. Good wifi.

    The room decor was…

Atsauksmes ir rakstītas viesiem, kuri rezervēja caur mūsu piegādātāju un uzturējās, parādītas kā rakstītas un savā valodā. Kategoriju vērtējumi ir piegādātāja lasījums no nesenajām atsauksmēm, atjaunināts 2026. g. janvāris.

Kur Jūs būsiet

6 Lungomare Vanvitelli, Ancona, Italy

Viesi novērtē atrašanās vietu ar 8.6 no 10 — ļoti labi.

Lietas, kas jāzina

Atcelšana

Katrs numurs parāda savus noteikumus pirms maksāšanas.

Lielāko daļu tarifu var bez maksas atcelt līdz datumam, kas norādīts numuram.

Neatmaksājamie tarifi ir atzīmēti kā tādi.

Mājas noteikumi

Reģistrēšanās no 16:00 līdz 07:00 PM

Izrakstīšanās līdz 13:00

Bērni laipni gaidīti

Rādīt vairāk

Mājdzīvnieki nav atļauti

Pieejami nesmēķētāju numuri

Maksājums & īpašums

Apmaksāts, kad rezervējat, nevis pie reģistratūras.

Tarifi ietver nodokļus un nodevas, ko mēs varam nolasīt.

Īpašums var pieprasīt karti reģistrēšanās laikā papildu izdevumiem.

Rādīt vairāk

Please note: -Animal fee is 5 EUR/day for medium and big -Small animals up to 5 kilos can stay for freeThis property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. A deposit may be required at the property.

Ko mēs šeit Jums pārbaudītu

  • Maksa par mājdzīvnieku un to lieluma ierobežojums, kur parasti rodas problēmas ar šīm rezervācijām.
  • Vai ir vieta pikapam, piekabei vai furgonam, ne tikai automašīnai.
  • Vai cena mainās Jūsu datumiem, un ko tā ietver.
  • Ko īpašums faktiski iekasē reģistratūrā papildus cenai.

Jautājumi par Residence Ancona

Cikos ir iereģistrēšanās un izrakstīšanās Residence Ancona?

Reģistrēšanās ir no 16:00. Izrakstīšanās ir līdz 13:00. Ja ieradīsieties vēlu, pastāstiet mums, un mēs lūgsim viesnīcai paturēt numuru.

Vai Residence Ancona atļauj mājdzīvniekus?

Nē — viesnīca norāda, ka mājdzīvnieki nav atļauti.

Vai Residence Ancona ir autostāvvieta?

Autostāvvieta ir norādīta starp īpašuma ērtībām. Vai tā ir bezmaksas un vai vietu var rezervēt, atšķiras, tāpēc mēs to pārbaudām pret jūsu datumiem, nevis solām to šeit.

Vai Residence Ancona ir Wi-Fi?

Jā — interneta piekļuve ir norādīta īpašuma ērtību sarakstā.

Kā es varu rezervēt Residence Ancona?

Ievadiet savus datumus augstāk un rezervējiet tiešsaistē, vai zvaniet (888) 789-8585 un mēs to izdarīsim jūsu vietā — ieskaitot lietas, ar kurām rezervēšanas forma nevar tikt galā, piemēram, numuru bloku, mēneša likmi vai rēķinu jūsu darba devējam.

Kur atrodas Residence Ancona?

6 Lungomare Vanvitelli, Ancona.

Citas vietas, ko mēs rezervējam Ancona

Nav saistīts ar iepriekšējo rezervāciju. Tas pats tirgus, tā pati cena, gadījumam, ja šī nav īstā.

Visas uzturēšanās Ancona
Grand Hotel PalaceGrand Hotel Palace9.6 · 1599 atsauksmesEgo HotelEgo Hotel9.4 · 2177 atsauksmesD'AGO48D'AGO489.9 · 78 atsauksmesHotel EmiliaHotel Emilia9.2 · 409 atsauksmesAN Deluxe SuitesAN Deluxe Suites9.3 · 167 atsauksmes
Mansarda DaSySeePort HotelHotel InternazionaleSeeBay HotelFortino NapoleonicoB&B Arts And MusicB&B La Casa in CentroIl parco di Yuki (5)Agriturismo Il Colle Dei LecciCivico11PALAZZO MARCHETTIIl Mandorlo - Agriturismo e Azienda Agricola FerratoCasa EliaGrand Hotel PassettoAgriturismo Montedago99 Via EsinoIl Parco Di Yuki (2)Casa Scotty 2Casa Montefiore 13 Girasoli LT nella tranquilla campagna MarchigianaVado al centoIl ParcoIl Parco di Yuki (3)CASA BILOAgriturismo Le Vigne del ConeroThe City Hotel

Populāri galamērķi

  • Viesnīcas: Rome
  • Viesnīcas: London
  • Viesnīcas: Milan
  • Viesnīcas: Athens
  • Viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Viesnīcas: Naples
  • Viesnīcas: Dubai
  • Viesnīcas: Buenos Aires
  • Viesnīcas: Sao Paulo
  • Viesnīcas: Istanbul
  • Viesnīcas: Marrakech
  • Viesnīcas: Rio de Janeiro
  • Viesnīcas: Cape Town
  • Viesnīcas: Lisbon
  • Viesnīcas: Florence
  • Viesnīcas: Budapest
  • Viesnīcas: Manila
  • Viesnīcas: Madrid
  • Viesnīcas: Jakarta
  • Viesnīcas: Málaga
  • Viesnīcas: Tokyo
  • Viesnīcas: Kuala Lumpur
  • Viesnīcas: Porto
  • Viesnīcas: Paris
  • Viesnīcas: Ho Chi Minh City
  • Viesnīcas: Florianópolis
  • Viesnīcas: Nairobi
  • Viesnīcas: Osaka
  • Viesnīcas: Vienna
  • Viesnīcas: Palermo
  • Viesnīcas: New Delhi
  • Viesnīcas: Hanoi
  • Viesnīcas: Davenport, FL
  • Viesnīcas: Cairo
  • Viesnīcas: Bucharest
  • Viesnīcas: Seville
  • Viesnīcas: Canggu
  • Viesnīcas: Ubud
  • Viesnīcas: Tbilisi City
  • Viesnīcas: Venice
  • Viesnīcas: Split
  • Viesnīcas: Barcelona
  • Viesnīcas: Bangkok
  • Viesnīcas: Mexico City
  • Viesnīcas: Playa del Carmen
  • Viesnīcas: Marbella
  • Viesnīcas: Panama City Beach, FL
  • Viesnīcas: Tulum
  • Viesnīcas: Prague
  • Viesnīcas: Albufeira
  • Viesnīcas: Seoul
  • Viesnīcas: Catania
  • Viesnīcas: Warsaw
  • Viesnīcas: Kyoto
  • Viesnīcas: Bogotá
  • Viesnīcas: Myrtle Beach, SC
  • Viesnīcas: Belgrade
  • Viesnīcas: Bologna
  • Viesnīcas: Melbourne
  • Viesnīcas: Mar del Plata
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Rome
  • Ar baseinu viesnīcas: Rome
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Rome
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Rome
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: London
  • Ar baseinu viesnīcas: London
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: London
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: London
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Milan
  • Ar baseinu viesnīcas: Milan
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Milan
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Milan
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Athens
  • Ar baseinu viesnīcas: Athens
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Athens
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Athens
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Ar baseinu viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Naples
  • Ar baseinu viesnīcas: Naples
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Naples
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Naples
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Dubai
  • Ar baseinu viesnīcas: Dubai
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Dubai
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Dubai
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Buenos Aires
  • Ar baseinu viesnīcas: Buenos Aires
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Buenos Aires
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Buenos Aires
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Sao Paulo
  • Ar baseinu viesnīcas: Sao Paulo
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Sao Paulo
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Sao Paulo
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Istanbul
  • Ar baseinu viesnīcas: Istanbul
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Istanbul
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Istanbul
  • Viesnīcas: Albania
  • Viesnīcas: Argentina
  • Viesnīcas: Armenia
  • Viesnīcas: Australia
  • Viesnīcas: Austria
  • Viesnīcas: Azerbaijan
  • Viesnīcas: Belgium
  • Viesnīcas: Bosnia and Herzegovina
  • Viesnīcas: Brazil
  • Viesnīcas: Bulgaria
  • Viesnīcas: Canada
  • Viesnīcas: Chile
  • Viesnīcas: China
  • Viesnīcas: Colombia
  • Viesnīcas: Croatia
  • Viesnīcas: the Czech Republic
  • Viesnīcas: the Dominican Republic
  • Viesnīcas: Egypt
  • Viesnīcas: Finland
  • Viesnīcas: France
  • Viesnīcas: Georgia
  • Viesnīcas: Germany
  • Viesnīcas: Ghana
  • Viesnīcas: Greece
  • Viesnīcas: Hungary
  • Viesnīcas: India
  • Viesnīcas: Indonesia
  • Viesnīcas: Israel
  • Viesnīcas: Italy
  • Viesnīcas: Japan

Visi galamērķiNaktsmītnesViesnīcu rezervācijasMēneša un nedēļas cenasNumuru bloki un grupasPieejamības numuriAttēlu kredīti

Palīdzība

  • Sazinieties ar mums
  • Kā darbojas rezervēšana
  • Zvaniet (888) 789-8585

Atklājiet

  • Naktsmītnes
  • Viesnīcu rezervācijas
  • Mēneša un nedēļas cenas
  • Numuru bloki un grupas
  • Pieejamības numuri

Noteikumi un iestatījumi

  • Pakalpojuma noteikumi
  • Privātuma politika
  • Atcelšana un naudas atmaksa
  • Pieejamība

Par Callstay

  • Par mums
  • Attēlu kredīti
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. uzņēmums.Cenas ir tādas pašas kā rezervējot tieši.

Fotogrāfijas to autoru, saskaņā ar licencēm, kas norādītas mūsu attēlu kredīti.