Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Örebro

Nakšņošanas vietas/Örebro

Mark Villan

VillaMarkavägen, ÖrebroRādīt kartē

1 / 4
Pārbaudām šonakts likmi

Jums vēl netiks iekasēta maksa

Vai rezervējiet pa tālruni —(888) 789-8585

6.0 · Patīkami2 atsauksmes

  • Reģistrēšanās no 15:00Izrakstīšanās līdz 12:00.

Grezns 5 guļamistabu tematisks namiņš Izbaudiet greznu atpūtu mūsu 5 guļamistabu namiņā ar plašu viesistabu, pilnībā aprīkotu virtuvi un gleznainiem dārza skatiem.

Āra piknika zona Pavadiet dienu brīvā dabā mūsu šarmantajā piknika zonā, kas ir lieliski piemērota relaksācijai un atpūtai dabas ielokā.

Parocīga atrašanās vieta Atrodas īsā attālumā no Conventum un Örebro pils, ar ērtu piekļuvi Örebro dzelzceļa stacijai un Örebro lidostai.

Rezervējiet jau tagad, lai izbaudītu greznu atpūtu Mark Villan.

Ko šī vieta piedāvā

  • Pieejams WiFi
  • Bezmaksas WiFi
  • Stāvvieta
  • Bezmaksas autostāvvieta
  • Nesmēķētāju numuri
  • Sildīšana
  • Terase
  • Ģimenes numuri
  • Dārzs
  • Atļauts dzīvniekiem

Istabas

6.0

Patīkami

Novērtēts 6.0 no 10 no 2 viesiem, kuri šeit uzturējās.

  • LenaSE

    ·2024. g. decembris·Viens ceļotājs

    Behövs en storstädning av köket.

    Området var bra

    Dåligt städat speciellt köket, stekpannorna var under all kritik, saknade sänglampor, fanns ingen pärm med information om husets funktioner.

Atsauksmes ir rakstītas viesiem, kuri rezervēja caur mūsu piegādātāju un uzturējās, parādītas kā rakstītas un savā valodā. Kategoriju vērtējumi ir piegādātāja lasījums no nesenajām atsauksmēm.

Kur Jūs būsiet

Markavägen, Örebro

Lietas, kas jāzina

Atcelšana

Katrs numurs parāda savus noteikumus pirms maksāšanas.

Lielāko daļu tarifu var bez maksas atcelt līdz datumam, kas norādīts numuram.

Neatmaksājamie tarifi ir atzīmēti kā tādi.

Mājas noteikumi

Reģistrēšanās no 15:00 līdz 06:00 PM

Izrakstīšanās līdz 12:00

Bērni nav atļauti

Rādīt vairāk

Mājdzīvnieki nav atļauti

Pieejami nesmēķētāju numuri

Maksājums & īpašums

Apmaksāts, kad rezervējat, nevis pie reģistratūras.

Tarifi ietver nodokļus un nodevas, ko mēs varam nolasīt.

Īpašums var pieprasīt karti reģistrēšanās laikā papildu izdevumiem.

Rādīt vairāk

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Ko mēs šeit Jums pārbaudītu

  • Maksa par mājdzīvnieku un to lieluma ierobežojums, kur parasti rodas problēmas ar šīm rezervācijām.
  • Vai ir vieta pikapam, piekabei vai furgonam, ne tikai automašīnai.
  • Vai cena mainās Jūsu datumiem, un ko tā ietver.
  • Ko īpašums faktiski iekasē reģistratūrā papildus cenai.

Jautājumi par Mark Villan

Cikos ir iereģistrēšanās un izrakstīšanās Mark Villan?

Reģistrēšanās ir no 15:00. Izrakstīšanās ir līdz 12:00. Ja ieradīsieties vēlu, pastāstiet mums, un mēs lūgsim viesnīcai paturēt numuru.

Vai Mark Villan atļauj mājdzīvniekus?

Nē — viesnīca norāda, ka mājdzīvnieki nav atļauti.

Vai Mark Villan ir autostāvvieta?

Autostāvvieta ir norādīta starp īpašuma ērtībām. Vai tā ir bezmaksas un vai vietu var rezervēt, atšķiras, tāpēc mēs to pārbaudām pret jūsu datumiem, nevis solām to šeit.

Vai Mark Villan ir Wi-Fi?

Jā — interneta piekļuve ir norādīta īpašuma ērtību sarakstā.

Kā es varu rezervēt Mark Villan?

Ievadiet savus datumus augstāk un rezervējiet tiešsaistē, vai zvaniet (888) 789-8585 un mēs to izdarīsim jūsu vietā — ieskaitot lietas, ar kurām rezervēšanas forma nevar tikt galā, piemēram, numuru bloku, mēneša likmi vai rēķinu jūsu darba devējam.

Kur atrodas Mark Villan?

Markavägen, Örebro.

Citas vietas, ko mēs rezervējam Örebro

Nav saistīts ar iepriekšējo rezervāciju. Tas pats tirgus, tā pati cena, gadījumam, ja šī nav īstā.

Visas uzturēšanās Örebro
Home Hotel BorgenHome Hotel Borgen9.0 · 3304 atsauksmesLivin Station HotelLivin Station Hotel8.9 · 2236 atsauksmesScandic Örebro CentralScandic Örebro Central8.8 · 205 atsauksmesMorris HotelMorris Hotel8.5 · 3857 atsauksmesElite City Hotel, ÖrebroElite City Hotel, Örebro8.4 · 2054 atsauksmes
Scandic Grand ÖrebroHagbackensGård Bed&BreakfastClarion Hotel ÖrebroMojo HotellCity Hostel 46Hotel ÖrebroBest Western Eurostop OrebroElite Stora Hotellet ÖrebroÖrebro City HostelGood Morning ÖrebroHotell HjalmarCity Central Hotel Örebro by First HotelsLilla huset Bed & Breakfast - countryside guesthouse, free parkingRustik gäststuga med lantlig känsla nära Örebro cityHidingsta gård B&BModern Forest RetreatLillåns B&BStensötanCozy studio apartment near city centrumStuga "Solgläntan"Mysiga Lägenheten i ÖrebroEker Countryside HouseApartment in recreational area close to the cityEtt rums lägenhet med egen ingång, parkeringVallby Farm Camp

Populāri galamērķi

  • Viesnīcas: Rome
  • Viesnīcas: London
  • Viesnīcas: Milan
  • Viesnīcas: Athens
  • Viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Viesnīcas: Naples
  • Viesnīcas: Dubai
  • Viesnīcas: Buenos Aires
  • Viesnīcas: Sao Paulo
  • Viesnīcas: Istanbul
  • Viesnīcas: Marrakech
  • Viesnīcas: Rio de Janeiro
  • Viesnīcas: Cape Town
  • Viesnīcas: Lisbon
  • Viesnīcas: Florence
  • Viesnīcas: Budapest
  • Viesnīcas: Manila
  • Viesnīcas: Madrid
  • Viesnīcas: Jakarta
  • Viesnīcas: Málaga
  • Viesnīcas: Tokyo
  • Viesnīcas: Kuala Lumpur
  • Viesnīcas: Porto
  • Viesnīcas: Paris
  • Viesnīcas: Ho Chi Minh City
  • Viesnīcas: Florianópolis
  • Viesnīcas: Nairobi
  • Viesnīcas: Osaka
  • Viesnīcas: Vienna
  • Viesnīcas: Palermo
  • Viesnīcas: New Delhi
  • Viesnīcas: Hanoi
  • Viesnīcas: Davenport, FL
  • Viesnīcas: Cairo
  • Viesnīcas: Bucharest
  • Viesnīcas: Seville
  • Viesnīcas: Canggu
  • Viesnīcas: Ubud
  • Viesnīcas: Tbilisi City
  • Viesnīcas: Venice
  • Viesnīcas: Split
  • Viesnīcas: Barcelona
  • Viesnīcas: Bangkok
  • Viesnīcas: Mexico City
  • Viesnīcas: Playa del Carmen
  • Viesnīcas: Marbella
  • Viesnīcas: Panama City Beach, FL
  • Viesnīcas: Tulum
  • Viesnīcas: Prague
  • Viesnīcas: Albufeira
  • Viesnīcas: Seoul
  • Viesnīcas: Catania
  • Viesnīcas: Warsaw
  • Viesnīcas: Kyoto
  • Viesnīcas: Bogotá
  • Viesnīcas: Myrtle Beach, SC
  • Viesnīcas: Belgrade
  • Viesnīcas: Bologna
  • Viesnīcas: Melbourne
  • Viesnīcas: Mar del Plata
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Rome
  • Ar baseinu viesnīcas: Rome
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Rome
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Rome
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: London
  • Ar baseinu viesnīcas: London
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: London
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: London
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Milan
  • Ar baseinu viesnīcas: Milan
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Milan
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Milan
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Athens
  • Ar baseinu viesnīcas: Athens
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Athens
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Athens
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Ar baseinu viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Naples
  • Ar baseinu viesnīcas: Naples
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Naples
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Naples
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Dubai
  • Ar baseinu viesnīcas: Dubai
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Dubai
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Dubai
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Buenos Aires
  • Ar baseinu viesnīcas: Buenos Aires
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Buenos Aires
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Buenos Aires
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Sao Paulo
  • Ar baseinu viesnīcas: Sao Paulo
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Sao Paulo
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Sao Paulo
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Istanbul
  • Ar baseinu viesnīcas: Istanbul
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Istanbul
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Istanbul
  • Viesnīcas: Albania
  • Viesnīcas: Argentina
  • Viesnīcas: Armenia
  • Viesnīcas: Australia
  • Viesnīcas: Austria
  • Viesnīcas: Azerbaijan
  • Viesnīcas: Belgium
  • Viesnīcas: Bosnia and Herzegovina
  • Viesnīcas: Brazil
  • Viesnīcas: Bulgaria
  • Viesnīcas: Canada
  • Viesnīcas: Chile
  • Viesnīcas: China
  • Viesnīcas: Colombia
  • Viesnīcas: Croatia
  • Viesnīcas: the Czech Republic
  • Viesnīcas: the Dominican Republic
  • Viesnīcas: Egypt
  • Viesnīcas: Finland
  • Viesnīcas: France
  • Viesnīcas: Georgia
  • Viesnīcas: Germany
  • Viesnīcas: Ghana
  • Viesnīcas: Greece
  • Viesnīcas: Hungary
  • Viesnīcas: India
  • Viesnīcas: Indonesia
  • Viesnīcas: Israel
  • Viesnīcas: Italy
  • Viesnīcas: Japan

Visi galamērķiNaktsmītnesViesnīcu rezervācijasMēneša un nedēļas cenasNumuru bloki un grupasPieejamības numuriAttēlu kredīti

Palīdzība

  • Sazinieties ar mums
  • Kā darbojas rezervēšana
  • Zvaniet (888) 789-8585

Atklājiet

  • Naktsmītnes
  • Viesnīcu rezervācijas
  • Mēneša un nedēļas cenas
  • Numuru bloki un grupas
  • Pieejamības numuri

Noteikumi un iestatījumi

  • Pakalpojuma noteikumi
  • Privātuma politika
  • Atcelšana un naudas atmaksa
  • Pieejamība

Par Callstay

  • Par mums
  • Attēlu kredīti
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. uzņēmums.Cenas ir tādas pašas kā rezervējot tieši.

Fotogrāfijas to autoru, saskaņā ar licencēm, kas norādītas mūsu attēlu kredīti.