Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Huxi

Nakšņošanas vietas/Huxi

Le Wu Casa

ViesnīcaNo.5-29, Dachengbei, HuxiRādīt kartē

1 / 4
Pārbaudām šonakts likmi

Jums vēl netiks iekasēta maksa

Vai rezervējiet pa tālruni —(888) 789-8585
Vislabāk novērtētais

Novērtēts 9.0 no 10 no 32 viesiem.

9.032Atsauksmes

Situated within 4.1 km of National Penghu University of Science and Technology and 4.1 km of Penghu Living Museum, Le Wu Casa features rooms with air conditioning and a private bathroom in Huxi. The property has mountain and garden views, and is 5.4 km from Lintou Park. The accommodation offers airport transfers, while a car rental service is also available.

At the homestay, all units are fitted with a desk and a flat-screen TV. Featuring a private bathroom with slippers, units at the homestay also feature free WiFi, while selected rooms also feature a terrace. At the homestay, units are fitted with bed linen and towels.

Sightseeing tours are available in the vicinity of the property. Guests can also relax in the garden or in the shared lounge area.

First Guesthouse Penghu is 5.4 km from the homestay, while Four Eyes Well is 5.7 km from the property. The nearest airport is Penghu Airport, 1 km from Le Wu Casa.

Ko šī vieta piedāvā

  • Pieejams WiFi
  • Bezmaksas WiFi
  • Stāvvieta
  • Bezmaksas autostāvvieta
  • Nesmēķētāju numuri
  • Gaisa kondicionēšana
  • Terase
  • Ģimenes numuri
  • Dārzs
  • Bagāžas glabātuve

Istabas

Kur Jūs būsiet

No.5-29, Dachengbei, Huxi

Lietas, kas jāzina

Atcelšana

Katrs numurs parāda savus noteikumus pirms maksāšanas.

Lielāko daļu tarifu var bez maksas atcelt līdz datumam, kas norādīts numuram.

Neatmaksājamie tarifi ir atzīmēti kā tādi.

Mājas noteikumi

Izrakstīšanās līdz 7:00

Bērni nav atļauti

Rādīt vairāk

Mājdzīvnieki nav atļauti

Pieejami nesmēķētāju numuri

Maksājums & īpašums

Apmaksāts, kad rezervējat, nevis pie reģistratūras.

Tarifi ietver nodokļus un nodevas, ko mēs varam nolasīt.

Īpašums var pieprasīt karti reģistrēšanās laikā papildu izdevumiem.

Rādīt vairāk

Please inform Le Wu Casa in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. This property will not accommodate hen, stag or similar parties.

Ko mēs šeit Jums pārbaudītu

  • Vai ir vieta pikapam, piekabei vai furgonam, ne tikai automašīnai.
  • Vai cena mainās Jūsu datumiem, un ko tā ietver.
  • Ko īpašums faktiski iekasē reģistratūrā papildus cenai.

Jautājumi par Le Wu Casa

Cikos ir iereģistrēšanās un izrakstīšanās Le Wu Casa?

Izrakstīšanās ir līdz 7:00. Ja ieradīsieties vēlu, pastāstiet mums, un mēs lūgsim viesnīcai paturēt numuru.

Vai Le Wu Casa atļauj mājdzīvniekus?

Nē — viesnīca norāda, ka mājdzīvnieki nav atļauti.

Vai Le Wu Casa ir autostāvvieta?

Autostāvvieta ir norādīta starp īpašuma ērtībām. Vai tā ir bezmaksas un vai vietu var rezervēt, atšķiras, tāpēc mēs to pārbaudām pret jūsu datumiem, nevis solām to šeit.

Vai Le Wu Casa ir Wi-Fi?

Jā — interneta piekļuve ir norādīta īpašuma ērtību sarakstā.

Kā es varu rezervēt Le Wu Casa?

Ievadiet savus datumus augstāk un rezervējiet tiešsaistē, vai zvaniet (888) 789-8585 un mēs to izdarīsim jūsu vietā — ieskaitot lietas, ar kurām rezervēšanas forma nevar tikt galā, piemēram, numuru bloku, mēneša likmi vai rēķinu jūsu darba devējam.

Kur atrodas Le Wu Casa?

No.5-29, Dachengbei, Huxi.

Viesu atsauksmju kategorijas šajā lapā vēl nav — piegādātājs sniedz kopējo vērtējumu, bet nesniedz sadalījumu šim īpašumam, un mēs labāk neko nerādīsim, nekā izdomāsim joslas. Zvanīt (888) 789-8585 un mēs jums nolasīsim, ko īpašums saka.

Citas vietas, ko mēs rezervējam Huxi

Nav saistīts ar iepriekšējo rezervāciju. Tas pats tirgus, tā pati cena, gadījumam, ja šī nav īstā.

Visas uzturēšanās Huxi
杉杉行旅 Araucaria Residence杉杉行旅 Araucaria Residence9.8 · 18 atsauksmjuSummer Ya B&BSummer Ya B&B9.2 · 30 atsauksmjuSH VillaSH Villa9.5 · 18 atsauksmjuPenghu Colorfish HomestayPenghu Colorfish Homestay10.0 · 3 atsauksmesS-HomeS-Home9.2 · 4 atsauksmes
Dream HomestayLoving Hut Paradise Island Vegan B&BChunfa B&BPenghu Yixuan GuesthouseLove Penghu HomestayCaptain Ou HomestayAnco Homestay澎湖 玩聚背包民宿Enishi Resort VillaNoah's Ark HomestayTravel FriendsSabai B&B Penghu Boatman's Treasure HomestayMurakami Travel Guest HouseHygge HomestayBlue LagoonsnoozinnHomelike HomestayPenghu Noah's ArkSea You Here B&B航空棧輕旅民宿Happy Cape B&BBeautiful HomestayOcean Sky B&BGood moment B&BLittle Butler B&B

Populāri galamērķi

  • Viesnīcas: Rome
  • Viesnīcas: London
  • Viesnīcas: Milan
  • Viesnīcas: Athens
  • Viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Viesnīcas: Naples
  • Viesnīcas: Dubai
  • Viesnīcas: Buenos Aires
  • Viesnīcas: Sao Paulo
  • Viesnīcas: Istanbul
  • Viesnīcas: Marrakech
  • Viesnīcas: Rio de Janeiro
  • Viesnīcas: Cape Town
  • Viesnīcas: Lisbon
  • Viesnīcas: Florence
  • Viesnīcas: Budapest
  • Viesnīcas: Manila
  • Viesnīcas: Madrid
  • Viesnīcas: Jakarta
  • Viesnīcas: Málaga
  • Viesnīcas: Tokyo
  • Viesnīcas: Kuala Lumpur
  • Viesnīcas: Porto
  • Viesnīcas: Paris
  • Viesnīcas: Ho Chi Minh City
  • Viesnīcas: Florianópolis
  • Viesnīcas: Nairobi
  • Viesnīcas: Osaka
  • Viesnīcas: Vienna
  • Viesnīcas: Palermo
  • Viesnīcas: New Delhi
  • Viesnīcas: Hanoi
  • Viesnīcas: Davenport, FL
  • Viesnīcas: Cairo
  • Viesnīcas: Bucharest
  • Viesnīcas: Seville
  • Viesnīcas: Canggu
  • Viesnīcas: Ubud
  • Viesnīcas: Tbilisi City
  • Viesnīcas: Venice
  • Viesnīcas: Split
  • Viesnīcas: Barcelona
  • Viesnīcas: Bangkok
  • Viesnīcas: Mexico City
  • Viesnīcas: Playa del Carmen
  • Viesnīcas: Marbella
  • Viesnīcas: Panama City Beach, FL
  • Viesnīcas: Tulum
  • Viesnīcas: Prague
  • Viesnīcas: Albufeira
  • Viesnīcas: Seoul
  • Viesnīcas: Catania
  • Viesnīcas: Warsaw
  • Viesnīcas: Kyoto
  • Viesnīcas: Bogotá
  • Viesnīcas: Myrtle Beach, SC
  • Viesnīcas: Belgrade
  • Viesnīcas: Bologna
  • Viesnīcas: Melbourne
  • Viesnīcas: Mar del Plata
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Rome
  • Ar baseinu viesnīcas: Rome
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Rome
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Rome
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: London
  • Ar baseinu viesnīcas: London
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: London
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: London
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Milan
  • Ar baseinu viesnīcas: Milan
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Milan
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Milan
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Athens
  • Ar baseinu viesnīcas: Athens
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Athens
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Athens
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Ar baseinu viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Naples
  • Ar baseinu viesnīcas: Naples
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Naples
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Naples
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Dubai
  • Ar baseinu viesnīcas: Dubai
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Dubai
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Dubai
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Buenos Aires
  • Ar baseinu viesnīcas: Buenos Aires
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Buenos Aires
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Buenos Aires
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Sao Paulo
  • Ar baseinu viesnīcas: Sao Paulo
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Sao Paulo
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Sao Paulo
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Istanbul
  • Ar baseinu viesnīcas: Istanbul
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Istanbul
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Istanbul
  • Viesnīcas: Albania
  • Viesnīcas: Argentina
  • Viesnīcas: Armenia
  • Viesnīcas: Australia
  • Viesnīcas: Austria
  • Viesnīcas: Azerbaijan
  • Viesnīcas: Belgium
  • Viesnīcas: Bosnia and Herzegovina
  • Viesnīcas: Brazil
  • Viesnīcas: Bulgaria
  • Viesnīcas: Canada
  • Viesnīcas: Chile
  • Viesnīcas: China
  • Viesnīcas: Colombia
  • Viesnīcas: Croatia
  • Viesnīcas: the Czech Republic
  • Viesnīcas: the Dominican Republic
  • Viesnīcas: Egypt
  • Viesnīcas: Finland
  • Viesnīcas: France
  • Viesnīcas: Georgia
  • Viesnīcas: Germany
  • Viesnīcas: Ghana
  • Viesnīcas: Greece
  • Viesnīcas: Hungary
  • Viesnīcas: India
  • Viesnīcas: Indonesia
  • Viesnīcas: Israel
  • Viesnīcas: Italy
  • Viesnīcas: Japan

Visi galamērķiNaktsmītnesViesnīcu rezervācijasMēneša un nedēļas cenasNumuru bloki un grupasPieejamības numuriAttēlu kredīti

Palīdzība

  • Sazinieties ar mums
  • Kā darbojas rezervēšana
  • Zvaniet (888) 789-8585

Atklājiet

  • Naktsmītnes
  • Viesnīcu rezervācijas
  • Mēneša un nedēļas cenas
  • Numuru bloki un grupas
  • Pieejamības numuri

Noteikumi un iestatījumi

  • Pakalpojuma noteikumi
  • Privātuma politika
  • Atcelšana un naudas atmaksa
  • Pieejamība

Par Callstay

  • Par mums
  • Attēlu kredīti
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. uzņēmums.Cenas ir tādas pašas kā rezervējot tieši.

Fotogrāfijas to autoru, saskaņā ar licencēm, kas norādītas mūsu attēlu kredīti.