Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Newquay

Nakšņošanas vietas/Newquay

Lake view

Brīvdienu māja, 4-zvaigžņuParkdean Resorts White Acres Holiday Park, Cornwall, White Cross, Newquay, Newquay, United KingdomRādīt kartē

1 / 4
Pārbaudām šonakts likmi

Jums vēl netiks iekasēta maksa

Vai rezervējiet pa tālruni —(888) 789-8585
Vislabāk novērtētais

Viesi to visaugstāk novērtē par service, location un cleanliness.

9.270Atsauksmes
  • Reģistrēšanās no 15:00Izrakstīšanās līdz 11:00.
  • Izcili atrašanās vietaViesi novērtē atrašanās vietu ar 9.3 no 10, Parkdean Resorts White Acres Holiday Park, Cornwall, White Cross, Newquay.

Izbaudiet atpūtu pie ezera: Lake View, ilgtspējīga brīvdienu māja Newquay, piedāvā mierīgu patvērumu ar pārsteidzošiem ezera skatiem.

Luksusa ērtības jūsu komfortam: Izbaudiet iekštelpu peldbaseinu, dārzu un bāru savas uzturēšanās laikā. Īpašumā ir 3 guļamistabas, plaša viesistaba un pilnībā aprīkota virtuve, kas nodrošinās visas jūsu vajadzības.

Ģimenes draudzīgas izklaides un ēdināšana: Pārsteidziet savu ģimeni ar patīkamu ēdienreizi vietējā restorānā, kas specializējas britu virtuvē. Bērni var izbaudīt ūdens prieku bērnu baseinā vai rotaļāšanos ar āra spēļu aprīkojumu.

Ienirstiet Lake View skaistumā un radiet neaizmirstamas atmiņas sava uzturēšanās laikā.

Ko šī vieta piedāvā

  • Fitnessa centrs
  • Stāvvieta
  • Bezmaksas autostāvvieta
  • Nesmēķētāju numuri
  • Peldbaseins
  • Restorāns
  • Sildīšana
  • Terase
  • Ģimenes numuri
  • Dārzs

Istabas

9.2

Vislabāk novērtētais

Novērtēts 9.2 no 10 no 70 viesiem, kuri šeit uzturējās.

  • Tīrība9.3
  • Pakalpojums9.7
  • Atrašanās vieta9.3
  • Istabas9.2
  • Ērtības9.3
  • Vērtība8.2
  • Ēdiens un dzērieni9.3

Viesi piemin

CleanlinessComfortableGreat serviceSpaciousBeautiful views
  • clareUnited Kingdom

    ·2026. g. augusts·Ģimene

    Close to Newquay and beaches

    The temperature dropped to 14 at night and the baby was freezing and purple No way to put the heating on.

  • JithinUnited Kingdom

    ·2026. g. augusts·Grupa

    all good

    views and peaceful atmosphere

  • BinnsUnited Kingdom

    ·2026. g. augusts·Viens ceļotājs

    Summer vibes

    Everything was more than expected. Beautiful location. Not cramped like some resorts. Highly recommend. 5 * * * * *😎

    Nothing to dislike

  • donnaUnited Kingdom

    ·2026. g. augusts·Viens ceļotājs

    We had a lovely time, fantastic location, and it's very clean, and the host was so accommodating. Absolutely, I'll recommend this place 👌

    Had a bit of difficulty booking the indoor swimming pool, though.

  • Cedric PereiraUnited Kingdom

    ·2026. g. jūlijs·Viens ceļotājs

    Everything is perfect

    None

  • MarkUnited Kingdom

    ·2026. g. maijs·Grupa

    The caravan and site were very clean, easy to get access via the lockbox.

    Breakfast was very good, location was very clean and tidy and very peaceful

    Bus stop just outside if you don’t want to drive

    The caravan was very hot inside and would have been better with some fans as there was no…

Atsauksmes ir rakstītas viesiem, kuri rezervēja caur mūsu piegādātāju un uzturējās, parādītas kā rakstītas un savā valodā. Kategoriju vērtējumi ir piegādātāja lasījums no nesenajām atsauksmēm, atjaunināts 2026. g. janvāris.

Kur Jūs būsiet

Parkdean Resorts White Acres Holiday Park, Cornwall, White Cross, Newquay, Newquay, United Kingdom

Viesi novērtē atrašanās vietu ar 9.3 no 10 — izcili.

Lietas, kas jāzina

Atcelšana

Katrs numurs parāda savus noteikumus pirms maksāšanas.

Lielāko daļu tarifu var bez maksas atcelt līdz datumam, kas norādīts numuram.

Neatmaksājamie tarifi ir atzīmēti kā tādi.

Mājas noteikumi

Reģistrēšanās no 15:00 līdz 06:00 PM

Izrakstīšanās līdz 11:00

Bērni laipni gaidīti

Rādīt vairāk

Mājdzīvnieki nav atļauti

Pieejami nesmēķētāju numuri

Maksājums & īpašums

Apmaksāts, kad rezervējat, nevis pie reģistratūras.

Tarifi ietver nodokļus un nodevas, ko mēs varam nolasīt.

Īpašums var pieprasīt karti reģistrēšanās laikā papildu izdevumiem.

Rādīt vairāk

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Ko mēs šeit Jums pārbaudītu

  • Vai ir vieta pikapam, piekabei vai furgonam, ne tikai automašīnai.
  • Vai cena mainās Jūsu datumiem, un ko tā ietver.
  • Ko īpašums faktiski iekasē reģistratūrā papildus cenai.

Jautājumi par Lake view

Cikos ir iereģistrēšanās un izrakstīšanās Lake view?

Reģistrēšanās ir no 15:00. Izrakstīšanās ir līdz 11:00. Ja ieradīsieties vēlu, pastāstiet mums, un mēs lūgsim viesnīcai paturēt numuru.

Vai Lake view atļauj mājdzīvniekus?

Nē — viesnīca norāda, ka mājdzīvnieki nav atļauti.

Vai Lake view ir autostāvvieta?

Autostāvvieta ir norādīta starp īpašuma ērtībām. Vai tā ir bezmaksas un vai vietu var rezervēt, atšķiras, tāpēc mēs to pārbaudām pret jūsu datumiem, nevis solām to šeit.

Vai Lake view ir baseins?

Jā — baseins ir norādīts starp īpašuma ērtībām. Sezonas slēgšana ir izplatīta, tāpēc mēs apstiprināsim, ka tas ir atvērts jūsu datumiem.

Kā es varu rezervēt Lake view?

Ievadiet savus datumus augstāk un rezervējiet tiešsaistē, vai zvaniet (888) 789-8585 un mēs to izdarīsim jūsu vietā — ieskaitot lietas, ar kurām rezervēšanas forma nevar tikt galā, piemēram, numuru bloku, mēneša likmi vai rēķinu jūsu darba devējam.

Kur atrodas Lake view?

Parkdean Resorts White Acres Holiday Park, Cornwall, White Cross, Newquay, Newquay.

Citas vietas, ko mēs rezervējam Newquay

Nav saistīts ar iepriekšējo rezervāciju. Tas pats tirgus, tā pati cena, gadījumam, ja šī nav īstā.

Visas uzturēšanās Newquay
The HarbourThe Harbour10.0 · 378 atsauksmesPenwyth HousePenwyth House9.9 · 289 atsauksmesSt BernardsSt Bernards9.6 · 520 atsauksmjuGeckos RestGeckos Rest9.6 · 397 atsauksmesThe LyncroftThe Lyncroft9.6 · 335 atsauksmes
OYO Minerva GuesthouseThe Lewinnick LodgeJasmine HouseSkyline Guesthouse NewquayTolcarne Beach Colonial Restaurant and RoomsFistral Beach Hotel and Spa - Adults OnlyThe Annexe, Tregoose HouseThe QuiesSeaSpaceTrevarrian LodgeOYO Newquay Beach HotelKiki’s CornerPensalda Guest HouseOcean 1- Sea View apartment, Fistral Beach NewquayOHANA HOUSE - Unbeatable Location - UK's Best BeachesSure Hotel Collection by Best Western Porth Veor Manor HotelBedruthan Hotel & SpaSeaSpaceOceanside Lifestyle HotelOceansideTowan Beach Holiday FlatFairways Guest HouseSea Bed GuesthouseReef LodgeElemental Surf Lodge

Populāri galamērķi

  • Viesnīcas: Rome
  • Viesnīcas: London
  • Viesnīcas: Milan
  • Viesnīcas: Athens
  • Viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Viesnīcas: Naples
  • Viesnīcas: Dubai
  • Viesnīcas: Buenos Aires
  • Viesnīcas: Sao Paulo
  • Viesnīcas: Istanbul
  • Viesnīcas: Marrakech
  • Viesnīcas: Rio de Janeiro
  • Viesnīcas: Cape Town
  • Viesnīcas: Lisbon
  • Viesnīcas: Florence
  • Viesnīcas: Budapest
  • Viesnīcas: Manila
  • Viesnīcas: Madrid
  • Viesnīcas: Jakarta
  • Viesnīcas: Málaga
  • Viesnīcas: Tokyo
  • Viesnīcas: Kuala Lumpur
  • Viesnīcas: Porto
  • Viesnīcas: Paris
  • Viesnīcas: Ho Chi Minh City
  • Viesnīcas: Florianópolis
  • Viesnīcas: Nairobi
  • Viesnīcas: Osaka
  • Viesnīcas: Vienna
  • Viesnīcas: Palermo
  • Viesnīcas: New Delhi
  • Viesnīcas: Hanoi
  • Viesnīcas: Davenport, FL
  • Viesnīcas: Cairo
  • Viesnīcas: Bucharest
  • Viesnīcas: Seville
  • Viesnīcas: Canggu
  • Viesnīcas: Ubud
  • Viesnīcas: Tbilisi City
  • Viesnīcas: Venice
  • Viesnīcas: Split
  • Viesnīcas: Barcelona
  • Viesnīcas: Bangkok
  • Viesnīcas: Mexico City
  • Viesnīcas: Playa del Carmen
  • Viesnīcas: Marbella
  • Viesnīcas: Panama City Beach, FL
  • Viesnīcas: Tulum
  • Viesnīcas: Prague
  • Viesnīcas: Albufeira
  • Viesnīcas: Seoul
  • Viesnīcas: Catania
  • Viesnīcas: Warsaw
  • Viesnīcas: Kyoto
  • Viesnīcas: Bogotá
  • Viesnīcas: Myrtle Beach, SC
  • Viesnīcas: Belgrade
  • Viesnīcas: Bologna
  • Viesnīcas: Melbourne
  • Viesnīcas: Mar del Plata
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Rome
  • Ar baseinu viesnīcas: Rome
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Rome
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Rome
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: London
  • Ar baseinu viesnīcas: London
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: London
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: London
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Milan
  • Ar baseinu viesnīcas: Milan
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Milan
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Milan
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Athens
  • Ar baseinu viesnīcas: Athens
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Athens
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Athens
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Ar baseinu viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Naples
  • Ar baseinu viesnīcas: Naples
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Naples
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Naples
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Dubai
  • Ar baseinu viesnīcas: Dubai
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Dubai
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Dubai
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Buenos Aires
  • Ar baseinu viesnīcas: Buenos Aires
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Buenos Aires
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Buenos Aires
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Sao Paulo
  • Ar baseinu viesnīcas: Sao Paulo
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Sao Paulo
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Sao Paulo
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Istanbul
  • Ar baseinu viesnīcas: Istanbul
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Istanbul
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Istanbul
  • Viesnīcas: Albania
  • Viesnīcas: Argentina
  • Viesnīcas: Armenia
  • Viesnīcas: Australia
  • Viesnīcas: Austria
  • Viesnīcas: Azerbaijan
  • Viesnīcas: Belgium
  • Viesnīcas: Bosnia and Herzegovina
  • Viesnīcas: Brazil
  • Viesnīcas: Bulgaria
  • Viesnīcas: Canada
  • Viesnīcas: Chile
  • Viesnīcas: China
  • Viesnīcas: Colombia
  • Viesnīcas: Croatia
  • Viesnīcas: the Czech Republic
  • Viesnīcas: the Dominican Republic
  • Viesnīcas: Egypt
  • Viesnīcas: Finland
  • Viesnīcas: France
  • Viesnīcas: Georgia
  • Viesnīcas: Germany
  • Viesnīcas: Ghana
  • Viesnīcas: Greece
  • Viesnīcas: Hungary
  • Viesnīcas: India
  • Viesnīcas: Indonesia
  • Viesnīcas: Israel
  • Viesnīcas: Italy
  • Viesnīcas: Japan

Visi galamērķiNaktsmītnesViesnīcu rezervācijasMēneša un nedēļas cenasNumuru bloki un grupasPieejamības numuriAttēlu kredīti

Palīdzība

  • Sazinieties ar mums
  • Kā darbojas rezervēšana
  • Zvaniet (888) 789-8585

Atklājiet

  • Naktsmītnes
  • Viesnīcu rezervācijas
  • Mēneša un nedēļas cenas
  • Numuru bloki un grupas
  • Pieejamības numuri

Noteikumi un iestatījumi

  • Pakalpojuma noteikumi
  • Privātuma politika
  • Atcelšana un naudas atmaksa
  • Pieejamība

Par Callstay

  • Par mums
  • Attēlu kredīti
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. uzņēmums.Cenas ir tādas pašas kā rezervējot tieši.

Fotogrāfijas to autoru, saskaņā ar licencēm, kas norādītas mūsu attēlu kredīti.