Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Esposende

Nakšņošanas vietas/Esposende

Casa do Cuco

Not Available78 Travessa dos Cucos, Esposende, PortugalRādīt kartē

1 / 4
Pārbaudām šonakts likmi

Jums vēl netiks iekasēta maksa

Vai rezervējiet pa tālruni —(888) 789-8585
Izcili

Viena no mūsu visaugstāk novērtētajām uzturēšanās reizēm, pēc viesu domām.

9.680Atsauksmes
  • Reģistrēšanās no 15:00Izrakstīšanās līdz 12:00.
  • Fantastiski atrašanās vietaViesi novērtē atrašanās vietu ar 8.6 no 10, 78 Travessa dos Cucos.

Ainavīgi kalnu skati un relaksējoša peldbaseina Izbaudiet elpu aizraujošos kalnu skatus, kamēr atpūšaties mūsu atsvaidzinošajā peldbaseinā, ko ieskauj zaļi dārzi.

Ērtas vienības ar mūsdienīgām ērtībām Katrs numurs Casa do Cuco ir pārdomāti iekārtots ar plakanā ekrāna televizoru, privātu vannas istabu un ērtu gultu.

Centra atrašanās vieta tūrisma izpētei Ar Bragas katedrāli un Minho Universitāti - Bragas filiāli tuvumā, mūsu viesu māja ir ideāls pamats reģiona izpētei.

Rezervējiet savu uzturēšanos jau tagad, lai piedzīvotu neaizmirstamu pieredzi Casa do Cuco Esposendē!

Ko šī vieta piedāvā

  • Pieejams WiFi
  • Bezmaksas WiFi
  • Stāvvieta
  • Bezmaksas autostāvvieta
  • Nesmēķētāju numuri
  • Peldbaseins
  • Sildīšana
  • Terase
  • Dārzs
  • Atļauts dzīvniekiem

Istabas

9.6

Izcili

Novērtēts 9.6 no 10 no 80 viesiem, kuri šeit uzturējās.

  • Tīrība9.9
  • Pakalpojums9.9
  • Atrašanās vieta8.6
  • Istabas9.7
  • Ērtības9.6
  • Vērtība9.6
  • Ēdiens un dzērieni9.7

Viesi piemin

CleanlinessFriendly, hospitable ownersPet-friendly (no extra cost)Beautiful surroundingsHearty breakfast
  • MargrietNL

    ·2026. g. septembris·Pāris

    Top!!

    Een heerlijk zwembad en een goed verzorgd ontbijt!

  • LeandominguezSpain

    ·2026. g. septembris·Viens ceļotājs

    Magnífica estancia

    La atención de Nazaret y Antonio es digna de elogio. Nos hicieron sentir como en casa. Y los desvelos de Pili y Mili ... Las dos simpáticas hermanas, para que no faltase de nada en el desayuno, también es digna de…

  • DonaBelgium

    ·2026. g. augusts·Pāris

    ABSOLUMENT PARFAIT

    L’endroit est exceptionnel ! Les chambres sont très confortables, le petit déjeuner est somptueux, la piscine est très agréable dans un grand jardin magnifique… le personnel est d’une gentillesse inimaginable !! Merci…

  • GuidoNL

    ·2026. g. augusts·Pāris

    Zeer gastvrij verblijf

    Een heerlijk verblijf bij Casa do Cuco in Esposende! Vanaf het eerste moment voelden we ons ontzettend welkom dankzij de enorme gastvrijheid van Nazare. Niets was haar te veel en ze deed er alles aan om ons verblijf zo…

  • JehanFrance

    ·2026. g. augusts·Viens ceļotājs

    Un air breton à Esposende

    Nous avons apprécié l'accueil de la propriétaire "Nazaré", une femme formidable avec un grand cœur.

    Son personnel est à son image.

    Un grand merci à Esther (qui parle très bien le français, ce qui aide) pour sa…

  • AntonioSpain

    ·2026. g. augusts·Pāris

    Sitio ideal para una escapada

    Todo muy bien y la atención inmejorable

    Nada

Atsauksmes ir rakstītas viesiem, kuri rezervēja caur mūsu piegādātāju un uzturējās, parādītas kā rakstītas un savā valodā. Kategoriju vērtējumi ir piegādātāja lasījums no nesenajām atsauksmēm, atjaunināts 2026. g. marts.

Kur Jūs būsiet

78 Travessa dos Cucos, Esposende, Portugal

Viesi novērtē atrašanās vietu ar 8.6 no 10 — fantastiski.

Lietas, kas jāzina

Atcelšana

Katrs numurs parāda savus noteikumus pirms maksāšanas.

Lielāko daļu tarifu var bez maksas atcelt līdz datumam, kas norādīts numuram.

Neatmaksājamie tarifi ir atzīmēti kā tādi.

Mājas noteikumi

Reģistrēšanās no 15:00 līdz 10:00 PM

Izrakstīšanās līdz 12:00

Bērni laipni gaidīti

Rādīt vairāk

Mājdzīvnieki nav atļauti

Pieejami nesmēķētāju numuri

Maksājums & īpašums

Apmaksāts, kad rezervējat, nevis pie reģistratūras.

Tarifi ietver nodokļus un nodevas, ko mēs varam nolasīt.

Īpašums var pieprasīt karti reģistrēšanās laikā papildu izdevumiem.

Rādīt vairāk

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Ko mēs šeit Jums pārbaudītu

  • Maksa par mājdzīvnieku un to lieluma ierobežojums, kur parasti rodas problēmas ar šīm rezervācijām.
  • Vai ir vieta pikapam, piekabei vai furgonam, ne tikai automašīnai.
  • Vai cena mainās Jūsu datumiem, un ko tā ietver.
  • Ko īpašums faktiski iekasē reģistratūrā papildus cenai.

Jautājumi par Casa do Cuco

Cikos ir iereģistrēšanās un izrakstīšanās Casa do Cuco?

Reģistrēšanās ir no 15:00. Izrakstīšanās ir līdz 12:00. Ja ieradīsieties vēlu, pastāstiet mums, un mēs lūgsim viesnīcai paturēt numuru.

Vai Casa do Cuco atļauj mājdzīvniekus?

Nē — viesnīca norāda, ka mājdzīvnieki nav atļauti.

Vai Casa do Cuco ir autostāvvieta?

Autostāvvieta ir norādīta starp īpašuma ērtībām. Vai tā ir bezmaksas un vai vietu var rezervēt, atšķiras, tāpēc mēs to pārbaudām pret jūsu datumiem, nevis solām to šeit.

Vai Casa do Cuco ir baseins?

Jā — baseins ir norādīts starp īpašuma ērtībām. Sezonas slēgšana ir izplatīta, tāpēc mēs apstiprināsim, ka tas ir atvērts jūsu datumiem.

Vai Casa do Cuco ir Wi-Fi?

Jā — interneta piekļuve ir norādīta īpašuma ērtību sarakstā.

Kā es varu rezervēt Casa do Cuco?

Ievadiet savus datumus augstāk un rezervējiet tiešsaistē, vai zvaniet (888) 789-8585 un mēs to izdarīsim jūsu vietā — ieskaitot lietas, ar kurām rezervēšanas forma nevar tikt galā, piemēram, numuru bloku, mēneša likmi vai rēķinu jūsu darba devējam.

Kur atrodas Casa do Cuco?

78 Travessa dos Cucos, Esposende.

Citas vietas, ko mēs rezervējam Esposende

Nav saistīts ar iepriekšējo rezervāciju. Tas pats tirgus, tā pati cena, gadījumam, ja šī nav īstā.

Visas uzturēšanās Esposende
Villa dos CorcéisVilla dos Corcéis9.7 · 834 atsauksmesThe Spot OfirThe Spot Ofir9.5 · 1786 atsauksmesSea Soul EsposendeSea Soul Esposende9.2 · 2012 atsauksmjuHostel do Alto - FãoHostel do Alto - Fão9.0 · 1461 atsauksmeHotel Suave MarHotel Suave Mar8.8 · 2730 atsauksmju
InnEsposende Sports HostelCasa do RiachoAntas Guest HouseMichel's houseT2 Dunas Esposende'Casa do Afonso'Casa de férias e fins de semana,1Apulia Praia HotelParque do Rio Ofir HotelCMB GuesthouseCasa de férias e fins de semana, 5Solario dos Pinheiros - Pines SolariumCasa do Avô GrandeSecret Spot Apartment - Quinta da BarcaMaison de vacances et week-end, 2Moradia Com Piscina T4Villa SpozendusNibho ApartmentCasa by Anita GuesthouseHostel ElevenSUN & SAND GUESTHOUSESISU Guest HouseMarinhas Bed & BreakfastBLUE ANCORA HOTELAlbergue Ultreya

Populāri galamērķi

  • Viesnīcas: Rome
  • Viesnīcas: London
  • Viesnīcas: Milan
  • Viesnīcas: Athens
  • Viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Viesnīcas: Naples
  • Viesnīcas: Dubai
  • Viesnīcas: Buenos Aires
  • Viesnīcas: Sao Paulo
  • Viesnīcas: Istanbul
  • Viesnīcas: Marrakech
  • Viesnīcas: Rio de Janeiro
  • Viesnīcas: Cape Town
  • Viesnīcas: Lisbon
  • Viesnīcas: Florence
  • Viesnīcas: Budapest
  • Viesnīcas: Manila
  • Viesnīcas: Madrid
  • Viesnīcas: Jakarta
  • Viesnīcas: Málaga
  • Viesnīcas: Tokyo
  • Viesnīcas: Kuala Lumpur
  • Viesnīcas: Porto
  • Viesnīcas: Paris
  • Viesnīcas: Ho Chi Minh City
  • Viesnīcas: Florianópolis
  • Viesnīcas: Nairobi
  • Viesnīcas: Osaka
  • Viesnīcas: Vienna
  • Viesnīcas: Palermo
  • Viesnīcas: New Delhi
  • Viesnīcas: Hanoi
  • Viesnīcas: Davenport, FL
  • Viesnīcas: Cairo
  • Viesnīcas: Bucharest
  • Viesnīcas: Seville
  • Viesnīcas: Canggu
  • Viesnīcas: Ubud
  • Viesnīcas: Tbilisi City
  • Viesnīcas: Venice
  • Viesnīcas: Split
  • Viesnīcas: Barcelona
  • Viesnīcas: Bangkok
  • Viesnīcas: Mexico City
  • Viesnīcas: Playa del Carmen
  • Viesnīcas: Marbella
  • Viesnīcas: Panama City Beach, FL
  • Viesnīcas: Tulum
  • Viesnīcas: Prague
  • Viesnīcas: Albufeira
  • Viesnīcas: Seoul
  • Viesnīcas: Catania
  • Viesnīcas: Warsaw
  • Viesnīcas: Kyoto
  • Viesnīcas: Bogotá
  • Viesnīcas: Myrtle Beach, SC
  • Viesnīcas: Belgrade
  • Viesnīcas: Bologna
  • Viesnīcas: Melbourne
  • Viesnīcas: Mar del Plata
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Rome
  • Ar baseinu viesnīcas: Rome
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Rome
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Rome
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: London
  • Ar baseinu viesnīcas: London
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: London
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: London
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Milan
  • Ar baseinu viesnīcas: Milan
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Milan
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Milan
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Athens
  • Ar baseinu viesnīcas: Athens
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Athens
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Athens
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Ar baseinu viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Naples
  • Ar baseinu viesnīcas: Naples
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Naples
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Naples
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Dubai
  • Ar baseinu viesnīcas: Dubai
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Dubai
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Dubai
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Buenos Aires
  • Ar baseinu viesnīcas: Buenos Aires
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Buenos Aires
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Buenos Aires
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Sao Paulo
  • Ar baseinu viesnīcas: Sao Paulo
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Sao Paulo
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Sao Paulo
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Istanbul
  • Ar baseinu viesnīcas: Istanbul
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Istanbul
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Istanbul
  • Viesnīcas: Albania
  • Viesnīcas: Argentina
  • Viesnīcas: Armenia
  • Viesnīcas: Australia
  • Viesnīcas: Austria
  • Viesnīcas: Azerbaijan
  • Viesnīcas: Belgium
  • Viesnīcas: Bosnia and Herzegovina
  • Viesnīcas: Brazil
  • Viesnīcas: Bulgaria
  • Viesnīcas: Canada
  • Viesnīcas: Chile
  • Viesnīcas: China
  • Viesnīcas: Colombia
  • Viesnīcas: Croatia
  • Viesnīcas: the Czech Republic
  • Viesnīcas: the Dominican Republic
  • Viesnīcas: Egypt
  • Viesnīcas: Finland
  • Viesnīcas: France
  • Viesnīcas: Georgia
  • Viesnīcas: Germany
  • Viesnīcas: Ghana
  • Viesnīcas: Greece
  • Viesnīcas: Hungary
  • Viesnīcas: India
  • Viesnīcas: Indonesia
  • Viesnīcas: Israel
  • Viesnīcas: Italy
  • Viesnīcas: Japan

Visi galamērķiNaktsmītnesViesnīcu rezervācijasMēneša un nedēļas cenasNumuru bloki un grupasPieejamības numuriAttēlu kredīti

Palīdzība

  • Sazinieties ar mums
  • Kā darbojas rezervēšana
  • Zvaniet (888) 789-8585

Atklājiet

  • Naktsmītnes
  • Viesnīcu rezervācijas
  • Mēneša un nedēļas cenas
  • Numuru bloki un grupas
  • Pieejamības numuri

Noteikumi un iestatījumi

  • Pakalpojuma noteikumi
  • Privātuma politika
  • Atcelšana un naudas atmaksa
  • Pieejamība

Par Callstay

  • Par mums
  • Attēlu kredīti
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. uzņēmums.Cenas ir tādas pašas kā rezervējot tieši.

Fotogrāfijas to autoru, saskaņā ar licencēm, kas norādītas mūsu attēlu kredīti.