Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Lava Hot Springs, ID

Nakšņošanas vietas/Lava Hot Springs, ID

Bristol Cabins

Pansija200 Bristol Lane, Lava Hot Springs, ID, United StatesRādīt kartē

1 / 4
Pārbaudām šonakts likmi

Jums vēl netiks iekasēta maksa

Vai rezervējiet pa tālruni —(888) 789-8585

8.2 · Ļoti labi139 atsauksmes

  • Reģistrēšanās no 15:00Izrakstīšanās līdz 11:00.
  • Ļoti labi atrašanās vietaViesi novērtē atrašanās vietu ar 8.3 no 10, 200 Bristol Lane.

Riverside Historic Cabins: Ievietoti pie Portneuf upes, Bristol kabīnes piedāvā šarmantas viena istabas vēsturiskas kabīnes, nodrošinot jauku atpūtu Lava Hot Springs.

Silti koplietošanas pakalpojumi: Viesi var baudīt kopīgu virtuvi ar mūsdienīgiem ērtībām, piemēram, mikroviļņu krāsni, plīti un ledusskapi. Ugunskura vieta un piknika zona piešķir siltumu un atelpu jūsu uzturēšanās laikā.

Āra piedzīvojumi: Izpētiet lielisko dabu ar makšķerēšanu un pārgājieniem, kas atrodas tikai divu soli attālumā no Bristol kabīnēm.

Lai izbaudītu upes malā dzīvošanas mieru un āra piedzīvojumus, rezervējiet savu uzturēšanos Bristol kabīnēs jau šodien!

Ko šī vieta piedāvā

  • Stāvvieta
  • Bezmaksas autostāvvieta
  • Nesmēķētāju numuri
  • Sildīšana
  • Ģimenes numuri
  • Dārzs
  • Atļauts dzīvniekiem
  • Pārgājieni
  • Grila iespējas
  • Bagāžas glabātuve

Istabas

8.2

Ļoti labi

Novērtēts 8.2 no 10 no 139 viesiem, kuri šeit uzturējās.

  • Tīrība7.8
  • Pakalpojums8.6
  • Atrašanās vieta8.3
  • Istabas8.0
  • Ērtības8.0
  • Vērtība7.8
  • Ēdiens un dzērieni8.8

Viesi piemin

Comfortable CabinsDelicious Breakfast
  • MargaretteUnited States

    ·2026. g. augusts·Pāris

    Okay for just a room.

    If you have health issues with medication or have to use a cane or walker. This place may not be good for you. Nice shade and out side camp fire and pit area. Remember this is a community kitchen and restroom.…

  • CodyUnited States

    ·2026. g. augusts·Viens ceļotājs

    The location.

    The bugs.

  • Cathy Lee ThorntonUnited States

    ·2026. g. augusts·Viens ceļotājs

    Staff especially. Cute Hippie vibe! I will come again

  • CrisaUnited States

    ·2026. g. augusts·Viens ceļotājs

    Everything! The tent was cozy, the food was great, the staff was so kind. I highly recommend.

  • AaronUnited States

    ·2026. g. augusts·Pāris

    Cozy, cute little cabins the breakfast was amazing

    It was quiet and cozy and nestled in the mountain side

    There is no air-conditioning units in the cabins and it was a very warm night that the payment from Booking.com didn’t go through from the Affirm. They said there…

  • CherylUnited States

    ·2026. g. jūlijs·Pāris

    Peaceful and rejuvenating

    The property was absolutely beautiful.

Atsauksmes ir rakstītas viesiem, kuri rezervēja caur mūsu piegādātāju un uzturējās, parādītas kā rakstītas un savā valodā. Kategoriju vērtējumi ir piegādātāja lasījums no nesenajām atsauksmēm, atjaunināts 2026. g. janvāris.

Kur Jūs būsiet

200 Bristol Lane, Lava Hot Springs, ID, United States

Viesi novērtē atrašanās vietu ar 8.3 no 10 — ļoti labi.

Lietas, kas jāzina

Atcelšana

Katrs numurs parāda savus noteikumus pirms maksāšanas.

Lielāko daļu tarifu var bez maksas atcelt līdz datumam, kas norādīts numuram.

Neatmaksājamie tarifi ir atzīmēti kā tādi.

Mājas noteikumi

Reģistrēšanās no 15:00 līdz 09:00 PM

Izrakstīšanās līdz 11:00

Bērni laipni gaidīti

Rādīt vairāk

Mājdzīvnieki nav atļauti

Pieejami nesmēķētāju numuri

Maksājums & īpašums

Apmaksāts, kad rezervējat, nevis pie reģistratūras.

Tarifi ietver nodokļus un nodevas, ko mēs varam nolasīt.

Īpašums var pieprasīt karti reģistrēšanās laikā papildu izdevumiem.

Rādīt vairāk

Please note that there is a 2% charge when you pay with a credit card.Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. A deposit may be required at the property.

Ko mēs šeit Jums pārbaudītu

  • Cik istabu viņi vienlaikus turēs, cik ilgi un ar kādiem noteikumiem.
  • Maksa par mājdzīvnieku un to lieluma ierobežojums, kur parasti rodas problēmas ar šīm rezervācijām.
  • Vai ir vieta pikapam, piekabei vai furgonam, ne tikai automašīnai.
  • Vai cena mainās Jūsu datumiem, un ko tā ietver.
  • Ko īpašums faktiski iekasē reģistratūrā papildus cenai.

Jautājumi par Bristol Cabins

Cikos ir iereģistrēšanās un izrakstīšanās Bristol Cabins?

Reģistrēšanās ir no 15:00. Izrakstīšanās ir līdz 11:00. Ja ieradīsieties vēlu, pastāstiet mums, un mēs lūgsim viesnīcai paturēt numuru.

Vai Bristol Cabins atļauj mājdzīvniekus?

Nē — viesnīca norāda, ka mājdzīvnieki nav atļauti.

Vai Bristol Cabins ir autostāvvieta?

Autostāvvieta ir norādīta starp īpašuma ērtībām. Vai tā ir bezmaksas un vai vietu var rezervēt, atšķiras, tāpēc mēs to pārbaudām pret jūsu datumiem, nevis solām to šeit.

Vai es varu rezervēt numuru bloku Bristol Cabins?

Īpašums norāda sanāksmju un banketu telpas, kas parasti nozīmē, ka tas apkalpo grupu biznesu — bet cik numurus tas var uzņemt vienlaikus, uz cik ilgu laiku un par kādu likmi tiek noteikts katrā gadījumā atsevišķi un nav nevienā plūsmā. Pastāstiet mums datumus un numuru skaitu, un mēs saņemsim šos nosacījumus no īpašuma rakstiski, pirms kaut kas tiek iekasēts.

Kā es varu rezervēt Bristol Cabins?

Ievadiet savus datumus augstāk un rezervējiet tiešsaistē, vai zvaniet (888) 789-8585 un mēs to izdarīsim jūsu vietā — ieskaitot lietas, ar kurām rezervēšanas forma nevar tikt galā, piemēram, numuru bloku, mēneša likmi vai rēķinu jūsu darba devējam.

Kur atrodas Bristol Cabins?

200 Bristol Lane, Lava Hot Springs, ID.

Citas vietas, ko mēs rezervējam Lava Hot Springs

Nav saistīts ar iepriekšējo rezervāciju. Tas pats tirgus, tā pati cena, gadījumam, ja šī nav īstā.

Visas uzturēšanās Lava Hot Springs, ID
Home Hotel Lava Hot SpringsHome Hotel Lava Hot Springs9.0 · 180 atsauksmjuThe Lava HotelThe Lava Hotel8.8 · 257 atsauksmesLibrary INN LLCLibrary INN LLC9.2 · 48 atsauksmesWinzig LodgeWinzig Lodge9.4 · 25 atsauksmesRiverside Hot Springs Inn & Spa - Adults OnlyRiverside Hot Springs Inn & Spa - Adults Only8.3 · 423 atsauksmes
Lava Hideout CabinsLions Gate ManorAlpaca Inn, TheWinzig LodgeLava Hot Springs East KOA HolidayLost Trail Resort - Riverside Rooms - Near Hot PoolsLava Hot Springs West KOA HolidayExcellent Home, In Town, Come Play, Enjoy LavaLava River Cottage on PortneufTranquil Indigo Getaway < 3 Mi to Hot Pools!Lovely Lava Hot Springs Studio, Walk to PoolsWalk to Lava Hot Springs Pools From Cozy Cabin!Mountain Views: Walkable Lava Hot Springs Home!1 Mi to Pools: Chic Lava Hot Springs HomeSport Court! Hot Tub! Putting Green! Bunk Room!Suites of Lava Hot SpringsAdventures Vacation RentalsLava Spa Motel & RV

Populāri galamērķi

  • Viesnīcas: Rome
  • Viesnīcas: London
  • Viesnīcas: Milan
  • Viesnīcas: Athens
  • Viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Viesnīcas: Naples
  • Viesnīcas: Dubai
  • Viesnīcas: Buenos Aires
  • Viesnīcas: Sao Paulo
  • Viesnīcas: Istanbul
  • Viesnīcas: Marrakech
  • Viesnīcas: Rio de Janeiro
  • Viesnīcas: Cape Town
  • Viesnīcas: Lisbon
  • Viesnīcas: Florence
  • Viesnīcas: Budapest
  • Viesnīcas: Manila
  • Viesnīcas: Madrid
  • Viesnīcas: Jakarta
  • Viesnīcas: Málaga
  • Viesnīcas: Tokyo
  • Viesnīcas: Kuala Lumpur
  • Viesnīcas: Porto
  • Viesnīcas: Paris
  • Viesnīcas: Ho Chi Minh City
  • Viesnīcas: Florianópolis
  • Viesnīcas: Nairobi
  • Viesnīcas: Osaka
  • Viesnīcas: Vienna
  • Viesnīcas: Palermo
  • Viesnīcas: New Delhi
  • Viesnīcas: Hanoi
  • Viesnīcas: Davenport, FL
  • Viesnīcas: Cairo
  • Viesnīcas: Bucharest
  • Viesnīcas: Seville
  • Viesnīcas: Canggu
  • Viesnīcas: Ubud
  • Viesnīcas: Tbilisi City
  • Viesnīcas: Venice
  • Viesnīcas: Split
  • Viesnīcas: Barcelona
  • Viesnīcas: Bangkok
  • Viesnīcas: Mexico City
  • Viesnīcas: Playa del Carmen
  • Viesnīcas: Marbella
  • Viesnīcas: Panama City Beach, FL
  • Viesnīcas: Tulum
  • Viesnīcas: Prague
  • Viesnīcas: Albufeira
  • Viesnīcas: Seoul
  • Viesnīcas: Catania
  • Viesnīcas: Warsaw
  • Viesnīcas: Kyoto
  • Viesnīcas: Bogotá
  • Viesnīcas: Myrtle Beach, SC
  • Viesnīcas: Belgrade
  • Viesnīcas: Bologna
  • Viesnīcas: Melbourne
  • Viesnīcas: Mar del Plata
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Rome
  • Ar baseinu viesnīcas: Rome
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Rome
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Rome
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: London
  • Ar baseinu viesnīcas: London
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: London
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: London
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Milan
  • Ar baseinu viesnīcas: Milan
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Milan
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Milan
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Athens
  • Ar baseinu viesnīcas: Athens
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Athens
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Athens
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Ar baseinu viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Naples
  • Ar baseinu viesnīcas: Naples
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Naples
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Naples
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Dubai
  • Ar baseinu viesnīcas: Dubai
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Dubai
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Dubai
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Buenos Aires
  • Ar baseinu viesnīcas: Buenos Aires
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Buenos Aires
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Buenos Aires
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Sao Paulo
  • Ar baseinu viesnīcas: Sao Paulo
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Sao Paulo
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Sao Paulo
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Istanbul
  • Ar baseinu viesnīcas: Istanbul
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Istanbul
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Istanbul
  • Viesnīcas: Albania
  • Viesnīcas: Argentina
  • Viesnīcas: Armenia
  • Viesnīcas: Australia
  • Viesnīcas: Austria
  • Viesnīcas: Azerbaijan
  • Viesnīcas: Belgium
  • Viesnīcas: Bosnia and Herzegovina
  • Viesnīcas: Brazil
  • Viesnīcas: Bulgaria
  • Viesnīcas: Canada
  • Viesnīcas: Chile
  • Viesnīcas: China
  • Viesnīcas: Colombia
  • Viesnīcas: Croatia
  • Viesnīcas: the Czech Republic
  • Viesnīcas: the Dominican Republic
  • Viesnīcas: Egypt
  • Viesnīcas: Finland
  • Viesnīcas: France
  • Viesnīcas: Georgia
  • Viesnīcas: Germany
  • Viesnīcas: Ghana
  • Viesnīcas: Greece
  • Viesnīcas: Hungary
  • Viesnīcas: India
  • Viesnīcas: Indonesia
  • Viesnīcas: Israel
  • Viesnīcas: Italy
  • Viesnīcas: Japan

Visi galamērķiNaktsmītnesViesnīcu rezervācijasMēneša un nedēļas cenasNumuru bloki un grupasPieejamības numuriAttēlu kredīti

Palīdzība

  • Sazinieties ar mums
  • Kā darbojas rezervēšana
  • Zvaniet (888) 789-8585

Atklājiet

  • Naktsmītnes
  • Viesnīcu rezervācijas
  • Mēneša un nedēļas cenas
  • Numuru bloki un grupas
  • Pieejamības numuri

Noteikumi un iestatījumi

  • Pakalpojuma noteikumi
  • Privātuma politika
  • Atcelšana un naudas atmaksa
  • Pieejamība

Par Callstay

  • Par mums
  • Attēlu kredīti
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. uzņēmums.Cenas ir tādas pašas kā rezervējot tieši.

Fotogrāfijas to autoru, saskaņā ar licencēm, kas norādītas mūsu attēlu kredīti.