Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Vredenburg

Nakšņošanas vietas/Vredenburg

Apollo Self Catering

Dzīvokļi, 3-zvaigžņu19 Apollo Street Vredenburg, Vredenburg, South AfricaRādīt kartē

1 / 4
Pārbaudām šonakts likmi

Jums vēl netiks iekasēta maksa

Vai rezervējiet pa tālruni —(888) 789-8585
Vislabāk novērtētais

Viesi to visaugstāk novērtē par cleanliness, service un location.

9.3119Atsauksmes
  • Reģistrēšanās no 14:00Izrakstīšanās līdz 11:00. Reģistratūra ir apkalpota visu diennakti, tāpēc vēla ierašanās ir pieļaujama.
  • Izcili atrašanās vietaViesi novērtē atrašanās vietu ar 9.1 no 10, 19 Apollo Street Vredenburg.

Dārza Oāze

Luksusa ērtības Izbaudiet komfortu pilnībā aprīkotā virtuvē, plakanā ekrāna televizorā un privātās ieejas priekšrocībās, kas nodrošina papildu privātumu. Jūs varēsiet izmantot bezmaksas WiFi, dvieļus un gultasveļu, kas tiek nodrošināta jūsu uzturēšanās laikā.

Ārēji priekus Izbaudi mierīgus skatus uz dārzu, atpūšoties piknika teritorijā vai baudot gardu grilu. Iepazīstiet tuvumā esošās atrakcijas, piemēram, Rocherpan dabas rezervātu un Vredenburg golfa laukumu, lai iegūtu neaizmirstamu pieredzi.

Droša un ērta Esat drošībā ar 24 stundu reģistratūras pakalpojumu un pilna dienas drošību. Ar bezmaksas privātu autostāvvietu jums būs prāts mierīgs, kas ir mūsu galvenā prioritāte.

Ko šī vieta piedāvā

  • Pieejams WiFi
  • Bezmaksas WiFi
  • Stāvvieta
  • Bezmaksas autostāvvieta
  • Nesmēķētāju numuri
  • 24 stundu reģistratūra
  • Dārzs
  • Grila iespējas
  • Golfa laukums
  • Nesmēķēt visā viesnīcā

Istabas

9.3

Vislabāk novērtētais

Novērtēts 9.3 no 10 no 119 viesiem, kuri šeit uzturējās.

  • Tīrība9.6
  • Pakalpojums9.6
  • Atrašanās vieta9.1
  • Istabas9.1
  • Ērtības9.1
  • Vērtība9.1
  • Ēdiens un dzērieni9.1

Viesi piemin

FriendlinessQuiet atmosphereCleanliness
  • ConnySouth Africa

    ·2026. g. augusts·Viens ceļotājs

    Excellent value peace and quiet

    None

  • ConnySouth Africa

    ·2026. g. augusts·Viens ceļotājs

    Good value

    None

  • ConnySouth Africa

    ·2026. g. jūnijs·Viens ceļotājs

    Convenience

    None

  • ReneSouth Africa

    ·2026. g. jūnijs·Ģimene

    There were no normal coffee or tea.

  • ShantolSouth Africa

    ·2026. g. jūnijs·Viens ceļotājs

    I love this place. It's Cozy and beautiful.

  • ConnySouth Africa

    ·2026. g. maijs·Viens ceļotājs

    Peaceful

    None

Atsauksmes ir rakstītas viesiem, kuri rezervēja caur mūsu piegādātāju un uzturējās, parādītas kā rakstītas un savā valodā. Kategoriju vērtējumi ir piegādātāja lasījums no nesenajām atsauksmēm, atjaunināts 2026. g. janvāris.

Kur Jūs būsiet

19 Apollo Street Vredenburg, Vredenburg, South Africa

Viesi novērtē atrašanās vietu ar 9.1 no 10 — izcili.

Lietas, kas jāzina

Atcelšana

Katrs numurs parāda savus noteikumus pirms maksāšanas.

Lielāko daļu tarifu var bez maksas atcelt līdz datumam, kas norādīts numuram.

Neatmaksājamie tarifi ir atzīmēti kā tādi.

Mājas noteikumi

Reģistrēšanās no 14:00 līdz 08:00 PM

Izrakstīšanās līdz 11:00

Bērni nav atļauti

Rādīt vairāk

Mājdzīvnieki nav atļauti

Pieejami nesmēķētāju numuri

Maksājums & īpašums

Apmaksāts, kad rezervējat, nevis pie reģistratūras.

Tarifi ietver nodokļus un nodevas, ko mēs varam nolasīt.

Īpašums var pieprasīt karti reģistrēšanās laikā papildu izdevumiem.

Rādīt vairāk

Dear visitor, we're currently experiencing drought conditions within this region. Please be aware that certain properties will need to comply with local water usage restrictions. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Payment before arrival by bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Ko mēs šeit Jums pārbaudītu

  • Ka bezpakāpju istaba jūsu datumos patiešām ir pieejama un vai tā ir ieejamā duša vai vanna, ko sarakstā nekad nav minēts.
  • Ka reģistratūra strādā, kad ierodaties, un ka istaba tiek turēta pēc atcelšanas termiņa.
  • Vai ir vieta pikapam, piekabei vai furgonam, ne tikai automašīnai.
  • Vai cena mainās Jūsu datumiem, un ko tā ietver.
  • Ko īpašums faktiski iekasē reģistratūrā papildus cenai.

Jautājumi par Apollo Self Catering

Cikos ir iereģistrēšanās un izrakstīšanās Apollo Self Catering?

Reģistrēšanās ir no 14:00. Izrakstīšanās ir līdz 11:00. Ja ieradīsieties vēlu, pastāstiet mums, un mēs lūgsim viesnīcai paturēt numuru.

Vai Apollo Self Catering atļauj mājdzīvniekus?

Nē — viesnīca norāda, ka mājdzīvnieki nav atļauti.

Vai Apollo Self Catering ir autostāvvieta?

Autostāvvieta ir norādīta starp īpašuma ērtībām. Vai tā ir bezmaksas un vai vietu var rezervēt, atšķiras, tāpēc mēs to pārbaudām pret jūsu datumiem, nevis solām to šeit.

Vai Apollo Self Catering ir Wi-Fi?

Jā — interneta piekļuve ir norādīta īpašuma ērtību sarakstā.

Vai Apollo Self Catering ir ratiņkrēsliem pieejami numuri?

Īpašums norāda bezpakāpju vai pieejamas ērtības. Šis karodziņš ir vismazāk spējīgs atrisināt jautājumu: viesnīca var to nēsāt un joprojām būt pakāpiens pie ieejas, vai vanna, nevis iebraucama duša, un tas nenorāda, vai pieejamais numurs ir brīvs jūsu datumos. Pastāstiet mums, kas jums nepieciešams, un mēs jautāsim īpašumam tieši, nevis nolasīsim jums karodziņu.

Vai es varu iereģistrēties vēlu Apollo Self Catering?

Īpašums norāda, ka reģistratūra ir apkalpota 24 stundas, tāpēc vēla ierašanās būtu iespējama. Standarta reģistrēšanās ir no 14:00. Numuri joprojām tiek atbrīvoti pēc termiņa dažos īpašumos neatkarīgi no reģistratūras darba laika, tāpēc pastāstiet mums savu ierašanās laiku, un mēs liksim viņiem to paturēt.

Kā es varu rezervēt Apollo Self Catering?

Ievadiet savus datumus augstāk un rezervējiet tiešsaistē, vai zvaniet (888) 789-8585 un mēs to izdarīsim jūsu vietā — ieskaitot lietas, ar kurām rezervēšanas forma nevar tikt galā, piemēram, numuru bloku, mēneša likmi vai rēķinu jūsu darba devējam.

Kur atrodas Apollo Self Catering?

19 Apollo Street Vredenburg, Vredenburg.

Citas vietas, ko mēs rezervējam Vredenburg

Nav saistīts ar iepriekšējo rezervāciju. Tas pats tirgus, tā pati cena, gadījumam, ja šī nav īstā.

Visas uzturēšanās Vredenburg
Vredenburg Boutique LodgeVredenburg Boutique Lodge9.4 · 445 atsauksmesKom Kuier Self-CaterKom Kuier Self-Cater8.8 · 119 atsauksmjuAvanti Guest LodgeAvanti Guest Lodge8.8 · 37 atsauksmesWestcoast Central Budget accommodationWestcoast Central Budget accommodation8.3 · 61 atsauksmeJuffroushoogte Gaste PlaasJuffroushoogte Gaste Plaas8.2 · 162 atsauksmes
Trekosglamping #2Blue Sky RetreatNelheimSpacious 1bed + braai 13km to Paternoster beachDermatrix Overnight StayVissers Hoekie SelfsorgGolden Key GuesthouseCrayfish

Populāri galamērķi

  • Viesnīcas: Rome
  • Viesnīcas: London
  • Viesnīcas: Milan
  • Viesnīcas: Athens
  • Viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Viesnīcas: Naples
  • Viesnīcas: Dubai
  • Viesnīcas: Buenos Aires
  • Viesnīcas: Sao Paulo
  • Viesnīcas: Istanbul
  • Viesnīcas: Marrakech
  • Viesnīcas: Rio de Janeiro
  • Viesnīcas: Cape Town
  • Viesnīcas: Lisbon
  • Viesnīcas: Florence
  • Viesnīcas: Budapest
  • Viesnīcas: Manila
  • Viesnīcas: Madrid
  • Viesnīcas: Jakarta
  • Viesnīcas: Málaga
  • Viesnīcas: Tokyo
  • Viesnīcas: Kuala Lumpur
  • Viesnīcas: Porto
  • Viesnīcas: Paris
  • Viesnīcas: Ho Chi Minh City
  • Viesnīcas: Florianópolis
  • Viesnīcas: Nairobi
  • Viesnīcas: Osaka
  • Viesnīcas: Vienna
  • Viesnīcas: Palermo
  • Viesnīcas: New Delhi
  • Viesnīcas: Hanoi
  • Viesnīcas: Davenport, FL
  • Viesnīcas: Cairo
  • Viesnīcas: Bucharest
  • Viesnīcas: Seville
  • Viesnīcas: Canggu
  • Viesnīcas: Ubud
  • Viesnīcas: Tbilisi City
  • Viesnīcas: Venice
  • Viesnīcas: Split
  • Viesnīcas: Barcelona
  • Viesnīcas: Bangkok
  • Viesnīcas: Mexico City
  • Viesnīcas: Playa del Carmen
  • Viesnīcas: Marbella
  • Viesnīcas: Panama City Beach, FL
  • Viesnīcas: Tulum
  • Viesnīcas: Prague
  • Viesnīcas: Albufeira
  • Viesnīcas: Seoul
  • Viesnīcas: Catania
  • Viesnīcas: Warsaw
  • Viesnīcas: Kyoto
  • Viesnīcas: Bogotá
  • Viesnīcas: Myrtle Beach, SC
  • Viesnīcas: Belgrade
  • Viesnīcas: Bologna
  • Viesnīcas: Melbourne
  • Viesnīcas: Mar del Plata
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Rome
  • Ar baseinu viesnīcas: Rome
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Rome
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Rome
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: London
  • Ar baseinu viesnīcas: London
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: London
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: London
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Milan
  • Ar baseinu viesnīcas: Milan
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Milan
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Milan
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Athens
  • Ar baseinu viesnīcas: Athens
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Athens
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Athens
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Ar baseinu viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Kissimmee, FL
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Naples
  • Ar baseinu viesnīcas: Naples
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Naples
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Naples
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Dubai
  • Ar baseinu viesnīcas: Dubai
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Dubai
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Dubai
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Buenos Aires
  • Ar baseinu viesnīcas: Buenos Aires
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Buenos Aires
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Buenos Aires
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Sao Paulo
  • Ar baseinu viesnīcas: Sao Paulo
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Sao Paulo
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Sao Paulo
  • Mājdzīvniekiem draudzīgs viesnīcas: Istanbul
  • Ar baseinu viesnīcas: Istanbul
  • Bez pakāpieniem un pieejams viesnīcas: Istanbul
  • Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas: Istanbul
  • Viesnīcas: Albania
  • Viesnīcas: Argentina
  • Viesnīcas: Armenia
  • Viesnīcas: Australia
  • Viesnīcas: Austria
  • Viesnīcas: Azerbaijan
  • Viesnīcas: Belgium
  • Viesnīcas: Bosnia and Herzegovina
  • Viesnīcas: Brazil
  • Viesnīcas: Bulgaria
  • Viesnīcas: Canada
  • Viesnīcas: Chile
  • Viesnīcas: China
  • Viesnīcas: Colombia
  • Viesnīcas: Croatia
  • Viesnīcas: the Czech Republic
  • Viesnīcas: the Dominican Republic
  • Viesnīcas: Egypt
  • Viesnīcas: Finland
  • Viesnīcas: France
  • Viesnīcas: Georgia
  • Viesnīcas: Germany
  • Viesnīcas: Ghana
  • Viesnīcas: Greece
  • Viesnīcas: Hungary
  • Viesnīcas: India
  • Viesnīcas: Indonesia
  • Viesnīcas: Israel
  • Viesnīcas: Italy
  • Viesnīcas: Japan

Visi galamērķiNaktsmītnesViesnīcu rezervācijasMēneša un nedēļas cenasNumuru bloki un grupasPieejamības numuriAttēlu kredīti

Palīdzība

  • Sazinieties ar mums
  • Kā darbojas rezervēšana
  • Zvaniet (888) 789-8585

Atklājiet

  • Naktsmītnes
  • Viesnīcu rezervācijas
  • Mēneša un nedēļas cenas
  • Numuru bloki un grupas
  • Pieejamības numuri

Noteikumi un iestatījumi

  • Pakalpojuma noteikumi
  • Privātuma politika
  • Atcelšana un naudas atmaksa
  • Pieejamība

Par Callstay

  • Par mums
  • Attēlu kredīti
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. uzņēmums.Cenas ir tādas pašas kā rezervējot tieši.

Fotogrāfijas to autoru, saskaņā ar licencēm, kas norādītas mūsu attēlu kredīti.