Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Haikou

Szálláshelyek/Haikou

索菲悦酒店 海口骑楼老街日月广场免税店

Hotelek, 3-csillagosNo. 25, Lantian Road, Meilan District, Haikou, ChinaMegjelenítés a térképen

1 / 4
A mai éjszakai ár ellenőrzése

Még nem kell fizetnie

Vagy foglalja telefonon — (888) 789-8585
Fantasztikus

A vendégek a legmagasabbra értékelik a következők alapján: service, location és rooms.

8.880Értékelések
  • Bejelentkezés 0:00-tólKijelentkezés 0:00-ig. A recepció éjjel-nappal nyitva van, így a késői érkezés nem probléma.
  • Fantasztikus elhelyezkedésA vendégek a helyszínt 8.9/10-re értékelik, a(z) No. 25, Lantian Road, Meilan District címen.

Központi elhelyezkedés lenyűgöző városi kilátással: Élvezze a vibráló Haikou városát a szobája kényelméből, lenyűgöző kilátással a nyüzsgő metropoliszra.

Modern kényelmi szolgáltatások: Pihenjen stílusosan légkondicionált szobákban, kábeltévével és ingyenes WiFi-vel. Használja a fitneszközpontot, és élvezze a problémamentes szobaszolgáltatást tartózkodása alatt.

Kényelmes szolgáltatások a vendégek számára: Vegye igénybe a 24 órás recepciót, üzleti központot és vasalási szolgáltatást. Kezdje a napot egy ízletes svédasztalos reggelivel, mielőtt felfedezné a közeli látnivalókat.

Hogy élvezze ezeket a luxuskényelmi szolgáltatásokat, és felfedezze Haikou-t, foglalja le szállását ma a Echarm Hotelben!

Mit kínál ez a hely

  • Fitneszlétesítmények
  • WiFi elérhető
  • Ingyenes WiFi
  • Parkoló
  • Ingyenes parkolás
  • Dohányzásmentes szobák
  • Légkondicionáló
  • Fitneszterem
  • 24 órás recepció
  • Étterem

Szobák

8.8

Fantasztikus

A(z) 80 itt megszálló vendég által 8.8/10-re értékelve.

  • Tisztaság7.4
  • Szolgáltatás9.9
  • Helyszín8.9
  • Szobák8.9
  • Szolgáltatások8.4
  • Érték8.9
  • Étel és ital8.4

Vendégek említik

Spacious roomsFriendly staffGood locationComfortable beds
  • StevenUnited Kingdom

    ·2026. június·Család

    friendly staff, clean, great location.

    I travelled with my son. We had separate rooms next to each other.

    We do not speak Chinese, so communication was sometimes difficult. One member of staff always had a translator ready to help us. Whenever we had a…

  • AlanUnited Kingdom

    ·2026. június·Pár

    I really wished smoking in the hotel was not tolerated.

    Everything about this hotel was very good...

    Breakfast was surprisingly good, mainly Asian food, but good. They did have a continental breakfast available, but during my stay, no one had it.

    Laundry room was a big…

  • SzeremetaUnited Kingdom

    ·2026. június·Egyéni utazó

    Staff was nice

    Breakfast was poor

  • AleksandarAustralia

    ·2026. június·Pár

    Bad

    Nothing no people no air con no fridge in the room not much guests so no aircon

    Breakfast the worst ever and seriously a condom machine in the room

    Everything

  • Пётр ШумовRussian Federation

    ·2026. május·Egyéni utazó

    Отель в одном из центральных районов Хайкоу в относительной отдаленности от туристических мест

    Отель не в самом центре Хайкоу, мы использовали для отдыха во время длинной стыковки при перелёте, в номерах курят, соответственно запах, учитывайте при бронировании, завтрак нормальный можно и нудл суп заказать а так…

  • Duc PhuongAustralia

    ·2026. május·Pár

    Other than the communication breakdown, it was good staying overall.

    Breakfast was ok

    It disappointed me about change of name that I wasn’t informed prior to my arrival. It has caused disruption and being stressful.

Az értékeléseket olyan vendégek írták, akik a szállítónkon keresztül foglaltak és megszálltak, az eredeti nyelven és formában jelennek meg. A kategória pontszámok a szállító által a legutóbbi értékelésekből kiolvasott adatok, frissítve 2025. december.

Hol lesz

No. 25, Lantian Road, Meilan District, Haikou, China

A vendégek 8.9/10-re értékelik az elhelyezkedést — fantasztikus.

Tudnivalók

Lemondás

Minden szoba a saját feltételeit mutatja a fizetés előtt.

A legtöbb ár díjmentesen lemondható a szobánál feltüntetett dátumig.

A vissza nem térítendő árak jelölve vannak.

Házirend

Bejelentkezés 0:00 órától 12:00 AM-ig

Kijelentkezés 0:00 óráig

Gyermekek nem

Mutasson többet

Háziállatok nem

Dohányzásmentes szobák elérhetők

Fizetés és szálláshely

Fizetés a foglaláskor, nem a recepción.

Az árak tartalmazzák az általunk látható adókat és díjakat.

A szálláshely a bejelentkezéskor kártyát kérhet a járulékos költségekre.

Mutasson többet

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. This property reserves the right to release the room after 18:00 on the day of check-in. Guests planning to arrive after this time should contact the property directly. The property's contact info can be found in the confirmation email. A deposit may be required at the property.

Mit ellenőriznénk itt Önnek

  • Hány szobát tartanak fenn egyszerre, meddig, és milyen feltételekkel.
  • Hogy a lépcsőmentes szoba tényleg szabad-e az Ön dátumain, és hogy akadálymentes zuhanyzóról vagy kádról van-e szó, amit a hirdetés soha nem írja le.
  • Hogy a recepción van-e személyzet, amikor Ön megérkezik, és hogy a szobát a cut-off után is fenntartják-e.
  • Hogy van-e hely pickupnak, utánfutónak vagy furgonnak, nem csak autónak.
  • Hogy változik-e az ár az Ön dátumaira, és mit tartalmaz.
  • Amit a szálláshely ténylegesen felszámít a recepción az áron felül.

Kérdések 索菲悦酒店 海口骑楼老街日月广场免税店-ról

Mikor a bejelentkezés és a kijelentkezés ideje a(z) 索菲悦酒店 海口骑楼老街日月广场免税店 szálláshelyen?

A bejelentkezés 0:00-tól kezdődik. A kijelentkezés 0:00-ig történik. Ha későn érkezik, szóljon, és mi kérjük a szálláshelyt, hogy tartsa fenn a szobát.

Engedélyezett a háziállat a(z) 索菲悦酒店 海口骑楼老街日月广场免税店 szálláshelyen?

Nem – a szálláshely szerint háziállatok nem engedélyezettek.

Van parkolási lehetőség a(z) 索菲悦酒店 海口骑楼老街日月广场免税店 szálláshelyen?

A parkolás szerepel a szálláshely szolgáltatásai között. Hogy ingyenes-e, és hogy lehet-e helyet foglalni, az változó, ezért az utazás dátumaid alapján ellenőrizzük, nem pedig itt ígérjük meg.

Van Wi-Fi a(z) 索菲悦酒店 海口骑楼老街日月广场免税店 szálláshelyen?

Igen — internethozzáférés szerepel a szálláshely szolgáltatásai között.

Foglalhatok szobablokkot a(z) 索菲悦酒店 海口骑楼老街日月广场免税店 szálláshelyen?

A szálláshely rendezvény- és banketttermeket sorol fel, ami általában azt jelenti, hogy csoportos megrendeléseket is kezel – de hogy egyszerre hány szobát, mennyi ideig és milyen áron, azt eseti alapon határozzák meg, és nem szerepel semmilyen adatfolyamban. Mondd el a dátumokat és a szobák számát, és mi írásban beszerezzük ezeket a feltételeket a szálláshelytől, mielőtt bármit felszámolnánk.

Vannak akadálymentes szobái a(z) 索菲悦酒店 海口骑楼老街日月广场免税店 szálláshelynek?

A szálláshely akadálymentesített vagy lépcsőmentes szolgáltatásokat sorol fel. Ez a jelölés a legkevésbé alkalmas a kérdés eldöntésére: egy szálloda lehet akadálymentesített, mégis lehet egy lépcső a bejáratnál, vagy kád beépített zuhanyzó helyett, és nem árulja el, hogy az akadálymentes szoba szabad-e a kívánt időpontban. Mondd el, mire van szükséged, és mi közvetlenül a szálláshelyet kérdezzük, ahelyett hogy felolvasnánk a jelölést.

Későn is bejelentkezhetek a(z) 索菲悦酒店 海口骑楼老街日月广场免税店 szálláshelyen?

A szálláshely 24 óráig nyitva tartó recepciót jelez, így a késői érkezésnek nem kellene akadálya lennie. A szabványos bejelentkezés 0:00-tól kezdődik. Egyes szálláshelyeken a recepció nyitvatartásától függetlenül a szobákat egy bizonyos határidő után felszabadítják, ezért mondd el az érkezési idődet, és kérjük, hogy tartsák fenn a szobát.

Hogyan foglalhatok a(z) 索菲悦酒店 海口骑楼老街日月广场免税店 szálláshelyen?

Add meg a dátumokat fent, és foglalj online, vagy hívd a (888) 789-8585 telefonszámot, és mi elintézzük – beleértve azokat a dolgokat is, amelyeket egy foglalási űrlap nem tud kezelni, mint egy szobablokk, havi díj vagy munkáltatói számla.

Hol található a(z) 索菲悦酒店 海口骑楼老街日月广场免税店?

No. 25, Lantian Road, Meilan District, Haikou.

Más szálláshelyek, amelyeket foglalunk Haikou területén

Semmi köze a fenti foglaláshoz. Ugyanaz a piac, ugyanúgy árazva, arra az esetre, ha ez nem az.

Összes szálláshely itt: Haikou
The Langham HaikouThe Langham Haikou9.8 · 95 véleményHilton Haikou MeilanHilton Haikou Meilan9.6 · 132 véleményInterContinental Haikou Seaview by IHGInterContinental Haikou Seaview by IHG9.3 · 181 véleményThe Ritz-Carlton, HaikouThe Ritz-Carlton, Haikou9.7 · 29 véleményGrand Hotel Haikou - Managed by AccorGrand Hotel Haikou - Managed by Accor9.1 · 65 vélemény
Renaissance Haikou HotelHilton HaikouSofitel HaikouHoliday Inn Express Haikou West Coast by IHGThe Westin HaikouDays Hotel by Wyndham Haikou Meilan AirportVienna International Hotel Haikou West Bus StationPullman HaikouHaikou Marriott HotelHoliday Inn Express Haikou World Trade Center by IHGHoliday Inn Express Haikou Intl Duty Free City by IHGDahua Group Xinn HotelDengting HotelFairfield by Marriott Haikou MeilanFour Points By Sheraton Haikou International AirportGreenTree Inn Hainan Haikou Chengmai Old Town HotelHaikou Yatter Hotel, Vignette Collection by IHGLiangzhi Huipin HotelLiangZhi Huipin HotelWyndham Garden Haikou MeilanBaoHua Harbour View HotelSheraton Haikou HotelHaikou Mingguang Shengyi HotelWyndham Garden Haikou SouthHoliday Inn Haikou West Coast by IHG

Népszerű úticélok

  • Szállodák Rome területén
  • Szállodák London területén
  • Szállodák Milan területén
  • Szállodák Athens területén
  • Szállodák Kissimmee, FL területén
  • Szállodák Naples területén
  • Szállodák Dubai területén
  • Szállodák Buenos Aires területén
  • Szállodák Sao Paulo területén
  • Szállodák Istanbul területén
  • Szállodák Marrakech területén
  • Szállodák Rio de Janeiro területén
  • Szállodák Cape Town területén
  • Szállodák Lisbon területén
  • Szállodák Florence területén
  • Szállodák Budapest területén
  • Szállodák Manila területén
  • Szállodák Madrid területén
  • Szállodák Jakarta területén
  • Szállodák Málaga területén
  • Szállodák Tokyo területén
  • Szállodák Kuala Lumpur területén
  • Szállodák Porto területén
  • Szállodák Paris területén
  • Szállodák Ho Chi Minh City területén
  • Szállodák Florianópolis területén
  • Szállodák Nairobi területén
  • Szállodák Osaka területén
  • Szállodák Vienna területén
  • Szállodák Palermo területén
  • Szállodák New Delhi területén
  • Szállodák Hanoi területén
  • Szállodák Davenport, FL területén
  • Szállodák Cairo területén
  • Szállodák Bucharest területén
  • Szállodák Seville területén
  • Szállodák Canggu területén
  • Szállodák Ubud területén
  • Szállodák Tbilisi City területén
  • Szállodák Venice területén
  • Szállodák Split területén
  • Szállodák Barcelona területén
  • Szállodák Bangkok területén
  • Szállodák Mexico City területén
  • Szállodák Playa del Carmen területén
  • Szállodák Marbella területén
  • Szállodák Panama City Beach, FL területén
  • Szállodák Tulum területén
  • Szállodák Prague területén
  • Szállodák Albufeira területén
  • Szállodák Seoul területén
  • Szállodák Catania területén
  • Szállodák Warsaw területén
  • Szállodák Kyoto területén
  • Szállodák Bogotá területén
  • Szállodák Myrtle Beach, SC területén
  • Szállodák Belgrade területén
  • Szállodák Bologna területén
  • Szállodák Melbourne területén
  • Szállodák Mar del Plata területén
  • Kisállatbarát szállodák Rome területén
  • Medencével szállodák Rome területén
  • Lépcsőmentes és akadálymentesített szállodák Rome területén
  • Ingyenes parkolás szállodák Rome területén
  • Kisállatbarát szállodák London területén
  • Medencével szállodák London területén
  • Lépcsőmentes és akadálymentesített szállodák London területén
  • Ingyenes parkolás szállodák London területén
  • Kisállatbarát szállodák Milan területén
  • Medencével szállodák Milan területén
  • Lépcsőmentes és akadálymentesített szállodák Milan területén
  • Ingyenes parkolás szállodák Milan területén
  • Kisállatbarát szállodák Athens területén
  • Medencével szállodák Athens területén
  • Lépcsőmentes és akadálymentesített szállodák Athens területén
  • Ingyenes parkolás szállodák Athens területén
  • Kisállatbarát szállodák Kissimmee, FL területén
  • Medencével szállodák Kissimmee, FL területén
  • Lépcsőmentes és akadálymentesített szállodák Kissimmee, FL területén
  • Ingyenes parkolás szállodák Kissimmee, FL területén
  • Kisállatbarát szállodák Naples területén
  • Medencével szállodák Naples területén
  • Lépcsőmentes és akadálymentesített szállodák Naples területén
  • Ingyenes parkolás szállodák Naples területén
  • Kisállatbarát szállodák Dubai területén
  • Medencével szállodák Dubai területén
  • Lépcsőmentes és akadálymentesített szállodák Dubai területén
  • Ingyenes parkolás szállodák Dubai területén
  • Kisállatbarát szállodák Buenos Aires területén
  • Medencével szállodák Buenos Aires területén
  • Lépcsőmentes és akadálymentesített szállodák Buenos Aires területén
  • Ingyenes parkolás szállodák Buenos Aires területén
  • Kisállatbarát szállodák Sao Paulo területén
  • Medencével szállodák Sao Paulo területén
  • Lépcsőmentes és akadálymentesített szállodák Sao Paulo területén
  • Ingyenes parkolás szállodák Sao Paulo területén
  • Kisállatbarát szállodák Istanbul területén
  • Medencével szállodák Istanbul területén
  • Lépcsőmentes és akadálymentesített szállodák Istanbul területén
  • Ingyenes parkolás szállodák Istanbul területén
  • Szállodák Albania területén
  • Szállodák Argentina területén
  • Szállodák Armenia területén
  • Szállodák Australia területén
  • Szállodák Austria területén
  • Szállodák Azerbaijan területén
  • Szállodák Belgium területén
  • Szállodák Bosnia and Herzegovina területén
  • Szállodák Brazil területén
  • Szállodák Bulgaria területén
  • Szállodák Canada területén
  • Szállodák Chile területén
  • Szállodák China területén
  • Szállodák Colombia területén
  • Szállodák Croatia területén
  • Szállodák the Czech Republic területén
  • Szállodák the Dominican Republic területén
  • Szállodák Egypt területén
  • Szállodák Finland területén
  • Szállodák France területén
  • Szállodák Georgia területén
  • Szállodák Germany területén
  • Szállodák Ghana területén
  • Szállodák Greece területén
  • Szállodák Hungary területén
  • Szállodák India területén
  • Szállodák Indonesia területén
  • Szállodák Israel területén
  • Szállodák Italy területén
  • Szállodák Japan területén

Összes úti célSzálláshelyekSzállodafoglalásokHavi és heti árakSzobablokkok és csoportokAkadálymentes szobákKépjóváírások

Segítség

  • Kapcsolatfelvétel
  • Hogyan működik a foglalás?
  • Hívja a (888) 789-8585 számot

Fedezze fel

  • Szálláshelyek
  • Szállodafoglalások
  • Havi és heti árak
  • Szobablokkok és csoportok
  • Akadálymentes szobák

Feltételek és beállítások

  • Szolgáltatási feltételek
  • Adatvédelmi irányelvek
  • Lemondások és visszatérítések
  • Akadálymentesség

A Callstay-ról

  • Rólunk
  • Képjóváírások
© 2026 Callstay. Egy Spotbo, Inc. vállalat.Az árak megegyeznek a közvetlen foglalás áraival.

Fényképek a szerzőik tulajdonában, a licencfeltételek szerint, amelyek a mi képjóváírások.