Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Munnar

Majutusvõimalused/Munnar

Munnar Brindavan Cottage

Korterid, 3-tärniMG Colony, Munnar, Munnar, IndiaNäita kaardil

1 / 4
Kontrollitakse tänase öö hinda

Teilt ei võeta veel tasu

Või broneerige see telefoni teel —(888) 789-8585

8.2 · Väga hea45 arvustust

  • Sisseregistreerimine alates 12:00Väljaregistreerimine hiljemalt 11:00. Vastuvõtt on ööpäevaringselt mehitatud, seega hiline saabumine on okei.
  • Hommikusöök saadavalMõned hindadega hõlmatud — toitumine on näidatud iga toa juures.

Külastajatele avanev mägimaisemaa ja peresõbralik majutus Munnar Brindavani kujutis Munnaris pakub jagatud päevitustuba, mille akendest avanevad lummavad mägedest vaated. Majutusasutuses on peretoad ja piknikuala, mis sobivad ideaalselt rahulikuks puhuks koos lähedastega.

Mugavad ja käepärased võimalused Teatud korterites on eraldi sissepääs, kirjutuslaud, garderoob ja privaatne vannituba. Külastajad saavad nautida tasuta WiFi-ühendust, terrassile ligipääsu ja mõnes üksuses isegi riietusruumi, mis lisab mugavust.

Käepärased teenused ja lähedal asuvad vaatamisväärsused Hotell pakub suupistebaari, toidukaupade kohaletoimetamise teenust ja pakitud lõunasööke külastajate mugavuseks. Lisaks on piirkonnas saadaval ekskursioonid, mis võimaldavad külastajatel avastada selliseid vaatamisväärsusi nagu Anamudi tipp ja Eravikulami rahvuspark.

Broneerige kohe ja nautige unustamatut ööbimist Munnar Brindavanis!

Mida see koht pakub

  • Saadaval WiFi
  • Tasuta WiFi
  • Parkimine
  • Tasuta parkimine
  • Suitsetamisvabad toad
  • 24-tunnine vastuvõtt
  • Toa teenindus
  • Terrass
  • Peretoad
  • Lemmikloomad lubatud

Toad

8.2

Väga hea

Hinnatud 8.2 punkti 10-st 45 külalise poolt, kes siin peatusid.

  • Puhtus7.3
  • Teenindus6.0
  • Asukoht5.0
  • Toad7.5
  • Mugavused4.5
  • Väärtus2.0
  • Toit ja jook4.0

Külalised mainivad

Clean roomsScenic beautyBudget-friendlyBeautiful place
  • SIndia

    ·juuni 2025

    Very good

  • GautamIndia

    ·mai 2025

    Superb

  • PaulIndia

    ·aprill 2025

    Price of 3 star hotel, amenities of lodge

    Scenic beauty,free wifi

    Staff behaviour and location is worst. I generously asked for a bill, and the owner was furious mentioning, he would cut off his head if I get lower rate than this. I would say before booking…

  • ManishaIndia

    ·märts 2025

    Exceptional

    Good for cost and near Munnar city

  • ParthaIndia

    ·veebruar 2025

    Passable

    Location is not good enough.

  • PrakashIndia

    ·jaanuar 2025

    Exceptional

    Budget friendly cottage clean and beautiful place

Arvustused on kirjutanud külalised, kes broneerisid meie tarnija kaudu ja peatusid, näidatakse nii, nagu nad on kirjutanud, ja nende enda keeles. Kategooriate hinded on tarnija hinnang hiljutistele arvustustele, uuendatud juuni 2025.

Kus te asute

MG Colony, Munnar, Munnar, India

Mida teada

Tühistamine

Iga tuba näitab enne maksmist oma tingimusi.

Enamikke hindu saab tasuta tühistada kuni toa juures näidatud kuupäevani.

Tagastamatud hinnad on märgitud vastavalt.

Majareeglid

Sisseregistreerimine alates 12:00

Väljaregistreerimine kuni 11:00

Lapsed teretulnud

Näita rohkem

Lemmikloomad keelatud

Mittesuitsetajate toad saadaval

Makse ja majutusasutus

Tasutakse broneerimisel, mitte vastuvõtus.

Hinnad sisaldavad makse ja tasusid, mida me suudame lugeda.

Majutusasutus võib sisseregistreerimisel võtta kaardi juhuslike kulude katteks.

Näita rohkem

Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. Payment before arrival by bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Mida me siin teie eest kontrolliksime

  • Et vastuvõtt on teie saabumisel mehitatud ja tuba hoitakse kuni tühistamisajani.
  • Lemmikloomatasu ja võimalik suurusepiirang, mille tõttu need broneeringud tavaliselt nurjuvad.
  • Kas on ruumi pikapile, haagisele või kaubikule, mitte ainult autole.
  • Kas hommikusöök on hinnas või lisatakse väljaregistreerimisel ja mis kellaajal seda pakutakse.
  • Kas hind teie kuupäevadel muutub ja mida see hõlmab.
  • Mida majutusasutus tegelikult vastuvõtus lisaks hinnale küsib.

Küsimused Munnar Brindavan Cottage kohta

Mis kell on sisseregistreerimine ja väljaregistreerimine Munnar Brindavan Cottage?

Sisseregistreerimine on alates 12:00. Väljaregistreerimine on hiljemalt 11:00. Kui saabute hilja, andke teada ja me palume majutusasutusel tuba reserveerida.

Kas Munnar Brindavan Cottage lubab lemmikloomi?

Ei — majutusasutuse teatel pole lemmikloomad lubatud.

Kas Munnar Brindavan Cottage on parkimine?

Parkimine on hotelli teenuste hulgas. Kas see on tasuta ja kas kohta saab eelnevalt broneerida, sõltub, seega kontrollime seda teie kuupäevade põhjal, mitte luba seda siin.

Kas hommikusöök on hinna sees Munnar Brindavan Cottage?

Hommikusööki pakutakse majutusasutuses. Kas see on kaasas, sõltub hinnast — toitlustuse tüüp on näidatud igal toal, kui olete oma kuupäevad sisestanud.

Kas Munnar Brindavan Cottage on WiFi?

Jah — internetiühendus on loetletud majutusasutuse mugavuste hulgas.

Kas ma saan hilja sisse registreeruda Munnar Brindavan Cottage?

Hotellil on 24-tunnine vastuvõtt, seega hiline saabumine peaks olema võimalik. Tavaline sisseregistreerimine algab kell 12:00. Mõnes majas vabastatakse toad siiski pärast piiranguaega, sõltumata vastuvõtu lahtiolekust, seega andke meile teada oma saabumisaeg ja me laseme neil toa kinni pidada.

Kuidas ma broneerin Munnar Brindavan Cottage?

Sisestage oma kuupäevad ülal ja broneerige veebis või helistage (888) 789-8585 ja me teeme seda teie eest — sealhulgas asju, mida broneerimisvorm ei saa teha, nagu tubade plokk, kuuhind või arve teie tööandjale.

Kus asub Munnar Brindavan Cottage?

MG Colony, Munnar, Munnar.

Muud kohad, mida me Munnar broneerime

Pole midagi pistmist ülaltoodud broneeringuga. Sama turg, sama hinnastus, juhuks kui see pole see.

Kõik peatused Munnar
Blanket Hotel & SpaBlanket Hotel & Spa10.0 · 711 arvustustK MansionK Mansion9.4 · 676 arvustustMaliyeckal HomestayMaliyeckal Homestay9.5 · 257 arvustustChithirapuram PalaceChithirapuram Palace9.4 · 275 arvustustS & B Dreams HouseS & B Dreams House9.6 · 127 arvustust
View Valley HomestayChandys Windy Woods MunnarWinterHome homestayThe Mudhouse MarayoorWindermere EstateLe Montfort ResortChandys Drizzle Drops - Munnar Top StationLandy QueenRose CottagePleasant Hill Resort - MunnarAmber Dale Luxury Hotel & Spa, MunnarRagamaya Resort & Spa MunnarTea Garden RiversideScenic, Munnar - IHCL SeleQtionsDrizzle Valley CottageDeshadan Mountain Resort -The highest resort in MunnarTea Dale - All rooms with Tea Estate viewGrand PlazaBlanket Riverside Resort and SpaWhite Petals Munnar - 3 BHK Homestay - Available For Indian Nationals Only - Family Villa - Kitchen available on requestElephant PassageMisty WondersArabian Nights Munnar,Family Villa with PoolWild Mist HomestayAbad Copper Castle Resort

Populaarsed sihtkohad

  • Hotellid sihtkohas Rome
  • Hotellid sihtkohas London
  • Hotellid sihtkohas Milan
  • Hotellid sihtkohas Athens
  • Hotellid sihtkohas Kissimmee, FL
  • Hotellid sihtkohas Naples
  • Hotellid sihtkohas Dubai
  • Hotellid sihtkohas Buenos Aires
  • Hotellid sihtkohas Sao Paulo
  • Hotellid sihtkohas Istanbul
  • Hotellid sihtkohas Marrakech
  • Hotellid sihtkohas Rio de Janeiro
  • Hotellid sihtkohas Cape Town
  • Hotellid sihtkohas Lisbon
  • Hotellid sihtkohas Florence
  • Hotellid sihtkohas Budapest
  • Hotellid sihtkohas Manila
  • Hotellid sihtkohas Madrid
  • Hotellid sihtkohas Jakarta
  • Hotellid sihtkohas Málaga
  • Hotellid sihtkohas Tokyo
  • Hotellid sihtkohas Kuala Lumpur
  • Hotellid sihtkohas Porto
  • Hotellid sihtkohas Paris
  • Hotellid sihtkohas Ho Chi Minh City
  • Hotellid sihtkohas Florianópolis
  • Hotellid sihtkohas Nairobi
  • Hotellid sihtkohas Osaka
  • Hotellid sihtkohas Vienna
  • Hotellid sihtkohas Palermo
  • Hotellid sihtkohas New Delhi
  • Hotellid sihtkohas Hanoi
  • Hotellid sihtkohas Davenport, FL
  • Hotellid sihtkohas Cairo
  • Hotellid sihtkohas Bucharest
  • Hotellid sihtkohas Seville
  • Hotellid sihtkohas Canggu
  • Hotellid sihtkohas Ubud
  • Hotellid sihtkohas Tbilisi City
  • Hotellid sihtkohas Venice
  • Hotellid sihtkohas Split
  • Hotellid sihtkohas Barcelona
  • Hotellid sihtkohas Bangkok
  • Hotellid sihtkohas Mexico City
  • Hotellid sihtkohas Playa del Carmen
  • Hotellid sihtkohas Marbella
  • Hotellid sihtkohas Panama City Beach, FL
  • Hotellid sihtkohas Tulum
  • Hotellid sihtkohas Prague
  • Hotellid sihtkohas Albufeira
  • Hotellid sihtkohas Seoul
  • Hotellid sihtkohas Catania
  • Hotellid sihtkohas Warsaw
  • Hotellid sihtkohas Kyoto
  • Hotellid sihtkohas Bogotá
  • Hotellid sihtkohas Myrtle Beach, SC
  • Hotellid sihtkohas Belgrade
  • Hotellid sihtkohas Bologna
  • Hotellid sihtkohas Melbourne
  • Hotellid sihtkohas Mar del Plata
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Rome
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Rome
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Rome
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Rome
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas London
  • Basseiniga hotellid sihtkohas London
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas London
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas London
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Milan
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Milan
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Milan
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Milan
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Athens
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Athens
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Athens
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Athens
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Kissimmee, FL
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Kissimmee, FL
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Kissimmee, FL
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Kissimmee, FL
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Naples
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Naples
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Naples
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Naples
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Dubai
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Dubai
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Dubai
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Dubai
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Buenos Aires
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Buenos Aires
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Buenos Aires
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Buenos Aires
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Sao Paulo
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Sao Paulo
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Sao Paulo
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Sao Paulo
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Istanbul
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Istanbul
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Istanbul
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Istanbul
  • Hotellid sihtkohas Albania
  • Hotellid sihtkohas Argentina
  • Hotellid sihtkohas Armenia
  • Hotellid sihtkohas Australia
  • Hotellid sihtkohas Austria
  • Hotellid sihtkohas Azerbaijan
  • Hotellid sihtkohas Belgium
  • Hotellid sihtkohas Bosnia and Herzegovina
  • Hotellid sihtkohas Brazil
  • Hotellid sihtkohas Bulgaria
  • Hotellid sihtkohas Canada
  • Hotellid sihtkohas Chile
  • Hotellid sihtkohas China
  • Hotellid sihtkohas Colombia
  • Hotellid sihtkohas Croatia
  • Hotellid sihtkohas the Czech Republic
  • Hotellid sihtkohas the Dominican Republic
  • Hotellid sihtkohas Egypt
  • Hotellid sihtkohas Finland
  • Hotellid sihtkohas France
  • Hotellid sihtkohas Georgia
  • Hotellid sihtkohas Germany
  • Hotellid sihtkohas Ghana
  • Hotellid sihtkohas Greece
  • Hotellid sihtkohas Hungary
  • Hotellid sihtkohas India
  • Hotellid sihtkohas Indonesia
  • Hotellid sihtkohas Israel
  • Hotellid sihtkohas Italy
  • Hotellid sihtkohas Japan

Kõik sihtkohadPeatumiskohadHotellibroneeringudIgakuised ja nädalased hinnadRuumiblokid ja grupidJuurdepääsetavad toadPildi allikad

Abi

  • Võtke meiega ühendust
  • Kuidas broneerimine töötab
  • Helistage (888) 789-8585

Avasta

  • Peatumiskohad
  • Hotellibroneeringud
  • Igakuised ja nädalased hinnad
  • Ruumiblokid ja grupid
  • Juurdepääsetavad toad

Tingimused ja seaded

  • Kasutustingimused
  • Privaatsuspoliitika
  • Tühistamised ja tagasimaksed
  • Juurdepääsetavus

Teave Callstay kohta

  • Meist
  • Pildi allikad
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. ettevõte.Hinnad on samad, mis otsebroneerimisel.

Fotod autoritelt, nende litsentside alusel, mis on loetletud meie pildi allikad.