Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Le Touquet-Paris-Plage

Majutusvõimalused/Le Touquet-Paris-Plage

Marnie House

Hotellid, 3-tärni11 rue de Paris, Le Touquet-Paris-Plage, FranceNäita kaardil

1 / 4
Kontrollitakse tänase öö hinda

Teilt ei võeta veel tasu

Või broneerige see telefoni teel —(888) 789-8585

7.8 · Hea1292 arvustust

  • Sisseregistreerimine alates 16:00Väljaregistreerimine hiljemalt 11:00.
  • Erakordne asukohtKülalised hindavad asukohta 9.8 10-st, aadressil 11 rue de Paris.

Stiilne Disain ja Ranna Lähedus Asudes Le Touquet-Paris-Plage'is, on see disainihotell vaid 300 meetri kaugusel rannast. Igas stiilses külalistetubas on lameekraaniga televiisor, töölaua, vihmsadu dušš ja pesuauke, mis tagavad mugava viibimise.

Meelelahutuslik Baarilounge Keerake end mugavalt baarilounges, kus saate mängida piljardit ja nautida tasuta Wi-Fi-d. Baari Pop Art stiilis kaunistus ja Chesterfield diivanid loovad trendika atmosfääri, mis sobib ideaalselt lõõgastumiseks joogiga.

Mugavad Mugavused ja Teenused Alustage oma päeva magusa buffeehombriga hommikusöögitoas ning uurige ümbrust, kasutades kohapeal saadaval olevaid jalgrattade renditeenuseid. Kasutage concierge-teenuseid, et tagada sujuv viibimine.

Broneerige nüüd, et kogeda stiili, mugavust ja mugavust hotel Castel Victoria's.

Mida see koht pakub

  • Saadaval WiFi
  • Tasuta WiFi
  • Suitsetamisvabad toad
  • Küttesüsteem
  • Terrass
  • Aed
  • Matkamine
  • Pagasi hoiustamine
  • Kiire registreerimine/teenuste lõpetamine
  • Rattasõit

Toad

7.8

Hea

Hinnatud 7.8 punkti 10-st 1292 külalise poolt, kes siin peatusid.

  • Puhtus6.3
  • Teenindus8.7
  • Asukoht9.8
  • Toad6.7
  • Mugavused8.3
  • Väärtus7.7
  • Toit ja jook7.3

Külalised mainivad

Good locationFriendly staffComfortable beds
  • ANNICKFrance

    ·august 2026·Paar

    Situation excellente

    Personnel très aimable

  • NicolasFrance

    ·august 2026·Paar

    Parfait

    L’accueil, la déco, l’emplacement..

  • catherineFrance

    ·august 2026·Grupp

    emplacement et acceuî top. merci pour la commande de pain sans gluten!

  • christopheBelgium

    ·august 2026·Paar

    Très beau communs, beau petit déjeuner

    La télé ne fonctionnait pas, mal insonorisé: , autres clients bruyants, on entendait le bruit du vent sous le toit

  • PatriciaFrance

    ·august 2026·Üksikreisija

    Agréable

    Bel emplacement

    Belle terrasse

    Belle décoration

    Manque de climatisation dans la chambre confort et un peu petite

  • MagaliFrance

    ·august 2026·Üksikreisija

    Bien

    Très bien

    Chambre très spacieuse très propre

    Salle de bain très bien

    Clim mise à disposition

    Cafetiere , bouilloire

    Dosettes à café , thé ,sucre a disposition.

    Sinon petit dejeuné proposé .( trop élevé 18euro)

    2 petite…

Arvustused on kirjutanud külalised, kes broneerisid meie tarnija kaudu ja peatusid, näidatakse nii, nagu nad on kirjutanud, ja nende enda keeles. Kategooriate hinded on tarnija hinnang hiljutistele arvustustele, uuendatud detsember 2025.

Kus te asute

11 rue de Paris, Le Touquet-Paris-Plage, France

Külalised hindavad asukohta 9.8 punktiga 10-st — erakordne.

Mida teada

Tühistamine

Iga tuba näitab enne maksmist oma tingimusi.

Enamikke hindu saab tasuta tühistada kuni toa juures näidatud kuupäevani.

Tagastamatud hinnad on märgitud vastavalt.

Majareeglid

Sisseregistreerimine alates 16:00 kuni 10:00 PM

Väljaregistreerimine kuni 11:00

Lapsed teretulnud

Näita rohkem

Lemmikloomad keelatud

Mittesuitsetajate toad saadaval

Makse ja majutusasutus

Tasutakse broneerimisel, mitte vastuvõtus.

Hinnad sisaldavad makse ja tasusid, mida me suudame lugeda.

Majutusasutus võib sisseregistreerimisel võtta kaardi juhuslike kulude katteks.

Näita rohkem

Parking is subject to availability due to limited spaces. A deposit may be required at the property.

Mida me siin teie eest kontrolliksime

  • Mitu tuba nad korraga broneerivad, kui kauaks ja millistel tingimustel.
  • Et astmevaba tuba on teie kuupäevadel tegelikult vaba ja kas see on sissepääsuga dušš või vann, mida loendis kunagi ei öelda.
  • Kas hind teie kuupäevadel muutub ja mida see hõlmab.
  • Mida majutusasutus tegelikult vastuvõtus lisaks hinnale küsib.

Küsimused Marnie House kohta

Mis kell on sisseregistreerimine ja väljaregistreerimine Marnie House?

Sisseregistreerimine on alates 16:00. Väljaregistreerimine on hiljemalt 11:00. Kui saabute hilja, andke teada ja me palume majutusasutusel tuba reserveerida.

Kas Marnie House lubab lemmikloomi?

Ei — majutusasutuse teatel pole lemmikloomad lubatud.

Kas Marnie House on WiFi?

Jah — internetiühendus on loetletud majutusasutuse mugavuste hulgas.

Kas ma saan broneerida tubade ploki Marnie House?

Hotellil on koosoleku- ja banketiruumid, mis tavaliselt tähendab, et see tegeleb grupibroneeringutega — kuid mitu tuba see korraga mahutab, kui kauaks ja millise hinnaga, määratakse iga juhtumi puhul eraldi ja neid pole üheski andmevoos. Andke meile teada kuupäevad ja tubade arv ning me saame need tingimused hotellilt kirjalikult enne, kui midagi tasutakse.

Kas Marnie House on ratastooliga ligipääsetavad toad?

Hotellil on astmevabad või ligipääsetavad mugavused. See märge on kõige vähem võimeline küsimust lahendama: hotell võib seda kanda ja siiski olla astmega sissepääsus või vanni asemel dušš, ja see ei ütle, kas ligipääsetav tuba on teie kuupäevadel vaba. Öelge meile, mida vajate, ja me küsime hotellilt otse, mitte ei loe teile märget ette.

Kuidas ma broneerin Marnie House?

Sisestage oma kuupäevad ülal ja broneerige veebis või helistage (888) 789-8585 ja me teeme seda teie eest — sealhulgas asju, mida broneerimisvorm ei saa teha, nagu tubade plokk, kuuhind või arve teie tööandjale.

Kus asub Marnie House?

11 rue de Paris, Le Touquet-Paris-Plage.

Muud kohad, mida me Le Touquet-Paris-Plage broneerime

Pole midagi pistmist ülaltoodud broneeringuga. Sama turg, sama hinnastus, juhuks kui see pole see.

Kõik peatused Le Touquet-Paris-Plage
Hôtel BristolHôtel Bristol9.4 · 1874 arvustustDemeure d'Hôtes Haec OtiaDemeure d'Hôtes Haec Otia9.3 · 251 arvustustVilla d'hôtes Graine de PinVilla d'hôtes Graine de Pin9.1 · 244 arvustustVilla BrigitteVilla Brigitte9.5 · 68 arvustustLE PATIO DE CLARALE PATIO DE CLARA9.2 · 74 arvustust
So TouquetMarinaLe Bruxelles, 1 Chambre, Rez de Chaussée, Terrasse SudLe Manoir HotelHotel Les EmbrunsLe Manoir Hôtel Le Touquet Paris PlageVilla Vent-CouvertAC Tourisme Le Touquet - Appartements avec piscine et tennisSuperbe appartement contemporainibis Styles Le TouquetLe Grand Hôtel Le Touquet-Paris-PlageMercure Le TouquetLe LodgeVilla Mon Etoile - Appartements 2 chambres, terrasse, Le Touquet, 200m centre-ville et plageLa Croix du SudBelle Villa Touquettoise en fôretHOUSE ZYXvoco Le Touquet by IHGRed FoxNovotel Thalassa Le TouquetBe Cottage HotelHôtel Barrière Le Westminster Le TouquetStudio Face MerTribe Le TouquetGood Vibes Only, grand studio 2-3pers, 200m plage

Populaarsed sihtkohad

  • Hotellid sihtkohas Rome
  • Hotellid sihtkohas London
  • Hotellid sihtkohas Milan
  • Hotellid sihtkohas Athens
  • Hotellid sihtkohas Kissimmee, FL
  • Hotellid sihtkohas Naples
  • Hotellid sihtkohas Dubai
  • Hotellid sihtkohas Buenos Aires
  • Hotellid sihtkohas Sao Paulo
  • Hotellid sihtkohas Istanbul
  • Hotellid sihtkohas Marrakech
  • Hotellid sihtkohas Rio de Janeiro
  • Hotellid sihtkohas Cape Town
  • Hotellid sihtkohas Lisbon
  • Hotellid sihtkohas Florence
  • Hotellid sihtkohas Budapest
  • Hotellid sihtkohas Manila
  • Hotellid sihtkohas Madrid
  • Hotellid sihtkohas Jakarta
  • Hotellid sihtkohas Málaga
  • Hotellid sihtkohas Tokyo
  • Hotellid sihtkohas Kuala Lumpur
  • Hotellid sihtkohas Porto
  • Hotellid sihtkohas Paris
  • Hotellid sihtkohas Ho Chi Minh City
  • Hotellid sihtkohas Florianópolis
  • Hotellid sihtkohas Nairobi
  • Hotellid sihtkohas Osaka
  • Hotellid sihtkohas Vienna
  • Hotellid sihtkohas Palermo
  • Hotellid sihtkohas New Delhi
  • Hotellid sihtkohas Hanoi
  • Hotellid sihtkohas Davenport, FL
  • Hotellid sihtkohas Cairo
  • Hotellid sihtkohas Bucharest
  • Hotellid sihtkohas Seville
  • Hotellid sihtkohas Canggu
  • Hotellid sihtkohas Ubud
  • Hotellid sihtkohas Tbilisi City
  • Hotellid sihtkohas Venice
  • Hotellid sihtkohas Split
  • Hotellid sihtkohas Barcelona
  • Hotellid sihtkohas Bangkok
  • Hotellid sihtkohas Mexico City
  • Hotellid sihtkohas Playa del Carmen
  • Hotellid sihtkohas Marbella
  • Hotellid sihtkohas Panama City Beach, FL
  • Hotellid sihtkohas Tulum
  • Hotellid sihtkohas Prague
  • Hotellid sihtkohas Albufeira
  • Hotellid sihtkohas Seoul
  • Hotellid sihtkohas Catania
  • Hotellid sihtkohas Warsaw
  • Hotellid sihtkohas Kyoto
  • Hotellid sihtkohas Bogotá
  • Hotellid sihtkohas Myrtle Beach, SC
  • Hotellid sihtkohas Belgrade
  • Hotellid sihtkohas Bologna
  • Hotellid sihtkohas Melbourne
  • Hotellid sihtkohas Mar del Plata
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Rome
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Rome
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Rome
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Rome
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas London
  • Basseiniga hotellid sihtkohas London
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas London
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas London
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Milan
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Milan
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Milan
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Milan
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Athens
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Athens
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Athens
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Athens
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Kissimmee, FL
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Kissimmee, FL
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Kissimmee, FL
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Kissimmee, FL
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Naples
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Naples
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Naples
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Naples
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Dubai
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Dubai
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Dubai
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Dubai
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Buenos Aires
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Buenos Aires
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Buenos Aires
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Buenos Aires
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Sao Paulo
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Sao Paulo
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Sao Paulo
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Sao Paulo
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Istanbul
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Istanbul
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Istanbul
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Istanbul
  • Hotellid sihtkohas Albania
  • Hotellid sihtkohas Argentina
  • Hotellid sihtkohas Armenia
  • Hotellid sihtkohas Australia
  • Hotellid sihtkohas Austria
  • Hotellid sihtkohas Azerbaijan
  • Hotellid sihtkohas Belgium
  • Hotellid sihtkohas Bosnia and Herzegovina
  • Hotellid sihtkohas Brazil
  • Hotellid sihtkohas Bulgaria
  • Hotellid sihtkohas Canada
  • Hotellid sihtkohas Chile
  • Hotellid sihtkohas China
  • Hotellid sihtkohas Colombia
  • Hotellid sihtkohas Croatia
  • Hotellid sihtkohas the Czech Republic
  • Hotellid sihtkohas the Dominican Republic
  • Hotellid sihtkohas Egypt
  • Hotellid sihtkohas Finland
  • Hotellid sihtkohas France
  • Hotellid sihtkohas Georgia
  • Hotellid sihtkohas Germany
  • Hotellid sihtkohas Ghana
  • Hotellid sihtkohas Greece
  • Hotellid sihtkohas Hungary
  • Hotellid sihtkohas India
  • Hotellid sihtkohas Indonesia
  • Hotellid sihtkohas Israel
  • Hotellid sihtkohas Italy
  • Hotellid sihtkohas Japan

Kõik sihtkohadPeatumiskohadHotellibroneeringudIgakuised ja nädalased hinnadRuumiblokid ja grupidJuurdepääsetavad toadPildi allikad

Abi

  • Võtke meiega ühendust
  • Kuidas broneerimine töötab
  • Helistage (888) 789-8585

Avasta

  • Peatumiskohad
  • Hotellibroneeringud
  • Igakuised ja nädalased hinnad
  • Ruumiblokid ja grupid
  • Juurdepääsetavad toad

Tingimused ja seaded

  • Kasutustingimused
  • Privaatsuspoliitika
  • Tühistamised ja tagasimaksed
  • Juurdepääsetavus

Teave Callstay kohta

  • Meist
  • Pildi allikad
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. ettevõte.Hinnad on samad, mis otsebroneerimisel.

Fotod autoritelt, nende litsentside alusel, mis on loetletud meie pildi allikad.