Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Saint-Aignan

Majutusvõimalused/Saint-Aignan

Gite Nuance

Hotell, 3-tärni9 Rue Rouget de Lisle, Saint-Aignan, FranceNäita kaardil

1 / 4
Kontrollitakse tänase öö hinda

Teilt ei võeta veel tasu

Või broneerige see telefoni teel —(888) 789-8585
Suurepärane

Hinnatud 8.9 punkti 10-st 109 külalise poolt.

8.9109Arvustused

Luxurious Garden Retreat with City Views

Modern Comforts and Convenience Gite Nuance offers a cozy holiday home equipped with 2 bedrooms, a spacious living room, and a fully equipped kitchen. The property boasts a flat-screen TV, free WiFi, and a lovely terrace for outdoor dining. Enjoy the convenience of a private entrance, soundproofing, and a walk-in shower in the bathroom for added comfort.

Convenient Location for Exploring Situated just 3.6 km from Beauval Zoo, Gite Nuance provides easy access to nearby attractions such as Chateau de Montpoupon and Chateau de Valencay. Guests can also explore Château de Cheverny and Château de Chenonceau, both within a short drive from the property.

Outdoor Activities and Relaxation With hiking opportunities in the surrounding area, guests can immerse themselves in nature and enjoy the peaceful ambiance of Saint-Aignan. After a day of exploration, unwind in the beautiful garden and take in the scenic city views.

Mida see koht pakub

  • Saadaval WiFi
  • Tasuta WiFi
  • Parkimine
  • Tasuta parkimine
  • Suitsetamisvabad toad
  • Küttesüsteem
  • Terrass
  • Peretoad
  • Aed
  • Matkamine

Toad

Kus te asute

9 Rue Rouget de Lisle, Saint-Aignan, France

Mida teada

Tühistamine

Iga tuba näitab enne maksmist oma tingimusi.

Enamikke hindu saab tasuta tühistada kuni toa juures näidatud kuupäevani.

Tagastamatud hinnad on märgitud vastavalt.

Majareeglid

Väljaregistreerimine kuni 8:00

Lapsed teretulnud

Näita rohkem

Lemmikloomad keelatud

Mittesuitsetajate toad saadaval

Makse ja majutusasutus

Tasutakse broneerimisel, mitte vastuvõtus.

Hinnad sisaldavad makse ja tasusid, mida me suudame lugeda.

Majutusasutus võib sisseregistreerimisel võtta kaardi juhuslike kulude katteks.

Näita rohkem

A damage deposit of EUR 400 is required on arrival. You should be reimbursed on check-out. Bed linen and towels are not included. A kit can be rented on site for EUR 12 per bed or guests can bring their own. Managed by a private host

Mida me siin teie eest kontrolliksime

  • Kas on ruumi pikapile, haagisele või kaubikule, mitte ainult autole.
  • Kas hind teie kuupäevadel muutub ja mida see hõlmab.
  • Mida majutusasutus tegelikult vastuvõtus lisaks hinnale küsib.

Küsimused Gite Nuance kohta

Mis kell on sisseregistreerimine ja väljaregistreerimine Gite Nuance?

Väljaregistreerimine on hiljemalt 8:00. Kui saabute hilja, andke teada ja me palume majutusasutusel tuba reserveerida.

Kas Gite Nuance lubab lemmikloomi?

Ei — majutusasutuse teatel pole lemmikloomad lubatud.

Kas Gite Nuance on parkimine?

Parkimine on hotelli teenuste hulgas. Kas see on tasuta ja kas kohta saab eelnevalt broneerida, sõltub, seega kontrollime seda teie kuupäevade põhjal, mitte luba seda siin.

Kas Gite Nuance on WiFi?

Jah — internetiühendus on loetletud majutusasutuse mugavuste hulgas.

Kuidas ma broneerin Gite Nuance?

Sisestage oma kuupäevad ülal ja broneerige veebis või helistage (888) 789-8585 ja me teeme seda teie eest — sealhulgas asju, mida broneerimisvorm ei saa teha, nagu tubade plokk, kuuhind või arve teie tööandjale.

Kus asub Gite Nuance?

9 Rue Rouget de Lisle, Saint-Aignan.

Külaliste hinnangukategooriad pole sellel lehel veel olemas — tarnija annab üldhinnangu, kuid selle majutusasutuse kohta puudub jaotus ning me näitame parem mitte midagi, kui leiutame ribad. Helistage (888) 789-8585 ja me loeme teile ette, mida majutuskoht ütleb.

Muud kohad, mida me Saint-Aignan broneerime

Pole midagi pistmist ülaltoodud broneeringuga. Sama turg, sama hinnastus, juhuks kui see pole see.

Kõik peatused Saint-Aignan
La Maison Saint AignanLa Maison Saint Aignan9.3 · 216 arvustustLe Petit Nid de BeauvalLe Petit Nid de Beauval9.5 · 83 arvustustTartigousseTartigousse9.0 · 210 arvustustLe petit secretLe petit secret8.6 · 170 arvustustCharmant gite en rez-de-jardinCharmant gite en rez-de-jardin8.8 · 64 arvustust
Le Gite du Chevreuil, 200 Mètres de BEAUVALLa Petite Maison d'à CôtéLa Chambre BleueGîte Grandeur NatureLogis de la PrévôtéLa Tribu de Beauval 6ch grand terrain et parking privéLes Rivages de BeauvalGîte Maison de SophieLes Hauts de BeauvalCocooning PlaceLa Fenice BeauvalMadinina'S CubeLes Cottages de CharmeLa Lirosane, 3 studios, 3,7km du Zoo, Centre-villeLes Jardins de BeauvalHôtel BeauvilliersLa Terrasse d'OctaveLe Manoir du Coeur Volant B&BLes Chambres LuneLes Chambres PandaA 4 min du Zoo de Beauval La Maison à Partager Ch1Maison des fleursLa Maison des lilas, 5 mn de BeauvalFresh Cotton, 5mn from ZooParc de BeauvalA 4 min du Zoo de Beauval La Maison à Partager Ch2 1er étage

Populaarsed sihtkohad

  • Hotellid sihtkohas Rome
  • Hotellid sihtkohas London
  • Hotellid sihtkohas Milan
  • Hotellid sihtkohas Athens
  • Hotellid sihtkohas Kissimmee, FL
  • Hotellid sihtkohas Naples
  • Hotellid sihtkohas Dubai
  • Hotellid sihtkohas Buenos Aires
  • Hotellid sihtkohas Sao Paulo
  • Hotellid sihtkohas Istanbul
  • Hotellid sihtkohas Marrakech
  • Hotellid sihtkohas Rio de Janeiro
  • Hotellid sihtkohas Cape Town
  • Hotellid sihtkohas Lisbon
  • Hotellid sihtkohas Florence
  • Hotellid sihtkohas Budapest
  • Hotellid sihtkohas Manila
  • Hotellid sihtkohas Madrid
  • Hotellid sihtkohas Jakarta
  • Hotellid sihtkohas Málaga
  • Hotellid sihtkohas Tokyo
  • Hotellid sihtkohas Kuala Lumpur
  • Hotellid sihtkohas Porto
  • Hotellid sihtkohas Paris
  • Hotellid sihtkohas Ho Chi Minh City
  • Hotellid sihtkohas Florianópolis
  • Hotellid sihtkohas Nairobi
  • Hotellid sihtkohas Osaka
  • Hotellid sihtkohas Vienna
  • Hotellid sihtkohas Palermo
  • Hotellid sihtkohas New Delhi
  • Hotellid sihtkohas Hanoi
  • Hotellid sihtkohas Davenport, FL
  • Hotellid sihtkohas Cairo
  • Hotellid sihtkohas Bucharest
  • Hotellid sihtkohas Seville
  • Hotellid sihtkohas Canggu
  • Hotellid sihtkohas Ubud
  • Hotellid sihtkohas Tbilisi City
  • Hotellid sihtkohas Venice
  • Hotellid sihtkohas Split
  • Hotellid sihtkohas Barcelona
  • Hotellid sihtkohas Bangkok
  • Hotellid sihtkohas Mexico City
  • Hotellid sihtkohas Playa del Carmen
  • Hotellid sihtkohas Marbella
  • Hotellid sihtkohas Panama City Beach, FL
  • Hotellid sihtkohas Tulum
  • Hotellid sihtkohas Prague
  • Hotellid sihtkohas Albufeira
  • Hotellid sihtkohas Seoul
  • Hotellid sihtkohas Catania
  • Hotellid sihtkohas Warsaw
  • Hotellid sihtkohas Kyoto
  • Hotellid sihtkohas Bogotá
  • Hotellid sihtkohas Myrtle Beach, SC
  • Hotellid sihtkohas Belgrade
  • Hotellid sihtkohas Bologna
  • Hotellid sihtkohas Melbourne
  • Hotellid sihtkohas Mar del Plata
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Rome
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Rome
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Rome
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Rome
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas London
  • Basseiniga hotellid sihtkohas London
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas London
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas London
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Milan
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Milan
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Milan
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Milan
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Athens
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Athens
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Athens
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Athens
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Kissimmee, FL
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Kissimmee, FL
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Kissimmee, FL
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Kissimmee, FL
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Naples
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Naples
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Naples
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Naples
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Dubai
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Dubai
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Dubai
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Dubai
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Buenos Aires
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Buenos Aires
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Buenos Aires
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Buenos Aires
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Sao Paulo
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Sao Paulo
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Sao Paulo
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Sao Paulo
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Istanbul
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Istanbul
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Istanbul
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Istanbul
  • Hotellid sihtkohas Albania
  • Hotellid sihtkohas Argentina
  • Hotellid sihtkohas Armenia
  • Hotellid sihtkohas Australia
  • Hotellid sihtkohas Austria
  • Hotellid sihtkohas Azerbaijan
  • Hotellid sihtkohas Belgium
  • Hotellid sihtkohas Bosnia and Herzegovina
  • Hotellid sihtkohas Brazil
  • Hotellid sihtkohas Bulgaria
  • Hotellid sihtkohas Canada
  • Hotellid sihtkohas Chile
  • Hotellid sihtkohas China
  • Hotellid sihtkohas Colombia
  • Hotellid sihtkohas Croatia
  • Hotellid sihtkohas the Czech Republic
  • Hotellid sihtkohas the Dominican Republic
  • Hotellid sihtkohas Egypt
  • Hotellid sihtkohas Finland
  • Hotellid sihtkohas France
  • Hotellid sihtkohas Georgia
  • Hotellid sihtkohas Germany
  • Hotellid sihtkohas Ghana
  • Hotellid sihtkohas Greece
  • Hotellid sihtkohas Hungary
  • Hotellid sihtkohas India
  • Hotellid sihtkohas Indonesia
  • Hotellid sihtkohas Israel
  • Hotellid sihtkohas Italy
  • Hotellid sihtkohas Japan

Kõik sihtkohadPeatumiskohadHotellibroneeringudIgakuised ja nädalased hinnadRuumiblokid ja grupidJuurdepääsetavad toadPildi allikad

Abi

  • Võtke meiega ühendust
  • Kuidas broneerimine töötab
  • Helistage (888) 789-8585

Avasta

  • Peatumiskohad
  • Hotellibroneeringud
  • Igakuised ja nädalased hinnad
  • Ruumiblokid ja grupid
  • Juurdepääsetavad toad

Tingimused ja seaded

  • Kasutustingimused
  • Privaatsuspoliitika
  • Tühistamised ja tagasimaksed
  • Juurdepääsetavus

Teave Callstay kohta

  • Meist
  • Pildi allikad
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. ettevõte.Hinnad on samad, mis otsebroneerimisel.

Fotod autoritelt, nende litsentside alusel, mis on loetletud meie pildi allikad.