Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Imsterberg

Majutusvõimalused/Imsterberg

Gartenloft mit Pool

Korterid, 3-tärniAu 64, Imsterberg, AustriaNäita kaardil

1 / 4
Kontrollitakse tänase öö hinda

Teilt ei võeta veel tasu

Või broneerige see telefoni teel —(888) 789-8585

9.1 · Suurepärane16 arvustust

  • Sisseregistreerimine alates 15:00Väljaregistreerimine hiljemalt 10:30.
  • Suurepärane asukohtKülalised hindavad asukohta 8.7 10-st, aadressil Au 64.

Saun ja Välituli: Nautige lõõgastust saunas või kogunege välitule ümber, et veeta õhtut tähtede all hubases atmosfääris.

Avatud Majutus: See 3-toaline korter on varustatud täieliku köögiga, lameekraaniga televiisori ja mugava istumisnurgaga, pakkudes piisavalt ruumi peredele või sõpruskondadele.

Välikohviku ja Grillimise Ala: Nautige õues einestamist välitingimustes või korraldage lõbus grillimine sõprade ja pereliikmetega aias.

Kogege lõõgastavat puhkust Familienapartment Fuierplatzlis, mis pakub 3 magamistuba. Broneerige nüüd, et tagada oma viibimine meie juures!

Mida see koht pakub

  • Saadaval WiFi
  • Tasuta WiFi
  • Parkimine
  • Tasuta parkimine
  • Suitsetamisvabad toad
  • Ujumisbassein
  • Peretoad
  • Aed
  • Lemmikloomad lubatud
  • Grillimisvõimalused

Toad

9.1

Suurepärane

Hinnatud 9.1 punkti 10-st 16 külalise poolt, kes siin peatusid.

  • Puhtus9.2
  • Teenindus9.4
  • Asukoht8.7
  • Toad9.2
  • Mugavused9.3
  • Väärtus9.1
  • Toit ja jook8.7

Külalised mainivad

Welcoming hostsExcellent amenities
  • Lian Van OosterumNL

    ·august 2026·Üksikreisija

    Een geweldig mooi, ruim, compleet en zeer schoon appartement.

    Het zwembad was absoluut top met de tropische temperaturen.

    Niets viel echt tegen, alleen een aardig stukje van alle winkels. Auto is nodig.

  • AndreBelgium

    ·juuli 2026·Pere

    Een aanrader

    Modern appartement, alle benodigdheden waren aanwezig

    Geen opmerkingen

  • RemcoNL

    ·juuni 2026·Grupp

    Mooie en rustig gelegen appartement om de omgeving te verkennen.

    Mooi, ruim en rustig gelegen appartement. Het was erg schoon en de keuken was goed uitgerust. Het contact met de gastheer en gastvrouw was ook erg aangenaam.

    Alles beviel.

  • TONYSpain

    ·mai 2026·Grupp

    COMODIDAD Y LIMPIEZA PARA DESCANSAR

    Estaba todo perfecto, era mas de lo que espeabamos. Buena comodidad,, traliquidad y limpieza excelente.

    Creo que no hay nada que destacar que no estuviera bien

  • ZsanettAustria

    ·jaanuar 2026·Pere

    Gyönyörű kilátású, medencés apartman

    A medence es a szauna volt a legjobb. Kánikula volt egész héten. A medence nagyon kellemes elfoglaltságot biztosított es a lakás is nagyon kellemes hőmérsékletű volt. A felszereltség, a tisztaság, a lakás mérete, a sok…

  • FabienneCH

    ·jaanuar 2026·Pere

    Die Wohnung war für uns super, gross hell gräumig, Pool und Garten sowieso

    nichts zu meckern

Arvustused on kirjutanud külalised, kes broneerisid meie tarnija kaudu ja peatusid, näidatakse nii, nagu nad on kirjutanud, ja nende enda keeles. Kategooriate hinded on tarnija hinnang hiljutistele arvustustele, uuendatud jaanuar 2026.

Kus te asute

Au 64, Imsterberg, Austria

Külalised hindavad asukohta 8.7 punktiga 10-st — suurepärane.

Mida teada

Tühistamine

Iga tuba näitab enne maksmist oma tingimusi.

Enamikke hindu saab tasuta tühistada kuni toa juures näidatud kuupäevani.

Tagastamatud hinnad on märgitud vastavalt.

Majareeglid

Sisseregistreerimine alates 15:00 kuni 11:00 PM

Väljaregistreerimine kuni 10:30

Lapsed teretulnud

Näita rohkem

Lemmikloomad keelatud

Mittesuitsetajate toad saadaval

Makse ja majutusasutus

Tasutakse broneerimisel, mitte vastuvõtus.

Hinnad sisaldavad makse ja tasusid, mida me suudame lugeda.

Majutusasutus võib sisseregistreerimisel võtta kaardi juhuslike kulude katteks.

Näita rohkem

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Mida me siin teie eest kontrolliksime

  • Lemmikloomatasu ja võimalik suurusepiirang, mille tõttu need broneeringud tavaliselt nurjuvad.
  • Kas on ruumi pikapile, haagisele või kaubikule, mitte ainult autole.
  • Kas hind teie kuupäevadel muutub ja mida see hõlmab.
  • Mida majutusasutus tegelikult vastuvõtus lisaks hinnale küsib.

Küsimused Gartenloft mit Pool kohta

Mis kell on sisseregistreerimine ja väljaregistreerimine Gartenloft mit Pool?

Sisseregistreerimine on alates 15:00. Väljaregistreerimine on hiljemalt 10:30. Kui saabute hilja, andke teada ja me palume majutusasutusel tuba reserveerida.

Kas Gartenloft mit Pool lubab lemmikloomi?

Ei — majutusasutuse teatel pole lemmikloomad lubatud.

Kas Gartenloft mit Pool on parkimine?

Parkimine on hotelli teenuste hulgas. Kas see on tasuta ja kas kohta saab eelnevalt broneerida, sõltub, seega kontrollime seda teie kuupäevade põhjal, mitte luba seda siin.

Kas Gartenloft mit Pool on bassein?

Jah — bassein on hotelli mugavuste hulgas. Hooajalised sulgemised on tavalised, seega kinnitame, et see on teie kuupäevadel avatud.

Kas Gartenloft mit Pool on WiFi?

Jah — internetiühendus on loetletud majutusasutuse mugavuste hulgas.

Kuidas ma broneerin Gartenloft mit Pool?

Sisestage oma kuupäevad ülal ja broneerige veebis või helistage (888) 789-8585 ja me teeme seda teie eest — sealhulgas asju, mida broneerimisvorm ei saa teha, nagu tubade plokk, kuuhind või arve teie tööandjale.

Kus asub Gartenloft mit Pool?

Au 64, Imsterberg.

Muud kohad, mida me Imsterberg broneerime

Pole midagi pistmist ülaltoodud broneeringuga. Sama turg, sama hinnastus, juhuks kui see pole see.

Kõik peatused Imsterberg
Haus SusiHaus Susi9.7 · 20 arvustustHaus KnollHaus Knoll9.2 · 19 arvustustGasthof VenetrastGasthof Venetrast8.4 · 54 arvustustFerienhaus KocaFerienhaus Koca10.0 · 20 arvustustHaus TheaHaus Thea9.7 · 19 arvustust
groassehof Haus Gstreins'PeatersImsterberger AuszeitDas Haus KunzApartment BusinessGasthof AlpenroseAppartement Alpenrose

Populaarsed sihtkohad

  • Hotellid sihtkohas Rome
  • Hotellid sihtkohas London
  • Hotellid sihtkohas Milan
  • Hotellid sihtkohas Athens
  • Hotellid sihtkohas Kissimmee, FL
  • Hotellid sihtkohas Naples
  • Hotellid sihtkohas Dubai
  • Hotellid sihtkohas Buenos Aires
  • Hotellid sihtkohas Sao Paulo
  • Hotellid sihtkohas Istanbul
  • Hotellid sihtkohas Marrakech
  • Hotellid sihtkohas Rio de Janeiro
  • Hotellid sihtkohas Cape Town
  • Hotellid sihtkohas Lisbon
  • Hotellid sihtkohas Florence
  • Hotellid sihtkohas Budapest
  • Hotellid sihtkohas Manila
  • Hotellid sihtkohas Madrid
  • Hotellid sihtkohas Jakarta
  • Hotellid sihtkohas Málaga
  • Hotellid sihtkohas Tokyo
  • Hotellid sihtkohas Kuala Lumpur
  • Hotellid sihtkohas Porto
  • Hotellid sihtkohas Paris
  • Hotellid sihtkohas Ho Chi Minh City
  • Hotellid sihtkohas Florianópolis
  • Hotellid sihtkohas Nairobi
  • Hotellid sihtkohas Osaka
  • Hotellid sihtkohas Vienna
  • Hotellid sihtkohas Palermo
  • Hotellid sihtkohas New Delhi
  • Hotellid sihtkohas Hanoi
  • Hotellid sihtkohas Davenport, FL
  • Hotellid sihtkohas Cairo
  • Hotellid sihtkohas Bucharest
  • Hotellid sihtkohas Seville
  • Hotellid sihtkohas Canggu
  • Hotellid sihtkohas Ubud
  • Hotellid sihtkohas Tbilisi City
  • Hotellid sihtkohas Venice
  • Hotellid sihtkohas Split
  • Hotellid sihtkohas Barcelona
  • Hotellid sihtkohas Bangkok
  • Hotellid sihtkohas Mexico City
  • Hotellid sihtkohas Playa del Carmen
  • Hotellid sihtkohas Marbella
  • Hotellid sihtkohas Panama City Beach, FL
  • Hotellid sihtkohas Tulum
  • Hotellid sihtkohas Prague
  • Hotellid sihtkohas Albufeira
  • Hotellid sihtkohas Seoul
  • Hotellid sihtkohas Catania
  • Hotellid sihtkohas Warsaw
  • Hotellid sihtkohas Kyoto
  • Hotellid sihtkohas Bogotá
  • Hotellid sihtkohas Myrtle Beach, SC
  • Hotellid sihtkohas Belgrade
  • Hotellid sihtkohas Bologna
  • Hotellid sihtkohas Melbourne
  • Hotellid sihtkohas Mar del Plata
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Rome
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Rome
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Rome
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Rome
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas London
  • Basseiniga hotellid sihtkohas London
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas London
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas London
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Milan
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Milan
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Milan
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Milan
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Athens
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Athens
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Athens
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Athens
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Kissimmee, FL
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Kissimmee, FL
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Kissimmee, FL
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Kissimmee, FL
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Naples
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Naples
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Naples
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Naples
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Dubai
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Dubai
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Dubai
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Dubai
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Buenos Aires
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Buenos Aires
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Buenos Aires
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Buenos Aires
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Sao Paulo
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Sao Paulo
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Sao Paulo
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Sao Paulo
  • Lemmikloomad lubatud hotellid sihtkohas Istanbul
  • Basseiniga hotellid sihtkohas Istanbul
  • Astmevaba ja juurdepääsetav hotellid sihtkohas Istanbul
  • Tasuta parkimine hotellid sihtkohas Istanbul
  • Hotellid sihtkohas Albania
  • Hotellid sihtkohas Argentina
  • Hotellid sihtkohas Armenia
  • Hotellid sihtkohas Australia
  • Hotellid sihtkohas Austria
  • Hotellid sihtkohas Azerbaijan
  • Hotellid sihtkohas Belgium
  • Hotellid sihtkohas Bosnia and Herzegovina
  • Hotellid sihtkohas Brazil
  • Hotellid sihtkohas Bulgaria
  • Hotellid sihtkohas Canada
  • Hotellid sihtkohas Chile
  • Hotellid sihtkohas China
  • Hotellid sihtkohas Colombia
  • Hotellid sihtkohas Croatia
  • Hotellid sihtkohas the Czech Republic
  • Hotellid sihtkohas the Dominican Republic
  • Hotellid sihtkohas Egypt
  • Hotellid sihtkohas Finland
  • Hotellid sihtkohas France
  • Hotellid sihtkohas Georgia
  • Hotellid sihtkohas Germany
  • Hotellid sihtkohas Ghana
  • Hotellid sihtkohas Greece
  • Hotellid sihtkohas Hungary
  • Hotellid sihtkohas India
  • Hotellid sihtkohas Indonesia
  • Hotellid sihtkohas Israel
  • Hotellid sihtkohas Italy
  • Hotellid sihtkohas Japan

Kõik sihtkohadPeatumiskohadHotellibroneeringudIgakuised ja nädalased hinnadRuumiblokid ja grupidJuurdepääsetavad toadPildi allikad

Abi

  • Võtke meiega ühendust
  • Kuidas broneerimine töötab
  • Helistage (888) 789-8585

Avasta

  • Peatumiskohad
  • Hotellibroneeringud
  • Igakuised ja nädalased hinnad
  • Ruumiblokid ja grupid
  • Juurdepääsetavad toad

Tingimused ja seaded

  • Kasutustingimused
  • Privaatsuspoliitika
  • Tühistamised ja tagasimaksed
  • Juurdepääsetavus

Teave Callstay kohta

  • Meist
  • Pildi allikad
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. ettevõte.Hinnad on samad, mis otsebroneerimisel.

Fotod autoritelt, nende litsentside alusel, mis on loetletud meie pildi allikad.