Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Estepona

Μέρη διαμονής/Estepona

Veranera Hostel

Ξενώνας/Κατάλυμα οικονομικής διαμονής9 Calle Torrejón, Estepona, SpainΕμφάνιση στον χάρτη

1 / 4
Έλεγχος της τιμής απόψε

Δεν θα χρεωθείτε ακόμα

Ή κλείστε το τηλεφωνικά —(888) 789-8585
Κορυφαία βαθμολογία

Οι επισκέπτες το βαθμολογούν υψηλότερα για service, food και amenities.

9.41.179Κριτικές
  • Check-in από 3:00 μ.μ.Check-out έως 11:00 π.μ..
  • Υπέροχο τοποθεσίαΟι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 9.4 στα 10, στη διεύθυνση 9 Calle Torrejón.

Κεντρική Τοποθεσία στην Εστεπόνα Το Veranera Hostel βρίσκεται σε κεντρική τοποθεσία στην Εστεπόνα, μόλις 500 μέτρα από την παραλία Λα Ράδα και κοντά σε άλλες δημοφιλείς παραλίες όπως η παραλία Ελ Κρίστο. Οι λάτρεις του γκολφ θα εκτιμήσουν την εγγύτητα στο γήπεδο γκολφ Λα Δουκέσα, το γκολφ & country club Λα Κιντά και το γήπεδο γκολφ Σαν Ρόκε.

Άνετα Δωμάτια με Μπαλκόνια Το κατάλυμα προσφέρει δωμάτια με μπαλκόνια, ώστε οι επισκέπτες να απολαμβάνουν τη θέα. Κάθε δωμάτιο διαθέτει ιδιωτικό μπάνιο με ντους και πιστολάκι μαλλιών. Βεβαιωθείτε ότι όλες οι μονάδες είναι επιπλωμένες με άνετα κλινοσκεπάσματα για έναν καλό ύπνο.

Βολικές Παροχές και Υπηρεσίες Οι επισκέπτες μπορούν να χαλαρώσουν στο κοινό σαλόνι, να ξεκουραστούν στη βεράντα ή να απολαύσουν ένα ποτό στο μπαρ του καταλύματος. Με δωρεάν WiFi σε όλη την ιδιοκτησία, η σύνδεση είναι εύκολη. Επιπλέον, με το διεθνές αεροδρόμιο του Γιβραλτάρ μόλις 48 χλμ. μακριά, η ευκολία ταξιδιού είναι διασφαλισμένη.

Κλείστε τη διαμονή σας στο Veranera Hostel τώρα για να ζήσετε την τέλεια συνύπαρξη άνεσης και ευκολίας στην Εστεπόνα.

Τι προσφέρει αυτός ο χώρος

  • WiFi доступен
  • Бесплатный WiFi
  • Номера для некурящих
  • кондиционерный двор
  • Отопление
  • Терраса
  • Прачечная
  • Бар
  • Facilitati pentru persoane cu dizabilitati
  • Ежедневная уборка

Δωμάτια

9.4

Κορυφαία βαθμολογία

Βαθμολογημένο 9.4 στα 10 από 1.179 επισκέπτες που διέμειναν εδώ.

  • Καθαριότητα8.4
  • Υπηρεσία10.0
  • Τοποθεσία9.4
  • Δωμάτια8.8
  • Παροχές9.9
  • Αξία8.8
  • Φαγητό & ποτό9.9

Οι επισκέπτες αναφέρουν

Friendly staffGreat amenities
  • KazizaFrance

    ·Σεπτέμβριος 2026·Μοναχικός ταξιδιώτης

    Gracias

    Gracias

  • MehdiMorocco

    ·Σεπτέμβριος 2026·Μοναχικός ταξιδιώτης

    Tout était bien la propreté, l'emplacement, le style du hostel est magnifique

    Rien à signaler

  • AndreaItaly

    ·Σεπτέμβριος 2026·Μοναχικός ταξιδιώτης

    Tutto perfetto, non sembra un ostello

  • JeanneLU

    ·Σεπτέμβριος 2026·Μοναχικός ταξιδιώτης

    Excellent location, friendly staff and homey feeling

    I haven’t stayed at a hostel in quite some time and picked this property based on the price and reviews. I was truly pleasantly surprised about the setup and it felt more like a homestay than a traditional hostel. The…

  • GraceFrance

    ·Σεπτέμβριος 2026·Παρέα

    Top!!

    Tout

  • GabrielaSpain

    ·Αύγουστος 2026·Μοναχικός ταξιδιώτης

    Muy bien

    La atención del personal es espectacular. Se nota la dedicación. Las instalaciones son bonitas, y la cama también estaba bien!

    Solo que por la noche hacía mucho calor, algo pasaba con el aire acondicionado y con las…

Οι κριτικές γράφονται από επισκέπτες που έκαναν κράτηση μέσω του προμηθευτή μας και διέμειναν, εμφανίζονται όπως γράφτηκαν και στη γλώσσα τους. Οι βαθμολογίες κατηγοριών είναι η ανάγνωση του προμηθευτή από πρόσφατες κριτικές, ενημερωμένο Δεκέμβριος 2025.

Πού θα βρίσκεστε

9 Calle Torrejón, Estepona, Spain

Οι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 9.4 στα 10 — υπέροχο.

Πράγματα που πρέπει να γνωρίζετε

Ακύρωση

Κάθε δωμάτιο εμφανίζει τους δικούς του όρους πριν πληρώσετε.

Οι περισσότερες τιμές μπορούν να ακυρωθούν δωρεάν έως μια ημερομηνία που εμφανίζεται στο δωμάτιο.

Οι μη επιστρέψιμες τιμές επισημαίνονται ως τέτοιες.

Κανόνες του καταλύματος

Check-in από 3:00 μ.μ. έως 09:00 PM

Check-out έως 11:00 π.μ.

Παιδιά ευπρόσδεκτα

Εμφάνιση περισσότερων

Χωρίς κατοικίδια

Διατίθενται μη καπνίζοντα δωμάτια

Πληρωμή & κατάλυμα

Πληρώνεται κατά την κράτηση, όχι στο γκισέ.

Οι τιμές περιλαμβάνουν τους φόρους και τα τέλη που μπορούμε να διαβάσουμε.

Το κατάλυμα μπορεί να ζητήσει κάρτα κατά το check-in για πρόσθετες χρεώσεις.

Τι θα ελέγχαμε εμείς για εσάς εδώ

  • Ότι το δωμάτιο χωρίς σκαλοπάτια είναι πράγματι διαθέσιμο στις ημερομηνίες σας και αν είναι με ντους χωρίς εμπόδια ή μπανιέρα, κάτι που η καταχώριση δεν αναφέρει ποτέ.
  • Αν η τιμή αλλάζει για τις ημερομηνίες σας και τι περιλαμβάνει.
  • Τι χρεώνει πραγματικά το κατάλυμα στη ρεσεψιόν επιπλέον της τιμής.

Ερωτήσεις σχετικά με Veranera Hostel

Τι ώρα είναι το check-in και το check-out στο Veranera Hostel;

Το check-in είναι από 3:00 μ.μ.. Το check-out είναι έως 11:00 π.μ.. Εάν φτάνετε αργά, ενημερώστε μας και θα ζητήσουμε από το κατάλυμα να κρατήσει το δωμάτιο.

Επιτρέπει το Veranera Hostel κατοικίδια;

Όχι — το κατάλυμα δηλώνει ότι τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.

Έχει το Veranera Hostel Wi-Fi;

Ναι — η πρόσβαση στο διαδίκτυο αναφέρεται στις εγκαταστάσεις του καταλύματος.

Έχει το Veranera Hostel δωμάτια προσβάσιμα για αναπηρικό αμαξίδιο;

Το κατάλυμα αναφέρει εγκαταστάσεις χωρίς σκαλοπάτια ή προσβάσιμες. Αυτή η ένδειξη είναι η λιγότερο ικανή να λύσει το ζήτημα: ένα ξενοδοχείο μπορεί να την έχει και να έχει ακόμα ένα σκαλοπάτι στην είσοδο, ή μπανιέρα αντί για ντους με ράμπα, και δεν λέει αν το προσβάσιμο δωμάτιο είναι διαθέσιμο στις ημερομηνίες σας. Πείτε μας τι χρειάζεστε και θα ρωτήσουμε το κατάλυμα απευθείας αντί να σας διαβάσουμε την ένδειξη.

Πώς κλείνω το Veranera Hostel;

Εισαγάγετε τις ημερομηνίες σας παραπάνω και κλείστε online, ή καλέστε το (888) 789-8585 και θα το κάνουμε για εσάς — συμπεριλαμβανομένων πραγμάτων που μια φόρμα κράτησης δεν μπορεί να χειριστεί, όπως ένα μπλοκ δωματίων, μια μηνιαία τιμή ή ένα τιμολόγιο για τον εργοδότη σας.

Πού βρίσκεται το Veranera Hostel;

9 Calle Torrejón, Estepona.

Άλλα μέρη που κάνουμε κράτηση στο Estepona

Καμία σχέση με την παραπάνω κράτηση. Η ίδια αγορά, με την ίδια τιμολόγηση, για την περίπτωση που αυτό δεν είναι αυτό που ψάχνετε.

Όλες οι διαμονές σεEstepona
Hotel Estepona PlazaHotel Estepona Plaza9.8 · 1827 κριτικέςLa Pina VerdeLa Pina Verde9.8 · 187 κριτικέςHotel El Pilar AndaluciaHotel El Pilar Andalucia9.4 · 1958 κριτικέςTHE FLAG HOTEL Marbella, Estepona Adult RecommendedTHE FLAG HOTEL Marbella, Estepona Adult Recommended9.1 · 1404 κριτικέςEstepona Holiday HillsEstepona Holiday Hills9.1 · 1079 κριτικές
Las Brisas EsteponaHotel Boutique La Brisa del MarMarriott's Playa AndaluzaTHE FLAG Hotel Marbella Estepona - Adults RecommendedMETT Marbella EsteponaMacdonald Villacana ResortRoyal Marbella Golf ResortHacienda del Mar member of Meliá CollectionElba Estepona Gran Hotel & Thalasso SpaOna Club Bena VistaExe Estepona Thalasso & Spa- Adults only RecommendedSenator Banus Adults Only RecommendedGrand Hotel Las Dunas, Autograph CollectionOna Valle Romano Golf & ResortOna Diana ParkHotel Piedra PalomaColina del ParaisoGuadiana SolApartamento LaViu 1DormitorioMETT Marbella EsteponaApartamentos Donato Vista Mar by CromaCasa GibraltarApartamentos Royal Suites by CromaGenteel Home InfinityGenteel Home Venalmar Terrace

Δημοφιλείς προορισμοί

  • Ξενοδοχεία σε Rome
  • Ξενοδοχεία σε London
  • Ξενοδοχεία σε Milan
  • Ξενοδοχεία σε Athens
  • Ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Ξενοδοχεία σε Naples
  • Ξενοδοχεία σε Dubai
  • Ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Marrakech
  • Ξενοδοχεία σε Rio de Janeiro
  • Ξενοδοχεία σε Cape Town
  • Ξενοδοχεία σε Lisbon
  • Ξενοδοχεία σε Florence
  • Ξενοδοχεία σε Budapest
  • Ξενοδοχεία σε Manila
  • Ξενοδοχεία σε Madrid
  • Ξενοδοχεία σε Jakarta
  • Ξενοδοχεία σε Málaga
  • Ξενοδοχεία σε Tokyo
  • Ξενοδοχεία σε Kuala Lumpur
  • Ξενοδοχεία σε Porto
  • Ξενοδοχεία σε Paris
  • Ξενοδοχεία σε Ho Chi Minh City
  • Ξενοδοχεία σε Florianópolis
  • Ξενοδοχεία σε Nairobi
  • Ξενοδοχεία σε Osaka
  • Ξενοδοχεία σε Vienna
  • Ξενοδοχεία σε Palermo
  • Ξενοδοχεία σε New Delhi
  • Ξενοδοχεία σε Hanoi
  • Ξενοδοχεία σε Davenport, FL
  • Ξενοδοχεία σε Cairo
  • Ξενοδοχεία σε Bucharest
  • Ξενοδοχεία σε Seville
  • Ξενοδοχεία σε Canggu
  • Ξενοδοχεία σε Ubud
  • Ξενοδοχεία σε Tbilisi City
  • Ξενοδοχεία σε Venice
  • Ξενοδοχεία σε Split
  • Ξενοδοχεία σε Barcelona
  • Ξενοδοχεία σε Bangkok
  • Ξενοδοχεία σε Mexico City
  • Ξενοδοχεία σε Playa del Carmen
  • Ξενοδοχεία σε Marbella
  • Ξενοδοχεία σε Panama City Beach, FL
  • Ξενοδοχεία σε Tulum
  • Ξενοδοχεία σε Prague
  • Ξενοδοχεία σε Albufeira
  • Ξενοδοχεία σε Seoul
  • Ξενοδοχεία σε Catania
  • Ξενοδοχεία σε Warsaw
  • Ξενοδοχεία σε Kyoto
  • Ξενοδοχεία σε Bogotá
  • Ξενοδοχεία σε Myrtle Beach, SC
  • Ξενοδοχεία σε Belgrade
  • Ξενοδοχεία σε Bologna
  • Ξενοδοχεία σε Melbourne
  • Ξενοδοχεία σε Mar del Plata
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Rome
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Rome
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Rome
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Rome
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε London
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε London
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε London
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε London
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Milan
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Milan
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Milan
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Milan
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Athens
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Athens
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Athens
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Athens
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Naples
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Naples
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Naples
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Naples
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Dubai
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Dubai
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Dubai
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Dubai
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Albania
  • Ξενοδοχεία σε Argentina
  • Ξενοδοχεία σε Armenia
  • Ξενοδοχεία σε Australia
  • Ξενοδοχεία σε Austria
  • Ξενοδοχεία σε Azerbaijan
  • Ξενοδοχεία σε Belgium
  • Ξενοδοχεία σε Bosnia and Herzegovina
  • Ξενοδοχεία σε Brazil
  • Ξενοδοχεία σε Bulgaria
  • Ξενοδοχεία σε Canada
  • Ξενοδοχεία σε Chile
  • Ξενοδοχεία σε China
  • Ξενοδοχεία σε Colombia
  • Ξενοδοχεία σε Croatia
  • Ξενοδοχεία σε the Czech Republic
  • Ξενοδοχεία σε the Dominican Republic
  • Ξενοδοχεία σε Egypt
  • Ξενοδοχεία σε Finland
  • Ξενοδοχεία σε France
  • Ξενοδοχεία σε Georgia
  • Ξενοδοχεία σε Germany
  • Ξενοδοχεία σε Ghana
  • Ξενοδοχεία σε Greece
  • Ξενοδοχεία σε Hungary
  • Ξενοδοχεία σε India
  • Ξενοδοχεία σε Indonesia
  • Ξενοδοχεία σε Israel
  • Ξενοδοχεία σε Italy
  • Ξενοδοχεία σε Japan

Όλοι οι προορισμοίΜέρη για διαμονήΚρατήσεις ξενοδοχείωνΜηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμέςΟμαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδεςΠροσβάσιμα δωμάτιαΠιστώσεις εικόνων

Βοήθεια

  • Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Πώς λειτουργεί η κράτηση
  • Καλέστε (888) 789-8585

Ανακαλύψτε

  • Μέρη για διαμονή
  • Κρατήσεις ξενοδοχείων
  • Μηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμές
  • Ομαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδες
  • Προσβάσιμα δωμάτια

Όροι και ρυθμίσεις

  • Όροι χρήσης
  • Πολιτική απορρήτου
  • Ακυρώσεις και επιστροφές χρημάτων
  • Προσβασιμότητα

Σχετικά με Callstay

  • Σχετικά με εμάς
  • Πιστώσεις εικόνων
© 2026 Callstay. Μια Spotbo, Inc. εταιρεία.Οι τιμές είναι ίδιες με την απευθείας κράτηση.

Φωτογραφίες από τους δημιουργούς τους, υπό τις άδειες που αναφέρονται στα πιστώσεις εικόνων.