Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Liberia

Μέρη διαμονής/Liberia

Rinconcito Lodge

Ξενοδοχεία, 2 αστέρωνRincon de la vieja , Liberia, Liberia 50101, Costa Rica, LiberiaΕμφάνιση στον χάρτη

1 / 4
Έλεγχος της τιμής απόψε

Δεν θα χρεωθείτε ακόμα

Ή κλείστε το τηλεφωνικά —(888) 789-8585
Φανταστικό

Οι επισκέπτες το βαθμολογούν υψηλότερα για service, rooms και value.

8.7306Κριτικές
  • Check-in από 3:00 μ.μ.Check-out έως 11:00 π.μ..
  • Φανταστικό τοποθεσίαΟι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 8.8 στα 10, στη διεύθυνση Rincon de la vieja , Liberia, Liberia 50101, Costa Rica.
  • Διατίθεται πρωινόΠεριλαμβάνεται σε ορισμένες τιμές — η διατροφή εμφανίζεται σε κάθε δωμάτιο.

Η Γαλήνη Συναντά την Περιπέτεια στο Rinconcito Lodge

Στο Rinconcito Lodge, βυθιστείτε στη φύση με έναν γοητευτικό κήπο και μείνετε συνδεδεμένοι με δωρεάν WiFi σε ολόκληρη τη διάρκεια. Τα άνετα δωμάτια διαθέτουν ρουστίκ ξύλινα έπιπλα και μοντέρνες ανέσεις, εξασφαλίζοντας μια άνετη διαμονή.

Χαρείτε τις γεύσεις της περιοχής στο εστιατόριο του Rinconcito Lodge, ή χαλαρώστε στο μπαρ στο χώρο. Αφήστε το εξυπηρετικό προσωπικό να οργανώσει συναρπαστικές εκδρομές στο Εθνικό Πάρκο Rincon de la Vieja και τον ηφαιστείο Miravalles, προσθέτοντας μια πινελιά περιπέτειας στην απόδρασή σας.

Με βολική τοποθεσία λίγα λεπτά με το αυτοκίνητο, εξερευνήστε τα θαύματα του Εθνικού Πάρκου Rincon de la Vieja και τις αναζοωγονητικές θερμές πηγές. Με το μαγευτικό ηφαιστείο Miravalles σε απόσταση αναπνοής, κάθε ημέρα στο Rinconcito Lodge υπόσχεται νέες εμπειρίες και χαλάρωση.

Τι προσφέρει αυτός ο χώρος

  • WiFi доступен
  • Бесплатный WiFi
  • Парковка
  • Бесплатная парковка
  • Номера для некурящих
  • кондиционерный двор
  • Бассейн
  • Ресторан
  • Терраса
  • Семейные номера

Δωμάτια

8.7

Φανταστικό

Βαθμολογημένο 8.7 στα 10 από 306 επισκέπτες που διέμειναν εδώ.

  • Καθαριότητα7.8
  • Υπηρεσία9.2
  • Τοποθεσία8.8
  • Δωμάτια9.0
  • Παροχές8.4
  • Αξία8.8
  • Φαγητό & ποτό8.8

Οι επισκέπτες αναφέρουν

Beautiful locationExceptional serviceSpacious and comfortable rooms
  • RobertGermany

    ·Αύγουστος 2026·Μοναχικός ταξιδιώτης

    Gute Lage für Ausflüge nach Liberia, den Rincon de la Vieja Nationalpark oder den La Leona Wasserfall. Die Zimmer sind groß, sauber und mit allem was man so braucht.

    Das Essen ist sehr gut, das Personal sehr freundlich.

  • MeidhiFrance

    ·Αύγουστος 2026·Οικογένεια

    Très bon hôtel après le vol

    Emplacement très calme et très agréable.

    Parfait pour un premier jour au Costa Rica.

    Difficile d’accès

  • MarvinCR

    ·Αύγουστος 2026·Οικογένεια

    muy agradable y con deseos de volver

    paisajes, ubicación muy apta para descanso

    caminos de acceso

  • lydianneFrance

    ·Αύγουστος 2026·Μοναχικός ταξιδιώτης

    Tout !

    Le logement, le personnel, le restaurant

    La proximité au parc rincon de la vieja

  • Jean-MarieCanada

    ·Αύγουστος 2026·Οικογένεια

    Une très belle étape

    L’emplacement est super et la piscine magnifique (un peu fraîche). Nous avions vu pleins de singes hurleurs et d’oiseaux. Situé à proximité du parc. Le personnel était vraiment gentil.

    Le petit déjeuner est un peu cher…

  • LauraFrance

    ·Αύγουστος 2026·Μοναχικός ταξιδιώτης

    Très belle hôtel, les chambres sont spacieuse avec une petite terasse avec hamac très confortable et une très belle piscine.

Οι κριτικές γράφονται από επισκέπτες που έκαναν κράτηση μέσω του προμηθευτή μας και διέμειναν, εμφανίζονται όπως γράφτηκαν και στη γλώσσα τους. Οι βαθμολογίες κατηγοριών είναι η ανάγνωση του προμηθευτή από πρόσφατες κριτικές, ενημερωμένο Δεκέμβριος 2025.

Πού θα βρίσκεστε

Rincon de la vieja , Liberia, Liberia 50101, Costa Rica, Liberia

Οι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 8.8 στα 10 — φανταστικό.

Πράγματα που πρέπει να γνωρίζετε

Ακύρωση

Κάθε δωμάτιο εμφανίζει τους δικούς του όρους πριν πληρώσετε.

Οι περισσότερες τιμές μπορούν να ακυρωθούν δωρεάν έως μια ημερομηνία που εμφανίζεται στο δωμάτιο.

Οι μη επιστρέψιμες τιμές επισημαίνονται ως τέτοιες.

Κανόνες του καταλύματος

Check-in από 3:00 μ.μ. έως 09:00 PM

Check-out έως 11:00 π.μ.

Παιδιά ευπρόσδεκτα

Εμφάνιση περισσότερων

Χωρίς κατοικίδια

Διατίθενται μη καπνίζοντα δωμάτια

Πληρωμή & κατάλυμα

Πληρώνεται κατά την κράτηση, όχι στο γκισέ.

Οι τιμές περιλαμβάνουν τους φόρους και τα τέλη που μπορούμε να διαβάσουμε.

Το κατάλυμα μπορεί να ζητήσει κάρτα κατά το check-in για πρόσθετες χρεώσεις.

Εμφάνιση περισσότερων

A deposit may be required at the property.

Τι θα ελέγχαμε εμείς για εσάς εδώ

  • Ότι το δωμάτιο χωρίς σκαλοπάτια είναι πράγματι διαθέσιμο στις ημερομηνίες σας και αν είναι με ντους χωρίς εμπόδια ή μπανιέρα, κάτι που η καταχώριση δεν αναφέρει ποτέ.
  • Η χρέωση για κατοικίδια και τυχόν όριο μεγέθους, που είναι συνήθως το σημείο όπου χαλάνε αυτές οι κρατήσεις.},
  • Εάν υπάρχει χώρος για φορτηγό, τρέιλερ ή βαν, όχι μόνο για αυτοκίνητο.
  • Εάν το πρωινό περιλαμβάνεται στην τιμή ή προστίθεται κατά την ολοκλήρωση της κράτησης, και ποια ώρα σερβίρεται.
  • Αν η τιμή αλλάζει για τις ημερομηνίες σας και τι περιλαμβάνει.
  • Τι χρεώνει πραγματικά το κατάλυμα στη ρεσεψιόν επιπλέον της τιμής.

Ερωτήσεις σχετικά με Rinconcito Lodge

Τι ώρα είναι το check-in και το check-out στο Rinconcito Lodge;

Το check-in είναι από 3:00 μ.μ.. Το check-out είναι έως 11:00 π.μ.. Εάν φτάνετε αργά, ενημερώστε μας και θα ζητήσουμε από το κατάλυμα να κρατήσει το δωμάτιο.

Επιτρέπει το Rinconcito Lodge κατοικίδια;

Όχι — το κατάλυμα δηλώνει ότι τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.

Υπάρχει χώρος στάθμευσης στο Rinconcito Lodge;

Ο χώρος στάθμευσης αναφέρεται μεταξύ των εγκαταστάσεων του καταλύματος. Το αν είναι δωρεάν και αν μπορεί να κρατηθεί μια θέση ποικίλλει, οπότε το ελέγχουμε με βάση τις ημερομηνίες σας αντί να το υποσχεθούμε εδώ.

Έχει το Rinconcito Lodge πισίνα;

Ναι — μια πισίνα αναφέρεται μεταξύ των εγκαταστάσεων του καταλύματος. Οι εποχικές κλεισίματα είναι συνηθισμένα, οπότε θα επιβεβαιώσουμε ότι είναι ανοιχτή για τις ημερομηνίες σας.

Συμπεριλαμβάνεται το πρωινό στο Rinconcito Lodge;

Το πρωινό προσφέρεται στο κατάλυμα. Το αν περιλαμβάνεται εξαρτάται από την τιμή — ο τύπος διαμονής εμφανίζεται σε κάθε δωμάτιο μόλις εισαγάγετε τις ημερομηνίες σας.

Έχει το Rinconcito Lodge Wi-Fi;

Ναι — η πρόσβαση στο διαδίκτυο αναφέρεται στις εγκαταστάσεις του καταλύματος.

Έχει το Rinconcito Lodge δωμάτια προσβάσιμα για αναπηρικό αμαξίδιο;

Το κατάλυμα αναφέρει εγκαταστάσεις χωρίς σκαλοπάτια ή προσβάσιμες. Αυτή η ένδειξη είναι η λιγότερο ικανή να λύσει το ζήτημα: ένα ξενοδοχείο μπορεί να την έχει και να έχει ακόμα ένα σκαλοπάτι στην είσοδο, ή μπανιέρα αντί για ντους με ράμπα, και δεν λέει αν το προσβάσιμο δωμάτιο είναι διαθέσιμο στις ημερομηνίες σας. Πείτε μας τι χρειάζεστε και θα ρωτήσουμε το κατάλυμα απευθείας αντί να σας διαβάσουμε την ένδειξη.

Πώς κλείνω το Rinconcito Lodge;

Εισαγάγετε τις ημερομηνίες σας παραπάνω και κλείστε online, ή καλέστε το (888) 789-8585 και θα το κάνουμε για εσάς — συμπεριλαμβανομένων πραγμάτων που μια φόρμα κράτησης δεν μπορεί να χειριστεί, όπως ένα μπλοκ δωματίων, μια μηνιαία τιμή ή ένα τιμολόγιο για τον εργοδότη σας.

Πού βρίσκεται το Rinconcito Lodge;

Rincon de la vieja , Liberia, Liberia 50101, Costa Rica, Liberia.

Άλλα μέρη που κάνουμε κράτηση στο Liberia

Καμία σχέση με την παραπάνω κράτηση. Η ίδια αγορά, με την ίδια τιμολόγηση, για την περίπτωση που αυτό δεν είναι αυτό που ψάχνετε.

Όλες οι διαμονές σεLiberia
Borinquen Thermal ResortBorinquen Thermal Resort9.2 · 593 κριτικέςHacienda Guachipelin Volcano Ranch Hotel & Hot SpringsHacienda Guachipelin Volcano Ranch Hotel & Hot Springs8.8 · 1204 κριτικέςHampton By Hilton Guanacaste AirportHampton By Hilton Guanacaste Airport8.7 · 1929 κριτικέςHilton Garden Inn Guanacaste AirportHilton Garden Inn Guanacaste Airport8.4 · 1358 κριτικέςBuena Vista del Rincón Eco Adventure Park Hotel & SpaBuena Vista del Rincón Eco Adventure Park Hotel & Spa8.4 · 957 κριτικές
Hotel Del AserraderoLas Espuelas HotelGeorgi, JunquillalHotel BoyerosHotel PrimaveraCasa Todah B&BBest Western El Sitio HotelKarao - Guancaste AirportHotel Santa Ana Liberia AirportHostel El PretalLa Anita Rain ForestAmazilia GuesthouseHotel LiberiaGuesthouse Congo TempisqueHotel Villa HermosaCasa Buda Liberia Cerca del AeropuertoHostel Pura Vida en LiberiaCabaña Rincón de CurubandéVilla Gabriela, Casa TucanHotel Rincón de la Vieja LodgeCasa Buda 2 Liberia cerca del aeropuertoPosada Florencia AC near Guanacaste AirportCasa Luna, espacio moderno y acogedorTourquesa Excellent WiFi PrivateHostel Dodero

Δημοφιλείς προορισμοί

  • Ξενοδοχεία σε Rome
  • Ξενοδοχεία σε London
  • Ξενοδοχεία σε Milan
  • Ξενοδοχεία σε Athens
  • Ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Ξενοδοχεία σε Naples
  • Ξενοδοχεία σε Dubai
  • Ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Marrakech
  • Ξενοδοχεία σε Rio de Janeiro
  • Ξενοδοχεία σε Cape Town
  • Ξενοδοχεία σε Lisbon
  • Ξενοδοχεία σε Florence
  • Ξενοδοχεία σε Budapest
  • Ξενοδοχεία σε Manila
  • Ξενοδοχεία σε Madrid
  • Ξενοδοχεία σε Jakarta
  • Ξενοδοχεία σε Málaga
  • Ξενοδοχεία σε Tokyo
  • Ξενοδοχεία σε Kuala Lumpur
  • Ξενοδοχεία σε Porto
  • Ξενοδοχεία σε Paris
  • Ξενοδοχεία σε Ho Chi Minh City
  • Ξενοδοχεία σε Florianópolis
  • Ξενοδοχεία σε Nairobi
  • Ξενοδοχεία σε Osaka
  • Ξενοδοχεία σε Vienna
  • Ξενοδοχεία σε Palermo
  • Ξενοδοχεία σε New Delhi
  • Ξενοδοχεία σε Hanoi
  • Ξενοδοχεία σε Davenport, FL
  • Ξενοδοχεία σε Cairo
  • Ξενοδοχεία σε Bucharest
  • Ξενοδοχεία σε Seville
  • Ξενοδοχεία σε Canggu
  • Ξενοδοχεία σε Ubud
  • Ξενοδοχεία σε Tbilisi City
  • Ξενοδοχεία σε Venice
  • Ξενοδοχεία σε Split
  • Ξενοδοχεία σε Barcelona
  • Ξενοδοχεία σε Bangkok
  • Ξενοδοχεία σε Mexico City
  • Ξενοδοχεία σε Playa del Carmen
  • Ξενοδοχεία σε Marbella
  • Ξενοδοχεία σε Panama City Beach, FL
  • Ξενοδοχεία σε Tulum
  • Ξενοδοχεία σε Prague
  • Ξενοδοχεία σε Albufeira
  • Ξενοδοχεία σε Seoul
  • Ξενοδοχεία σε Catania
  • Ξενοδοχεία σε Warsaw
  • Ξενοδοχεία σε Kyoto
  • Ξενοδοχεία σε Bogotá
  • Ξενοδοχεία σε Myrtle Beach, SC
  • Ξενοδοχεία σε Belgrade
  • Ξενοδοχεία σε Bologna
  • Ξενοδοχεία σε Melbourne
  • Ξενοδοχεία σε Mar del Plata
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Rome
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Rome
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Rome
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Rome
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε London
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε London
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε London
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε London
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Milan
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Milan
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Milan
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Milan
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Athens
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Athens
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Athens
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Athens
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Naples
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Naples
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Naples
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Naples
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Dubai
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Dubai
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Dubai
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Dubai
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Albania
  • Ξενοδοχεία σε Argentina
  • Ξενοδοχεία σε Armenia
  • Ξενοδοχεία σε Australia
  • Ξενοδοχεία σε Austria
  • Ξενοδοχεία σε Azerbaijan
  • Ξενοδοχεία σε Belgium
  • Ξενοδοχεία σε Bosnia and Herzegovina
  • Ξενοδοχεία σε Brazil
  • Ξενοδοχεία σε Bulgaria
  • Ξενοδοχεία σε Canada
  • Ξενοδοχεία σε Chile
  • Ξενοδοχεία σε China
  • Ξενοδοχεία σε Colombia
  • Ξενοδοχεία σε Croatia
  • Ξενοδοχεία σε the Czech Republic
  • Ξενοδοχεία σε the Dominican Republic
  • Ξενοδοχεία σε Egypt
  • Ξενοδοχεία σε Finland
  • Ξενοδοχεία σε France
  • Ξενοδοχεία σε Georgia
  • Ξενοδοχεία σε Germany
  • Ξενοδοχεία σε Ghana
  • Ξενοδοχεία σε Greece
  • Ξενοδοχεία σε Hungary
  • Ξενοδοχεία σε India
  • Ξενοδοχεία σε Indonesia
  • Ξενοδοχεία σε Israel
  • Ξενοδοχεία σε Italy
  • Ξενοδοχεία σε Japan

Όλοι οι προορισμοίΜέρη για διαμονήΚρατήσεις ξενοδοχείωνΜηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμέςΟμαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδεςΠροσβάσιμα δωμάτιαΠιστώσεις εικόνων

Βοήθεια

  • Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Πώς λειτουργεί η κράτηση
  • Καλέστε (888) 789-8585

Ανακαλύψτε

  • Μέρη για διαμονή
  • Κρατήσεις ξενοδοχείων
  • Μηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμές
  • Ομαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδες
  • Προσβάσιμα δωμάτια

Όροι και ρυθμίσεις

  • Όροι χρήσης
  • Πολιτική απορρήτου
  • Ακυρώσεις και επιστροφές χρημάτων
  • Προσβασιμότητα

Σχετικά με Callstay

  • Σχετικά με εμάς
  • Πιστώσεις εικόνων
© 2026 Callstay. Μια Spotbo, Inc. εταιρεία.Οι τιμές είναι ίδιες με την απευθείας κράτηση.

Φωτογραφίες από τους δημιουργούς τους, υπό τις άδειες που αναφέρονται στα πιστώσεις εικόνων.