Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Norcia

Μέρη διαμονής/Norcia

Palazzo Seneca

Ξενοδοχεία, 4 αστέρωνVia Cesare Battisti 12, Norcia, PG, 6046, Norcia, ItalyΕμφάνιση στον χάρτη

1 / 4
Έλεγχος της τιμής απόψε

Δεν θα χρεωθείτε ακόμα

Ή κλείστε το τηλεφωνικά —(888) 789-8585
  • Check-in από 2:00 μ.μ.Check-out έως 11:00 π.μ.. Η ρεσεψιόν είναι στελεχωμένη όλο το 24ωρο, οπότε μια αργοπορημένη άφιξη είναι εντάξει.
  • Εξαιρετικό τοποθεσίαΟι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 9.9 στα 10, στη διεύθυνση Via Cesare Battisti 12, Norcia, PG, 6046.
  • Διατίθεται πρωινόΠεριλαμβάνεται σε ορισμένες τιμές — η διατροφή εμφανίζεται σε κάθε δωμάτιο.

Πολυτελείς Παροχές Απολαύστε το υδρομασάζ και το σάουνα, ή χαρείτε την υπηρεσία δωματίου από το VESPASIA. Η άνεσή σας είναι η προτεραιότητά μας.

Βολικές Υπηρεσίες Απολαύστε δωρεάν Wi-Fi, βοήθεια συνεργατών στην υποδοχή και υπηρεσία λιμουζίνας. Επιτρέψτε μας να αναβαθμίσουμε τη διαμονή σας με την προσεκτική μας φροντίδα.

Ιδανική Τοποθεσία Βγείτε στην Πλατεία του Αγίου Βενέδικτου και στα κοντινά αξιοθέατα. Η περιπέτειά σας στη Νορτσία σας περιμένει στο Παλάτσο Σενέκα.

Τι προσφέρει αυτός ο χώρος

  • Лифт
  • Конференц-зал
  • Прокат велосипедов поблизости
  • Пешеходные/велосипедные тропы поблизости
  • Библиотека
  • Бесплатный завтрак
  • Сейф-бокс на стойке регистрации
  • Персонал, владеющий несколькими языками
  • Express check-out - Экспресс-выезд
  • Доступна услуга лимузина или городского автомобиля

Δωμάτια

Πού θα βρίσκεστε

Via Cesare Battisti 12, Norcia, PG, 6046, Norcia, Italy

Οι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 9.9 στα 10 — εξαιρετικό.

Πράγματα που πρέπει να γνωρίζετε

Ακύρωση

Κάθε δωμάτιο εμφανίζει τους δικούς του όρους πριν πληρώσετε.

Οι περισσότερες τιμές μπορούν να ακυρωθούν δωρεάν έως μια ημερομηνία που εμφανίζεται στο δωμάτιο.

Οι μη επιστρέψιμες τιμές επισημαίνονται ως τέτοιες.

Κανόνες του καταλύματος

Check-in από 2:00 μ.μ. έως anytime

Check-out έως 11:00 π.μ.

Χωρίς παιδιά

Εμφάνιση περισσότερων

Κατοικίδια επιτρέπονται κατόπιν αιτήματος· ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις

Απαγορεύεται το κάπνισμα παντού στο κατάλυμα

This property offers transfers from the airport and train station (surcharges may apply). To arrange pick-up, guests must contact the property 48 hours prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation. Front desk staff will greet guests on arrival at the property.

Πιστοποιήσεις Βιωσιμότητας. Το ξενοδοχείο επιβεβαιώνει ότι εφαρμόζει μέτρα ασφαλείας για τους επισκέπτες.

Κατοικίδια. Οι υπηρεσιακοί σκύλοι εξαιρούνται από τέλη και περιορισμούς.

Γενικά. Η ιδιοκτησία ακολουθεί τις περιφερειακές οδηγίες απολύμανσης του Εθνικού Πρωτοκόλλου Ασφαλούς Φιλοξενίας (Ιταλία)

Γενικά. Οι επισκέπτες διαθέτουν δωρεάν απολυμαντικό χεριών.

Γενικά. Οι μετρήσεις θερμοκρασίας του προσωπικού διεξάγονται τακτικά.

Κατοικίδια. Μέγιστο βάρος κατοικίδιου (ανά κατοικίδιο) σε κιλά είναι 8.

Γενικά. Διαθέσιμες μάσκες για τους επισκέπτες.

Γενικά. Τα σεντόνια και οι πετσέτες πλένονται σε θερμοκρασία τουλάχιστον 60°C/140°F.

Γενικά. Το προσωπικό φορά προσωπικά προστατευτικά μέσα

Κατοικίδια. Επιτρέπονται τα κατοικίδια

Κατοικίδια. Μέγιστο βάρος κατοικίδιου (ανά κατοικίδιο) είναι 18 λίβρες.

Γενικά. Η υπηρεσία εστίασης έχει τροποποιηθεί για την ενίσχυση της ασφάλειας.

Γενικά. Η ιδιοκτησία καθαρίζεται με απολυμαντικά.

Γενικά. Ενδέχεται να απαιτείται κράτηση για ορισμένες εγκαταστάσεις στον χώρο του ξενοδοχείου.

Γενικά. Ισχύουν μέτρα κοινωνικής αποστασιοποίησης.

Γενικά. Επαγγελματίας διαχειριστής/ιδιοκτήτης ακινήτου

Γενικά. Διατίθεται προστατευτική ένδυση για τους επισκέπτες.

Πιστοποιήσεις Βιωσιμότητας. Το κατάλυμα επιβεβαιώνει ότι εφαρμόζει βελτιωμένα μέτρα καθαριότητας.

Γενικά. Οι συχνά αγγιγμένες επιφάνειες απολυμαίνονται.

Κατοικίδια. Μέγιστος αριθμός κατοικίδιων ανά δωμάτιο: 1

Κατοικίδια. Επιτρέπονται τα ζώα συνοδείας.

Γενικά. Η χρήση μάσκας είναι υποχρεωτική στο κατάλυμα.

Πληρωμή & κατάλυμα

Πληρώνεται κατά την κράτηση, όχι στο γκισέ.

Οι τιμές περιλαμβάνουν τους φόρους και τα τέλη που μπορούμε να διαβάσουμε.

Το κατάλυμα μπορεί να ζητήσει κάρτα κατά το check-in για πρόσθετες χρεώσεις.

Εμφάνιση περισσότερων

All guests, including children, must be present at check-in and show their government-issued photo ID card or passport. Cash transactions at this property cannot exceed EUR 5000, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation. Reservations are required for massage services and spa treatments. Reservations can be made by contacting the hotel prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation. Only registered guests are allowed in the guestrooms. Guests can arrange to bring pets by contacting the property directly, using the contact information on the booking confirmation (surcharges apply and can be found in the Fees section). A deposit may be required at the property.

Τι θα ελέγχαμε εμείς για εσάς εδώ

  • Πόσα δωμάτια θα κρατήσουν ταυτόχρονα, για πόσο καιρό και με ποιους όρους
  • Ότι το δωμάτιο χωρίς σκαλοπάτια είναι πράγματι διαθέσιμο στις ημερομηνίες σας και αν είναι με ντους χωρίς εμπόδια ή μπανιέρα, κάτι που η καταχώριση δεν αναφέρει ποτέ.
  • Ότι η υποδοχή είναι στελεχωμένη όταν φτάνετε και ότι το δωμάτιο κρατείται μετά τη λήξη της προθεσμίας
  • Εάν υπάρχει χώρος για φορτηγό, τρέιλερ ή βαν, όχι μόνο για αυτοκίνητο.
  • Εάν το πρωινό περιλαμβάνεται στην τιμή ή προστίθεται κατά την ολοκλήρωση της κράτησης, και ποια ώρα σερβίρεται.
  • Αν η τιμή αλλάζει για τις ημερομηνίες σας και τι περιλαμβάνει.
  • Τι χρεώνει πραγματικά το κατάλυμα στη ρεσεψιόν επιπλέον της τιμής.

Ερωτήσεις σχετικά με Palazzo Seneca

Τι ώρα είναι το check-in και το check-out στο Palazzo Seneca;

Το check-in είναι από 2:00 μ.μ.. Το check-out είναι έως 11:00 π.μ.. Εάν φτάνετε αργά, ενημερώστε μας και θα ζητήσουμε από το κατάλυμα να κρατήσει το δωμάτιο.

Επιτρέπει το Palazzo Seneca κατοικίδια;

Ναι — το κατάλυμα δηλώνει ότι επιτρέπονται κατοικίδια. Το μέγεθος, ο αριθμός και το κόστος καθορίζονται από το κατάλυμα και όχι από εμάς, οπότε πείτε ότι φέρνετε κατοικίδιο όταν κάνετε κράτηση και θα επιβεβαιώσουμε τους όρους πριν χρεωθεί οτιδήποτε.

Υπάρχει χώρος στάθμευσης στο Palazzo Seneca;

Ο χώρος στάθμευσης αναφέρεται μεταξύ των εγκαταστάσεων του καταλύματος. Το αν είναι δωρεάν και αν μπορεί να κρατηθεί μια θέση ποικίλλει, οπότε το ελέγχουμε με βάση τις ημερομηνίες σας αντί να το υποσχεθούμε εδώ.

Έχει το Palazzo Seneca πισίνα;

Ναι — μια πισίνα αναφέρεται μεταξύ των εγκαταστάσεων του καταλύματος. Οι εποχικές κλεισίματα είναι συνηθισμένα, οπότε θα επιβεβαιώσουμε ότι είναι ανοιχτή για τις ημερομηνίες σας.

Συμπεριλαμβάνεται το πρωινό στο Palazzo Seneca;

Το πρωινό προσφέρεται στο κατάλυμα. Το αν περιλαμβάνεται εξαρτάται από την τιμή — ο τύπος διαμονής εμφανίζεται σε κάθε δωμάτιο μόλις εισαγάγετε τις ημερομηνίες σας.

Έχει το Palazzo Seneca Wi-Fi;

Ναι — η πρόσβαση στο διαδίκτυο αναφέρεται στις εγκαταστάσεις του καταλύματος.

Μπορώ να κλείσω ένα μπλοκ δωματίων στο Palazzo Seneca;

Το κατάλυμα αναφέρει χώρο συνεδριάσεων και δεξιώσεων, που συνήθως σημαίνει ότι εξυπηρετεί ομαδικές επιχειρήσεις — αλλά πόσα δωμάτια θα κρατήσει ταυτόχρονα, για πόσο καιρό και με ποια τιμή καθορίζονται κατά περίπτωση και δεν υπάρχουν σε καμία ροή δεδομένων. Πείτε μας τις ημερομηνίες και τον αριθμό των δωματίων και θα λάβουμε αυτούς τους όρους από το κατάλυμα γραπτώς πριν χρεωθεί οτιδήποτε.

Έχει το Palazzo Seneca δωμάτια προσβάσιμα για αναπηρικό αμαξίδιο;

Το κατάλυμα αναφέρει εγκαταστάσεις χωρίς σκαλοπάτια ή προσβάσιμες. Αυτή η ένδειξη είναι η λιγότερο ικανή να λύσει το ζήτημα: ένα ξενοδοχείο μπορεί να την έχει και να έχει ακόμα ένα σκαλοπάτι στην είσοδο, ή μπανιέρα αντί για ντους με ράμπα, και δεν λέει αν το προσβάσιμο δωμάτιο είναι διαθέσιμο στις ημερομηνίες σας. Πείτε μας τι χρειάζεστε και θα ρωτήσουμε το κατάλυμα απευθείας αντί να σας διαβάσουμε την ένδειξη.

Μπορώ να κάνω check in αργά στο Palazzo Seneca;

Το κατάλυμα αναφέρει ότι η ρεσεψιόν είναι στελεχωμένη 24 ώρες, οπότε μια αργή άφιξη θα πρέπει να είναι δυνατή. Η τυπική check-in είναι από 2:00 μ.μ.. Τα δωμάτια εξακολουθούν να απελευθερώνονται μετά από μια προθεσμία σε ορισμένα καταλύματα ανεξάρτητα από τις ώρες της ρεσεψιόν, οπότε πείτε μας την ώρα άφιξής σας και θα τους ζητήσουμε να το κρατήσουν.

Πώς κλείνω το Palazzo Seneca;

Εισαγάγετε τις ημερομηνίες σας παραπάνω και κλείστε online, ή καλέστε το (888) 789-8585 και θα το κάνουμε για εσάς — συμπεριλαμβανομένων πραγμάτων που μια φόρμα κράτησης δεν μπορεί να χειριστεί, όπως ένα μπλοκ δωματίων, μια μηνιαία τιμή ή ένα τιμολόγιο για τον εργοδότη σας.

Πού βρίσκεται το Palazzo Seneca;

Via Cesare Battisti 12, Norcia, PG, 6046, Norcia.

Άλλα μέρη που κάνουμε κράτηση στο Norcia

Καμία σχέση με την παραπάνω κράτηση. Η ίδια αγορά, με την ίδια τιμολόγηση, για την περίπτωση που αυτό δεν είναι αυτό που ψάχνετε.

Όλες οι διαμονές σεNorcia
B&B Fonte VenaB&B Fonte Vena9.4 · 494 κριτικέςRelais & Chateaux Palazzo SenecaRelais & Chateaux Palazzo Seneca9.1 · 330 κριτικέςB&B Nonna RosaB&B Nonna Rosa9.8 · 47 κριτικέςOasi Il Tiro a SegnoOasi Il Tiro a Segno9.3 · 56 κριτικέςLa Foresteria - Casa Vacanze NorciaLa Foresteria - Casa Vacanze Norcia9.2 · 54 κριτικές
Il VignetoResort la dimora Maiale brado di NorciaB&B La Casa di SirioCasale dei BrigantiAgriturismo La Cascina di OpacoAffittacamere Residenza MontedoroLa Casetta di LolaAzienda Agrituristica La Valle del SambucoAgriturismo La FattoriaAffittacamere Garibaldi NorciaAgriturismo Il Casale Degli AmiciLu PassittuAgriturismo Casale nel Parco dei Monti SibilliniAffittacamere San LorenzoLa VineriaAgriturismo "Casale Perla"Agriturismo Le Case di QuarantottiCasale la TorrettaAlbergo BenitoFonteAntica AgriturismoCasale Sienti'n PuòAgriturismo Le SorgentiAlbergo Les DependancesAgriturismo Casale TozzettiIl Casale San Martino

Δημοφιλείς προορισμοί

  • Ξενοδοχεία σε Rome
  • Ξενοδοχεία σε London
  • Ξενοδοχεία σε Milan
  • Ξενοδοχεία σε Athens
  • Ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Ξενοδοχεία σε Naples
  • Ξενοδοχεία σε Dubai
  • Ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Marrakech
  • Ξενοδοχεία σε Rio de Janeiro
  • Ξενοδοχεία σε Cape Town
  • Ξενοδοχεία σε Lisbon
  • Ξενοδοχεία σε Florence
  • Ξενοδοχεία σε Budapest
  • Ξενοδοχεία σε Manila
  • Ξενοδοχεία σε Madrid
  • Ξενοδοχεία σε Jakarta
  • Ξενοδοχεία σε Málaga
  • Ξενοδοχεία σε Tokyo
  • Ξενοδοχεία σε Kuala Lumpur
  • Ξενοδοχεία σε Porto
  • Ξενοδοχεία σε Paris
  • Ξενοδοχεία σε Ho Chi Minh City
  • Ξενοδοχεία σε Florianópolis
  • Ξενοδοχεία σε Nairobi
  • Ξενοδοχεία σε Osaka
  • Ξενοδοχεία σε Vienna
  • Ξενοδοχεία σε Palermo
  • Ξενοδοχεία σε New Delhi
  • Ξενοδοχεία σε Hanoi
  • Ξενοδοχεία σε Davenport, FL
  • Ξενοδοχεία σε Cairo
  • Ξενοδοχεία σε Bucharest
  • Ξενοδοχεία σε Seville
  • Ξενοδοχεία σε Canggu
  • Ξενοδοχεία σε Ubud
  • Ξενοδοχεία σε Tbilisi City
  • Ξενοδοχεία σε Venice
  • Ξενοδοχεία σε Split
  • Ξενοδοχεία σε Barcelona
  • Ξενοδοχεία σε Bangkok
  • Ξενοδοχεία σε Mexico City
  • Ξενοδοχεία σε Playa del Carmen
  • Ξενοδοχεία σε Marbella
  • Ξενοδοχεία σε Panama City Beach, FL
  • Ξενοδοχεία σε Tulum
  • Ξενοδοχεία σε Prague
  • Ξενοδοχεία σε Albufeira
  • Ξενοδοχεία σε Seoul
  • Ξενοδοχεία σε Catania
  • Ξενοδοχεία σε Warsaw
  • Ξενοδοχεία σε Kyoto
  • Ξενοδοχεία σε Bogotá
  • Ξενοδοχεία σε Myrtle Beach, SC
  • Ξενοδοχεία σε Belgrade
  • Ξενοδοχεία σε Bologna
  • Ξενοδοχεία σε Melbourne
  • Ξενοδοχεία σε Mar del Plata
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Rome
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Rome
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Rome
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Rome
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε London
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε London
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε London
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε London
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Milan
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Milan
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Milan
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Milan
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Athens
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Athens
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Athens
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Athens
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Naples
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Naples
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Naples
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Naples
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Dubai
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Dubai
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Dubai
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Dubai
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Albania
  • Ξενοδοχεία σε Argentina
  • Ξενοδοχεία σε Armenia
  • Ξενοδοχεία σε Australia
  • Ξενοδοχεία σε Austria
  • Ξενοδοχεία σε Azerbaijan
  • Ξενοδοχεία σε Belgium
  • Ξενοδοχεία σε Bosnia and Herzegovina
  • Ξενοδοχεία σε Brazil
  • Ξενοδοχεία σε Bulgaria
  • Ξενοδοχεία σε Canada
  • Ξενοδοχεία σε Chile
  • Ξενοδοχεία σε China
  • Ξενοδοχεία σε Colombia
  • Ξενοδοχεία σε Croatia
  • Ξενοδοχεία σε the Czech Republic
  • Ξενοδοχεία σε the Dominican Republic
  • Ξενοδοχεία σε Egypt
  • Ξενοδοχεία σε Finland
  • Ξενοδοχεία σε France
  • Ξενοδοχεία σε Georgia
  • Ξενοδοχεία σε Germany
  • Ξενοδοχεία σε Ghana
  • Ξενοδοχεία σε Greece
  • Ξενοδοχεία σε Hungary
  • Ξενοδοχεία σε India
  • Ξενοδοχεία σε Indonesia
  • Ξενοδοχεία σε Israel
  • Ξενοδοχεία σε Italy
  • Ξενοδοχεία σε Japan

Όλοι οι προορισμοίΜέρη για διαμονήΚρατήσεις ξενοδοχείωνΜηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμέςΟμαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδεςΠροσβάσιμα δωμάτιαΠιστώσεις εικόνων

Βοήθεια

  • Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Πώς λειτουργεί η κράτηση
  • Καλέστε (888) 789-8585

Ανακαλύψτε

  • Μέρη για διαμονή
  • Κρατήσεις ξενοδοχείων
  • Μηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμές
  • Ομαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδες
  • Προσβάσιμα δωμάτια

Όροι και ρυθμίσεις

  • Όροι χρήσης
  • Πολιτική απορρήτου
  • Ακυρώσεις και επιστροφές χρημάτων
  • Προσβασιμότητα

Σχετικά με Callstay

  • Σχετικά με εμάς
  • Πιστώσεις εικόνων
© 2026 Callstay. Μια Spotbo, Inc. εταιρεία.Οι τιμές είναι ίδιες με την απευθείας κράτηση.

Φωτογραφίες από τους δημιουργούς τους, υπό τις άδειες που αναφέρονται στα πιστώσεις εικόνων.