Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Killarney

Μέρη διαμονής/Killarney

Old Killarney

Κατοικίες διακοπών, 4 αστέρων39 Old Killarney Village, KillarneyΕμφάνιση στον χάρτη

1 / 4
Έλεγχος της τιμής απόψε

Δεν θα χρεωθείτε ακόμα

Ή κλείστε το τηλεφωνικά —(888) 789-8585
Φανταστικό

Οι επισκέπτες το βαθμολογούν υψηλότερα για location, service και food.

8.866Κριτικές
  • Check-in από 4:00 μ.μ.Check-out έως 11:00 π.μ..
  • Υπέροχο τοποθεσίαΟι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 9.4 στα 10, στη διεύθυνση 39 Old Killarney Village.

Βιοδιατηρήσιμο Εξοχικό με Κήπο και Βεράντα

Πλήρως Εξοπλισμένη Κουζίνα και Κοινόχρηστο Σαλόνι

Χώρος Για Υπαίθρια Φαγητοποιία και Πικνίκ

Αποδράστε στο Οld Killarney, ένα βιοδιατηρήσιμο εξοχικό όπου μπορείτε να ξεκουραστείτε στον κήπο ή στη βεράντα. Απολαύστε την άνεση της πλήρως εξοπλισμένης κουζίνας και χαλαρώστε στο κοινόχρηστο σαλόνι. Εκμεταλλευτείτε το χώρο για υπαίθρια φαγητοποιία για γεύματα υπό τα αστέρια και δημιουργήστε ανεξίτηλες αναμνήσεις στο χώρο πικνίκ. Με 4 υπνοδωμάτια, 3 μπάνια και μοντέρνες ανέσεις όπως πλυντήριο πιάτων και δωρεάν WiFi, αυτή είναι η τέλεια καταφύγιο στο Killarney. Εξερευνήστε τα μονοπάτια πεζοπορίας κοντά ή επισκεφθείτε αξιοθέατα όπως η Καθεδρική της Αγίας Μαρίας και το INEC. Κλείστε τη διαμονή σας τώρα και ζήστε τη γοητεία του Οld Killarney.

Τι προσφέρει αυτός ο χώρος

  • WiFi доступен
  • Бесплатный WiFi
  • Парковка
  • Бесплатная парковка
  • Номера для некурящих
  • Терраса
  • Семейные номера
  • Сад (Garden)
  • Пеший туризм
  • Рыбалка

Δωμάτια

8.8

Φανταστικό

Βαθμολογημένο 8.8 στα 10 από 66 επισκέπτες που διέμειναν εδώ.

  • Καθαριότητα8.4
  • Υπηρεσία9.3
  • Τοποθεσία9.4
  • Δωμάτια8.3
  • Παροχές8.9
  • Αξία8.3
  • Φαγητό & ποτό8.9

Οι επισκέπτες αναφέρουν

Ideal locationComfortable beds
  • AlbaSpain

    ·Αύγουστος 2026·Παρέα

    Genial

    La casa está muy bien, es amplia, estaba limpia.

    Es muy fácil contactar con el dueño para cualquier duda. Muy amable y pendiente de todo.

    Self check in muy cómodo.

    La cuarta habitación no es habitación como tal, pero se…

  • ZangarelliItaly

    ·Αύγουστος 2026·Παρέα

    Casa molto carina e ottima posizione

    Ottima la posizione

    L'utilizzo della TV

  • VincentFrance

    ·Αύγουστος 2026·Μοναχικός ταξιδιώτης

    L'emplacement, l'espace dans les chambres, les equopements

    Les toilettes ne fonctionnaient pas bien

  • SamanthaAustralia

    ·Ιούλιος 2026·Παρέα

    Relaxing home away from home

    Lovely home, very comfortable, quiet and peaceful spot

  • KatieIE

    ·Ιούλιος 2026·Μοναχικός ταξιδιώτης

    It was an ideal house really clean

    Nothing

  • MarkIE

    ·Ιούνιος 2026·Παρέα

    Accommodated early check in

    Very tidy

    All good

Οι κριτικές γράφονται από επισκέπτες που έκαναν κράτηση μέσω του προμηθευτή μας και διέμειναν, εμφανίζονται όπως γράφτηκαν και στη γλώσσα τους. Οι βαθμολογίες κατηγοριών είναι η ανάγνωση του προμηθευτή από πρόσφατες κριτικές, ενημερωμένο Δεκέμβριος 2025.

Πού θα βρίσκεστε

39 Old Killarney Village, Killarney

Οι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 9.4 στα 10 — υπέροχο.

Πράγματα που πρέπει να γνωρίζετε

Ακύρωση

Κάθε δωμάτιο εμφανίζει τους δικούς του όρους πριν πληρώσετε.

Οι περισσότερες τιμές μπορούν να ακυρωθούν δωρεάν έως μια ημερομηνία που εμφανίζεται στο δωμάτιο.

Οι μη επιστρέψιμες τιμές επισημαίνονται ως τέτοιες.

Κανόνες του καταλύματος

Check-in από 4:00 μ.μ.

Check-out έως 11:00 π.μ.

Παιδιά ευπρόσδεκτα

Εμφάνιση περισσότερων

Χωρίς κατοικίδια

Διατίθενται μη καπνίζοντα δωμάτια

Πληρωμή & κατάλυμα

Πληρώνεται κατά την κράτηση, όχι στο γκισέ.

Οι τιμές περιλαμβάνουν τους φόρους και τα τέλη που μπορούμε να διαβάσουμε.

Το κατάλυμα μπορεί να ζητήσει κάρτα κατά το check-in για πρόσθετες χρεώσεις.

Εμφάνιση περισσότερων

Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Τι θα ελέγχαμε εμείς για εσάς εδώ

  • Εάν υπάρχει χώρος για φορτηγό, τρέιλερ ή βαν, όχι μόνο για αυτοκίνητο.
  • Αν η τιμή αλλάζει για τις ημερομηνίες σας και τι περιλαμβάνει.
  • Τι χρεώνει πραγματικά το κατάλυμα στη ρεσεψιόν επιπλέον της τιμής.

Ερωτήσεις σχετικά με Old Killarney

Τι ώρα είναι το check-in και το check-out στο Old Killarney;

Το check-in είναι από 4:00 μ.μ.. Το check-out είναι έως 11:00 π.μ.. Εάν φτάνετε αργά, ενημερώστε μας και θα ζητήσουμε από το κατάλυμα να κρατήσει το δωμάτιο.

Επιτρέπει το Old Killarney κατοικίδια;

Όχι — το κατάλυμα δηλώνει ότι τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.

Υπάρχει χώρος στάθμευσης στο Old Killarney;

Ο χώρος στάθμευσης αναφέρεται μεταξύ των εγκαταστάσεων του καταλύματος. Το αν είναι δωρεάν και αν μπορεί να κρατηθεί μια θέση ποικίλλει, οπότε το ελέγχουμε με βάση τις ημερομηνίες σας αντί να το υποσχεθούμε εδώ.

Έχει το Old Killarney Wi-Fi;

Ναι — η πρόσβαση στο διαδίκτυο αναφέρεται στις εγκαταστάσεις του καταλύματος.

Πώς κλείνω το Old Killarney;

Εισαγάγετε τις ημερομηνίες σας παραπάνω και κλείστε online, ή καλέστε το (888) 789-8585 και θα το κάνουμε για εσάς — συμπεριλαμβανομένων πραγμάτων που μια φόρμα κράτησης δεν μπορεί να χειριστεί, όπως ένα μπλοκ δωματίων, μια μηνιαία τιμή ή ένα τιμολόγιο για τον εργοδότη σας.

Πού βρίσκεται το Old Killarney;

39 Old Killarney Village, Killarney.

Άλλα μέρη που κάνουμε κράτηση στο Killarney

Καμία σχέση με την παραπάνω κράτηση. Η ίδια αγορά, με την ίδια τιμολόγηση, για την περίπτωση που αυτό δεν είναι αυτό που ψάχνετε.

Όλες οι διαμονές σεKillarney
The Killarney ParkThe Killarney Park9.8 · 540 κριτικέςO' Sullivan's B & BO' Sullivan's B & B9.8 · 522 κριτικέςAlgret House B&BAlgret House B&B9.7 · 942 κριτικέςGleann Fia Country HouseGleann Fia Country House9.6 · 1400 κριτικέςKillarney LodgeKillarney Lodge9.6 · 1347 κριτικές
The RossKillarney Glamping at the Grove, Suites and LodgesThe Lake Hotel KillarneyPark Place ApartmentsKillaran HouseCahernane House HotelKillarney Royal TownhouseHazelbrook KillarneyGreat Southern KillarneyNoraville HouseThe Reserve at Muckross ParkRyebrook HouseEarls Court House HotelKerry AirKillarney Dromhall HotelRose CottageThe Brehon Hotel & SpaAghadoe Heights Hotel & SpaThe Fairview Boutique HotelBrook Lodge Boutique HotelWindway HouseArbutus HotelKillarney Town ApartmentKillarney Plaza Hotel and SpaCillcearn House

Δημοφιλείς προορισμοί

  • Ξενοδοχεία σε Rome
  • Ξενοδοχεία σε London
  • Ξενοδοχεία σε Milan
  • Ξενοδοχεία σε Athens
  • Ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Ξενοδοχεία σε Naples
  • Ξενοδοχεία σε Dubai
  • Ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Marrakech
  • Ξενοδοχεία σε Rio de Janeiro
  • Ξενοδοχεία σε Cape Town
  • Ξενοδοχεία σε Lisbon
  • Ξενοδοχεία σε Florence
  • Ξενοδοχεία σε Budapest
  • Ξενοδοχεία σε Manila
  • Ξενοδοχεία σε Madrid
  • Ξενοδοχεία σε Jakarta
  • Ξενοδοχεία σε Málaga
  • Ξενοδοχεία σε Tokyo
  • Ξενοδοχεία σε Kuala Lumpur
  • Ξενοδοχεία σε Porto
  • Ξενοδοχεία σε Paris
  • Ξενοδοχεία σε Ho Chi Minh City
  • Ξενοδοχεία σε Florianópolis
  • Ξενοδοχεία σε Nairobi
  • Ξενοδοχεία σε Osaka
  • Ξενοδοχεία σε Vienna
  • Ξενοδοχεία σε Palermo
  • Ξενοδοχεία σε New Delhi
  • Ξενοδοχεία σε Hanoi
  • Ξενοδοχεία σε Davenport, FL
  • Ξενοδοχεία σε Cairo
  • Ξενοδοχεία σε Bucharest
  • Ξενοδοχεία σε Seville
  • Ξενοδοχεία σε Canggu
  • Ξενοδοχεία σε Ubud
  • Ξενοδοχεία σε Tbilisi City
  • Ξενοδοχεία σε Venice
  • Ξενοδοχεία σε Split
  • Ξενοδοχεία σε Barcelona
  • Ξενοδοχεία σε Bangkok
  • Ξενοδοχεία σε Mexico City
  • Ξενοδοχεία σε Playa del Carmen
  • Ξενοδοχεία σε Marbella
  • Ξενοδοχεία σε Panama City Beach, FL
  • Ξενοδοχεία σε Tulum
  • Ξενοδοχεία σε Prague
  • Ξενοδοχεία σε Albufeira
  • Ξενοδοχεία σε Seoul
  • Ξενοδοχεία σε Catania
  • Ξενοδοχεία σε Warsaw
  • Ξενοδοχεία σε Kyoto
  • Ξενοδοχεία σε Bogotá
  • Ξενοδοχεία σε Myrtle Beach, SC
  • Ξενοδοχεία σε Belgrade
  • Ξενοδοχεία σε Bologna
  • Ξενοδοχεία σε Melbourne
  • Ξενοδοχεία σε Mar del Plata
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Rome
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Rome
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Rome
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Rome
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε London
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε London
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε London
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε London
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Milan
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Milan
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Milan
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Milan
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Athens
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Athens
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Athens
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Athens
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Naples
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Naples
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Naples
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Naples
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Dubai
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Dubai
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Dubai
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Dubai
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Albania
  • Ξενοδοχεία σε Argentina
  • Ξενοδοχεία σε Armenia
  • Ξενοδοχεία σε Australia
  • Ξενοδοχεία σε Austria
  • Ξενοδοχεία σε Azerbaijan
  • Ξενοδοχεία σε Belgium
  • Ξενοδοχεία σε Bosnia and Herzegovina
  • Ξενοδοχεία σε Brazil
  • Ξενοδοχεία σε Bulgaria
  • Ξενοδοχεία σε Canada
  • Ξενοδοχεία σε Chile
  • Ξενοδοχεία σε China
  • Ξενοδοχεία σε Colombia
  • Ξενοδοχεία σε Croatia
  • Ξενοδοχεία σε the Czech Republic
  • Ξενοδοχεία σε the Dominican Republic
  • Ξενοδοχεία σε Egypt
  • Ξενοδοχεία σε Finland
  • Ξενοδοχεία σε France
  • Ξενοδοχεία σε Georgia
  • Ξενοδοχεία σε Germany
  • Ξενοδοχεία σε Ghana
  • Ξενοδοχεία σε Greece
  • Ξενοδοχεία σε Hungary
  • Ξενοδοχεία σε India
  • Ξενοδοχεία σε Indonesia
  • Ξενοδοχεία σε Israel
  • Ξενοδοχεία σε Italy
  • Ξενοδοχεία σε Japan

Όλοι οι προορισμοίΜέρη για διαμονήΚρατήσεις ξενοδοχείωνΜηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμέςΟμαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδεςΠροσβάσιμα δωμάτιαΠιστώσεις εικόνων

Βοήθεια

  • Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Πώς λειτουργεί η κράτηση
  • Καλέστε (888) 789-8585

Ανακαλύψτε

  • Μέρη για διαμονή
  • Κρατήσεις ξενοδοχείων
  • Μηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμές
  • Ομαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδες
  • Προσβάσιμα δωμάτια

Όροι και ρυθμίσεις

  • Όροι χρήσης
  • Πολιτική απορρήτου
  • Ακυρώσεις και επιστροφές χρημάτων
  • Προσβασιμότητα

Σχετικά με Callstay

  • Σχετικά με εμάς
  • Πιστώσεις εικόνων
© 2026 Callstay. Μια Spotbo, Inc. εταιρεία.Οι τιμές είναι ίδιες με την απευθείας κράτηση.

Φωτογραφίες από τους δημιουργούς τους, υπό τις άδειες που αναφέρονται στα πιστώσεις εικόνων.