Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Cesena

Μέρη διαμονής/Cesena

LHE Beating Heart

Διαμερίσματα, 3 αστέρων4 Vicolo Cesuola, Cesena, ItalyΕμφάνιση στον χάρτη

1 / 4
Έλεγχος της τιμής απόψε

Δεν θα χρεωθείτε ακόμα

Ή κλείστε το τηλεφωνικά —(888) 789-8585
Πολύ καλό

Οι επισκέπτες το βαθμολογούν υψηλότερα για service, location και value.

8.544Κριτικές
  • Check-in από 4:00 μ.μ.Check-out έως 10:00 π.μ..
  • Υπέροχο τοποθεσίαΟι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 9.3 στα 10, στη διεύθυνση 4 Vicolo Cesuola.

Βιώστε μια Βιώσιμη Διαμονή: Το Casa Tiziana στην Τσεζένα είναι μια βιώσιμη διαμονή που προσφέρει μια μοναδική εμπειρία διαμονής με πρακτικές φιλικές προς το περιβάλλον και έμφαση στην περιβαλλοντική ευθύνη.

Πρακτικές Παροχές: Απολαύστε την άνεση μιας υποδοχής 24 ώρες, χώρου στάθμευσης ποδηλάτων και δωρεάν WiFi σε ολόκληρο το κατάλυμα. Το διαμέρισμα περιλαμβάνει μια μικρή κουζίνα, τηλεόραση επίπεδης οθόνης και ιδιωτική είσοδο για προστιθέμενη άνεση και ιδιωτικότητα.

Πλησίον Αξιοθέατα: Ανακαλύψτε πλησίον αξιοθέατα όπως το Μουσείο Marineria, ο Σιδηροδρομικός Σταθμός Cervia και τα Θερμά Λουτρά Cervia, όλα σε μικρή απόσταση από το κατάλυμα. Ο Σιδηροδρομικός Σταθμός Bellaria Igea Marina και το Πάρκο Διασκέδασης Mirabilandia είναι επίσης εύκολα προσβάσιμα.

Ζήστε μια βιώσιμη διαμονή με πρακτικές παροχές και εύκολη πρόσβαση σε αξιοθέατα. Κάντε κράτηση στο Casa Tiziana για μια αξέχαστη απόδραση στην Τσεζένα.

Τι προσφέρει αυτός ο χώρος

  • WiFi доступен
  • Бесплатный WiFi
  • Номера для некурящих
  • кондиционерный двор
  • Отопление
  • Домашние животные допускаются.
  • Езда на велосипеде
  • Не курить в помещениях
  • Частный чек-ин / чек-аут
  • Ящики для хранения

Δωμάτια

8.5

Πολύ καλό

Βαθμολογημένο 8.5 στα 10 από 44 επισκέπτες που διέμειναν εδώ.

  • Καθαριότητα7.8
  • Υπηρεσία9.3
  • Τοποθεσία9.3
  • Δωμάτια8.3
  • Παροχές8.3
  • Αξία8.8
  • Φαγητό & ποτό7.8

Οι επισκέπτες αναφέρουν

Central LocationFriendly Management
  • DanielaItaly

    ·Αύγουστος 2026·Οικογένεια

    Bellissimo soggiorno a Cesena

    L'appartamento è dotato di ogni servizio, in pieno centro storico. Lo staff è stato molto gentile e disponibile.

    Ottima esperienza.

    Niente

  • CsillagAnnaHungary

    ·Αύγουστος 2026·Μοναχικός ταξιδιώτης

    A leírás szerint volt mosógép, de itt nem tudtuk használni, a tűzhely sütő része sem működött és a hűtőben otthagyott romlott ételek voltak. Egyetlen egy tűzhelyrózsa működött, így nehézkes volt a főzés, egy darab…

  • CristianaItaly

    ·Αύγουστος 2026·Μοναχικός ταξιδιώτης

    Una base per visitare Cesena

    L' appartamento è molto spazioso e in un' ottima posizione.

    Lo staff è stato particolarmente gentile e disponibile; ha risposto a tutte le nostre domande e necessità.

    C'è stata lasciata un' abbondante scelta per la…

  • annaItaly

    ·Ιούνιος 2026·Μοναχικός ταξιδιώτης

    Casa bella e curata

  • Manuele PariseItaly

    ·Απρίλιος 2026·Ζευγάρι

    Tutto

    Niente

  • PiergiorgioItaly

    ·Μάρτιος 2026·Παρέα

    Breve ma intenso

    La colazione c'erano marmellate e fette biscottate, peccato solo che non abbiamo potuto utilizzare la macchina del caffè visto che mancavano le capsule. La posizione ottima nel centro storico

    La vasca da bagno

Οι κριτικές γράφονται από επισκέπτες που έκαναν κράτηση μέσω του προμηθευτή μας και διέμειναν, εμφανίζονται όπως γράφτηκαν και στη γλώσσα τους. Οι βαθμολογίες κατηγοριών είναι η ανάγνωση του προμηθευτή από πρόσφατες κριτικές, ενημερωμένο Ιανουάριος 2026.

Πού θα βρίσκεστε

4 Vicolo Cesuola, Cesena, Italy

Οι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 9.3 στα 10 — υπέροχο.

Πράγματα που πρέπει να γνωρίζετε

Ακύρωση

Κάθε δωμάτιο εμφανίζει τους δικούς του όρους πριν πληρώσετε.

Οι περισσότερες τιμές μπορούν να ακυρωθούν δωρεάν έως μια ημερομηνία που εμφανίζεται στο δωμάτιο.

Οι μη επιστρέψιμες τιμές επισημαίνονται ως τέτοιες.

Κανόνες του καταλύματος

Check-in από 4:00 μ.μ. έως 11:30 PM

Check-out έως 10:00 π.μ.

Παιδιά ευπρόσδεκτα

Εμφάνιση περισσότερων

Χωρίς κατοικίδια

Διατίθενται μη καπνίζοντα δωμάτια

Πληρωμή & κατάλυμα

Πληρώνεται κατά την κράτηση, όχι στο γκισέ.

Οι τιμές περιλαμβάνουν τους φόρους και τα τέλη που μπορούμε να διαβάσουμε.

Το κατάλυμα μπορεί να ζητήσει κάρτα κατά το check-in για πρόσθετες χρεώσεις.

Εμφάνιση περισσότερων

*Discover Romagna on  E-bike  50 euro per person Base rate A bicycle is brought in, left for half a day, and picked up after half a day.This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. A deposit may be required at the property.

Τι θα ελέγχαμε εμείς για εσάς εδώ

  • Η χρέωση για κατοικίδια και τυχόν όριο μεγέθους, που είναι συνήθως το σημείο όπου χαλάνε αυτές οι κρατήσεις.},
  • Αν η τιμή αλλάζει για τις ημερομηνίες σας και τι περιλαμβάνει.
  • Τι χρεώνει πραγματικά το κατάλυμα στη ρεσεψιόν επιπλέον της τιμής.

Ερωτήσεις σχετικά με LHE Beating Heart

Τι ώρα είναι το check-in και το check-out στο LHE Beating Heart;

Το check-in είναι από 4:00 μ.μ.. Το check-out είναι έως 10:00 π.μ.. Εάν φτάνετε αργά, ενημερώστε μας και θα ζητήσουμε από το κατάλυμα να κρατήσει το δωμάτιο.

Επιτρέπει το LHE Beating Heart κατοικίδια;

Όχι — το κατάλυμα δηλώνει ότι τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.

Έχει το LHE Beating Heart Wi-Fi;

Ναι — η πρόσβαση στο διαδίκτυο αναφέρεται στις εγκαταστάσεις του καταλύματος.

Πώς κλείνω το LHE Beating Heart;

Εισαγάγετε τις ημερομηνίες σας παραπάνω και κλείστε online, ή καλέστε το (888) 789-8585 και θα το κάνουμε για εσάς — συμπεριλαμβανομένων πραγμάτων που μια φόρμα κράτησης δεν μπορεί να χειριστεί, όπως ένα μπλοκ δωματίων, μια μηνιαία τιμή ή ένα τιμολόγιο για τον εργοδότη σας.

Πού βρίσκεται το LHE Beating Heart;

4 Vicolo Cesuola, Cesena.

Άλλα μέρη που κάνουμε κράτηση στο Cesena

Καμία σχέση με την παραπάνω κράτηση. Η ίδια αγορά, με την ίδια τιμολόγηση, για την περίπτωση που αυτό δεν είναι αυτό που ψάχνετε.

Όλες οι διαμονές σεCesena
La Pergola B&BLa Pergola B&B9.5 · 295 κριτικέςQuel Castello di DiegaroQuel Castello di Diegaro9.5 · 142 κριτικέςLa FornasacciaLa Fornasaccia9.6 · 86 κριτικέςMondo Antico R&BMondo Antico R&B9.5 · 56 κριτικέςHotel CasaliHotel Casali8.8 · 702 κριτικές
Le Essenze - Agriturismo con vistaAgri Resort Villa Monty BanksAgriturismo I BosconiUNA HOTELS Cesena NordVia Braschi Sessantottor&b del vicoloBed & Breakfast Porta SantiCasa Mamò (Cesena Centro)LHE Central View BoutiqueSasaràl SuitesBest Western Cesena HotelElegante appartamento in centro a cesenaCasa DoraHotel LetiziàRESIDENZA LEON D'OROCasimiro RoomsLE ROSSI BEDAgricola casa cucina bottegaCasimiro Home 49Agriturismo Villa Martabilocale centro storico Cesena Casa LudoRomea AparthotelFattoria BertaccinimA Maison Almericiwhiterooms

Δημοφιλείς προορισμοί

  • Ξενοδοχεία σε Rome
  • Ξενοδοχεία σε London
  • Ξενοδοχεία σε Milan
  • Ξενοδοχεία σε Athens
  • Ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Ξενοδοχεία σε Naples
  • Ξενοδοχεία σε Dubai
  • Ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Marrakech
  • Ξενοδοχεία σε Rio de Janeiro
  • Ξενοδοχεία σε Cape Town
  • Ξενοδοχεία σε Lisbon
  • Ξενοδοχεία σε Florence
  • Ξενοδοχεία σε Budapest
  • Ξενοδοχεία σε Manila
  • Ξενοδοχεία σε Madrid
  • Ξενοδοχεία σε Jakarta
  • Ξενοδοχεία σε Málaga
  • Ξενοδοχεία σε Tokyo
  • Ξενοδοχεία σε Kuala Lumpur
  • Ξενοδοχεία σε Porto
  • Ξενοδοχεία σε Paris
  • Ξενοδοχεία σε Ho Chi Minh City
  • Ξενοδοχεία σε Florianópolis
  • Ξενοδοχεία σε Nairobi
  • Ξενοδοχεία σε Osaka
  • Ξενοδοχεία σε Vienna
  • Ξενοδοχεία σε Palermo
  • Ξενοδοχεία σε New Delhi
  • Ξενοδοχεία σε Hanoi
  • Ξενοδοχεία σε Davenport, FL
  • Ξενοδοχεία σε Cairo
  • Ξενοδοχεία σε Bucharest
  • Ξενοδοχεία σε Seville
  • Ξενοδοχεία σε Canggu
  • Ξενοδοχεία σε Ubud
  • Ξενοδοχεία σε Tbilisi City
  • Ξενοδοχεία σε Venice
  • Ξενοδοχεία σε Split
  • Ξενοδοχεία σε Barcelona
  • Ξενοδοχεία σε Bangkok
  • Ξενοδοχεία σε Mexico City
  • Ξενοδοχεία σε Playa del Carmen
  • Ξενοδοχεία σε Marbella
  • Ξενοδοχεία σε Panama City Beach, FL
  • Ξενοδοχεία σε Tulum
  • Ξενοδοχεία σε Prague
  • Ξενοδοχεία σε Albufeira
  • Ξενοδοχεία σε Seoul
  • Ξενοδοχεία σε Catania
  • Ξενοδοχεία σε Warsaw
  • Ξενοδοχεία σε Kyoto
  • Ξενοδοχεία σε Bogotá
  • Ξενοδοχεία σε Myrtle Beach, SC
  • Ξενοδοχεία σε Belgrade
  • Ξενοδοχεία σε Bologna
  • Ξενοδοχεία σε Melbourne
  • Ξενοδοχεία σε Mar del Plata
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Rome
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Rome
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Rome
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Rome
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε London
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε London
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε London
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε London
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Milan
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Milan
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Milan
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Milan
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Athens
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Athens
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Athens
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Athens
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Naples
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Naples
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Naples
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Naples
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Dubai
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Dubai
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Dubai
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Dubai
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Albania
  • Ξενοδοχεία σε Argentina
  • Ξενοδοχεία σε Armenia
  • Ξενοδοχεία σε Australia
  • Ξενοδοχεία σε Austria
  • Ξενοδοχεία σε Azerbaijan
  • Ξενοδοχεία σε Belgium
  • Ξενοδοχεία σε Bosnia and Herzegovina
  • Ξενοδοχεία σε Brazil
  • Ξενοδοχεία σε Bulgaria
  • Ξενοδοχεία σε Canada
  • Ξενοδοχεία σε Chile
  • Ξενοδοχεία σε China
  • Ξενοδοχεία σε Colombia
  • Ξενοδοχεία σε Croatia
  • Ξενοδοχεία σε the Czech Republic
  • Ξενοδοχεία σε the Dominican Republic
  • Ξενοδοχεία σε Egypt
  • Ξενοδοχεία σε Finland
  • Ξενοδοχεία σε France
  • Ξενοδοχεία σε Georgia
  • Ξενοδοχεία σε Germany
  • Ξενοδοχεία σε Ghana
  • Ξενοδοχεία σε Greece
  • Ξενοδοχεία σε Hungary
  • Ξενοδοχεία σε India
  • Ξενοδοχεία σε Indonesia
  • Ξενοδοχεία σε Israel
  • Ξενοδοχεία σε Italy
  • Ξενοδοχεία σε Japan

Όλοι οι προορισμοίΜέρη για διαμονήΚρατήσεις ξενοδοχείωνΜηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμέςΟμαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδεςΠροσβάσιμα δωμάτιαΠιστώσεις εικόνων

Βοήθεια

  • Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Πώς λειτουργεί η κράτηση
  • Καλέστε (888) 789-8585

Ανακαλύψτε

  • Μέρη για διαμονή
  • Κρατήσεις ξενοδοχείων
  • Μηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμές
  • Ομαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδες
  • Προσβάσιμα δωμάτια

Όροι και ρυθμίσεις

  • Όροι χρήσης
  • Πολιτική απορρήτου
  • Ακυρώσεις και επιστροφές χρημάτων
  • Προσβασιμότητα

Σχετικά με Callstay

  • Σχετικά με εμάς
  • Πιστώσεις εικόνων
© 2026 Callstay. Μια Spotbo, Inc. εταιρεία.Οι τιμές είναι ίδιες με την απευθείας κράτηση.

Φωτογραφίες από τους δημιουργούς τους, υπό τις άδειες που αναφέρονται στα πιστώσεις εικόνων.