Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Mondovì

Μέρη διαμονής/Mondovì

Le Ghie

ΞενοδοχείαStrada San Quintino, 67, Mondovì, ItalyΕμφάνιση στον χάρτη

1 / 4
Έλεγχος της τιμής απόψε

Δεν θα χρεωθείτε ακόμα

Ή κλείστε το τηλεφωνικά —(888) 789-8585

8.8 · Φανταστικό24 κριτικές

  • Check-in από 12:00 μ.μ.Check-out έως 10:00 π.μ..
  • Φανταστικό τοποθεσίαΟι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 8.9 στα 10, στη διεύθυνση Strada San Quintino, 67.
  • Διατίθεται πρωινόΠεριλαμβάνεται σε ορισμένες τιμές — η διατροφή εμφανίζεται σε κάθε δωμάτιο.

Ειδυλλιακή Καταφύγιο: Με την τοποθεσία της στο Μοντοβί, το Le Ghie προσφέρει μια γαλήνια απόδραση με μοντέρνες ανέσεις και ένα καταπράσινο κήπο.

Άνεση και Εξυπηρέτηση: Απολαύστε μια άνετη διαμονή με παροχές όπως υπηρεσία δωματίου, δωρεάν WiFi και 24ωρη ρεσεψιόν στη διάθεσή σας. Απολαύστε πεντανόστιμα γεύματα στο εστιατόριο εντός του καταλύματος και χαλαρώστε με ένα δροσιστικό ποτό από το μπαρ.

Εξαιρετικές Επιλογές Διατροφής: Ξεκινήστε τη μέρα σας σωστά με ένα πρωινό continental, ιταλικό ή χορτοφαγικό που σερβίρεται φρέσκο κάθε πρωί. Απολαύστε τις γεύσεις και ενεργοποιηθείτε για μια μέρα εξερεύνησης στο Μοντοβί.

Για να ζήσετε την αίσθηση της γαλήνης και τις υψηλής ποιότητας υπηρεσίες στο Le Ghie, κλείστε τη διαμονή σας τώρα και δημιουργήστε αξέχαστες αναμνήσεις.

Τι προσφέρει αυτός ο χώρος

  • WiFi доступен
  • Бесплатный WiFi
  • Парковка
  • Бесплатная парковка
  • Номера для некурящих
  • кондиционерный двор
  • Room service - Обслуживание номеров
  • Терраса
  • Семейные номера
  • Сад (Garden)

Δωμάτια

8.8

Φανταστικό

Βαθμολογημένο 8.8 στα 10 από 24 επισκέπτες που διέμειναν εδώ.

  • Καθαριότητα8.9
  • Υπηρεσία8.3
  • Τοποθεσία8.9
  • Δωμάτια9.3
  • Παροχές8.9
  • Αξία9.3
  • Φαγητό & ποτό7.9

Οι επισκέπτες αναφέρουν

Excellent room quality and cleanlinessGreat value for money
  • DomenicoItaly

    ·Οκτώβριος 2025·Ζευγάρι

    Rapporto qualità prezzo e pulizia.

    Un po' scomoda la posizione.

  • IsabelleFrance

    ·Σεπτέμβριος 2025·Ζευγάρι

    Tout était parfait . La chambre est très belle tout est neuf, la literie très confortable , places de parking avec portail qui ferme . Résidence très calme .Très bon petit déjeuner également et nous avons été bien…

  • PieroItaly

    ·Σεπτέμβριος 2025·Ζευγάρι

    Ottima l'accoglienza. Bella e pulita la camera.

  • AbdeleranieFrance

    ·Σεπτέμβριος 2025·Ζευγάρι

    Lenddproitest magnifique, le personnel et au top ( super accueillant disponible alors même que nous sommes arrivés très tard et le petit déjeuner était simplement fabuleux )

  • sandrineFrance

    ·Σεπτέμβριος 2025·Παρέα

    au top

    L'hébergement et surtout l'accueil des gérants, d'une gentillesse remarquable

    l'impossibilité de téléphoner à un taxi

  • AnnaItaly

    ·Σεπτέμβριος 2025·Ζευγάρι

    Ottimo rapporto qualità/prezzo. Camere molto grandi e possibilità di parcheggio nel perimetro della struttura. Buona la colaziona. Lontano dal trambusto delle langhe, in una parte di Piemonte da scoprire.

Οι κριτικές γράφονται από επισκέπτες που έκαναν κράτηση μέσω του προμηθευτή μας και διέμειναν, εμφανίζονται όπως γράφτηκαν και στη γλώσσα τους. Οι βαθμολογίες κατηγοριών είναι η ανάγνωση του προμηθευτή από πρόσφατες κριτικές, ενημερωμένο Δεκέμβριος 2025.

Πού θα βρίσκεστε

Strada San Quintino, 67, Mondovì, Italy

Οι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 8.9 στα 10 — φανταστικό.

Πράγματα που πρέπει να γνωρίζετε

Ακύρωση

Κάθε δωμάτιο εμφανίζει τους δικούς του όρους πριν πληρώσετε.

Οι περισσότερες τιμές μπορούν να ακυρωθούν δωρεάν έως μια ημερομηνία που εμφανίζεται στο δωμάτιο.

Οι μη επιστρέψιμες τιμές επισημαίνονται ως τέτοιες.

Κανόνες του καταλύματος

Check-in από 12:00 μ.μ. έως 10:00 PM

Check-out έως 10:00 π.μ.

Παιδιά ευπρόσδεκτα

Εμφάνιση περισσότερων

Χωρίς κατοικίδια

Διατίθενται μη καπνίζοντα δωμάτια

Πληρωμή & κατάλυμα

Πληρώνεται κατά την κράτηση, όχι στο γκισέ.

Οι τιμές περιλαμβάνουν τους φόρους και τα τέλη που μπορούμε να διαβάσουμε.

Το κατάλυμα μπορεί να ζητήσει κάρτα κατά το check-in για πρόσθετες χρεώσεις.

Εμφάνιση περισσότερων

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. A deposit may be required at the property.

Τι θα ελέγχαμε εμείς για εσάς εδώ

  • Ότι το δωμάτιο χωρίς σκαλοπάτια είναι πράγματι διαθέσιμο στις ημερομηνίες σας και αν είναι με ντους χωρίς εμπόδια ή μπανιέρα, κάτι που η καταχώριση δεν αναφέρει ποτέ.
  • Η χρέωση για κατοικίδια και τυχόν όριο μεγέθους, που είναι συνήθως το σημείο όπου χαλάνε αυτές οι κρατήσεις.},
  • Εάν υπάρχει χώρος για φορτηγό, τρέιλερ ή βαν, όχι μόνο για αυτοκίνητο.
  • Εάν το πρωινό περιλαμβάνεται στην τιμή ή προστίθεται κατά την ολοκλήρωση της κράτησης, και ποια ώρα σερβίρεται.
  • Αν η τιμή αλλάζει για τις ημερομηνίες σας και τι περιλαμβάνει.
  • Τι χρεώνει πραγματικά το κατάλυμα στη ρεσεψιόν επιπλέον της τιμής.

Ερωτήσεις σχετικά με Le Ghie

Τι ώρα είναι το check-in και το check-out στο Le Ghie;

Το check-in είναι από 12:00 μ.μ.. Το check-out είναι έως 10:00 π.μ.. Εάν φτάνετε αργά, ενημερώστε μας και θα ζητήσουμε από το κατάλυμα να κρατήσει το δωμάτιο.

Επιτρέπει το Le Ghie κατοικίδια;

Όχι — το κατάλυμα δηλώνει ότι τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.

Υπάρχει χώρος στάθμευσης στο Le Ghie;

Ο χώρος στάθμευσης αναφέρεται μεταξύ των εγκαταστάσεων του καταλύματος. Το αν είναι δωρεάν και αν μπορεί να κρατηθεί μια θέση ποικίλλει, οπότε το ελέγχουμε με βάση τις ημερομηνίες σας αντί να το υποσχεθούμε εδώ.

Συμπεριλαμβάνεται το πρωινό στο Le Ghie;

Το πρωινό προσφέρεται στο κατάλυμα. Το αν περιλαμβάνεται εξαρτάται από την τιμή — ο τύπος διαμονής εμφανίζεται σε κάθε δωμάτιο μόλις εισαγάγετε τις ημερομηνίες σας.

Έχει το Le Ghie Wi-Fi;

Ναι — η πρόσβαση στο διαδίκτυο αναφέρεται στις εγκαταστάσεις του καταλύματος.

Έχει το Le Ghie δωμάτια προσβάσιμα για αναπηρικό αμαξίδιο;

Το κατάλυμα αναφέρει εγκαταστάσεις χωρίς σκαλοπάτια ή προσβάσιμες. Αυτή η ένδειξη είναι η λιγότερο ικανή να λύσει το ζήτημα: ένα ξενοδοχείο μπορεί να την έχει και να έχει ακόμα ένα σκαλοπάτι στην είσοδο, ή μπανιέρα αντί για ντους με ράμπα, και δεν λέει αν το προσβάσιμο δωμάτιο είναι διαθέσιμο στις ημερομηνίες σας. Πείτε μας τι χρειάζεστε και θα ρωτήσουμε το κατάλυμα απευθείας αντί να σας διαβάσουμε την ένδειξη.

Πώς κλείνω το Le Ghie;

Εισαγάγετε τις ημερομηνίες σας παραπάνω και κλείστε online, ή καλέστε το (888) 789-8585 και θα το κάνουμε για εσάς — συμπεριλαμβανομένων πραγμάτων που μια φόρμα κράτησης δεν μπορεί να χειριστεί, όπως ένα μπλοκ δωματίων, μια μηνιαία τιμή ή ένα τιμολόγιο για τον εργοδότη σας.

Πού βρίσκεται το Le Ghie;

Strada San Quintino, 67, Mondovì.

Άλλα μέρη που κάνουμε κράτηση στο Mondovì

Καμία σχέση με την παραπάνω κράτηση. Η ίδια αγορά, με την ίδια τιμολόγηση, για την περίπτωση που αυτό δεν είναι αυτό που ψάχνετε.

Όλες οι διαμονές σεMondovì
Palazzo Fauzone Relais & SpaPalazzo Fauzone Relais & Spa9.7 · 110 κριτικέςCa'Luna Guest HouseCa'Luna Guest House9.8 · 69 κριτικέςCa VascoCa Vasco9.8 · 66 κριτικέςB&B Sant'AgostinoB&B Sant'Agostino9.4 · 67 κριτικέςVilla DurandoVilla Durando9.4 · 47 κριτικές
R&B Il ViavaiCasa La PreziosaB&B HOTELS Park Hotel MondovìLe MongolfiereCasa Bruno B&BDimora della PostaRosso Mattone MondoviHotel Alpi Del MareAgriturismo La Dimora Del ContadinoR&B La TorreMondovì RidenteBed and Breakfast CaplinCasa LuisiniAntico PalazzoAntico PalazzoCascina BringinCasa Vacanze Il BrichetB&B del BorgoLa Pentajota • camera con vistaLanghe Apartment - MondovìAlbergo dell'AcademiaLori's InnDuo RoomsAppartamento l'Antico RioneOSPITE al N 5 home

Δημοφιλείς προορισμοί

  • Ξενοδοχεία σε Rome
  • Ξενοδοχεία σε London
  • Ξενοδοχεία σε Milan
  • Ξενοδοχεία σε Athens
  • Ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Ξενοδοχεία σε Naples
  • Ξενοδοχεία σε Dubai
  • Ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Marrakech
  • Ξενοδοχεία σε Rio de Janeiro
  • Ξενοδοχεία σε Cape Town
  • Ξενοδοχεία σε Lisbon
  • Ξενοδοχεία σε Florence
  • Ξενοδοχεία σε Budapest
  • Ξενοδοχεία σε Manila
  • Ξενοδοχεία σε Madrid
  • Ξενοδοχεία σε Jakarta
  • Ξενοδοχεία σε Málaga
  • Ξενοδοχεία σε Tokyo
  • Ξενοδοχεία σε Kuala Lumpur
  • Ξενοδοχεία σε Porto
  • Ξενοδοχεία σε Paris
  • Ξενοδοχεία σε Ho Chi Minh City
  • Ξενοδοχεία σε Florianópolis
  • Ξενοδοχεία σε Nairobi
  • Ξενοδοχεία σε Osaka
  • Ξενοδοχεία σε Vienna
  • Ξενοδοχεία σε Palermo
  • Ξενοδοχεία σε New Delhi
  • Ξενοδοχεία σε Hanoi
  • Ξενοδοχεία σε Davenport, FL
  • Ξενοδοχεία σε Cairo
  • Ξενοδοχεία σε Bucharest
  • Ξενοδοχεία σε Seville
  • Ξενοδοχεία σε Canggu
  • Ξενοδοχεία σε Ubud
  • Ξενοδοχεία σε Tbilisi City
  • Ξενοδοχεία σε Venice
  • Ξενοδοχεία σε Split
  • Ξενοδοχεία σε Barcelona
  • Ξενοδοχεία σε Bangkok
  • Ξενοδοχεία σε Mexico City
  • Ξενοδοχεία σε Playa del Carmen
  • Ξενοδοχεία σε Marbella
  • Ξενοδοχεία σε Panama City Beach, FL
  • Ξενοδοχεία σε Tulum
  • Ξενοδοχεία σε Prague
  • Ξενοδοχεία σε Albufeira
  • Ξενοδοχεία σε Seoul
  • Ξενοδοχεία σε Catania
  • Ξενοδοχεία σε Warsaw
  • Ξενοδοχεία σε Kyoto
  • Ξενοδοχεία σε Bogotá
  • Ξενοδοχεία σε Myrtle Beach, SC
  • Ξενοδοχεία σε Belgrade
  • Ξενοδοχεία σε Bologna
  • Ξενοδοχεία σε Melbourne
  • Ξενοδοχεία σε Mar del Plata
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Rome
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Rome
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Rome
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Rome
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε London
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε London
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε London
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε London
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Milan
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Milan
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Milan
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Milan
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Athens
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Athens
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Athens
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Athens
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Naples
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Naples
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Naples
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Naples
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Dubai
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Dubai
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Dubai
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Dubai
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Albania
  • Ξενοδοχεία σε Argentina
  • Ξενοδοχεία σε Armenia
  • Ξενοδοχεία σε Australia
  • Ξενοδοχεία σε Austria
  • Ξενοδοχεία σε Azerbaijan
  • Ξενοδοχεία σε Belgium
  • Ξενοδοχεία σε Bosnia and Herzegovina
  • Ξενοδοχεία σε Brazil
  • Ξενοδοχεία σε Bulgaria
  • Ξενοδοχεία σε Canada
  • Ξενοδοχεία σε Chile
  • Ξενοδοχεία σε China
  • Ξενοδοχεία σε Colombia
  • Ξενοδοχεία σε Croatia
  • Ξενοδοχεία σε the Czech Republic
  • Ξενοδοχεία σε the Dominican Republic
  • Ξενοδοχεία σε Egypt
  • Ξενοδοχεία σε Finland
  • Ξενοδοχεία σε France
  • Ξενοδοχεία σε Georgia
  • Ξενοδοχεία σε Germany
  • Ξενοδοχεία σε Ghana
  • Ξενοδοχεία σε Greece
  • Ξενοδοχεία σε Hungary
  • Ξενοδοχεία σε India
  • Ξενοδοχεία σε Indonesia
  • Ξενοδοχεία σε Israel
  • Ξενοδοχεία σε Italy
  • Ξενοδοχεία σε Japan

Όλοι οι προορισμοίΜέρη για διαμονήΚρατήσεις ξενοδοχείωνΜηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμέςΟμαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδεςΠροσβάσιμα δωμάτιαΠιστώσεις εικόνων

Βοήθεια

  • Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Πώς λειτουργεί η κράτηση
  • Καλέστε (888) 789-8585

Ανακαλύψτε

  • Μέρη για διαμονή
  • Κρατήσεις ξενοδοχείων
  • Μηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμές
  • Ομαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδες
  • Προσβάσιμα δωμάτια

Όροι και ρυθμίσεις

  • Όροι χρήσης
  • Πολιτική απορρήτου
  • Ακυρώσεις και επιστροφές χρημάτων
  • Προσβασιμότητα

Σχετικά με Callstay

  • Σχετικά με εμάς
  • Πιστώσεις εικόνων
© 2026 Callstay. Μια Spotbo, Inc. εταιρεία.Οι τιμές είναι ίδιες με την απευθείας κράτηση.

Φωτογραφίες από τους δημιουργούς τους, υπό τις άδειες που αναφέρονται στα πιστώσεις εικόνων.