Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Petite Île

Μέρη διαμονής/Petite Île

la cigogne

Διαμερίσματα, 4 αστέρων2 Impasse des Primeveres, Petite ÎleΕμφάνιση στον χάρτη

1 / 4
Έλεγχος της τιμής απόψε

Δεν θα χρεωθείτε ακόμα

Ή κλείστε το τηλεφωνικά —(888) 789-8585
Φανταστικό

Οι επισκέπτες το βαθμολογούν υψηλότερα για service, location και amenities.

8.926Κριτικές
  • Check-in από 2:00 μ.μ.Check-out έως 11:00 π.μ..
  • Υπέροχο τοποθεσίαΟι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 9.4 στα 10, στη διεύθυνση 2 Impasse des Primeveres.

Καταπληκτική Θέα στην Θάλασσα Απολαύστε μια εκπληκτική θέα στη θάλασσα από την άνεση της διαμονής σας στο La Cigogne. Η προνομιακή τοποθεσία του καταλύματος στη Petite Île προσφέρει έναν ήσυχο προορισμό, μόλις 15 χλμ από τη Saga du Rhum.

Σύγχρονες Παροχές Απολαύστε την άνεση των σύγχρονων παροχών στο διαμέρισμά μας με 2 υπνοδωμάτια. Από μια πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με πλυντήριο πιάτων έως επίπεδη τηλεόραση και δωρεάν WiFi, εξασφαλίζουμε μια άνετη διαμονή για τους επισκέπτες μας.

Χαλάρωση Έξω Χαλαρώστε και απολαύστε τη θέα των βουνών από τη βεράντα, πλήρης με εξωτερικά έπιπλα για την ανάπαυσή σας. Με ιδιωτική είσοδο για αυξημένη ιδιωτικότητα, το La Cigogne είναι το τέλειο καταφύγιο για τις διακοπές σας.

Κάντε κράτηση τώρα για να εξασφαλίσετε τη διαμονή σας στο La Cigogne και να απολαύσετε μια αξέχαστη απόδραση μαζί μας.

Τι προσφέρει αυτός ο χώρος

  • WiFi доступен
  • Бесплатный WiFi
  • Парковка
  • Бесплатная парковка
  • Терраса
  • Семейные номера
  • Сад (Garden)
  • Домашние животные допускаются.
  • Пеший туризм
  • Частная парковка

Δωμάτια

8.9

Φανταστικό

Βαθμολογημένο 8.9 στα 10 από 26 επισκέπτες που διέμειναν εδώ.

  • Καθαριότητα8.4
  • Υπηρεσία9.8
  • Τοποθεσία9.4
  • Δωμάτια8.3
  • Παροχές8.8
  • Αξία8.8
  • Φαγητό & ποτό8.4

Οι επισκέπτες αναφέρουν

Welcoming hostsBeautiful location
  • JarmuzekFrance

    ·Αύγουστος 2026·Οικογένεια

    Joli appartement plein de cachet, confortable, avec jolie vue et hôtes très gentils. Nous recommandons sans hésiter ce logement.

  • LaetitaFrance

    ·Απρίλιος 2026·Μοναχικός ταξιδιώτης

    Nous avons passé un très bon séjour, les hôtes sont très aimables et prévenant.

    Juste un petit bémol pour le bruit du bassin à poisson.

    Avec un sommeil léger les boules quies sont appréciées

  • MarieRE

    ·Απρίλιος 2026·Παρέα

    Un séjour dépaysant et reposant au milieu des locaux.

    La situation géographique, la disponibilité et la gentillesse des propriétaires.

  • LaurenceFrance

    ·Μάρτιος 2026·Παρέα

    la tranquillité, la terrasse, l'accueil

    la chaleur sur la terrasse et dans les chambre

  • GuyFrance

    ·Ιανουάριος 2026·Ζευγάρι

    Je recommande cette endroit

    Logement très agréable bien équipé les propriétaires sont très accueillants endroit très calme

    Pas de critique

  • MaxenceFrance

    ·Νοέμβριος 2025·Παρέα

    Simplicité et humain

    Super séjour à 4 dans ce logement les lits sont confortables et Colette et son mari des amours recommande sans aucune hésitation nous avons passé un super séjour au soleil.

Οι κριτικές γράφονται από επισκέπτες που έκαναν κράτηση μέσω του προμηθευτή μας και διέμειναν, εμφανίζονται όπως γράφτηκαν και στη γλώσσα τους. Οι βαθμολογίες κατηγοριών είναι η ανάγνωση του προμηθευτή από πρόσφατες κριτικές, ενημερωμένο Ιανουάριος 2026.

Πού θα βρίσκεστε

2 Impasse des Primeveres, Petite Île

Οι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 9.4 στα 10 — υπέροχο.

Πράγματα που πρέπει να γνωρίζετε

Ακύρωση

Κάθε δωμάτιο εμφανίζει τους δικούς του όρους πριν πληρώσετε.

Οι περισσότερες τιμές μπορούν να ακυρωθούν δωρεάν έως μια ημερομηνία που εμφανίζεται στο δωμάτιο.

Οι μη επιστρέψιμες τιμές επισημαίνονται ως τέτοιες.

Κανόνες του καταλύματος

Check-in από 2:00 μ.μ. έως 06:00 PM

Check-out έως 11:00 π.μ.

Παιδιά ευπρόσδεκτα

Εμφάνιση περισσότερων

Χωρίς κατοικίδια

Πληρωμή & κατάλυμα

Πληρώνεται κατά την κράτηση, όχι στο γκισέ.

Οι τιμές περιλαμβάνουν τους φόρους και τα τέλη που μπορούμε να διαβάσουμε.

Το κατάλυμα μπορεί να ζητήσει κάρτα κατά το check-in για πρόσθετες χρεώσεις.

Εμφάνιση περισσότερων

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Τι θα ελέγχαμε εμείς για εσάς εδώ

  • Η χρέωση για κατοικίδια και τυχόν όριο μεγέθους, που είναι συνήθως το σημείο όπου χαλάνε αυτές οι κρατήσεις.},
  • Εάν υπάρχει χώρος για φορτηγό, τρέιλερ ή βαν, όχι μόνο για αυτοκίνητο.
  • Αν η τιμή αλλάζει για τις ημερομηνίες σας και τι περιλαμβάνει.
  • Τι χρεώνει πραγματικά το κατάλυμα στη ρεσεψιόν επιπλέον της τιμής.

Ερωτήσεις σχετικά με la cigogne

Τι ώρα είναι το check-in και το check-out στο la cigogne;

Το check-in είναι από 2:00 μ.μ.. Το check-out είναι έως 11:00 π.μ.. Εάν φτάνετε αργά, ενημερώστε μας και θα ζητήσουμε από το κατάλυμα να κρατήσει το δωμάτιο.

Επιτρέπει το la cigogne κατοικίδια;

Όχι — το κατάλυμα δηλώνει ότι τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.

Υπάρχει χώρος στάθμευσης στο la cigogne;

Ο χώρος στάθμευσης αναφέρεται μεταξύ των εγκαταστάσεων του καταλύματος. Το αν είναι δωρεάν και αν μπορεί να κρατηθεί μια θέση ποικίλλει, οπότε το ελέγχουμε με βάση τις ημερομηνίες σας αντί να το υποσχεθούμε εδώ.

Έχει το la cigogne Wi-Fi;

Ναι — η πρόσβαση στο διαδίκτυο αναφέρεται στις εγκαταστάσεις του καταλύματος.

Πώς κλείνω το la cigogne;

Εισαγάγετε τις ημερομηνίες σας παραπάνω και κλείστε online, ή καλέστε το (888) 789-8585 και θα το κάνουμε για εσάς — συμπεριλαμβανομένων πραγμάτων που μια φόρμα κράτησης δεν μπορεί να χειριστεί, όπως ένα μπλοκ δωματίων, μια μηνιαία τιμή ή ένα τιμολόγιο για τον εργοδότη σας.

Πού βρίσκεται το la cigogne;

2 Impasse des Primeveres, Petite Île.

Άλλα μέρη που κάνουμε κράτηση στο Petite Île

Καμία σχέση με την παραπάνω κράτηση. Η ίδια αγορά, με την ίδια τιμολόγηση, για την περίπτωση που αυτό δεν είναι αυτό που ψάχνετε.

Όλες οι διαμονές σεPetite Île
Maison d'hôtes Villa des MascareignesMaison d'hôtes Villa des Mascareignes9.8 · 56 κριτικέςloft meublé fonctionnel proche de grande anseloft meublé fonctionnel proche de grande anse9.6 · 30 κριτικέςVilla Creole alamanda 2Villa Creole alamanda 28.6 · 13 κριτικέςLa KzalineLa Kzaline8.4 · 11 κριτικέςPalm Hotel & SpaPalm Hotel & Spa9.2 · 993 κριτικές
Chez Pack et IbuLe Chant de L'Océan - Villa 5 étoilesLa Villa CitronnierLa Villa Des Oliviers chambres d hôtesL'Anse des Baleines, Vue panoramique sur l'océan, Piscine & Confort 4 étoilesAU MEUBLE DURANTASLe Coin d'AzurL'Anse Étoilée - Grande AnseÔ Licuala VillaRésidence Touristique LES MASCARINSLe FrangipanierVilla Denise 4 étoiles - 8 VoyageursVilla cap sud and spa 1Chez Les Filles - BungalodgeLes Cannes à Sucre de Plaiz'AnseLe LatanierVilla Spa Grand AnseChez GigiLe Rêve Bleu Grand AnseLilie location sudLa Kaz Frida, luxe 5 étoiles à Grande AnseVILLA EDEN PALM - Luxe and serenityCh'ti Kaz Bleue - Maison avec vue merVILLA TsaraRésidence Le Panorama 1

Δημοφιλείς προορισμοί

  • Ξενοδοχεία σε Rome
  • Ξενοδοχεία σε London
  • Ξενοδοχεία σε Milan
  • Ξενοδοχεία σε Athens
  • Ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Ξενοδοχεία σε Naples
  • Ξενοδοχεία σε Dubai
  • Ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Marrakech
  • Ξενοδοχεία σε Rio de Janeiro
  • Ξενοδοχεία σε Cape Town
  • Ξενοδοχεία σε Lisbon
  • Ξενοδοχεία σε Florence
  • Ξενοδοχεία σε Budapest
  • Ξενοδοχεία σε Manila
  • Ξενοδοχεία σε Madrid
  • Ξενοδοχεία σε Jakarta
  • Ξενοδοχεία σε Málaga
  • Ξενοδοχεία σε Tokyo
  • Ξενοδοχεία σε Kuala Lumpur
  • Ξενοδοχεία σε Porto
  • Ξενοδοχεία σε Paris
  • Ξενοδοχεία σε Ho Chi Minh City
  • Ξενοδοχεία σε Florianópolis
  • Ξενοδοχεία σε Nairobi
  • Ξενοδοχεία σε Osaka
  • Ξενοδοχεία σε Vienna
  • Ξενοδοχεία σε Palermo
  • Ξενοδοχεία σε New Delhi
  • Ξενοδοχεία σε Hanoi
  • Ξενοδοχεία σε Davenport, FL
  • Ξενοδοχεία σε Cairo
  • Ξενοδοχεία σε Bucharest
  • Ξενοδοχεία σε Seville
  • Ξενοδοχεία σε Canggu
  • Ξενοδοχεία σε Ubud
  • Ξενοδοχεία σε Tbilisi City
  • Ξενοδοχεία σε Venice
  • Ξενοδοχεία σε Split
  • Ξενοδοχεία σε Barcelona
  • Ξενοδοχεία σε Bangkok
  • Ξενοδοχεία σε Mexico City
  • Ξενοδοχεία σε Playa del Carmen
  • Ξενοδοχεία σε Marbella
  • Ξενοδοχεία σε Panama City Beach, FL
  • Ξενοδοχεία σε Tulum
  • Ξενοδοχεία σε Prague
  • Ξενοδοχεία σε Albufeira
  • Ξενοδοχεία σε Seoul
  • Ξενοδοχεία σε Catania
  • Ξενοδοχεία σε Warsaw
  • Ξενοδοχεία σε Kyoto
  • Ξενοδοχεία σε Bogotá
  • Ξενοδοχεία σε Myrtle Beach, SC
  • Ξενοδοχεία σε Belgrade
  • Ξενοδοχεία σε Bologna
  • Ξενοδοχεία σε Melbourne
  • Ξενοδοχεία σε Mar del Plata
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Rome
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Rome
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Rome
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Rome
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε London
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε London
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε London
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε London
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Milan
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Milan
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Milan
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Milan
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Athens
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Athens
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Athens
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Athens
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Naples
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Naples
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Naples
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Naples
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Dubai
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Dubai
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Dubai
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Dubai
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Albania
  • Ξενοδοχεία σε Argentina
  • Ξενοδοχεία σε Armenia
  • Ξενοδοχεία σε Australia
  • Ξενοδοχεία σε Austria
  • Ξενοδοχεία σε Azerbaijan
  • Ξενοδοχεία σε Belgium
  • Ξενοδοχεία σε Bosnia and Herzegovina
  • Ξενοδοχεία σε Brazil
  • Ξενοδοχεία σε Bulgaria
  • Ξενοδοχεία σε Canada
  • Ξενοδοχεία σε Chile
  • Ξενοδοχεία σε China
  • Ξενοδοχεία σε Colombia
  • Ξενοδοχεία σε Croatia
  • Ξενοδοχεία σε the Czech Republic
  • Ξενοδοχεία σε the Dominican Republic
  • Ξενοδοχεία σε Egypt
  • Ξενοδοχεία σε Finland
  • Ξενοδοχεία σε France
  • Ξενοδοχεία σε Georgia
  • Ξενοδοχεία σε Germany
  • Ξενοδοχεία σε Ghana
  • Ξενοδοχεία σε Greece
  • Ξενοδοχεία σε Hungary
  • Ξενοδοχεία σε India
  • Ξενοδοχεία σε Indonesia
  • Ξενοδοχεία σε Israel
  • Ξενοδοχεία σε Italy
  • Ξενοδοχεία σε Japan

Όλοι οι προορισμοίΜέρη για διαμονήΚρατήσεις ξενοδοχείωνΜηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμέςΟμαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδεςΠροσβάσιμα δωμάτιαΠιστώσεις εικόνων

Βοήθεια

  • Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Πώς λειτουργεί η κράτηση
  • Καλέστε (888) 789-8585

Ανακαλύψτε

  • Μέρη για διαμονή
  • Κρατήσεις ξενοδοχείων
  • Μηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμές
  • Ομαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδες
  • Προσβάσιμα δωμάτια

Όροι και ρυθμίσεις

  • Όροι χρήσης
  • Πολιτική απορρήτου
  • Ακυρώσεις και επιστροφές χρημάτων
  • Προσβασιμότητα

Σχετικά με Callstay

  • Σχετικά με εμάς
  • Πιστώσεις εικόνων
© 2026 Callstay. Μια Spotbo, Inc. εταιρεία.Οι τιμές είναι ίδιες με την απευθείας κράτηση.

Φωτογραφίες από τους δημιουργούς τους, υπό τις άδειες που αναφέρονται στα πιστώσεις εικόνων.