Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Ribnitz-Damgarten

Μέρη διαμονής/Ribnitz-Damgarten

Hausboot Küstennebel

Κατοικίες διακοπών, 4 αστέρων15 Körkwitzer Weg, Ribnitz-Damgarten, GermanyΕμφάνιση στον χάρτη

1 / 4
Έλεγχος της τιμής απόψε

Δεν θα χρεωθείτε ακόμα

Ή κλείστε το τηλεφωνικά —(888) 789-8585

9.2 · Υπέροχο13 κριτικές

  • Check-in από 4:00 μ.μ.Check-out έως 10:00 π.μ..
  • Εξαιρετικό τοποθεσίαΟι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 10.0 στα 10, στη διεύθυνση 15 Körkwitzer Weg.

Μοναδική Εμπειρία Στην Θάλασσα Το Hausboot Küstennebel προσφέρει μια μοναδική διαμονή στο Ribnitz-Damgarten, με εκπληκτική θέα στη θάλασσα και μια ζεστή τζάκα για δροσερές βραδιές.

Σύγχρονες Παροχές Αυτό το εξοχικό σπίτι διαθέτει 2 υπνοδωμάτια, μια πλήρως εξοπλισμένη μικρή κουζίνα και μια ιδιωτική βεράντα για υπαίθριο φαγητό.

Υπαίθριες Περιπέτειες Οι επισκέπτες μπορούν να εξερευνήσουν το όμορφο περιβάλλον μέσα από ποδηλασία και πεζοπορία, εκμεταλλευόμενοι τη διαμονή τους στο Hausboot Küstennebel.

Έτοιμοι να εμβαθύνετε σε αυτήν την αξέχαστη εμπειρία; Κάντε κράτηση τώρα και εξασφαλίστε τη διαμονή σας στο Hausboot Küstennebel!

Τι προσφέρει αυτός ο χώρος

  • WiFi доступен
  • Бесплатный WiFi
  • Парковка
  • Бесплатная парковка
  • Отопление
  • Терраса
  • Пеший туризм
  • Езда на велосипеде
  • Дайвинг
  • Боулинг

Δωμάτια

9.2

Υπέροχο

Βαθμολογημένο 9.2 στα 10 από 13 επισκέπτες που διέμειναν εδώ.

  • Καθαριότητα8.0
  • Υπηρεσία10.0
  • Τοποθεσία10.0
  • Δωμάτια10.0
  • Παροχές8.0
  • Αξία7.5
  • Φαγητό & ποτό10.0

Οι επισκέπτες αναφέρουν

Toller AusblickGute BettenBequemes Sofa
  • ThomasGermany

    ·Σεπτέμβριος 2026·Ζευγάρι

    Angenehm

    Super Lage

    WC Sauberkeit

  • PetraAustria

    ·Αύγουστος 2026·Οικογένεια

    Wunderbarer Urlaub in einer ganz außergewöhnlichen Location

    Wir haben uns auf dem Hausboot rundum wohlgefühlt. Die Ausstattung ist wirklich prima, alles ist modern, geschmackvoll und gemütlich eingerichtet.

    Besonders gut gefallen hat uns die Terrasse direkt am Wasser. Das…

  • DanielaGermany

    ·Ιούλιος 2026·Μοναχικός ταξιδιώτης

    Die Lage ist absolut klasse.Der Komport ebenfalls

    Einige Dinge waren defekt.

  • KerstinGermany

    ·Ιούνιος 2026·Παρέα

    gute Location , zu teuer, keine Betreuung vor Ort

    Die Lage war sehr gut. Die Ausstattung im Hausboot selber war sehr gut. Die überdachte Terrasse war super zum Frühstücken,

    mit traumhaften Blick auf die See.

    Beschreibung vom Parkplatz mit vorher angegeben Nummern nicht…

  • MarionGermany

    ·Μάιος 2026·Παρέα

    Insgesamt waren es schöne Tage…bis auf die genannten Mängel!

    Lage und Blick und die Ruhe

    Wir hatten nur einen Schlüssel das war Stress …bei 4 Personen mit verschiedenen Interessen.

    Konnten den Schlüssel nicht in den Tresor legen, da wir ohne Schlüssel nicht durch die Stegpforte…

  • Frank BoettcherGermany

    ·Απρίλιος 2026·Οικογένεια

    Top Location, einer außergewöhnliche Unterkunft. Service & Umgang mit Kundenprobleme leid mangelhaft

    Hausboot an sich, sehr schön gestaltet und erholsam. Im April war es aber noch sehr kühl und zum Teil auch stürmisch. Das merkt man dann schon. Aber Ausstattung und Betten sehr angenehm und ein besonderes Flair zum…

Οι κριτικές γράφονται από επισκέπτες που έκαναν κράτηση μέσω του προμηθευτή μας και διέμειναν, εμφανίζονται όπως γράφτηκαν και στη γλώσσα τους. Οι βαθμολογίες κατηγοριών είναι η ανάγνωση του προμηθευτή από πρόσφατες κριτικές, ενημερωμένο Δεκέμβριος 2025.

Πού θα βρίσκεστε

15 Körkwitzer Weg, Ribnitz-Damgarten, Germany

Οι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 10.0 στα 10 — εξαιρετικό.

Πράγματα που πρέπει να γνωρίζετε

Ακύρωση

Κάθε δωμάτιο εμφανίζει τους δικούς του όρους πριν πληρώσετε.

Οι περισσότερες τιμές μπορούν να ακυρωθούν δωρεάν έως μια ημερομηνία που εμφανίζεται στο δωμάτιο.

Οι μη επιστρέψιμες τιμές επισημαίνονται ως τέτοιες.

Κανόνες του καταλύματος

Check-in από 4:00 μ.μ. έως 12:00 AM

Check-out έως 10:00 π.μ.

Παιδιά ευπρόσδεκτα

Εμφάνιση περισσότερων

Χωρίς κατοικίδια

Πληρωμή & κατάλυμα

Πληρώνεται κατά την κράτηση, όχι στο γκισέ.

Οι τιμές περιλαμβάνουν τους φόρους και τα τέλη που μπορούμε να διαβάσουμε.

Το κατάλυμα μπορεί να ζητήσει κάρτα κατά το check-in για πρόσθετες χρεώσεις.

Εμφάνιση περισσότερων

Please note that bed linen and towels are not provided. Guests can bring their own or rent them at the property for extra charges.This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. A deposit may be required at the property.

Τι θα ελέγχαμε εμείς για εσάς εδώ

  • Εάν υπάρχει χώρος για φορτηγό, τρέιλερ ή βαν, όχι μόνο για αυτοκίνητο.
  • Αν η τιμή αλλάζει για τις ημερομηνίες σας και τι περιλαμβάνει.
  • Τι χρεώνει πραγματικά το κατάλυμα στη ρεσεψιόν επιπλέον της τιμής.

Ερωτήσεις σχετικά με Hausboot Küstennebel

Τι ώρα είναι το check-in και το check-out στο Hausboot Küstennebel;

Το check-in είναι από 4:00 μ.μ.. Το check-out είναι έως 10:00 π.μ.. Εάν φτάνετε αργά, ενημερώστε μας και θα ζητήσουμε από το κατάλυμα να κρατήσει το δωμάτιο.

Επιτρέπει το Hausboot Küstennebel κατοικίδια;

Όχι — το κατάλυμα δηλώνει ότι τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.

Υπάρχει χώρος στάθμευσης στο Hausboot Küstennebel;

Ο χώρος στάθμευσης αναφέρεται μεταξύ των εγκαταστάσεων του καταλύματος. Το αν είναι δωρεάν και αν μπορεί να κρατηθεί μια θέση ποικίλλει, οπότε το ελέγχουμε με βάση τις ημερομηνίες σας αντί να το υποσχεθούμε εδώ.

Έχει το Hausboot Küstennebel Wi-Fi;

Ναι — η πρόσβαση στο διαδίκτυο αναφέρεται στις εγκαταστάσεις του καταλύματος.

Πώς κλείνω το Hausboot Küstennebel;

Εισαγάγετε τις ημερομηνίες σας παραπάνω και κλείστε online, ή καλέστε το (888) 789-8585 και θα το κάνουμε για εσάς — συμπεριλαμβανομένων πραγμάτων που μια φόρμα κράτησης δεν μπορεί να χειριστεί, όπως ένα μπλοκ δωματίων, μια μηνιαία τιμή ή ένα τιμολόγιο για τον εργοδότη σας.

Πού βρίσκεται το Hausboot Küstennebel;

15 Körkwitzer Weg, Ribnitz-Damgarten.

Άλλα μέρη που κάνουμε κράτηση στο Ribnitz-Damgarten

Καμία σχέση με την παραπάνω κράτηση. Η ίδια αγορά, με την ίδια τιμολόγηση, για την περίπτωση που αυτό δεν είναι αυτό που ψάχνετε.

Όλες οι διαμονές σεRibnitz-Damgarten
Hotel WilhelmshofHotel Wilhelmshof8.1 · 47 κριτικέςLandhotel zum HonigdiebLandhotel zum Honigdieb7.9 · 109 κριτικέςHistorisches FischerhäuschenHistorisches Fischerhäuschen7.0 · 6 κριτικέςBernsteinland HirschburgBernsteinland Hirschburg9.6 · 17 κριτικέςFerienhaus GoldschmidtFerienhaus Goldschmidt9.8 · 12 κριτικές
Am Waldessaum 10Auf dem HufenFerienwohnung FinnHaus RoseFerienwohnung Ostsee und StrandB&B ZirbenduftFerienwohnung OstseestrandgutPension Achtern WieckFerienwohnungen Ribnitz-Damgarten (FR)Ferienwohnung NORA mit Blick auf den Ribnitzer SeeFerienwohnung Bernsteinsucher städtische BestlageOstseeferienhaus FinniFloatinghouses BernsteinResortVilla IlsebillBlick auf den BoddenHausboot Küstennebel 2schwimmendes Haus LütteAm Wiesengrund - mit 2 SchlafzimmernFerienwohnung Klockenhagen 2Beautiful Apartment in Damgarten With GardenKoras DachkammerHausboot ArielleOstsee, Strand & Me(e)hr erleben, Speziell für Familien, Fe/wo "Sunny" am Bodden/Fischland/RibnitzFerienhaus Ribnitz-DamgartenFerienwohnung Klockenhagen 1

Δημοφιλείς προορισμοί

  • Ξενοδοχεία σε Rome
  • Ξενοδοχεία σε London
  • Ξενοδοχεία σε Milan
  • Ξενοδοχεία σε Athens
  • Ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Ξενοδοχεία σε Naples
  • Ξενοδοχεία σε Dubai
  • Ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Marrakech
  • Ξενοδοχεία σε Rio de Janeiro
  • Ξενοδοχεία σε Cape Town
  • Ξενοδοχεία σε Lisbon
  • Ξενοδοχεία σε Florence
  • Ξενοδοχεία σε Budapest
  • Ξενοδοχεία σε Manila
  • Ξενοδοχεία σε Madrid
  • Ξενοδοχεία σε Jakarta
  • Ξενοδοχεία σε Málaga
  • Ξενοδοχεία σε Tokyo
  • Ξενοδοχεία σε Kuala Lumpur
  • Ξενοδοχεία σε Porto
  • Ξενοδοχεία σε Paris
  • Ξενοδοχεία σε Ho Chi Minh City
  • Ξενοδοχεία σε Florianópolis
  • Ξενοδοχεία σε Nairobi
  • Ξενοδοχεία σε Osaka
  • Ξενοδοχεία σε Vienna
  • Ξενοδοχεία σε Palermo
  • Ξενοδοχεία σε New Delhi
  • Ξενοδοχεία σε Hanoi
  • Ξενοδοχεία σε Davenport, FL
  • Ξενοδοχεία σε Cairo
  • Ξενοδοχεία σε Bucharest
  • Ξενοδοχεία σε Seville
  • Ξενοδοχεία σε Canggu
  • Ξενοδοχεία σε Ubud
  • Ξενοδοχεία σε Tbilisi City
  • Ξενοδοχεία σε Venice
  • Ξενοδοχεία σε Split
  • Ξενοδοχεία σε Barcelona
  • Ξενοδοχεία σε Bangkok
  • Ξενοδοχεία σε Mexico City
  • Ξενοδοχεία σε Playa del Carmen
  • Ξενοδοχεία σε Marbella
  • Ξενοδοχεία σε Panama City Beach, FL
  • Ξενοδοχεία σε Tulum
  • Ξενοδοχεία σε Prague
  • Ξενοδοχεία σε Albufeira
  • Ξενοδοχεία σε Seoul
  • Ξενοδοχεία σε Catania
  • Ξενοδοχεία σε Warsaw
  • Ξενοδοχεία σε Kyoto
  • Ξενοδοχεία σε Bogotá
  • Ξενοδοχεία σε Myrtle Beach, SC
  • Ξενοδοχεία σε Belgrade
  • Ξενοδοχεία σε Bologna
  • Ξενοδοχεία σε Melbourne
  • Ξενοδοχεία σε Mar del Plata
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Rome
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Rome
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Rome
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Rome
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε London
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε London
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε London
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε London
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Milan
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Milan
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Milan
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Milan
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Athens
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Athens
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Athens
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Athens
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Naples
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Naples
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Naples
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Naples
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Dubai
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Dubai
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Dubai
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Dubai
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Albania
  • Ξενοδοχεία σε Argentina
  • Ξενοδοχεία σε Armenia
  • Ξενοδοχεία σε Australia
  • Ξενοδοχεία σε Austria
  • Ξενοδοχεία σε Azerbaijan
  • Ξενοδοχεία σε Belgium
  • Ξενοδοχεία σε Bosnia and Herzegovina
  • Ξενοδοχεία σε Brazil
  • Ξενοδοχεία σε Bulgaria
  • Ξενοδοχεία σε Canada
  • Ξενοδοχεία σε Chile
  • Ξενοδοχεία σε China
  • Ξενοδοχεία σε Colombia
  • Ξενοδοχεία σε Croatia
  • Ξενοδοχεία σε the Czech Republic
  • Ξενοδοχεία σε the Dominican Republic
  • Ξενοδοχεία σε Egypt
  • Ξενοδοχεία σε Finland
  • Ξενοδοχεία σε France
  • Ξενοδοχεία σε Georgia
  • Ξενοδοχεία σε Germany
  • Ξενοδοχεία σε Ghana
  • Ξενοδοχεία σε Greece
  • Ξενοδοχεία σε Hungary
  • Ξενοδοχεία σε India
  • Ξενοδοχεία σε Indonesia
  • Ξενοδοχεία σε Israel
  • Ξενοδοχεία σε Italy
  • Ξενοδοχεία σε Japan

Όλοι οι προορισμοίΜέρη για διαμονήΚρατήσεις ξενοδοχείωνΜηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμέςΟμαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδεςΠροσβάσιμα δωμάτιαΠιστώσεις εικόνων

Βοήθεια

  • Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Πώς λειτουργεί η κράτηση
  • Καλέστε (888) 789-8585

Ανακαλύψτε

  • Μέρη για διαμονή
  • Κρατήσεις ξενοδοχείων
  • Μηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμές
  • Ομαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδες
  • Προσβάσιμα δωμάτια

Όροι και ρυθμίσεις

  • Όροι χρήσης
  • Πολιτική απορρήτου
  • Ακυρώσεις και επιστροφές χρημάτων
  • Προσβασιμότητα

Σχετικά με Callstay

  • Σχετικά με εμάς
  • Πιστώσεις εικόνων
© 2026 Callstay. Μια Spotbo, Inc. εταιρεία.Οι τιμές είναι ίδιες με την απευθείας κράτηση.

Φωτογραφίες από τους δημιουργούς τους, υπό τις άδειες που αναφέρονται στα πιστώσεις εικόνων.