Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Nördlingen

Μέρη διαμονής/Nördlingen

Ferienwohnung Eulenloch

Διαμερίσματα, 3 αστέρων19 Vordere Gerbergasse, Nördlingen, GermanyΕμφάνιση στον χάρτη

1 / 4
Έλεγχος της τιμής απόψε

Δεν θα χρεωθείτε ακόμα

Ή κλείστε το τηλεφωνικά —(888) 789-8585

10.0 · Εξαιρετικό3 κριτικές

  • Check-in από 3:00 μ.μ.Check-out έως 12:00 μ.μ..
  • Εξαιρετικό τοποθεσίαΟι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 10.0 στα 10, στη διεύθυνση 19 Vordere Gerbergasse.

Ιστορικό Κτίριο με Θέα στην Πόλη Το Ferienwohnung Eulenloch, που βρίσκεται στο Nördlingen, προσφέρει μια μοναδική διαμονή σε ένα ιστορικό κτίριο με εκθαμβωτική θέα στην πόλη.

Πλήρως Εξοπλισμένο Διαμέρισμα Το διαμέρισμα περιλαμβάνει 1 υπνοδωμάτιο, 1 μπάνιο, κλινοσκεπάσματα, πετσέτες, τηλεόραση επίπεδης οθόνης, τραπεζαρία και μια πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να απολαύσουν μια βεράντα με θέα στον κήπο και έναν αίθριο για υπαίθρια δείπνο.

Αλλεργικό και Μη Καπνιζόντων Για τους επισκέπτες με ευαισθησίες, αυτό το διαμέρισμα είναι αλλεργικό και αυστηρώς μη καπνιζόντων.

Έτοιμοι να ζήσετε μια ιστορική διαμονή με μοντέρνες ανέσεις; Κλείστε τη διαμονή σας στο Ferienwohnung Eulenloch τώρα για ένα αξέχαστο ταξίδι.

Τι προσφέρει αυτός ο χώρος

  • WiFi доступен
  • Бесплатный WiFi
  • Номера для некурящих
  • Отопление
  • Терраса
  • Не курить в помещениях
  • Только для взрослых
  • Персонал соблюдает местные протоколы безопасности.
  • Прачечная, стирка согласно местным рекомендациям有效。
  • Гостиничные номера дезинфицируются перед заездом следующих гостей.

Δωμάτια

10.0

Εξαιρετικό

Βαθμολογημένο 10.0 στα 10 από 3 επισκέπτες που διέμειναν εδώ.

  • Καθαριότητα10.0
  • Υπηρεσία10.0
  • Τοποθεσία10.0
  • Δωμάτια10.0
  • Παροχές10.0
  • Αξία10.0
  • Φαγητό & ποτό10.0

Οι επισκέπτες αναφέρουν

Friendly serviceComfortable bedWell-equipped kitchenBeautiful location
  • franckFrance

    ·Αύγουστος 2026·Μοναχικός ταξιδιώτης

    L'emplacement au centre, la propreté du logement ainsi que l'accueil chaleureux

  • MatthiasAustria

    ·Μάιος 2026·Ζευγάρι

    Angenehme tolle Lage, unkomplizierter Gastgeber. Perfekt um Nördlingen und Umgebung zu Erkunden.

  • MichaelaGermany

    ·Ιανουάριος 2026·Ζευγάρι

    Romantisches Häuschen zum Wohlfühlen

    Wir haben uns sofort dort wohlgefühlt, hübsches Häuschen, das sicher viel zu erzählen hätte, aufgrund des stattlichen Alters... Gerade zur Weihnachtszeit mit hübscher Beleuchtung..., die Ferienwohnung super modern…

  • VeraGermany

    ·Ιούλιος 2025·Ζευγάρι

    Da hat alles gepasst

    Wir wurden von den Vermietern bei der persönlichen Schlüsselübergabe sehr freundlich empfangen.

    Sie waren über WhatsApp fast jederzeit zu erreichen und gaben uns wertvolle Tipps bzgl. parken

    Wir haben uns in der Woche…

Οι κριτικές γράφονται από επισκέπτες που έκαναν κράτηση μέσω του προμηθευτή μας και διέμειναν, εμφανίζονται όπως γράφτηκαν και στη γλώσσα τους. Οι βαθμολογίες κατηγοριών είναι η ανάγνωση του προμηθευτή από πρόσφατες κριτικές, ενημερωμένο Δεκέμβριος 2025.

Πού θα βρίσκεστε

19 Vordere Gerbergasse, Nördlingen, Germany

Οι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 10.0 στα 10 — εξαιρετικό.

Πράγματα που πρέπει να γνωρίζετε

Ακύρωση

Κάθε δωμάτιο εμφανίζει τους δικούς του όρους πριν πληρώσετε.

Οι περισσότερες τιμές μπορούν να ακυρωθούν δωρεάν έως μια ημερομηνία που εμφανίζεται στο δωμάτιο.

Οι μη επιστρέψιμες τιμές επισημαίνονται ως τέτοιες.

Κανόνες του καταλύματος

Check-in από 3:00 μ.μ. έως 12:00 AM

Check-out έως 12:00 μ.μ.

Χωρίς παιδιά

Εμφάνιση περισσότερων

Χωρίς κατοικίδια

Διατίθενται μη καπνίζοντα δωμάτια

Πληρωμή & κατάλυμα

Πληρώνεται κατά την κράτηση, όχι στο γκισέ.

Οι τιμές περιλαμβάνουν τους φόρους και τα τέλη που μπορούμε να διαβάσουμε.

Το κατάλυμα μπορεί να ζητήσει κάρτα κατά το check-in για πρόσθετες χρεώσεις.

Εμφάνιση περισσότερων

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Τι θα ελέγχαμε εμείς για εσάς εδώ

  • Αν η τιμή αλλάζει για τις ημερομηνίες σας και τι περιλαμβάνει.
  • Τι χρεώνει πραγματικά το κατάλυμα στη ρεσεψιόν επιπλέον της τιμής.

Ερωτήσεις σχετικά με Ferienwohnung Eulenloch

Τι ώρα είναι το check-in και το check-out στο Ferienwohnung Eulenloch;

Το check-in είναι από 3:00 μ.μ.. Το check-out είναι έως 12:00 μ.μ.. Εάν φτάνετε αργά, ενημερώστε μας και θα ζητήσουμε από το κατάλυμα να κρατήσει το δωμάτιο.

Επιτρέπει το Ferienwohnung Eulenloch κατοικίδια;

Όχι — το κατάλυμα δηλώνει ότι τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.

Έχει το Ferienwohnung Eulenloch Wi-Fi;

Ναι — η πρόσβαση στο διαδίκτυο αναφέρεται στις εγκαταστάσεις του καταλύματος.

Πώς κλείνω το Ferienwohnung Eulenloch;

Εισαγάγετε τις ημερομηνίες σας παραπάνω και κλείστε online, ή καλέστε το (888) 789-8585 και θα το κάνουμε για εσάς — συμπεριλαμβανομένων πραγμάτων που μια φόρμα κράτησης δεν μπορεί να χειριστεί, όπως ένα μπλοκ δωματίων, μια μηνιαία τιμή ή ένα τιμολόγιο για τον εργοδότη σας.

Πού βρίσκεται το Ferienwohnung Eulenloch;

19 Vordere Gerbergasse, Nördlingen.

Άλλα μέρη που κάνουμε κράτηση στο Nördlingen

Καμία σχέση με την παραπάνω κράτηση. Η ίδια αγορά, με την ίδια τιμολόγηση, για την περίπτωση που αυτό δεν είναι αυτό που ψάχνετε.

Όλες οι διαμονές σεNördlingen
Bed and Breakfast unter den LindenBed and Breakfast unter den Linden9.4 · 132 κριτικές2ND HOME HOTEL - Ihr 4 Sterne Hotel in Nördlingen als zweites Zuhause2ND HOME HOTEL - Ihr 4 Sterne Hotel in Nördlingen als zweites Zuhause8.8 · 1178 κριτικέςJUFA Hotel NördlingenJUFA Hotel Nördlingen8.4 · 466 κριτικέςKasarme AuszeitKasarme Auszeit9.1 · 21 κριτικέςelaya hotel Klösterle Noerdlingen, Trademark by Wyndhamelaya hotel Klösterle Noerdlingen, Trademark by Wyndham8.3 · 2554 κριτικές
Hey Lou Hotel NördlingenVilla Bluestadtmauer apartments - Stilvolle Wohnung mit King Bett direkt an der historischen StadtmauerSCHEE Apartments - stilvolle & zentrale Wohnungen mit PrivatparkplatzFerienwohnung MarienhöheFerienwohnung RiesCafe-Hotel AltreuterFerienwohnung IrmgardWohnung mit hist. Altstadt Charmestadtmauer apartments - Großzügige luxuriöse Wohnung an der Stadtmauer - ideal für Familienstadtmauer apartments - Neue helle Studio Wohnung direkt an der historischen StadtmauerAppartement in NördlingenCasita am Baldinger TorDanielFerienwohnung FranzWeinstube Sinas BrettlCasa RolandoTrendy Appartement im Zentrum von Nördlingen 50 qmModernes Serviced Apartment - FeWo Penthouse ViewSCHEE Panorama Apartment - ideal für Gruppen und FamilienFerienzimmer Monteurzimmer Stadtmitte NördlingenFerienwohnung BaierlHotel Goldene RoseArthotel ANA Flair

Δημοφιλείς προορισμοί

  • Ξενοδοχεία σε Rome
  • Ξενοδοχεία σε London
  • Ξενοδοχεία σε Milan
  • Ξενοδοχεία σε Athens
  • Ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Ξενοδοχεία σε Naples
  • Ξενοδοχεία σε Dubai
  • Ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Marrakech
  • Ξενοδοχεία σε Rio de Janeiro
  • Ξενοδοχεία σε Cape Town
  • Ξενοδοχεία σε Lisbon
  • Ξενοδοχεία σε Florence
  • Ξενοδοχεία σε Budapest
  • Ξενοδοχεία σε Manila
  • Ξενοδοχεία σε Madrid
  • Ξενοδοχεία σε Jakarta
  • Ξενοδοχεία σε Málaga
  • Ξενοδοχεία σε Tokyo
  • Ξενοδοχεία σε Kuala Lumpur
  • Ξενοδοχεία σε Porto
  • Ξενοδοχεία σε Paris
  • Ξενοδοχεία σε Ho Chi Minh City
  • Ξενοδοχεία σε Florianópolis
  • Ξενοδοχεία σε Nairobi
  • Ξενοδοχεία σε Osaka
  • Ξενοδοχεία σε Vienna
  • Ξενοδοχεία σε Palermo
  • Ξενοδοχεία σε New Delhi
  • Ξενοδοχεία σε Hanoi
  • Ξενοδοχεία σε Davenport, FL
  • Ξενοδοχεία σε Cairo
  • Ξενοδοχεία σε Bucharest
  • Ξενοδοχεία σε Seville
  • Ξενοδοχεία σε Canggu
  • Ξενοδοχεία σε Ubud
  • Ξενοδοχεία σε Tbilisi City
  • Ξενοδοχεία σε Venice
  • Ξενοδοχεία σε Split
  • Ξενοδοχεία σε Barcelona
  • Ξενοδοχεία σε Bangkok
  • Ξενοδοχεία σε Mexico City
  • Ξενοδοχεία σε Playa del Carmen
  • Ξενοδοχεία σε Marbella
  • Ξενοδοχεία σε Panama City Beach, FL
  • Ξενοδοχεία σε Tulum
  • Ξενοδοχεία σε Prague
  • Ξενοδοχεία σε Albufeira
  • Ξενοδοχεία σε Seoul
  • Ξενοδοχεία σε Catania
  • Ξενοδοχεία σε Warsaw
  • Ξενοδοχεία σε Kyoto
  • Ξενοδοχεία σε Bogotá
  • Ξενοδοχεία σε Myrtle Beach, SC
  • Ξενοδοχεία σε Belgrade
  • Ξενοδοχεία σε Bologna
  • Ξενοδοχεία σε Melbourne
  • Ξενοδοχεία σε Mar del Plata
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Rome
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Rome
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Rome
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Rome
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε London
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε London
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε London
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε London
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Milan
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Milan
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Milan
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Milan
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Athens
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Athens
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Athens
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Athens
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Naples
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Naples
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Naples
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Naples
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Dubai
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Dubai
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Dubai
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Dubai
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Albania
  • Ξενοδοχεία σε Argentina
  • Ξενοδοχεία σε Armenia
  • Ξενοδοχεία σε Australia
  • Ξενοδοχεία σε Austria
  • Ξενοδοχεία σε Azerbaijan
  • Ξενοδοχεία σε Belgium
  • Ξενοδοχεία σε Bosnia and Herzegovina
  • Ξενοδοχεία σε Brazil
  • Ξενοδοχεία σε Bulgaria
  • Ξενοδοχεία σε Canada
  • Ξενοδοχεία σε Chile
  • Ξενοδοχεία σε China
  • Ξενοδοχεία σε Colombia
  • Ξενοδοχεία σε Croatia
  • Ξενοδοχεία σε the Czech Republic
  • Ξενοδοχεία σε the Dominican Republic
  • Ξενοδοχεία σε Egypt
  • Ξενοδοχεία σε Finland
  • Ξενοδοχεία σε France
  • Ξενοδοχεία σε Georgia
  • Ξενοδοχεία σε Germany
  • Ξενοδοχεία σε Ghana
  • Ξενοδοχεία σε Greece
  • Ξενοδοχεία σε Hungary
  • Ξενοδοχεία σε India
  • Ξενοδοχεία σε Indonesia
  • Ξενοδοχεία σε Israel
  • Ξενοδοχεία σε Italy
  • Ξενοδοχεία σε Japan

Όλοι οι προορισμοίΜέρη για διαμονήΚρατήσεις ξενοδοχείωνΜηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμέςΟμαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδεςΠροσβάσιμα δωμάτιαΠιστώσεις εικόνων

Βοήθεια

  • Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Πώς λειτουργεί η κράτηση
  • Καλέστε (888) 789-8585

Ανακαλύψτε

  • Μέρη για διαμονή
  • Κρατήσεις ξενοδοχείων
  • Μηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμές
  • Ομαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδες
  • Προσβάσιμα δωμάτια

Όροι και ρυθμίσεις

  • Όροι χρήσης
  • Πολιτική απορρήτου
  • Ακυρώσεις και επιστροφές χρημάτων
  • Προσβασιμότητα

Σχετικά με Callstay

  • Σχετικά με εμάς
  • Πιστώσεις εικόνων
© 2026 Callstay. Μια Spotbo, Inc. εταιρεία.Οι τιμές είναι ίδιες με την απευθείας κράτηση.

Φωτογραφίες από τους δημιουργούς τους, υπό τις άδειες που αναφέρονται στα πιστώσεις εικόνων.