Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Ashbourne

Μέρη διαμονής/Ashbourne

End Cottage

Καταλύματα, 3 αστέρωνEnd Cottage Town Hall Yard Market Place, Ashbourne, England, DE6 1EW, Ashbourne, United KingdomΕμφάνιση στον χάρτη

1 / 4
Έλεγχος της τιμής απόψε

Δεν θα χρεωθείτε ακόμα

Ή κλείστε το τηλεφωνικά —(888) 789-8585

9.4 · Υπέροχο3 κριτικές

  • Check-in από 5:00 μ.μ.Check-out έως 10:30 π.μ..
  • Εξαιρετικό τοποθεσίαΟι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 9.8 στα 10, στη διεύθυνση End Cottage Town Hall Yard Market Place, Ashbourne, England, DE6 1EW.

Μοναδική Εμπειρία σε Εξοχική Κατοικία

Βολική Τοποθεσία Εξερευνήστε την εκκλησία του Αγίου Όσβαλντ και το Εθνικό Πάρκο Peak District μέσα σε λίγα λεπτά από την εξοχική κατοικία.

Αίσθηση Οικιακής Άνεσης Απολαύστε την άνεση ενός κουζινάκι και μείνετε συνδεδεμένοι με το δωρεάν ασύρματο internet.

Για έναν ζεστό και άνετο διαμονή κοντά στα δημοφιλή αξιοθέατα του Ashbourne, κλείστε τώρα αυτήν την εξοχική κατοικία.

Τι προσφέρει αυτός ο χώρος

  • Пешеходные/велосипедные тропы поблизости
  • Здание без курения
  • Бесплатная парковка для гостей
  • Бесплатный WiFi

Δωμάτια

9.4

Υπέροχο

Βαθμολογημένο 9.4 στα 10 από 3 επισκέπτες που διέμειναν εδώ.

  • Καθαριότητα9.2
  • Υπηρεσία9.7
  • Τοποθεσία9.8
  • Δωμάτια9.2
  • Παροχές9.2
  • Αξία9.2
  • Φαγητό & ποτό9.2

Οι επισκέπτες αναφέρουν

Great locationComfortable stay
  • Sonya

    ·Δεκέμβριος 2025

    Fantastic accommodation. Right in the centre of ashbourne. Will recommend and will come again

  • Simon

    ·Νοέμβριος 2023

    Lovely cottage and well equipped.

  • Thomas

    ·Δεκέμβριος 2022

    Excellent location in the heart the Ashbourne with pubs and restaurants only a few yards away. Property was very clean and had everything needed for a short stay. Communication with the owners was very good.

    The single…

Οι κριτικές γράφονται από επισκέπτες που έκαναν κράτηση μέσω του προμηθευτή μας και διέμειναν, εμφανίζονται όπως γράφτηκαν και στη γλώσσα τους. Οι βαθμολογίες κατηγοριών είναι η ανάγνωση του προμηθευτή από πρόσφατες κριτικές, ενημερωμένο Ιανουάριος 2026.

Πού θα βρίσκεστε

End Cottage Town Hall Yard Market Place, Ashbourne, England, DE6 1EW, Ashbourne, United Kingdom

Οι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 9.8 στα 10 — εξαιρετικό.

Πράγματα που πρέπει να γνωρίζετε

Ακύρωση

Κάθε δωμάτιο εμφανίζει τους δικούς του όρους πριν πληρώσετε.

Οι περισσότερες τιμές μπορούν να ακυρωθούν δωρεάν έως μια ημερομηνία που εμφανίζεται στο δωμάτιο.

Οι μη επιστρέψιμες τιμές επισημαίνονται ως τέτοιες.

Κανόνες του καταλύματος

Check-in από 5:00 μ.μ. έως 11:00 PM

Check-out έως 10:30 π.μ.

Παιδιά ευπρόσδεκτα

Εμφάνιση περισσότερων

Χωρίς κατοικίδια

Απαγορεύεται το κάπνισμα παντού στο κατάλυμα

Guests will receive an email with special check-in instructions. A virtual front desk provides assistance to guests.

Κατοικίδια. Τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.

Πιστοποιήσεις Βιωσιμότητας. Το ξενοδοχείο επιβεβαιώνει ότι εφαρμόζει μέτρα ασφαλείας για τους επισκέπτες.

Κάπνισμα. Μη καπνίζετε

Κατοικίδια. Δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια, επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας.

Άφιξη & Αναχώρηση. Διαθέσιμη είναι η αυτόματη διαδικασία αναχώρησης.

Γενικά. Τα σεντόνια και οι πετσέτες πλένονται σε θερμοκρασία τουλάχιστον 60°C/140°F.

Γενικά. Η ιδιοκτησία καθαρίζεται με απολυμαντικά.

Πολιτική παιδιών και επιπλέον κρεβατιού. Καλώς ήρθατε τα παιδιά

Υγειονομική & Ασφάλεια. Η ιδιοκτησία χρησιμοποιεί επαγγελματική υπηρεσία καθαρισμού.

Γενικά. Επαγγελματίας διαχειριστής/ιδιοκτήτης ακινήτου

Άφιξη & Αναχώρηση. Διαθέσιμος είναι ο ατομικός έλεγχος εισόδου χωρίς επαφή.

Πιστοποιήσεις Βιωσιμότητας. Το κατάλυμα επιβεβαιώνει ότι εφαρμόζει βελτιωμένα μέτρα καθαριότητας.

Γενικά. Οι συχνά αγγιγμένες επιφάνειες απολυμαίνονται.

Κατοικίδια. Επιτρέπονται τα ζώα συνοδείας.

Πληρωμή & κατάλυμα

Πληρώνεται κατά την κράτηση, όχι στο γκισέ.

Οι τιμές περιλαμβάνουν τους φόρους και τα τέλη που μπορούμε να διαβάσουμε.

Το κατάλυμα μπορεί να ζητήσει κάρτα κατά το check-in για πρόσθετες χρεώσεις.

Εμφάνιση περισσότερων

The property is professionally cleaned. Contactless check-in and contactless check-out are available. A deposit may be required at the property.

Τι θα ελέγχαμε εμείς για εσάς εδώ

  • Εάν υπάρχει χώρος για φορτηγό, τρέιλερ ή βαν, όχι μόνο για αυτοκίνητο.
  • Αν η τιμή αλλάζει για τις ημερομηνίες σας και τι περιλαμβάνει.
  • Τι χρεώνει πραγματικά το κατάλυμα στη ρεσεψιόν επιπλέον της τιμής.

Ερωτήσεις σχετικά με End Cottage

Τι ώρα είναι το check-in και το check-out στο End Cottage;

Το check-in είναι από 5:00 μ.μ.. Το check-out είναι έως 10:30 π.μ.. Εάν φτάνετε αργά, ενημερώστε μας και θα ζητήσουμε από το κατάλυμα να κρατήσει το δωμάτιο.

Επιτρέπει το End Cottage κατοικίδια;

Όχι — το κατάλυμα δηλώνει ότι τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.

Υπάρχει χώρος στάθμευσης στο End Cottage;

Ο χώρος στάθμευσης αναφέρεται μεταξύ των εγκαταστάσεων του καταλύματος. Το αν είναι δωρεάν και αν μπορεί να κρατηθεί μια θέση ποικίλλει, οπότε το ελέγχουμε με βάση τις ημερομηνίες σας αντί να το υποσχεθούμε εδώ.

Έχει το End Cottage Wi-Fi;

Ναι — η πρόσβαση στο διαδίκτυο αναφέρεται στις εγκαταστάσεις του καταλύματος.

Πώς κλείνω το End Cottage;

Εισαγάγετε τις ημερομηνίες σας παραπάνω και κλείστε online, ή καλέστε το (888) 789-8585 και θα το κάνουμε για εσάς — συμπεριλαμβανομένων πραγμάτων που μια φόρμα κράτησης δεν μπορεί να χειριστεί, όπως ένα μπλοκ δωματίων, μια μηνιαία τιμή ή ένα τιμολόγιο για τον εργοδότη σας.

Πού βρίσκεται το End Cottage;

End Cottage Town Hall Yard Market Place, Ashbourne, England, DE6 1EW, Ashbourne.

Άλλα μέρη που κάνουμε κράτηση στο Ashbourne

Καμία σχέση με την παραπάνω κράτηση. Η ίδια αγορά, με την ίδια τιμολόγηση, για την περίπτωση που αυτό δεν είναι αυτό που ψάχνετε.

Όλες οι διαμονές σεAshbourne
Nether Farm BarnsNether Farm Barns9.9 · 71 κριτικέςKnockerdown CottagesKnockerdown Cottages9.1 · 507 κριτικέςThe HutThe Hut9.6 · 48 κριτικέςThe LilacsThe Lilacs8.8 · 399 κριτικέςWetton Barns Holiday CottagesWetton Barns Holiday Cottages8.8 · 231 κριτικές
Wildhive Callow HallCompton HouseThe Dog & Partridge Country InnThe Royal OakThe Old ForgeThe Couple's RetreatStables AshbourneGeorge and Dragon AshbourneNether Farm Roundhouses - Henmore Water & Sturston Winds with hot tubs - Bradley Wood no hot tubBeautiful Holiday CottageWildhive Callow HallRivendale Lodge RetreatBeautiful Cottage in AshbourneAshbourne Luxury SuitesCosy Heather CottageRowan LodgeWalnut LodgeThe Okeover ArmsThe PigstyThe Izaak Walton HotelThe Milk BarnSomersal CottagesOak LodgeYHA Ilam HallDumble Cottage

Δημοφιλείς προορισμοί

  • Ξενοδοχεία σε Rome
  • Ξενοδοχεία σε London
  • Ξενοδοχεία σε Milan
  • Ξενοδοχεία σε Athens
  • Ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Ξενοδοχεία σε Naples
  • Ξενοδοχεία σε Dubai
  • Ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Marrakech
  • Ξενοδοχεία σε Rio de Janeiro
  • Ξενοδοχεία σε Cape Town
  • Ξενοδοχεία σε Lisbon
  • Ξενοδοχεία σε Florence
  • Ξενοδοχεία σε Budapest
  • Ξενοδοχεία σε Manila
  • Ξενοδοχεία σε Madrid
  • Ξενοδοχεία σε Jakarta
  • Ξενοδοχεία σε Málaga
  • Ξενοδοχεία σε Tokyo
  • Ξενοδοχεία σε Kuala Lumpur
  • Ξενοδοχεία σε Porto
  • Ξενοδοχεία σε Paris
  • Ξενοδοχεία σε Ho Chi Minh City
  • Ξενοδοχεία σε Florianópolis
  • Ξενοδοχεία σε Nairobi
  • Ξενοδοχεία σε Osaka
  • Ξενοδοχεία σε Vienna
  • Ξενοδοχεία σε Palermo
  • Ξενοδοχεία σε New Delhi
  • Ξενοδοχεία σε Hanoi
  • Ξενοδοχεία σε Davenport, FL
  • Ξενοδοχεία σε Cairo
  • Ξενοδοχεία σε Bucharest
  • Ξενοδοχεία σε Seville
  • Ξενοδοχεία σε Canggu
  • Ξενοδοχεία σε Ubud
  • Ξενοδοχεία σε Tbilisi City
  • Ξενοδοχεία σε Venice
  • Ξενοδοχεία σε Split
  • Ξενοδοχεία σε Barcelona
  • Ξενοδοχεία σε Bangkok
  • Ξενοδοχεία σε Mexico City
  • Ξενοδοχεία σε Playa del Carmen
  • Ξενοδοχεία σε Marbella
  • Ξενοδοχεία σε Panama City Beach, FL
  • Ξενοδοχεία σε Tulum
  • Ξενοδοχεία σε Prague
  • Ξενοδοχεία σε Albufeira
  • Ξενοδοχεία σε Seoul
  • Ξενοδοχεία σε Catania
  • Ξενοδοχεία σε Warsaw
  • Ξενοδοχεία σε Kyoto
  • Ξενοδοχεία σε Bogotá
  • Ξενοδοχεία σε Myrtle Beach, SC
  • Ξενοδοχεία σε Belgrade
  • Ξενοδοχεία σε Bologna
  • Ξενοδοχεία σε Melbourne
  • Ξενοδοχεία σε Mar del Plata
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Rome
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Rome
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Rome
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Rome
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε London
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε London
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε London
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε London
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Milan
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Milan
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Milan
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Milan
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Athens
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Athens
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Athens
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Athens
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Naples
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Naples
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Naples
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Naples
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Dubai
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Dubai
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Dubai
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Dubai
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Albania
  • Ξενοδοχεία σε Argentina
  • Ξενοδοχεία σε Armenia
  • Ξενοδοχεία σε Australia
  • Ξενοδοχεία σε Austria
  • Ξενοδοχεία σε Azerbaijan
  • Ξενοδοχεία σε Belgium
  • Ξενοδοχεία σε Bosnia and Herzegovina
  • Ξενοδοχεία σε Brazil
  • Ξενοδοχεία σε Bulgaria
  • Ξενοδοχεία σε Canada
  • Ξενοδοχεία σε Chile
  • Ξενοδοχεία σε China
  • Ξενοδοχεία σε Colombia
  • Ξενοδοχεία σε Croatia
  • Ξενοδοχεία σε the Czech Republic
  • Ξενοδοχεία σε the Dominican Republic
  • Ξενοδοχεία σε Egypt
  • Ξενοδοχεία σε Finland
  • Ξενοδοχεία σε France
  • Ξενοδοχεία σε Georgia
  • Ξενοδοχεία σε Germany
  • Ξενοδοχεία σε Ghana
  • Ξενοδοχεία σε Greece
  • Ξενοδοχεία σε Hungary
  • Ξενοδοχεία σε India
  • Ξενοδοχεία σε Indonesia
  • Ξενοδοχεία σε Israel
  • Ξενοδοχεία σε Italy
  • Ξενοδοχεία σε Japan

Όλοι οι προορισμοίΜέρη για διαμονήΚρατήσεις ξενοδοχείωνΜηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμέςΟμαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδεςΠροσβάσιμα δωμάτιαΠιστώσεις εικόνων

Βοήθεια

  • Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Πώς λειτουργεί η κράτηση
  • Καλέστε (888) 789-8585

Ανακαλύψτε

  • Μέρη για διαμονή
  • Κρατήσεις ξενοδοχείων
  • Μηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμές
  • Ομαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδες
  • Προσβάσιμα δωμάτια

Όροι και ρυθμίσεις

  • Όροι χρήσης
  • Πολιτική απορρήτου
  • Ακυρώσεις και επιστροφές χρημάτων
  • Προσβασιμότητα

Σχετικά με Callstay

  • Σχετικά με εμάς
  • Πιστώσεις εικόνων
© 2026 Callstay. Μια Spotbo, Inc. εταιρεία.Οι τιμές είναι ίδιες με την απευθείας κράτηση.

Φωτογραφίες από τους δημιουργούς τους, υπό τις άδειες που αναφέρονται στα πιστώσεις εικόνων.