Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Karon

Μέρη διαμονής/Karon

Eden Resort

Διαμερίσματα, 3 αστέρωνKaron, Phuket, 83100, Karon, ThailandΕμφάνιση στον χάρτη

1 / 4
Έλεγχος της τιμής απόψε

Δεν θα χρεωθείτε ακόμα

Ή κλείστε το τηλεφωνικά —(888) 789-8585

9.4 · Υπέροχο5 κριτικές

  • Check-in από 9:00 π.μ.Check-out έως 12:00 μ.μ..
  • Εξαιρετικό τοποθεσίαΟι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 10.0 στα 10, στη διεύθυνση Karon, Phuket, 83100.

Πολυτελή Καταλύματα Αισθανθείτε σαν στο σπίτι σας σε έναν από τους 14 κλιματιζόμενους χώρους μας, που διαθέτουν σύγχρονες ανέσεις όπως φούρνους μικροκυμάτων και συσκευές αναπαραγωγής DVD. Απολαύστε τη διαμονή σας με δωρεάν ασύρματο ίντερνετ και καλωδιακή τηλεόραση, συνδυασμένα με καθημερινή καθαριότητα για μια άνετη εμπειρία.

Ψυχαγωγικές Δ Facilities Χαλαρώστε στην εξωτερική μας πισίνα ή διατηρήστε τη φυσική σας κατάσταση στο γυμναστήριο. Η στάθμευση είναι εύκολη με την επιλογή δωρεάν αυτο-στάθμευσης. Το φιλικό προσωπικό μας στη ρεσεψιόν θα διασφαλίσει ότι οι ανάγκες σας θα καλυφθούν κατά τη διάρκεια της διαμονής σας.

Πρώτη Τοποθεσία Βρισκόμαστε κοντά στην παραλία Καρόν, με δυνατότητα να εξερευνήσετε κοντινά αξιοθέατα όπως ο ναός Καρόν και το μίνι γκολφ Dino Park σε λίγα λεπτά. Με εύκολη πρόσβαση σε αεροδρόμια και δημοφιλή σημεία ενδιαφέροντος όπως ο Μεγάλος Βούδας, κάντε το Eden Resort την ιδανική σας επιλογή στην Καρόν για μια αξέχαστη απόδραση.

Ανακαλύψτε αυτές τις κορυφαίες ανέσεις και πολλά ακόμη, κλείστε τη διαμονή σας στο Eden Resort σήμερα!

Τι προσφέρει αυτός ο χώρος

  • Спортивный зал
  • Стойка регистрации (ограниченное время работы)
  • Бесплатная парковка для гостей
  • Бесплатный WiFi

Δωμάτια

9.4

Υπέροχο

Βαθμολογημένο 9.4 στα 10 από 5 επισκέπτες που διέμειναν εδώ.

  • Καθαριότητα10.0
  • Υπηρεσία9.0
  • Τοποθεσία10.0
  • Δωμάτια8.0
  • Παροχές9.0
  • Αξία9.0
  • Φαγητό & ποτό10.0

Οι επισκέπτες αναφέρουν

Nice viewSpacious roomsGood amenities
  • Bev

    ·Νοέμβριος 2018

    This is a fabulous place to stay. comfortable apartments with great cooling and fabulous views from the verandah. Only a short walk to the beach and a lovely pool to cool down in. The staff at the Eden are fabulous and…

  • Bev

    ·Οκτώβριος 2017

    Quiet beautiful apartment with awesome views

    The Eden resort is a beautiful building in a quiet location but close the the action of Patak Rd. apartments are spacious, beds are comfy and the staff are lovely. The pool is gorgeous with a sea view. The only slight…

  • Emil

    ·Μάρτιος 2017

    Fabulous hotel, fantastic view, friendly staff

    We stayed in a one bedroom apartment and compared to a hotel room it was fantastic. Large spacious and massive balcony to watch the sunset over the ocean. Helpful friendly staff that could not do enough. Even though the…

  • Marie-Ange

    ·Ιούλιος 2016

    Nice resort and friendly staff

    We rented a two bedrooms apartment, we had two bathrooms, a kitchen dinner and a terrace. We went during the low season so the resort was quiet and we could use the wonderful swimming pool. The resort is kept very clean…

  • danielle

    ·Φεβρουάριος 2016

    Beautiful hotel, amazing room!

    Amazing rooms and swimming facilities! Staff we super helpful! Nice an peaceful location but you have to tuk tuk to the beach cause it's abit of a walk, but the hotel is so amazing you find you never want to leave!!…

Οι κριτικές γράφονται από επισκέπτες που έκαναν κράτηση μέσω του προμηθευτή μας και διέμειναν, εμφανίζονται όπως γράφτηκαν και στη γλώσσα τους. Οι βαθμολογίες κατηγοριών είναι η ανάγνωση του προμηθευτή από πρόσφατες κριτικές, ενημερωμένο Οκτώβριος 2024.

Πού θα βρίσκεστε

Karon, Phuket, 83100, Karon, Thailand

Οι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 10.0 στα 10 — εξαιρετικό.

Πράγματα που πρέπει να γνωρίζετε

Ακύρωση

Κάθε δωμάτιο εμφανίζει τους δικούς του όρους πριν πληρώσετε.

Οι περισσότερες τιμές μπορούν να ακυρωθούν δωρεάν έως μια ημερομηνία που εμφανίζεται στο δωμάτιο.

Οι μη επιστρέψιμες τιμές επισημαίνονται ως τέτοιες.

Κανόνες του καταλύματος

Check-in από 9:00 π.μ. έως 06:00 PM

Check-out έως 12:00 μ.μ.

Παιδιά ευπρόσδεκτα

Εμφάνιση περισσότερων

Χωρίς κατοικίδια

To make arrangements for check-in please contact the property ahead of time using the information on the booking confirmation. If you are planning to arrive after 6 PM please contact the property in advance using the information on the booking confirmation. Guests must contact the property in advance for check-in instructions. The front desk is staffed during limited hours.

Κατοικίδια. Δεν επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας

Πολιτική παιδιών και επιπλέον κρεβατιού. Καλώς ήρθατε τα παιδιά

Γενικά. Επαγγελματίας διαχειριστής/ιδιοκτήτης ακινήτου

Πληρωμή & κατάλυμα

Πληρώνεται κατά την κράτηση, όχι στο γκισέ.

Οι τιμές περιλαμβάνουν τους φόρους και τα τέλη που μπορούμε να διαβάσουμε.

Το κατάλυμα μπορεί να ζητήσει κάρτα κατά το check-in για πρόσθετες χρεώσεις.

Εμφάνιση περισσότερων

Don't miss out on recreational opportunities including an outdoor pool and a fitness center. A deposit may be required at the property.

Τι θα ελέγχαμε εμείς για εσάς εδώ

  • Εάν υπάρχει χώρος για φορτηγό, τρέιλερ ή βαν, όχι μόνο για αυτοκίνητο.
  • Αν η τιμή αλλάζει για τις ημερομηνίες σας και τι περιλαμβάνει.
  • Τι χρεώνει πραγματικά το κατάλυμα στη ρεσεψιόν επιπλέον της τιμής.

Ερωτήσεις σχετικά με Eden Resort

Τι ώρα είναι το check-in και το check-out στο Eden Resort;

Το check-in είναι από 9:00 π.μ.. Το check-out είναι έως 12:00 μ.μ.. Εάν φτάνετε αργά, ενημερώστε μας και θα ζητήσουμε από το κατάλυμα να κρατήσει το δωμάτιο.

Επιτρέπει το Eden Resort κατοικίδια;

Όχι — το κατάλυμα δηλώνει ότι τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.

Υπάρχει χώρος στάθμευσης στο Eden Resort;

Ο χώρος στάθμευσης αναφέρεται μεταξύ των εγκαταστάσεων του καταλύματος. Το αν είναι δωρεάν και αν μπορεί να κρατηθεί μια θέση ποικίλλει, οπότε το ελέγχουμε με βάση τις ημερομηνίες σας αντί να το υποσχεθούμε εδώ.

Έχει το Eden Resort Wi-Fi;

Ναι — η πρόσβαση στο διαδίκτυο αναφέρεται στις εγκαταστάσεις του καταλύματος.

Πώς κλείνω το Eden Resort;

Εισαγάγετε τις ημερομηνίες σας παραπάνω και κλείστε online, ή καλέστε το (888) 789-8585 και θα το κάνουμε για εσάς — συμπεριλαμβανομένων πραγμάτων που μια φόρμα κράτησης δεν μπορεί να χειριστεί, όπως ένα μπλοκ δωματίων, μια μηνιαία τιμή ή ένα τιμολόγιο για τον εργοδότη σας.

Πού βρίσκεται το Eden Resort;

Karon, Phuket, 83100, Karon.

Άλλα μέρη που κάνουμε κράτηση στο Karon

Καμία σχέση με την παραπάνω κράτηση. Η ίδια αγορά, με την ίδια τιμολόγηση, για την περίπτωση που αυτό δεν είναι αυτό που ψάχνετε.

Όλες οι διαμονές σεKaron
The Shore at KatathaniThe Shore at Katathani9.6 · 120 κριτικέςKata RocksKata Rocks9.4 · 101 κριτικέςThe Village ResortThe Village Resort9.0 · 133 κριτικέςKata Bai D InnKata Bai D Inn9.2 · 50 κριτικέςKata Tranquil VillaKata Tranquil Villa9.0 · 50 κριτικές
Paradox Resort PhuketNiranapa Boutique ResortInfinity Boutique Hotel Kata BeachPhuket Orchid Resort and SpaBoomerang Village Resort KataHorizon Karon Beach Resort & SpaSunrise Serenity Phuket ResortPhuket Emerald Beach ResortBaan Sailom ResortOn The Hill Karon ResortNonneeAnona Sunset BoutiquePhuket Kata ResotelSugar Marina Resort -Surf- Kata BeachKata Place HotelThe Orchid HouseMay House Karon BeachRattana Beach HotelSugar Marina Hotel -POP- Kata BeachKaron Beach Pool HotelMellow Poshtel - Kata BeachKaron Hotel at 22Sea Boss HomestayTall Tree Kata Phuket - HostelCoco mountain view

Δημοφιλείς προορισμοί

  • Ξενοδοχεία σε Rome
  • Ξενοδοχεία σε London
  • Ξενοδοχεία σε Milan
  • Ξενοδοχεία σε Athens
  • Ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Ξενοδοχεία σε Naples
  • Ξενοδοχεία σε Dubai
  • Ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Marrakech
  • Ξενοδοχεία σε Rio de Janeiro
  • Ξενοδοχεία σε Cape Town
  • Ξενοδοχεία σε Lisbon
  • Ξενοδοχεία σε Florence
  • Ξενοδοχεία σε Budapest
  • Ξενοδοχεία σε Manila
  • Ξενοδοχεία σε Madrid
  • Ξενοδοχεία σε Jakarta
  • Ξενοδοχεία σε Málaga
  • Ξενοδοχεία σε Tokyo
  • Ξενοδοχεία σε Kuala Lumpur
  • Ξενοδοχεία σε Porto
  • Ξενοδοχεία σε Paris
  • Ξενοδοχεία σε Ho Chi Minh City
  • Ξενοδοχεία σε Florianópolis
  • Ξενοδοχεία σε Nairobi
  • Ξενοδοχεία σε Osaka
  • Ξενοδοχεία σε Vienna
  • Ξενοδοχεία σε Palermo
  • Ξενοδοχεία σε New Delhi
  • Ξενοδοχεία σε Hanoi
  • Ξενοδοχεία σε Davenport, FL
  • Ξενοδοχεία σε Cairo
  • Ξενοδοχεία σε Bucharest
  • Ξενοδοχεία σε Seville
  • Ξενοδοχεία σε Canggu
  • Ξενοδοχεία σε Ubud
  • Ξενοδοχεία σε Tbilisi City
  • Ξενοδοχεία σε Venice
  • Ξενοδοχεία σε Split
  • Ξενοδοχεία σε Barcelona
  • Ξενοδοχεία σε Bangkok
  • Ξενοδοχεία σε Mexico City
  • Ξενοδοχεία σε Playa del Carmen
  • Ξενοδοχεία σε Marbella
  • Ξενοδοχεία σε Panama City Beach, FL
  • Ξενοδοχεία σε Tulum
  • Ξενοδοχεία σε Prague
  • Ξενοδοχεία σε Albufeira
  • Ξενοδοχεία σε Seoul
  • Ξενοδοχεία σε Catania
  • Ξενοδοχεία σε Warsaw
  • Ξενοδοχεία σε Kyoto
  • Ξενοδοχεία σε Bogotá
  • Ξενοδοχεία σε Myrtle Beach, SC
  • Ξενοδοχεία σε Belgrade
  • Ξενοδοχεία σε Bologna
  • Ξενοδοχεία σε Melbourne
  • Ξενοδοχεία σε Mar del Plata
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Rome
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Rome
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Rome
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Rome
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε London
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε London
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε London
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε London
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Milan
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Milan
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Milan
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Milan
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Athens
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Athens
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Athens
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Athens
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Naples
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Naples
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Naples
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Naples
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Dubai
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Dubai
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Dubai
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Dubai
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Albania
  • Ξενοδοχεία σε Argentina
  • Ξενοδοχεία σε Armenia
  • Ξενοδοχεία σε Australia
  • Ξενοδοχεία σε Austria
  • Ξενοδοχεία σε Azerbaijan
  • Ξενοδοχεία σε Belgium
  • Ξενοδοχεία σε Bosnia and Herzegovina
  • Ξενοδοχεία σε Brazil
  • Ξενοδοχεία σε Bulgaria
  • Ξενοδοχεία σε Canada
  • Ξενοδοχεία σε Chile
  • Ξενοδοχεία σε China
  • Ξενοδοχεία σε Colombia
  • Ξενοδοχεία σε Croatia
  • Ξενοδοχεία σε the Czech Republic
  • Ξενοδοχεία σε the Dominican Republic
  • Ξενοδοχεία σε Egypt
  • Ξενοδοχεία σε Finland
  • Ξενοδοχεία σε France
  • Ξενοδοχεία σε Georgia
  • Ξενοδοχεία σε Germany
  • Ξενοδοχεία σε Ghana
  • Ξενοδοχεία σε Greece
  • Ξενοδοχεία σε Hungary
  • Ξενοδοχεία σε India
  • Ξενοδοχεία σε Indonesia
  • Ξενοδοχεία σε Israel
  • Ξενοδοχεία σε Italy
  • Ξενοδοχεία σε Japan

Όλοι οι προορισμοίΜέρη για διαμονήΚρατήσεις ξενοδοχείωνΜηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμέςΟμαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδεςΠροσβάσιμα δωμάτιαΠιστώσεις εικόνων

Βοήθεια

  • Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Πώς λειτουργεί η κράτηση
  • Καλέστε (888) 789-8585

Ανακαλύψτε

  • Μέρη για διαμονή
  • Κρατήσεις ξενοδοχείων
  • Μηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμές
  • Ομαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδες
  • Προσβάσιμα δωμάτια

Όροι και ρυθμίσεις

  • Όροι χρήσης
  • Πολιτική απορρήτου
  • Ακυρώσεις και επιστροφές χρημάτων
  • Προσβασιμότητα

Σχετικά με Callstay

  • Σχετικά με εμάς
  • Πιστώσεις εικόνων
© 2026 Callstay. Μια Spotbo, Inc. εταιρεία.Οι τιμές είναι ίδιες με την απευθείας κράτηση.

Φωτογραφίες από τους δημιουργούς τους, υπό τις άδειες που αναφέρονται στα πιστώσεις εικόνων.