Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Slavonski Brod

Μέρη διαμονής/Slavonski Brod

Apartman Martes

Διαμερίσματα, 4 αστέρων1b Ulica Petra Svačića, Slavonski Brod, CroatiaΕμφάνιση στον χάρτη

1 / 4
Έλεγχος της τιμής απόψε

Δεν θα χρεωθείτε ακόμα

Ή κλείστε το τηλεφωνικά —(888) 789-8585
Εξαιρετικό

Μία από τις διαμονές με την υψηλότερη βαθμολογία, σύμφωνα με τους επισκέπτες της.

9.682Κριτικές
  • Check-in από 12:00 μ.μ.Check-out έως 10:00 π.μ..
  • Εξαιρετικό τοποθεσίαΟι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 10.0 στα 10, στη διεύθυνση 1b Ulica Petra Svačića.

Θέα της Πόλης και Ιδιωτικός Χώρος Στάθμευσης Το Apartman Martes στο Slavonski Brod προσφέρει εκπληκτική θέα της πόλης από την άνετη βεράντα του. Ξεχάστε τον κόπο της αναζήτησης χώρου στάθμευσης, καθώς η ιδιοκτησία παρέχει δωρεάν ιδιωτικό πάρκινγκ για την εξυπηρέτησή σας.

Μοντέρνες Ανέσεις Αυτό το κλιματιζόμενο διαμέρισμα διαθέτει τηλεόραση επίπεδης οθόνης, πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα και ευρύχωρο σαλόνι για χαλάρωση. Με πετσέτες και κλινοσκεπάσματα παρεχόμενα, απολαύστε μια άνετη διαμονή μακριά από το σπίτι.

Βολική Τοποθεσία Το Apartman Martes βρίσκεται κοντά στο Διεθνές Αεροδρόμιο της Banja Luka, μόλις 102 χλμ μακριά, και είναι εύκολα προσβάσιμο για τους ταξιδιώτες. Κάντε κράτηση τώρα και ζήστε μια άψογη σύζευξη άνεσης και βολικότητας.

Τι προσφέρει αυτός ο χώρος

  • WiFi доступен
  • Бесплатный WiFi
  • Парковка
  • Бесплатная парковка
  • кондиционерный двор
  • Отопление
  • Семейные номера
  • Домашние животные допускаются.
  • Лифт / лифт
  • сейф (seif)

Δωμάτια

9.6

Εξαιρετικό

Βαθμολογημένο 9.6 στα 10 από 82 επισκέπτες που διέμειναν εδώ.

  • Καθαριότητα9.5
  • Υπηρεσία10.0
  • Τοποθεσία10.0
  • Δωμάτια9.5
  • Παροχές9.4
  • Αξία9.5
  • Φαγητό & ποτό8.9

Οι επισκέπτες αναφέρουν

Clean and modern accommodationHelpful service
  • IATROUGreece

    ·Σεπτέμβριος 2026·Ζευγάρι

    Πολύ ωραία τοποθεσία, άνετο διαμέρισμα, εξυπηρετικός ιδιόκτητη

    Τοποθεσία, επικοινωνία με ιδιοκτητη

    Ενώ γενικά οι παροχές ήταν εντάξει, έλειπε το σαπούνι χεριών κ πιατων

  • VeraNL

    ·Ιούλιος 2026·Οικογένεια

    Alles top! Appartement zeer comfortabel, schoon, in mooi buurt, winkels aan de overkant als je snel iets moet halen, eig

    Alles top! Appartement zeer comfortabel, schoon, in mooi buurt, winkels aan de overkant als je snel iets moet halen, eigenaar zeer vriendelijk, appartement heeft ook garage en dit is een plus punt. Als we volgende keer…

  • ZoltánHungary

    ·Ιούλιος 2026·Παρέα

    Többször szálltam már meg itt, ez elmond mindent.

    Tudtam hova érkezem, többször szálltam már meg itt, ezért választottam most is ezt. Az egész város nagyon hangulatos. Csak pár dolgot emelnék ki ezek közül a teljesség igénye nélkül. A klasszikus piac a belvárosban, a…

  • VasilGermany

    ·Ιούλιος 2026·Οικογένεια

    We would gladly stay here again and highly recommend it to other guests.

    Wonderful stay! The apartment was stylishly furnished, relatively new, and felt very welcoming from the moment we arrived. The bed and sofa were both very comfortable and provided a great place to relax after a long day.…

  • Andrija KCroatia

    ·Ιούλιος 2026·Μοναχικός ταξιδιώτης

    Lokacija je odlična, apartman čist i uredan. Veliki plus za parkirno mjesto u garaži.

  • DanijelaGermany

    ·Ιούλιος 2026·Οικογένεια

    Würde die Wohnung immer wieder wählen

    Geräumige, schöne Wohnung.

    Sehr sauber und die Kommunikation mit dem Vermieter war super

    Durch die Hauptstraße etwas laut, wenn man mit offenem Fenster schläft

Οι κριτικές γράφονται από επισκέπτες που έκαναν κράτηση μέσω του προμηθευτή μας και διέμειναν, εμφανίζονται όπως γράφτηκαν και στη γλώσσα τους. Οι βαθμολογίες κατηγοριών είναι η ανάγνωση του προμηθευτή από πρόσφατες κριτικές, ενημερωμένο Ιανουάριος 2026.

Πού θα βρίσκεστε

1b Ulica Petra Svačića, Slavonski Brod, Croatia

Οι επισκέπτες βαθμολογούν την τοποθεσία 10.0 στα 10 — εξαιρετικό.

Πράγματα που πρέπει να γνωρίζετε

Ακύρωση

Κάθε δωμάτιο εμφανίζει τους δικούς του όρους πριν πληρώσετε.

Οι περισσότερες τιμές μπορούν να ακυρωθούν δωρεάν έως μια ημερομηνία που εμφανίζεται στο δωμάτιο.

Οι μη επιστρέψιμες τιμές επισημαίνονται ως τέτοιες.

Κανόνες του καταλύματος

Check-in από 12:00 μ.μ. έως 11:00 PM

Check-out έως 10:00 π.μ.

Παιδιά ευπρόσδεκτα

Εμφάνιση περισσότερων

Χωρίς κατοικίδια

Πληρωμή & κατάλυμα

Πληρώνεται κατά την κράτηση, όχι στο γκισέ.

Οι τιμές περιλαμβάνουν τους φόρους και τα τέλη που μπορούμε να διαβάσουμε.

Το κατάλυμα μπορεί να ζητήσει κάρτα κατά το check-in για πρόσθετες χρεώσεις.

Εμφάνιση περισσότερων

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Τι θα ελέγχαμε εμείς για εσάς εδώ

  • Η χρέωση για κατοικίδια και τυχόν όριο μεγέθους, που είναι συνήθως το σημείο όπου χαλάνε αυτές οι κρατήσεις.},
  • Εάν υπάρχει χώρος για φορτηγό, τρέιλερ ή βαν, όχι μόνο για αυτοκίνητο.
  • Αν η τιμή αλλάζει για τις ημερομηνίες σας και τι περιλαμβάνει.
  • Τι χρεώνει πραγματικά το κατάλυμα στη ρεσεψιόν επιπλέον της τιμής.

Ερωτήσεις σχετικά με Apartman Martes

Τι ώρα είναι το check-in και το check-out στο Apartman Martes;

Το check-in είναι από 12:00 μ.μ.. Το check-out είναι έως 10:00 π.μ.. Εάν φτάνετε αργά, ενημερώστε μας και θα ζητήσουμε από το κατάλυμα να κρατήσει το δωμάτιο.

Επιτρέπει το Apartman Martes κατοικίδια;

Όχι — το κατάλυμα δηλώνει ότι τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.

Υπάρχει χώρος στάθμευσης στο Apartman Martes;

Ο χώρος στάθμευσης αναφέρεται μεταξύ των εγκαταστάσεων του καταλύματος. Το αν είναι δωρεάν και αν μπορεί να κρατηθεί μια θέση ποικίλλει, οπότε το ελέγχουμε με βάση τις ημερομηνίες σας αντί να το υποσχεθούμε εδώ.

Έχει το Apartman Martes Wi-Fi;

Ναι — η πρόσβαση στο διαδίκτυο αναφέρεται στις εγκαταστάσεις του καταλύματος.

Πώς κλείνω το Apartman Martes;

Εισαγάγετε τις ημερομηνίες σας παραπάνω και κλείστε online, ή καλέστε το (888) 789-8585 και θα το κάνουμε για εσάς — συμπεριλαμβανομένων πραγμάτων που μια φόρμα κράτησης δεν μπορεί να χειριστεί, όπως ένα μπλοκ δωματίων, μια μηνιαία τιμή ή ένα τιμολόγιο για τον εργοδότη σας.

Πού βρίσκεται το Apartman Martes;

1b Ulica Petra Svačića, Slavonski Brod.

Άλλα μέρη που κάνουμε κράτηση στο Slavonski Brod

Καμία σχέση με την παραπάνω κράτηση. Η ίδια αγορά, με την ίδια τιμολόγηση, για την περίπτωση που αυτό δεν είναι αυτό που ψάχνετε.

Όλες οι διαμονές σεSlavonski Brod
Apartman MmApartman Mm9.8 · 327 κριτικέςApartmani MarčetićApartmani Marčetić9.4 · 538 κριτικέςApartmani PeytonApartmani Peyton9.9 · 103 κριτικέςBoNiToS, SOBE-ROOMSBoNiToS, SOBE-ROOMS9.6 · 166 κριτικέςApartman PAOLAApartman PAOLA9.5 · 124 κριτικές
Apartman GoldApartment MarijaApartman StarsNightSkyApartman EllySkyHotel SavusKuća za odmor Bakina DivljakaPansion AntonioRoyal 2 ****FrAnStudio apartman BFApartman Pannonica Pin 0-24hSobe OpačakArt HotelPrenoćište "Magnus"Kuća za odmor Mladen i MartinaApartment KolonijaApartment Luxury BPrenoćište Šimićsara1martin1Studio-Apartment VAL - Luxury massage chair - Private SPA- Hot Tub, Infrared Sauna, , Parking with video surveillance, Entry with PIN 0 - 24h, FREE CANCELLRoomSBApartman Pariz

Δημοφιλείς προορισμοί

  • Ξενοδοχεία σε Rome
  • Ξενοδοχεία σε London
  • Ξενοδοχεία σε Milan
  • Ξενοδοχεία σε Athens
  • Ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Ξενοδοχεία σε Naples
  • Ξενοδοχεία σε Dubai
  • Ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Marrakech
  • Ξενοδοχεία σε Rio de Janeiro
  • Ξενοδοχεία σε Cape Town
  • Ξενοδοχεία σε Lisbon
  • Ξενοδοχεία σε Florence
  • Ξενοδοχεία σε Budapest
  • Ξενοδοχεία σε Manila
  • Ξενοδοχεία σε Madrid
  • Ξενοδοχεία σε Jakarta
  • Ξενοδοχεία σε Málaga
  • Ξενοδοχεία σε Tokyo
  • Ξενοδοχεία σε Kuala Lumpur
  • Ξενοδοχεία σε Porto
  • Ξενοδοχεία σε Paris
  • Ξενοδοχεία σε Ho Chi Minh City
  • Ξενοδοχεία σε Florianópolis
  • Ξενοδοχεία σε Nairobi
  • Ξενοδοχεία σε Osaka
  • Ξενοδοχεία σε Vienna
  • Ξενοδοχεία σε Palermo
  • Ξενοδοχεία σε New Delhi
  • Ξενοδοχεία σε Hanoi
  • Ξενοδοχεία σε Davenport, FL
  • Ξενοδοχεία σε Cairo
  • Ξενοδοχεία σε Bucharest
  • Ξενοδοχεία σε Seville
  • Ξενοδοχεία σε Canggu
  • Ξενοδοχεία σε Ubud
  • Ξενοδοχεία σε Tbilisi City
  • Ξενοδοχεία σε Venice
  • Ξενοδοχεία σε Split
  • Ξενοδοχεία σε Barcelona
  • Ξενοδοχεία σε Bangkok
  • Ξενοδοχεία σε Mexico City
  • Ξενοδοχεία σε Playa del Carmen
  • Ξενοδοχεία σε Marbella
  • Ξενοδοχεία σε Panama City Beach, FL
  • Ξενοδοχεία σε Tulum
  • Ξενοδοχεία σε Prague
  • Ξενοδοχεία σε Albufeira
  • Ξενοδοχεία σε Seoul
  • Ξενοδοχεία σε Catania
  • Ξενοδοχεία σε Warsaw
  • Ξενοδοχεία σε Kyoto
  • Ξενοδοχεία σε Bogotá
  • Ξενοδοχεία σε Myrtle Beach, SC
  • Ξενοδοχεία σε Belgrade
  • Ξενοδοχεία σε Bologna
  • Ξενοδοχεία σε Melbourne
  • Ξενοδοχεία σε Mar del Plata
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Rome
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Rome
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Rome
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Rome
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε London
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε London
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε London
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε London
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Milan
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Milan
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Milan
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Milan
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Athens
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Athens
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Athens
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Athens
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Kissimmee, FL
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Naples
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Naples
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Naples
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Naples
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Dubai
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Dubai
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Dubai
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Dubai
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Buenos Aires
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Sao Paulo
  • Φιλικό για κατοικίδια ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Με πισίνα ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Χωρίς σκαλοπάτια & προσβάσιμο ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Δωρεάν στάθμευση ξενοδοχεία σε Istanbul
  • Ξενοδοχεία σε Albania
  • Ξενοδοχεία σε Argentina
  • Ξενοδοχεία σε Armenia
  • Ξενοδοχεία σε Australia
  • Ξενοδοχεία σε Austria
  • Ξενοδοχεία σε Azerbaijan
  • Ξενοδοχεία σε Belgium
  • Ξενοδοχεία σε Bosnia and Herzegovina
  • Ξενοδοχεία σε Brazil
  • Ξενοδοχεία σε Bulgaria
  • Ξενοδοχεία σε Canada
  • Ξενοδοχεία σε Chile
  • Ξενοδοχεία σε China
  • Ξενοδοχεία σε Colombia
  • Ξενοδοχεία σε Croatia
  • Ξενοδοχεία σε the Czech Republic
  • Ξενοδοχεία σε the Dominican Republic
  • Ξενοδοχεία σε Egypt
  • Ξενοδοχεία σε Finland
  • Ξενοδοχεία σε France
  • Ξενοδοχεία σε Georgia
  • Ξενοδοχεία σε Germany
  • Ξενοδοχεία σε Ghana
  • Ξενοδοχεία σε Greece
  • Ξενοδοχεία σε Hungary
  • Ξενοδοχεία σε India
  • Ξενοδοχεία σε Indonesia
  • Ξενοδοχεία σε Israel
  • Ξενοδοχεία σε Italy
  • Ξενοδοχεία σε Japan

Όλοι οι προορισμοίΜέρη για διαμονήΚρατήσεις ξενοδοχείωνΜηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμέςΟμαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδεςΠροσβάσιμα δωμάτιαΠιστώσεις εικόνων

Βοήθεια

  • Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Πώς λειτουργεί η κράτηση
  • Καλέστε (888) 789-8585

Ανακαλύψτε

  • Μέρη για διαμονή
  • Κρατήσεις ξενοδοχείων
  • Μηνιαίες & εβδομαδιαίες τιμές
  • Ομαδικές κρατήσεις δωματίων & ομάδες
  • Προσβάσιμα δωμάτια

Όροι και ρυθμίσεις

  • Όροι χρήσης
  • Πολιτική απορρήτου
  • Ακυρώσεις και επιστροφές χρημάτων
  • Προσβασιμότητα

Σχετικά με Callstay

  • Σχετικά με εμάς
  • Πιστώσεις εικόνων
© 2026 Callstay. Μια Spotbo, Inc. εταιρεία.Οι τιμές είναι ίδιες με την απευθείας κράτηση.

Φωτογραφίες από τους δημιουργούς τους, υπό τις άδειες που αναφέρονται στα πιστώσεις εικόνων.