Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Brignoles

Места за настаняване/Brignoles

Villa MarieBert

Гостоприемни къщи1 Lotissement le Grand Dentelle, Brignoles, FranceПокажете на карта

1 / 4
Проверка на цената за тази вечер

Няма да бъдете таксувани още

Или резервирайте по телефона — (888) 789-8585
  • Настаняване от 18:00Напускане до 10:00.
  • Закуска наличнаВключено в някои цени — режимът е показан за всяка стая.

Гледки към Градината Разкоштайте се с тихите гледки към градината на Вила МариБерт, като останете винаги свързани с безплатния безжичен интернет достъп.

Удобства за Вашето Удобство Възползвайте се от безплатната самостоятелна паркинг площ и пикник зона. Насладете се на континентална закуска по работни дни срещу такса.

Удобни Стаи Релаксирайте в една от 2-те стаи с плосък екран и безплатен Wi-Fi. Всяка стая разполага с безплатни тоалетни принадлежности и всекидневно почистване.

За да разгледате близките забележителности, посетете Регионален природен парк "Сент Бом" и Роял Кидс само на минути разстояние. Резервирайте престоя си във Вила МариБерт за незабравимо преживяване.

Какво предлага това място

  • Закуска на разположение (допълнително заплащане)
  • Имот без пушачи.
  • Детска площадка на място
  • Безплатен паркинг за самостоятелно паркиране
  • Безплатен WiFi
  • Градина
  • Място за пикник

Стаи

Къде ще бъдете

1 Lotissement le Grand Dentelle, Brignoles, France

Неща, които трябва да знаете

Анулиране

Всяка стая показва собствените си условия, преди да платите.

Повечето цени могат да бъдат анулирани безплатно до дата, показана на стаята.

Невъзстановимите цени са отбелязани като такива.

Домашни правила

Настаняване от 18:00 до 10:30 PM

Напускане до 10:00

Без деца

Покажете повече

Домашни любимци се допускат при поискване; може да се прилагат такси

Без пушене никъде в имота

Домашни любимци. Животните за услуги са освободени от такси и ограничения.

Деца и допълнителни легла. Не се предлагат допълнителни легла/легла с прикритие.

Домашни любимци. Максимално тегло за домашен любимец (на любимец) в lbs е 26

Домашни любимци. Домашни любимци са разрешени

Общи. Всякакви мерки за социално дистанциране са в силa.

Общи. Професионален собственик/мениджър на имот

Домашни любимци. Максимално допустимо тегло на домашен любимец (на животно) в кг е 12.

Деца и допълнителни легла. Няма налични креватчета (детски легла)

Домашни любимци. Само кучета са разрешени.

Домашни любимци. Допуска се наемането на служебни животни.

Плащане и имот

Плаща се при резервация, не на рецепция.

Цените включват данъците и таксите, които можем да видим.

Имотът може да вземе карта при настаняване за допълнителни разходи.

Покажете повече

* Cash transactions at this property cannot exceed EUR 1000, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation. A deposit may be required at the property.

Какво бихме проверили за вас тук

  • Дали има място за пикап, ремарке или ван, а не само за кола.
  • Дали закуската е включена в цената или се добавя при напускане, и по кое време се сервира.
  • Дали цената се променя за вашите дати и какво включва.
  • Какво реално таксува имотът на рецепцията в допълнение към цената.

Въпроси относно Villa MarieBert

Колко часа са настаняването и напускането в Villa MarieBert?

Настаняването е от 18:00. Напускането е до 10:00. Ако пристигате късно, кажете ни и ще помолим имота да задържи стаята.

Допуска ли Villa MarieBert домашни любимци?

Да — хотелът заявява, че домашните любимци са разрешени. Размер, брой и такса се определят от хотела, а не от нас, така че кажете, че водите домашен любимец, когато резервирате, и ние ще потвърдим условията, преди да се таксува нещо.

Има ли паркинг в Villa MarieBert?

Паркингът е посочен сред удобствата на хотела. Дали е безплатен и дали място може да се резервира варира, така че го проверяваме спрямо вашите дати, вместо да го обещаваме тук.

Включена ли е закуската в Villa MarieBert?

Закуската се предлага в хотела. Дали е включена зависи от цената — типът на изхранване е посочен за всяка стая, след като въведете датите Ви.

Има ли Villa MarieBert Wi-Fi?

Да — интернет достъпът е посочен сред удобствата на имота.

Как да резервирам Villa MarieBert?

Въведете вашите дати по-горе и резервирайте онлайн, или се обадете на (888) 789-8585 и ние ще го направим вместо вас — включително неща, които формулярът за резервация не може да обработи, като блок от стаи, месечна ставка или фактура за вашия работодател.

Къде се намира Villa MarieBert?

1 Lotissement le Grand Dentelle, Brignoles.

Категориите за отзиви на гостите все още не са на тази страница — доставчикът дава обща оценка, но без разбивка за този имот, и предпочитаме да не показваме нищо, вместо да измисляме лентите. Обадете се (888) 789-8585 и ще ви прочетем какво казва имотът.

Други места, които резервираме в Brignoles

Няма общо с резервацията по-горе. Същият пазар, същата ценова политика, за всеки случай, ако този не е точният.

Всички места за престой в Brignoles
Domaine Les MûriersDomaine Les Mûriers9.0 · 143 отзиваThe Originals City, Hôtel La Belle Étape, BrignolesThe Originals City, Hôtel La Belle Étape, Brignoles8.7 · 987 отзиваCharmant Studio BrignolesCharmant Studio Brignoles8.7 · 165 отзиваMercure Brignoles Golf de Barbaroux & SpaMercure Brignoles Golf de Barbaroux & Spa8.4 · 1034 отзиваibis budget Brignoles Provence Verteibis budget Brignoles Provence Verte8.4 · 87 отзива
Domaine le Clos du PavillonB&B HOTEL Brignolesibis BrignolesHôtel Restaurant le ProvenceMaison SumianeLe Limoni - Climatisé avec Patio privatifDubonnet - Cœur de villeTaote - Studio avec terrasse au Coeur de villeJuni - Climatisé & BalconnetMini - Tout petit mais cozy !Auberge des CensiésLa CordelineKYRIAD DIRECT BRIGNOLES - Provence Verte

Популярни дестинации

  • Хотели в Rome
  • Хотели в London
  • Хотели в Milan
  • Хотели в Athens
  • Хотели в Kissimmee, FL
  • Хотели в Naples
  • Хотели в Dubai
  • Хотели в Buenos Aires
  • Хотели в Sao Paulo
  • Хотели в Istanbul
  • Хотели в Marrakech
  • Хотели в Rio de Janeiro
  • Хотели в Cape Town
  • Хотели в Lisbon
  • Хотели в Florence
  • Хотели в Budapest
  • Хотели в Manila
  • Хотели в Madrid
  • Хотели в Jakarta
  • Хотели в Málaga
  • Хотели в Tokyo
  • Хотели в Kuala Lumpur
  • Хотели в Porto
  • Хотели в Paris
  • Хотели в Ho Chi Minh City
  • Хотели в Florianópolis
  • Хотели в Nairobi
  • Хотели в Osaka
  • Хотели в Vienna
  • Хотели в Palermo
  • Хотели в New Delhi
  • Хотели в Hanoi
  • Хотели в Davenport, FL
  • Хотели в Cairo
  • Хотели в Bucharest
  • Хотели в Seville
  • Хотели в Canggu
  • Хотели в Ubud
  • Хотели в Tbilisi City
  • Хотели в Venice
  • Хотели в Split
  • Хотели в Barcelona
  • Хотели в Bangkok
  • Хотели в Mexico City
  • Хотели в Playa del Carmen
  • Хотели в Marbella
  • Хотели в Panama City Beach, FL
  • Хотели в Tulum
  • Хотели в Prague
  • Хотели в Albufeira
  • Хотели в Seoul
  • Хотели в Catania
  • Хотели в Warsaw
  • Хотели в Kyoto
  • Хотели в Bogotá
  • Хотели в Myrtle Beach, SC
  • Хотели в Belgrade
  • Хотели в Bologna
  • Хотели в Melbourne
  • Хотели в Mar del Plata
  • Приемат се домашни любимци хотели в Rome
  • С басейн хотели в Rome
  • Без стъпала и достъпно хотели в Rome
  • Безплатен паркинг хотели в Rome
  • Приемат се домашни любимци хотели в London
  • С басейн хотели в London
  • Без стъпала и достъпно хотели в London
  • Безплатен паркинг хотели в London
  • Приемат се домашни любимци хотели в Milan
  • С басейн хотели в Milan
  • Без стъпала и достъпно хотели в Milan
  • Безплатен паркинг хотели в Milan
  • Приемат се домашни любимци хотели в Athens
  • С басейн хотели в Athens
  • Без стъпала и достъпно хотели в Athens
  • Безплатен паркинг хотели в Athens
  • Приемат се домашни любимци хотели в Kissimmee, FL
  • С басейн хотели в Kissimmee, FL
  • Без стъпала и достъпно хотели в Kissimmee, FL
  • Безплатен паркинг хотели в Kissimmee, FL
  • Приемат се домашни любимци хотели в Naples
  • С басейн хотели в Naples
  • Без стъпала и достъпно хотели в Naples
  • Безплатен паркинг хотели в Naples
  • Приемат се домашни любимци хотели в Dubai
  • С басейн хотели в Dubai
  • Без стъпала и достъпно хотели в Dubai
  • Безплатен паркинг хотели в Dubai
  • Приемат се домашни любимци хотели в Buenos Aires
  • С басейн хотели в Buenos Aires
  • Без стъпала и достъпно хотели в Buenos Aires
  • Безплатен паркинг хотели в Buenos Aires
  • Приемат се домашни любимци хотели в Sao Paulo
  • С басейн хотели в Sao Paulo
  • Без стъпала и достъпно хотели в Sao Paulo
  • Безплатен паркинг хотели в Sao Paulo
  • Приемат се домашни любимци хотели в Istanbul
  • С басейн хотели в Istanbul
  • Без стъпала и достъпно хотели в Istanbul
  • Безплатен паркинг хотели в Istanbul
  • Хотели в Albania
  • Хотели в Argentina
  • Хотели в Armenia
  • Хотели в Australia
  • Хотели в Austria
  • Хотели в Azerbaijan
  • Хотели в Belgium
  • Хотели в Bosnia and Herzegovina
  • Хотели в Brazil
  • Хотели в Bulgaria
  • Хотели в Canada
  • Хотели в Chile
  • Хотели в China
  • Хотели в Colombia
  • Хотели в Croatia
  • Хотели в the Czech Republic
  • Хотели в the Dominican Republic
  • Хотели в Egypt
  • Хотели в Finland
  • Хотели в France
  • Хотели в Georgia
  • Хотели в Germany
  • Хотели в Ghana
  • Хотели в Greece
  • Хотели в Hungary
  • Хотели в India
  • Хотели в Indonesia
  • Хотели в Israel
  • Хотели в Italy
  • Хотели в Japan

Всички дестинацииМеста за престойХотелски резервацииМесечни & седмични цениБлокове от стаи & групиДостъпни стаиАвторски права върху изображенията

Помощ

  • Свържете се с нас
  • Как работи резервирането
  • Обадете се на (888) 789-8585

Открийте

  • Места за престой
  • Хотелски резервации
  • Месечни & седмични цени
  • Блокове от стаи & групи
  • Достъпни стаи

Условия и настройки

  • Условия за ползване
  • Политика за поверителност
  • Анулиране и възстановяване на средства
  • Достъпност

Относно Callstay

  • За нас
  • Авторски права върху изображенията
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. дружество.Цените са същите като при директна резервация.

Снимките са на техните автори, съгласно лицензите, посочени в нашия авторски права върху изображенията.