Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Seguret

Места за настаняване/Seguret

La Bastide Bleue

Хотели64 Route de Sablet, Seguret, 84110, Seguret, FranceПокажете на карта

1 / 4
Проверка на цената за тази вечер

Няма да бъдете таксувани още

Или резервирайте по телефона — (888) 789-8585

9.8 · Изключителен17 отзива

  • Настаняване от 17:00Напускане до 11:00.
  • Изключителен локацияГостите оценяват локацията на 9.5 от 10, на адрес 64 Route de Sablet, Seguret, 84110.
  • Закуска наличнаВключено в някои цени — режимът е показан за всяка стая.

Открит басейн и градинска тераса Настанете наслада от сезонния открит басейн и се отпуснете в градинската тераса с красиви гледки.

Ресторант на място Опитайте вкусно ястие в ресторанта на La Bastide Bleue, гарантиращо приятно хранене.

Удобни стаи с модерни удобства Почувствайте се като у дома си в една от 7-те климатизирани стаи, оборудвани с безплатен Wi-Fi, хладилник и самостоятелни бани.

Резервирайте престоя си в La Bastide Bleue още сега за едно незабравимо селско убежище.

Какво предлага това място

  • Закуска на разположение (допълнително заплащане)
  • Имот без пушачи.
  • Чадъри до басейна
  • Безплатен паркинг за самостоятелно паркиране
  • Легла за слънце до басейна
  • Горните етажи се достъпват само по стълби.
  • Безплатен WiFi
  • Тераса
  • Градина
  • Достъп за инвалидни колички

Стаи

9.8

Изключителен

Оценен 9.8 от 10 от 17 гости, които са отседнали тук.

  • Чистота10.0
  • Обслужване10.0
  • Местоположение9.5
  • Стаи9.5
  • Удобства9.5
  • Стойност10.0
  • Храна и напитки10.0

Гостите споменават

Charming atmosphereHigh-quality restaurant
  • Pontus

    ·септември 2025 г.

    Väldigt mysigt boutique hotell. Rent och fräscht. Desdutom en väldigt bra restaurang där en meny kostade 35 euro.

  • Fabian

    ·юли 2025 г.

    Très bel établissement, très bon restaurant, équipe très sympathique pour un séjour au calme dans une ambiance familiale dans un très beau village de Provence.

  • Sonia

    ·май 2025 г.

    Le cadre est magnifique, le personnel très agréable, le bémol est la chambre. Sombre, petite, un peu humide et pas de télévision

    Petit déjeuner bon, mais un peu cher (12,50€)

  • danielle

    ·май 2025 г.

    Bâtisse de charme.

    Belle bâtisse, chambres charmantes. Repas

  • Lucie

    ·април 2025 г.

    Charmant

  • Martin H

    ·април 2025 г.

    Hyggeligt hotel og restaurant midt i Rhône!

    Fantastisk sted - fremragende omgivelser!

    Sødt og serviceminded personale - og hyggeligt værelse

Отзивите са написани от гости, които са резервирали чрез нашия доставчик и са отседнали, показани така, както са написани и на техния език. Оценките по категории са преценка на доставчика на база на скорошни отзиви, актуализирано януари 2026 г..

Къде ще бъдете

64 Route de Sablet, Seguret, 84110, Seguret, France

Гостите оценяват локацията на 9.5 от 10 — изключителен.

Неща, които трябва да знаете

Анулиране

Всяка стая показва собствените си условия, преди да платите.

Повечето цени могат да бъдат анулирани безплатно до дата, показана на стаята.

Невъзстановимите цени са отбелязани като такива.

Домашни правила

Настаняване от 17:00 до 10:00 PM

Напускане до 11:00

Без деца

Покажете повече

Домашни любимци се допускат при поискване; може да се прилагат такси

Без пушене никъде в имота

The front desk is open during the following times: Tuesday - Sunday: 5:00 PM - 10:00 PM If you are planning to arrive after 8:00 PM please contact the property in advance using the information on the booking confirmation. Front desk staff will greet guests on arrival at the property.

Сертификати за устойчивост. Хотелът потвърждава, че прилага мерки за безопасност на гостите.

Домашни любимци. Животните за услуги са освободени от такси и ограничения.

Настаняване и Напускане. Наличен е безконтактен процес на напускане.

Общи. Гостите получават безплатен дезинфектант за ръце.

Общи. Маски са на разположение за гостите

Тип на госта. Само за основни работници - НЕ

Достъпност. Без асансьори

Общи. Чаршафите и кърпите се перат при температура най-малко 60°C/140°F.

Общи. Персоналът носи лични предпазни средства.

Домашни любимци. Домашни любимци са разрешени

Общи. Имоти следват практиките за дезинфекция на Intertek Cristal (независим експерт - глобално ниво)

Общи. Имоти следват практиките за хигиенна безопасност на Safe Travels (WTTC - Глобален)

Общи. Имотът се почиства с дезинфектанти.

Общи. Всякакви мерки за социално дистанциране са в силa.

Общи. Професионален собственик/мениджър на имот

Общи. Достъпно е защитно облекло за гостите.

Настаняване и Напускане. Наличен е безконтактен процес на настаняване.

Сертификати за устойчивост. Хотелът потвърдждава, че прилага подобрени мерки за почистване.

Домашни любимци. Допуска се наемането на служебни животни.

Плащане и имот

Плаща се при резервация, не на рецепция.

Цените включват данъците и таксите, които можем да видим.

Имотът може да вземе карта при настаняване за допълнителни разходи.

Покажете повече

Cash transactions at this property cannot exceed EUR 1000, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation. The seasonal pool will be open from May to October. Guests can arrange to bring pets by contacting the property directly, using the contact information on the booking confirmation (surcharges apply and can be found in the Fees section). Contactless check-in and contactless check-out are available. A deposit may be required at the property.

Какво бихме проверили за вас тук

  • Че стаята без стъпала всъщност е свободна на вашите дати и дали е душ с достъп за инвалидни колички или вана, което обявата никога не казва.
  • Дали има място за пикап, ремарке или ван, а не само за кола.
  • Дали закуската е включена в цената или се добавя при напускане, и по кое време се сервира.
  • Дали цената се променя за вашите дати и какво включва.
  • Какво реално таксува имотът на рецепцията в допълнение към цената.

Въпроси относно La Bastide Bleue

Колко часа са настаняването и напускането в La Bastide Bleue?

Настаняването е от 17:00. Напускането е до 11:00. Ако пристигате късно, кажете ни и ще помолим имота да задържи стаята.

Допуска ли La Bastide Bleue домашни любимци?

Да — хотелът заявява, че домашните любимци са разрешени. Размер, брой и такса се определят от хотела, а не от нас, така че кажете, че водите домашен любимец, когато резервирате, и ние ще потвърдим условията, преди да се таксува нещо.

Има ли паркинг в La Bastide Bleue?

Паркингът е посочен сред удобствата на хотела. Дали е безплатен и дали място може да се резервира варира, така че го проверяваме спрямо вашите дати, вместо да го обещаваме тук.

Има ли La Bastide Bleue басейн?

Да — басейнът е посочен сред удобствата на хотела. Сезонни затваряния са чести, така че ще потвърдим, че е отворен за вашите дати.

Включена ли е закуската в La Bastide Bleue?

Закуската се предлага в хотела. Дали е включена зависи от цената — типът на изхранване е посочен за всяка стая, след като въведете датите Ви.

Има ли La Bastide Bleue Wi-Fi?

Да — интернет достъпът е посочен сред удобствата на имота.

Има ли La Bastide Bleue стаи, достъпни за инвалидни колички?

Хотелът посочва безпрепятствени или достъпни удобства. Този флаг е най-малко способен да разреши въпроса: хотел може да го носи и все още да има стъпало на входа или вана вместо душ за инвалидна количка, и не казва дали достъпната стая е свободна на вашите дати. Кажете ни какво ви трябва и ние ще попитаме хотела директно, вместо да ви четем флага.

Как да резервирам La Bastide Bleue?

Въведете вашите дати по-горе и резервирайте онлайн, или се обадете на (888) 789-8585 и ние ще го направим вместо вас — включително неща, които формулярът за резервация не може да обработи, като блок от стаи, месечна ставка или фактура за вашия работодател.

Къде се намира La Bastide Bleue?

64 Route de Sablet, Seguret, 84110, Seguret.

Други места, които резервираме в Seguret

Няма общо с резервацията по-горе. Същият пазар, същата ценова политика, за всеки случай, ако този не е точният.

Всички места за престой в Seguret
La suite de charme du Mas de la Fontaine de Jonquier avec SPA privatifLa suite de charme du Mas de la Fontaine de Jonquier avec SPA privatif9.1 · 45 отзиваMas des AmisMas des Amis9.4 · 18 отзиваLe Mas Carré SéguretLe Mas Carré Séguret9.5 · 79 отзиваHôtellerie du Domaine de CabasseHôtellerie du Domaine de Cabasse9.4 · 44 отзиваLa bastide de LilyLa bastide de Lily9.6 · 19 отзива
Le Mas CarréB&B Patios des VignesMaison Sadina

Популярни дестинации

  • Хотели в Rome
  • Хотели в London
  • Хотели в Milan
  • Хотели в Athens
  • Хотели в Kissimmee, FL
  • Хотели в Naples
  • Хотели в Dubai
  • Хотели в Buenos Aires
  • Хотели в Sao Paulo
  • Хотели в Istanbul
  • Хотели в Marrakech
  • Хотели в Rio de Janeiro
  • Хотели в Cape Town
  • Хотели в Lisbon
  • Хотели в Florence
  • Хотели в Budapest
  • Хотели в Manila
  • Хотели в Madrid
  • Хотели в Jakarta
  • Хотели в Málaga
  • Хотели в Tokyo
  • Хотели в Kuala Lumpur
  • Хотели в Porto
  • Хотели в Paris
  • Хотели в Ho Chi Minh City
  • Хотели в Florianópolis
  • Хотели в Nairobi
  • Хотели в Osaka
  • Хотели в Vienna
  • Хотели в Palermo
  • Хотели в New Delhi
  • Хотели в Hanoi
  • Хотели в Davenport, FL
  • Хотели в Cairo
  • Хотели в Bucharest
  • Хотели в Seville
  • Хотели в Canggu
  • Хотели в Ubud
  • Хотели в Tbilisi City
  • Хотели в Venice
  • Хотели в Split
  • Хотели в Barcelona
  • Хотели в Bangkok
  • Хотели в Mexico City
  • Хотели в Playa del Carmen
  • Хотели в Marbella
  • Хотели в Panama City Beach, FL
  • Хотели в Tulum
  • Хотели в Prague
  • Хотели в Albufeira
  • Хотели в Seoul
  • Хотели в Catania
  • Хотели в Warsaw
  • Хотели в Kyoto
  • Хотели в Bogotá
  • Хотели в Myrtle Beach, SC
  • Хотели в Belgrade
  • Хотели в Bologna
  • Хотели в Melbourne
  • Хотели в Mar del Plata
  • Приемат се домашни любимци хотели в Rome
  • С басейн хотели в Rome
  • Без стъпала и достъпно хотели в Rome
  • Безплатен паркинг хотели в Rome
  • Приемат се домашни любимци хотели в London
  • С басейн хотели в London
  • Без стъпала и достъпно хотели в London
  • Безплатен паркинг хотели в London
  • Приемат се домашни любимци хотели в Milan
  • С басейн хотели в Milan
  • Без стъпала и достъпно хотели в Milan
  • Безплатен паркинг хотели в Milan
  • Приемат се домашни любимци хотели в Athens
  • С басейн хотели в Athens
  • Без стъпала и достъпно хотели в Athens
  • Безплатен паркинг хотели в Athens
  • Приемат се домашни любимци хотели в Kissimmee, FL
  • С басейн хотели в Kissimmee, FL
  • Без стъпала и достъпно хотели в Kissimmee, FL
  • Безплатен паркинг хотели в Kissimmee, FL
  • Приемат се домашни любимци хотели в Naples
  • С басейн хотели в Naples
  • Без стъпала и достъпно хотели в Naples
  • Безплатен паркинг хотели в Naples
  • Приемат се домашни любимци хотели в Dubai
  • С басейн хотели в Dubai
  • Без стъпала и достъпно хотели в Dubai
  • Безплатен паркинг хотели в Dubai
  • Приемат се домашни любимци хотели в Buenos Aires
  • С басейн хотели в Buenos Aires
  • Без стъпала и достъпно хотели в Buenos Aires
  • Безплатен паркинг хотели в Buenos Aires
  • Приемат се домашни любимци хотели в Sao Paulo
  • С басейн хотели в Sao Paulo
  • Без стъпала и достъпно хотели в Sao Paulo
  • Безплатен паркинг хотели в Sao Paulo
  • Приемат се домашни любимци хотели в Istanbul
  • С басейн хотели в Istanbul
  • Без стъпала и достъпно хотели в Istanbul
  • Безплатен паркинг хотели в Istanbul
  • Хотели в Albania
  • Хотели в Argentina
  • Хотели в Armenia
  • Хотели в Australia
  • Хотели в Austria
  • Хотели в Azerbaijan
  • Хотели в Belgium
  • Хотели в Bosnia and Herzegovina
  • Хотели в Brazil
  • Хотели в Bulgaria
  • Хотели в Canada
  • Хотели в Chile
  • Хотели в China
  • Хотели в Colombia
  • Хотели в Croatia
  • Хотели в the Czech Republic
  • Хотели в the Dominican Republic
  • Хотели в Egypt
  • Хотели в Finland
  • Хотели в France
  • Хотели в Georgia
  • Хотели в Germany
  • Хотели в Ghana
  • Хотели в Greece
  • Хотели в Hungary
  • Хотели в India
  • Хотели в Indonesia
  • Хотели в Israel
  • Хотели в Italy
  • Хотели в Japan

Всички дестинацииМеста за престойХотелски резервацииМесечни & седмични цениБлокове от стаи & групиДостъпни стаиАвторски права върху изображенията

Помощ

  • Свържете се с нас
  • Как работи резервирането
  • Обадете се на (888) 789-8585

Открийте

  • Места за престой
  • Хотелски резервации
  • Месечни & седмични цени
  • Блокове от стаи & групи
  • Достъпни стаи

Условия и настройки

  • Условия за ползване
  • Политика за поверителност
  • Анулиране и възстановяване на средства
  • Достъпност

Относно Callstay

  • За нас
  • Авторски права върху изображенията
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. дружество.Цените са същите като при директна резервация.

Снимките са на техните автори, съгласно лицензите, посочени в нашия авторски права върху изображенията.