Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Grindelwald

Места за настаняване/Grindelwald

Hotel Alte Post

Хотел, 3-звезденDorfstrasse 175, GrindelwaldПокажете на карта

1 / 4
Проверка на цената за тази вечер

Няма да бъдете таксувани още

Или резервирайте по телефона — (888) 789-8585
Невероятен

Оценен с 8.9 от 10 от 396 гости.

8.9396Отзиви

Mountain Views from Balcony

Wake up to breathtaking mountain views from the balcony of your room at Hotel Alte Post. Enjoy the beauty of Grindelwald's landscape right at your doorstep.

Spa and Wellness Amenities

Indulge in relaxation at the hotel's spa section, complete with a sauna, steam bath, and fitness studio. Treat yourself to a rejuvenating massage after a day of outdoor activities.

Какво предлага това място

  • Наличие WiFi
  • Безплатен WiFi
  • Паркинг
  • Безплатен паркинг
  • Стаи за непушачи
  • Ресторант
  • Тераса
  • Асансьор
  • Пералня
  • Сигурен депозитен сейф

Стаи

Къде ще бъдете

Dorfstrasse 175, Grindelwald

Неща, които трябва да знаете

Анулиране

Всяка стая показва собствените си условия, преди да платите.

Повечето цени могат да бъдат анулирани безплатно до дата, показана на стаята.

Невъзстановимите цени са отбелязани като такива.

Домашни правила

Напускане до 7:30

Без деца

Покажете повече

Без домашни любимци

Непушaeщи стаи

Плащане и имот

Плаща се при резервация, не на рецепция.

Цените включват данъците и таксите, които можем да видим.

Имотът може да вземе карта при настаняване за допълнителни разходи.

Покажете повече

Please inform Hotel Alte Post in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. Please let Hotel Alte Post know whether you are travelling with children and provide their age as well.

Какво бихме проверили за вас тук

  • Дали има място за пикап, ремарке или ван, а не само за кола.
  • Дали цената се променя за вашите дати и какво включва.
  • Какво реално таксува имотът на рецепцията в допълнение към цената.

Въпроси относно Hotel Alte Post

Колко часа са настаняването и напускането в Hotel Alte Post?

Напускането е до 7:30. Ако пристигате късно, кажете ни и ще помолим имота да задържи стаята.

Допуска ли Hotel Alte Post домашни любимци?

Не — имотът посочва, че домашните любимци не са разрешени.

Има ли паркинг в Hotel Alte Post?

Паркингът е посочен сред удобствата на хотела. Дали е безплатен и дали място може да се резервира варира, така че го проверяваме спрямо вашите дати, вместо да го обещаваме тук.

Има ли Hotel Alte Post Wi-Fi?

Да — интернет достъпът е посочен сред удобствата на имота.

Как да резервирам Hotel Alte Post?

Въведете вашите дати по-горе и резервирайте онлайн, или се обадете на (888) 789-8585 и ние ще го направим вместо вас — включително неща, които формулярът за резервация не може да обработи, като блок от стаи, месечна ставка или фактура за вашия работодател.

Къде се намира Hotel Alte Post?

Dorfstrasse 175, Grindelwald.

Категориите за отзиви на гостите все още не са на тази страница — доставчикът дава обща оценка, но без разбивка за този имот, и предпочитаме да не показваме нищо, вместо да измисляме лентите. Обадете се (888) 789-8585 и ще ви прочетем какво казва имотът.

Други места, които резервираме в Grindelwald

Няма общо с резервацията по-горе. Същият пазар, същата ценова политика, за всеки случай, ако този не е точният.

Всички места за престой в Grindelwald
Hotel FiescherblickHotel Fiescherblick10.0 · 363 отзиваBelvedere Swiss Quality HotelBelvedere Swiss Quality Hotel9.6 · 962 отзиваParkhotel SchoeneggParkhotel Schoenegg9.4 · 680 отзиваAlpenhofAlpenhof9.2 · 466 отзиваHotel CabanaHotel Cabana9.1 · 737 отзива
Bergwelt Grindelwald - Alpine Design ResortHotel Restaurant AlpinaHotel Spinne GrindelwaldCasa Almis, GrindelwaldMönch Amazing Apartment GrindelwaldEiger Lodge ChicDerby Swiss Quality HotelEiger View Alpine LodgeAspen alpin lifestyle hotel GrindelwaldAmazing Apartment EIGER GrindelwaldSunstar Hotel & SPA GrindelwaldFerienwohnung Uf dr LiwwiHotel Kirchbühl SuperiorHotel GrindelwalderhofEiger, Jungfrau, luxury garden apartmentRomantik Hotel SchweizerhofBrand New, 5min to Ski PARADISE !Basic Rooms Jungfrau LodgeWetterhorn, Eiger, Jungfrau, Amazing!Apartment Bränderli - GRIWA RENT AGHotel Bernerhof GrindelwaldJungfrau Lodge, Swiss Mountain HotelApartment Stotzhalten 2.5 - GriwaRent AGApartment Fagus - GRIWA RENT AGHotel Alpenblick

Популярни дестинации

  • Хотели в Rome
  • Хотели в London
  • Хотели в Milan
  • Хотели в Athens
  • Хотели в Kissimmee, FL
  • Хотели в Naples
  • Хотели в Dubai
  • Хотели в Buenos Aires
  • Хотели в Sao Paulo
  • Хотели в Istanbul
  • Хотели в Marrakech
  • Хотели в Rio de Janeiro
  • Хотели в Cape Town
  • Хотели в Lisbon
  • Хотели в Florence
  • Хотели в Budapest
  • Хотели в Manila
  • Хотели в Madrid
  • Хотели в Jakarta
  • Хотели в Málaga
  • Хотели в Tokyo
  • Хотели в Kuala Lumpur
  • Хотели в Porto
  • Хотели в Paris
  • Хотели в Ho Chi Minh City
  • Хотели в Florianópolis
  • Хотели в Nairobi
  • Хотели в Osaka
  • Хотели в Vienna
  • Хотели в Palermo
  • Хотели в New Delhi
  • Хотели в Hanoi
  • Хотели в Davenport, FL
  • Хотели в Cairo
  • Хотели в Bucharest
  • Хотели в Seville
  • Хотели в Canggu
  • Хотели в Ubud
  • Хотели в Tbilisi City
  • Хотели в Venice
  • Хотели в Split
  • Хотели в Barcelona
  • Хотели в Bangkok
  • Хотели в Mexico City
  • Хотели в Playa del Carmen
  • Хотели в Marbella
  • Хотели в Panama City Beach, FL
  • Хотели в Tulum
  • Хотели в Prague
  • Хотели в Albufeira
  • Хотели в Seoul
  • Хотели в Catania
  • Хотели в Warsaw
  • Хотели в Kyoto
  • Хотели в Bogotá
  • Хотели в Myrtle Beach, SC
  • Хотели в Belgrade
  • Хотели в Bologna
  • Хотели в Melbourne
  • Хотели в Mar del Plata
  • Приемат се домашни любимци хотели в Rome
  • С басейн хотели в Rome
  • Без стъпала и достъпно хотели в Rome
  • Безплатен паркинг хотели в Rome
  • Приемат се домашни любимци хотели в London
  • С басейн хотели в London
  • Без стъпала и достъпно хотели в London
  • Безплатен паркинг хотели в London
  • Приемат се домашни любимци хотели в Milan
  • С басейн хотели в Milan
  • Без стъпала и достъпно хотели в Milan
  • Безплатен паркинг хотели в Milan
  • Приемат се домашни любимци хотели в Athens
  • С басейн хотели в Athens
  • Без стъпала и достъпно хотели в Athens
  • Безплатен паркинг хотели в Athens
  • Приемат се домашни любимци хотели в Kissimmee, FL
  • С басейн хотели в Kissimmee, FL
  • Без стъпала и достъпно хотели в Kissimmee, FL
  • Безплатен паркинг хотели в Kissimmee, FL
  • Приемат се домашни любимци хотели в Naples
  • С басейн хотели в Naples
  • Без стъпала и достъпно хотели в Naples
  • Безплатен паркинг хотели в Naples
  • Приемат се домашни любимци хотели в Dubai
  • С басейн хотели в Dubai
  • Без стъпала и достъпно хотели в Dubai
  • Безплатен паркинг хотели в Dubai
  • Приемат се домашни любимци хотели в Buenos Aires
  • С басейн хотели в Buenos Aires
  • Без стъпала и достъпно хотели в Buenos Aires
  • Безплатен паркинг хотели в Buenos Aires
  • Приемат се домашни любимци хотели в Sao Paulo
  • С басейн хотели в Sao Paulo
  • Без стъпала и достъпно хотели в Sao Paulo
  • Безплатен паркинг хотели в Sao Paulo
  • Приемат се домашни любимци хотели в Istanbul
  • С басейн хотели в Istanbul
  • Без стъпала и достъпно хотели в Istanbul
  • Безплатен паркинг хотели в Istanbul
  • Хотели в Albania
  • Хотели в Argentina
  • Хотели в Armenia
  • Хотели в Australia
  • Хотели в Austria
  • Хотели в Azerbaijan
  • Хотели в Belgium
  • Хотели в Bosnia and Herzegovina
  • Хотели в Brazil
  • Хотели в Bulgaria
  • Хотели в Canada
  • Хотели в Chile
  • Хотели в China
  • Хотели в Colombia
  • Хотели в Croatia
  • Хотели в the Czech Republic
  • Хотели в the Dominican Republic
  • Хотели в Egypt
  • Хотели в Finland
  • Хотели в France
  • Хотели в Georgia
  • Хотели в Germany
  • Хотели в Ghana
  • Хотели в Greece
  • Хотели в Hungary
  • Хотели в India
  • Хотели в Indonesia
  • Хотели в Israel
  • Хотели в Italy
  • Хотели в Japan

Всички дестинацииМеста за престойХотелски резервацииМесечни & седмични цениБлокове от стаи & групиДостъпни стаиАвторски права върху изображенията

Помощ

  • Свържете се с нас
  • Как работи резервирането
  • Обадете се на (888) 789-8585

Открийте

  • Места за престой
  • Хотелски резервации
  • Месечни & седмични цени
  • Блокове от стаи & групи
  • Достъпни стаи

Условия и настройки

  • Условия за ползване
  • Политика за поверителност
  • Анулиране и възстановяване на средства
  • Достъпност

Относно Callstay

  • За нас
  • Авторски права върху изображенията
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. дружество.Цените са същите като при директна резервация.

Снимките са на техните автори, съгласно лицензите, посочени в нашия авторски права върху изображенията.