Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Schenna

Места за настаняване/Schenna

Garni Eckhardwies

ХотелVia Scena / Schennastraße 33, Schenna, ItalyПокажете на карта

1 / 4
Проверка на цената за тази вечер

Няма да бъдете таксувани още

Или резервирайте по телефона — (888) 789-8585

9.1 · Прекрасен14 отзива

Offering a free outdoor pool and a garden, Garni Eckhardwies has Alpine-style rooms with a mountain-view balcony. Located in Scena, it comes with free Wi-Fi, a sun terrace and a shared lounge.

Rooms are provided with a satellite flat-screen TV and carpeted floors. The private bathroom includes a shower or a bath tub.

A breakfast consisting of homemade cakes and jam, juice and fresh baked bread is served every morning. A bar is available on site.

Guests can relax in the terrace or go hiking in the surroundings. Private parking is free.

Какво предлага това място

  • Наличие WiFi
  • Безплатен WiFi
  • Паркинг
  • Безплатен паркинг
  • Стаи за непушачи
  • Басейн
  • Отопление
  • Тераса
  • Градина
  • Домашни любимци са разрешени.

Стаи

Къде ще бъдете

Via Scena / Schennastraße 33, Schenna, Italy

Неща, които трябва да знаете

Анулиране

Всяка стая показва собствените си условия, преди да платите.

Повечето цени могат да бъдат анулирани безплатно до дата, показана на стаята.

Невъзстановимите цени са отбелязани като такива.

Домашни правила

Напускане до 7:00

Без деца

Покажете повече

Без домашни любимци

Непушaeщи стаи

Плащане и имот

Плаща се при резервация, не на рецепция.

Цените включват данъците и таксите, които можем да видим.

Имотът може да вземе карта при настаняване за допълнителни разходи.

Покажете повече

This property will not accommodate hen, stag or similar parties.

Какво бихме проверили за вас тук

  • Таксата за домашен любимец и всякакви ограничения за размер, което обикновено води до проблеми при резервациите.
  • Дали има място за пикап, ремарке или ван, а не само за кола.
  • Дали цената се променя за вашите дати и какво включва.
  • Какво реално таксува имотът на рецепцията в допълнение към цената.

Въпроси относно Garni Eckhardwies

Колко часа са настаняването и напускането в Garni Eckhardwies?

Напускането е до 7:00. Ако пристигате късно, кажете ни и ще помолим имота да задържи стаята.

Допуска ли Garni Eckhardwies домашни любимци?

Не — имотът посочва, че домашните любимци не са разрешени.

Има ли паркинг в Garni Eckhardwies?

Паркингът е посочен сред удобствата на хотела. Дали е безплатен и дали място може да се резервира варира, така че го проверяваме спрямо вашите дати, вместо да го обещаваме тук.

Има ли Garni Eckhardwies басейн?

Да — басейнът е посочен сред удобствата на хотела. Сезонни затваряния са чести, така че ще потвърдим, че е отворен за вашите дати.

Има ли Garni Eckhardwies Wi-Fi?

Да — интернет достъпът е посочен сред удобствата на имота.

Как да резервирам Garni Eckhardwies?

Въведете вашите дати по-горе и резервирайте онлайн, или се обадете на (888) 789-8585 и ние ще го направим вместо вас — включително неща, които формулярът за резервация не може да обработи, като блок от стаи, месечна ставка или фактура за вашия работодател.

Къде се намира Garni Eckhardwies?

Via Scena / Schennastraße 33, Schenna.

Категориите за отзиви на гостите все още не са на тази страница — доставчикът дава обща оценка, но без разбивка за този имот, и предпочитаме да не показваме нищо, вместо да измисляме лентите. Обадете се (888) 789-8585 и ще ви прочетем какво казва имотът.

Други места, които резервираме в Schenna

Няма общо с резервацията по-горе. Същият пазар, същата ценова политика, за всеки случай, ако този не е точният.

Всички места за престой в Schenna
Mountain Village HaseneggMountain Village Hasenegg9.5 · 56 отзиваHotel Rosengarten (Schenna Resort)Hotel Rosengarten (Schenna Resort)9.3 · 67 отзиваPension GrafenauPension Grafenau9.0 · 132 отзиваHotel HohenwartHotel Hohenwart9.4 · 51 отзиваHotel BerglandHotel Bergland9.2 · 55 отзива
Residence WalchhofResidence FieglHilburger HotelHaus Hohenrain Ferienwohnung 4Haus Hohenrain Ferienwohnung 3Ferienwohnung BrunjaunhofHotel FinkennestHotel TannerhofSchenna ResortMountain Lodge PrennangerHotel KlarnerhofHaus ArtusTaushofLifestyle Hotel AlpinHotel - Appartements Schmied HansHotel Weingut InnerleiterhofApartments Graf HartwigHotel IfingerBoutique Hotel Eschenlohe Adults onlyFerienwohnungen WiesbauerResidence Boutique SonneGarni PlunerHotel PanoramaNatur Residence Kaiser HansPension Chalet Andy

Популярни дестинации

  • Хотели в Rome
  • Хотели в London
  • Хотели в Milan
  • Хотели в Athens
  • Хотели в Kissimmee, FL
  • Хотели в Naples
  • Хотели в Dubai
  • Хотели в Buenos Aires
  • Хотели в Sao Paulo
  • Хотели в Istanbul
  • Хотели в Marrakech
  • Хотели в Rio de Janeiro
  • Хотели в Cape Town
  • Хотели в Lisbon
  • Хотели в Florence
  • Хотели в Budapest
  • Хотели в Manila
  • Хотели в Madrid
  • Хотели в Jakarta
  • Хотели в Málaga
  • Хотели в Tokyo
  • Хотели в Kuala Lumpur
  • Хотели в Porto
  • Хотели в Paris
  • Хотели в Ho Chi Minh City
  • Хотели в Florianópolis
  • Хотели в Nairobi
  • Хотели в Osaka
  • Хотели в Vienna
  • Хотели в Palermo
  • Хотели в New Delhi
  • Хотели в Hanoi
  • Хотели в Davenport, FL
  • Хотели в Cairo
  • Хотели в Bucharest
  • Хотели в Seville
  • Хотели в Canggu
  • Хотели в Ubud
  • Хотели в Tbilisi City
  • Хотели в Venice
  • Хотели в Split
  • Хотели в Barcelona
  • Хотели в Bangkok
  • Хотели в Mexico City
  • Хотели в Playa del Carmen
  • Хотели в Marbella
  • Хотели в Panama City Beach, FL
  • Хотели в Tulum
  • Хотели в Prague
  • Хотели в Albufeira
  • Хотели в Seoul
  • Хотели в Catania
  • Хотели в Warsaw
  • Хотели в Kyoto
  • Хотели в Bogotá
  • Хотели в Myrtle Beach, SC
  • Хотели в Belgrade
  • Хотели в Bologna
  • Хотели в Melbourne
  • Хотели в Mar del Plata
  • Приемат се домашни любимци хотели в Rome
  • С басейн хотели в Rome
  • Без стъпала и достъпно хотели в Rome
  • Безплатен паркинг хотели в Rome
  • Приемат се домашни любимци хотели в London
  • С басейн хотели в London
  • Без стъпала и достъпно хотели в London
  • Безплатен паркинг хотели в London
  • Приемат се домашни любимци хотели в Milan
  • С басейн хотели в Milan
  • Без стъпала и достъпно хотели в Milan
  • Безплатен паркинг хотели в Milan
  • Приемат се домашни любимци хотели в Athens
  • С басейн хотели в Athens
  • Без стъпала и достъпно хотели в Athens
  • Безплатен паркинг хотели в Athens
  • Приемат се домашни любимци хотели в Kissimmee, FL
  • С басейн хотели в Kissimmee, FL
  • Без стъпала и достъпно хотели в Kissimmee, FL
  • Безплатен паркинг хотели в Kissimmee, FL
  • Приемат се домашни любимци хотели в Naples
  • С басейн хотели в Naples
  • Без стъпала и достъпно хотели в Naples
  • Безплатен паркинг хотели в Naples
  • Приемат се домашни любимци хотели в Dubai
  • С басейн хотели в Dubai
  • Без стъпала и достъпно хотели в Dubai
  • Безплатен паркинг хотели в Dubai
  • Приемат се домашни любимци хотели в Buenos Aires
  • С басейн хотели в Buenos Aires
  • Без стъпала и достъпно хотели в Buenos Aires
  • Безплатен паркинг хотели в Buenos Aires
  • Приемат се домашни любимци хотели в Sao Paulo
  • С басейн хотели в Sao Paulo
  • Без стъпала и достъпно хотели в Sao Paulo
  • Безплатен паркинг хотели в Sao Paulo
  • Приемат се домашни любимци хотели в Istanbul
  • С басейн хотели в Istanbul
  • Без стъпала и достъпно хотели в Istanbul
  • Безплатен паркинг хотели в Istanbul
  • Хотели в Albania
  • Хотели в Argentina
  • Хотели в Armenia
  • Хотели в Australia
  • Хотели в Austria
  • Хотели в Azerbaijan
  • Хотели в Belgium
  • Хотели в Bosnia and Herzegovina
  • Хотели в Brazil
  • Хотели в Bulgaria
  • Хотели в Canada
  • Хотели в Chile
  • Хотели в China
  • Хотели в Colombia
  • Хотели в Croatia
  • Хотели в the Czech Republic
  • Хотели в the Dominican Republic
  • Хотели в Egypt
  • Хотели в Finland
  • Хотели в France
  • Хотели в Georgia
  • Хотели в Germany
  • Хотели в Ghana
  • Хотели в Greece
  • Хотели в Hungary
  • Хотели в India
  • Хотели в Indonesia
  • Хотели в Israel
  • Хотели в Italy
  • Хотели в Japan

Всички дестинацииМеста за престойХотелски резервацииМесечни & седмични цениБлокове от стаи & групиДостъпни стаиАвторски права върху изображенията

Помощ

  • Свържете се с нас
  • Как работи резервирането
  • Обадете се на (888) 789-8585

Открийте

  • Места за престой
  • Хотелски резервации
  • Месечни & седмични цени
  • Блокове от стаи & групи
  • Достъпни стаи

Условия и настройки

  • Условия за ползване
  • Политика за поверителност
  • Анулиране и възстановяване на средства
  • Достъпност

Относно Callstay

  • За нас
  • Авторски права върху изображенията
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. дружество.Цените са същите като при директна резервация.

Снимките са на техните автори, съгласно лицензите, посочени в нашия авторски права върху изображенията.