Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Tatajuba

Места за настаняване/Tatajuba

DECK HOUSE

Ваканционни домовеPraia da Tatajuba, Tatajuba, BrazilПокажете на карта

1 / 4
Проверка на цената за тази вечер

Няма да бъдете таксувани още

Или резервирайте по телефона — (888) 789-8585

8.5 · Много добър2 отзива

  • Настаняване от 14:00Напускане до 12:00.

Частен басейн и гледка към градината Напълно оборудвана кухня и тераса Близост до плаж Татахуба

За резервация на разкошно пребиваване в DECK HOUSE със собствен басейн и гледка към градината, не пропускайте възможността да изживеете удобство и комфорт по време на пътуването си до Татахуба!

Какво предлага това място

  • Наличие WiFi
  • Безплатен WiFi
  • Паркинг
  • Безплатен паркинг
  • Климатик
  • Басейн
  • Тераса
  • Семейни стаи
  • Градина
  • Домашни любимци са разрешени.

Стаи

8.5

Много добър

Оценен 8.5 от 10 от 2 гости, които са отседнали тук.

  • Bruna LaísBrazil

    ·април 2025 г.·Двойка

    Da tranquilidade, a limpeza, todo dia tem uma pessoa limpando. Um lugar tranquilo, pra vc descansar bastante. Adriana é bastante receptiva e solicita, deu todo apoio que precisávamos. Foi muito bom, descansei muito.…

  • JerônimoBrazil

    ·септември 2024 г.·Семейство

    Expectativas atendidas

    Gostamos da acomodação que é igual ao anunciado, com um belo e agradável jardim. A limpeza foi impecável e a Adriana foi muito atenciosa e prestativa.

Отзивите са написани от гости, които са резервирали чрез нашия доставчик и са отседнали, показани така, както са написани и на техния език. Оценките по категории са преценка на доставчика на база на скорошни отзиви.

Къде ще бъдете

Praia da Tatajuba, Tatajuba, Brazil

Неща, които трябва да знаете

Анулиране

Всяка стая показва собствените си условия, преди да платите.

Повечето цени могат да бъдат анулирани безплатно до дата, показана на стаята.

Невъзстановимите цени са отбелязани като такива.

Домашни правила

Настаняване от 14:00 до 12:00 AM

Напускане до 12:00

Децата са добре дошли

Покажете повече

Без домашни любимци

Плащане и имот

Плаща се при резервация, не на рецепция.

Цените включват данъците и таксите, които можем да видим.

Имотът може да вземе карта при настаняване за допълнителни разходи.

Покажете повече

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Payment before arrival by bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions. Guests under the age of 18 can only check in with a parent or official guardian. A deposit may be required at the property.

Какво бихме проверили за вас тук

  • Че стаята без стъпала всъщност е свободна на вашите дати и дали е душ с достъп за инвалидни колички или вана, което обявата никога не казва.
  • Таксата за домашен любимец и всякакви ограничения за размер, което обикновено води до проблеми при резервациите.
  • Дали има място за пикап, ремарке или ван, а не само за кола.
  • Дали цената се променя за вашите дати и какво включва.
  • Какво реално таксува имотът на рецепцията в допълнение към цената.

Въпроси относно DECK HOUSE

Колко часа са настаняването и напускането в DECK HOUSE?

Настаняването е от 14:00. Напускането е до 12:00. Ако пристигате късно, кажете ни и ще помолим имота да задържи стаята.

Допуска ли DECK HOUSE домашни любимци?

Не — имотът посочва, че домашните любимци не са разрешени.

Има ли паркинг в DECK HOUSE?

Паркингът е посочен сред удобствата на хотела. Дали е безплатен и дали място може да се резервира варира, така че го проверяваме спрямо вашите дати, вместо да го обещаваме тук.

Има ли DECK HOUSE басейн?

Да — басейнът е посочен сред удобствата на хотела. Сезонни затваряния са чести, така че ще потвърдим, че е отворен за вашите дати.

Има ли DECK HOUSE Wi-Fi?

Да — интернет достъпът е посочен сред удобствата на имота.

Има ли DECK HOUSE стаи, достъпни за инвалидни колички?

Хотелът посочва безпрепятствени или достъпни удобства. Този флаг е най-малко способен да разреши въпроса: хотел може да го носи и все още да има стъпало на входа или вана вместо душ за инвалидна количка, и не казва дали достъпната стая е свободна на вашите дати. Кажете ни какво ви трябва и ние ще попитаме хотела директно, вместо да ви четем флага.

Как да резервирам DECK HOUSE?

Въведете вашите дати по-горе и резервирайте онлайн, или се обадете на (888) 789-8585 и ние ще го направим вместо вас — включително неща, които формулярът за резервация не може да обработи, като блок от стаи, месечна ставка или фактура за вашия работодател.

Къде се намира DECK HOUSE?

Praia da Tatajuba, Tatajuba.

Други места, които резервираме в Tatajuba

Няма общо с резервацията по-горе. Същият пазар, същата ценова политика, за всеки случай, ако този не е точният.

Всички места за престой в Tatajuba
LaVentana TatajubaLaVentana Tatajuba9.9 · 19 отзиваCabana Chic SunriseCabana Chic Sunrise9.8 · 14 отзиваTatadiseTatadise9.4 · 12 отзиваPousada Portal do KitePousada Portal do Kite8.6 · 39 отзиваSKY HouseSKY House10.0 · 6 отзива
Avra TatajubaCabana ChicVilla KabaceirasPousada Toca da Vó ZéliaSunset Beach TatajubaCasa Caju TatajubaCasa Santa MariaDivino Tatajuba eco-bungalow, beach kite front, amazing view!Pousada Portal do VentoPousada Casa da PraiaCasa da DunaTATAJUBA-Casa-de-loulousTatajuba FlatsCasa CircularVila AscensãoLar Torus Eco Lodge - Rancho Kite is Surf SchoolTATAJUBA KITE HOUSEChalé a Beira MarKitejuba BungalowsPortal Tatajuba BrasilSão Francisco Hausevilla FranciscoChalé Vista Mar TatajubaStudio AcquaHouse TatajubaVista Mar

Популярни дестинации

  • Хотели в Rome
  • Хотели в London
  • Хотели в Milan
  • Хотели в Athens
  • Хотели в Kissimmee, FL
  • Хотели в Naples
  • Хотели в Dubai
  • Хотели в Buenos Aires
  • Хотели в Sao Paulo
  • Хотели в Istanbul
  • Хотели в Marrakech
  • Хотели в Rio de Janeiro
  • Хотели в Cape Town
  • Хотели в Lisbon
  • Хотели в Florence
  • Хотели в Budapest
  • Хотели в Manila
  • Хотели в Madrid
  • Хотели в Jakarta
  • Хотели в Málaga
  • Хотели в Tokyo
  • Хотели в Kuala Lumpur
  • Хотели в Porto
  • Хотели в Paris
  • Хотели в Ho Chi Minh City
  • Хотели в Florianópolis
  • Хотели в Nairobi
  • Хотели в Osaka
  • Хотели в Vienna
  • Хотели в Palermo
  • Хотели в New Delhi
  • Хотели в Hanoi
  • Хотели в Davenport, FL
  • Хотели в Cairo
  • Хотели в Bucharest
  • Хотели в Seville
  • Хотели в Canggu
  • Хотели в Ubud
  • Хотели в Tbilisi City
  • Хотели в Venice
  • Хотели в Split
  • Хотели в Barcelona
  • Хотели в Bangkok
  • Хотели в Mexico City
  • Хотели в Playa del Carmen
  • Хотели в Marbella
  • Хотели в Panama City Beach, FL
  • Хотели в Tulum
  • Хотели в Prague
  • Хотели в Albufeira
  • Хотели в Seoul
  • Хотели в Catania
  • Хотели в Warsaw
  • Хотели в Kyoto
  • Хотели в Bogotá
  • Хотели в Myrtle Beach, SC
  • Хотели в Belgrade
  • Хотели в Bologna
  • Хотели в Melbourne
  • Хотели в Mar del Plata
  • Приемат се домашни любимци хотели в Rome
  • С басейн хотели в Rome
  • Без стъпала и достъпно хотели в Rome
  • Безплатен паркинг хотели в Rome
  • Приемат се домашни любимци хотели в London
  • С басейн хотели в London
  • Без стъпала и достъпно хотели в London
  • Безплатен паркинг хотели в London
  • Приемат се домашни любимци хотели в Milan
  • С басейн хотели в Milan
  • Без стъпала и достъпно хотели в Milan
  • Безплатен паркинг хотели в Milan
  • Приемат се домашни любимци хотели в Athens
  • С басейн хотели в Athens
  • Без стъпала и достъпно хотели в Athens
  • Безплатен паркинг хотели в Athens
  • Приемат се домашни любимци хотели в Kissimmee, FL
  • С басейн хотели в Kissimmee, FL
  • Без стъпала и достъпно хотели в Kissimmee, FL
  • Безплатен паркинг хотели в Kissimmee, FL
  • Приемат се домашни любимци хотели в Naples
  • С басейн хотели в Naples
  • Без стъпала и достъпно хотели в Naples
  • Безплатен паркинг хотели в Naples
  • Приемат се домашни любимци хотели в Dubai
  • С басейн хотели в Dubai
  • Без стъпала и достъпно хотели в Dubai
  • Безплатен паркинг хотели в Dubai
  • Приемат се домашни любимци хотели в Buenos Aires
  • С басейн хотели в Buenos Aires
  • Без стъпала и достъпно хотели в Buenos Aires
  • Безплатен паркинг хотели в Buenos Aires
  • Приемат се домашни любимци хотели в Sao Paulo
  • С басейн хотели в Sao Paulo
  • Без стъпала и достъпно хотели в Sao Paulo
  • Безплатен паркинг хотели в Sao Paulo
  • Приемат се домашни любимци хотели в Istanbul
  • С басейн хотели в Istanbul
  • Без стъпала и достъпно хотели в Istanbul
  • Безплатен паркинг хотели в Istanbul
  • Хотели в Albania
  • Хотели в Argentina
  • Хотели в Armenia
  • Хотели в Australia
  • Хотели в Austria
  • Хотели в Azerbaijan
  • Хотели в Belgium
  • Хотели в Bosnia and Herzegovina
  • Хотели в Brazil
  • Хотели в Bulgaria
  • Хотели в Canada
  • Хотели в Chile
  • Хотели в China
  • Хотели в Colombia
  • Хотели в Croatia
  • Хотели в the Czech Republic
  • Хотели в the Dominican Republic
  • Хотели в Egypt
  • Хотели в Finland
  • Хотели в France
  • Хотели в Georgia
  • Хотели в Germany
  • Хотели в Ghana
  • Хотели в Greece
  • Хотели в Hungary
  • Хотели в India
  • Хотели в Indonesia
  • Хотели в Israel
  • Хотели в Italy
  • Хотели в Japan

Всички дестинацииМеста за престойХотелски резервацииМесечни & седмични цениБлокове от стаи & групиДостъпни стаиАвторски права върху изображенията

Помощ

  • Свържете се с нас
  • Как работи резервирането
  • Обадете се на (888) 789-8585

Открийте

  • Места за престой
  • Хотелски резервации
  • Месечни & седмични цени
  • Блокове от стаи & групи
  • Достъпни стаи

Условия и настройки

  • Условия за ползване
  • Политика за поверителност
  • Анулиране и възстановяване на средства
  • Достъпност

Относно Callstay

  • За нас
  • Авторски права върху изображенията
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. дружество.Цените са същите като при директна резервация.

Снимките са на техните автори, съгласно лицензите, посочени в нашия авторски права върху изображенията.