Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Vizela

Места за настаняване/Vizela

Casa do Monte

ВилистиRua S. Paio o Padroeiro 149 149, Vizela, PortugalПокажете на карта

1 / 4
Проверка на цената за тази вечер

Няма да бъдете таксувани още

Или резервирайте по телефона — (888) 789-8585
  • Настаняване от 16:00Напускане до 12:30.

Частен басейн и възхитителна гледка Настанете в луксозната къща Casa do Monte с частен басейн, патио и зашеметяващи гледки към басейна. Вилата разполага с модерни удобства и малък терас ви предлагащ безмятежни гледки към езерото.

Комфорт и удобство С 5 бани, напълно оборудвана кухня и уютна камина, Casa do Monte гарантира комфортен и удобен престой за гостите си. Релаксирайте в просторната зона за почивка или се отпуснете на балкона, докато се наслаждавате на спокойствието на околната среда.

Външно забавление Насладете се на външните забавления с пикник зона и барбекю на Casa do Monte. Без значение дали предпочитате уютна вечер пред камината или забавна барбекю среща, тази собственост отговаря на всичките ви нужди.

Резервирайте сега, за да изживеете перфектното съчетание от лукс и релакс в Casa do Monte във Визела.

Какво предлага това място

  • Наличие WiFi
  • Безплатен WiFi
  • Паркинг
  • Безплатен паркинг
  • Басейн
  • Тераса
  • Семейни стаи
  • Съоръжения за барбекю
  • Бар
  • Частен паркинг

Стаи

Къде ще бъдете

Rua S. Paio o Padroeiro 149 149, Vizela, Portugal

Неща, които трябва да знаете

Анулиране

Всяка стая показва собствените си условия, преди да платите.

Повечето цени могат да бъдат анулирани безплатно до дата, показана на стаята.

Невъзстановимите цени са отбелязани като такива.

Домашни правила

Настаняване от 16:00 до 06:00 PM

Напускане до 12:30

Без деца

Покажете повече

Без домашни любимци

Плащане и имот

Плаща се при резервация, не на рецепция.

Цените включват данъците и таксите, които можем да видим.

Имотът може да вземе карта при настаняване за допълнителни разходи.

Покажете повече

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Какво бихме проверили за вас тук

  • Дали има място за пикап, ремарке или ван, а не само за кола.
  • Дали цената се променя за вашите дати и какво включва.
  • Какво реално таксува имотът на рецепцията в допълнение към цената.

Въпроси относно Casa do Monte

Колко часа са настаняването и напускането в Casa do Monte?

Настаняването е от 16:00. Напускането е до 12:30. Ако пристигате късно, кажете ни и ще помолим имота да задържи стаята.

Допуска ли Casa do Monte домашни любимци?

Не — имотът посочва, че домашните любимци не са разрешени.

Има ли паркинг в Casa do Monte?

Паркингът е посочен сред удобствата на хотела. Дали е безплатен и дали място може да се резервира варира, така че го проверяваме спрямо вашите дати, вместо да го обещаваме тук.

Има ли Casa do Monte басейн?

Да — басейнът е посочен сред удобствата на хотела. Сезонни затваряния са чести, така че ще потвърдим, че е отворен за вашите дати.

Има ли Casa do Monte Wi-Fi?

Да — интернет достъпът е посочен сред удобствата на имота.

Как да резервирам Casa do Monte?

Въведете вашите дати по-горе и резервирайте онлайн, или се обадете на (888) 789-8585 и ние ще го направим вместо вас — включително неща, които формулярът за резервация не може да обработи, като блок от стаи, месечна ставка или фактура за вашия работодател.

Къде се намира Casa do Monte?

Rua S. Paio o Padroeiro 149 149, Vizela.

Категориите за отзиви на гостите все още не са на тази страница — доставчикът дава обща оценка, но без разбивка за този имот, и предпочитаме да не показваме нищо, вместо да измисляме лентите. Обадете се (888) 789-8585 и ще ви прочетем какво казва имотът.

Други места, които резервираме в Vizela

Няма общо с резервацията по-горе. Същият пазар, същата ценова политика, за всеки случай, ако този не е точният.

Всички места за престой в Vizela
Casa das CarpasCasa das Carpas9.3 · 211 отзиваQuinta Da LongraQuinta Da Longra9.3 · 38 отзиваQuinta das Lavandeiras - Caldas de VizelaQuinta das Lavandeiras - Caldas de Vizela9.4 · 16 отзиваQuinta de Sub-Ribas, ideal para famíliasQuinta de Sub-Ribas, ideal para famílias9.0 · 6 отзиваCasa da VilaCasa da Vila8.2 · 10 отзива
Hotel Bienestar Termas De Vizela

Популярни дестинации

  • Хотели в Rome
  • Хотели в London
  • Хотели в Milan
  • Хотели в Athens
  • Хотели в Kissimmee, FL
  • Хотели в Naples
  • Хотели в Dubai
  • Хотели в Buenos Aires
  • Хотели в Sao Paulo
  • Хотели в Istanbul
  • Хотели в Marrakech
  • Хотели в Rio de Janeiro
  • Хотели в Cape Town
  • Хотели в Lisbon
  • Хотели в Florence
  • Хотели в Budapest
  • Хотели в Manila
  • Хотели в Madrid
  • Хотели в Jakarta
  • Хотели в Málaga
  • Хотели в Tokyo
  • Хотели в Kuala Lumpur
  • Хотели в Porto
  • Хотели в Paris
  • Хотели в Ho Chi Minh City
  • Хотели в Florianópolis
  • Хотели в Nairobi
  • Хотели в Osaka
  • Хотели в Vienna
  • Хотели в Palermo
  • Хотели в New Delhi
  • Хотели в Hanoi
  • Хотели в Davenport, FL
  • Хотели в Cairo
  • Хотели в Bucharest
  • Хотели в Seville
  • Хотели в Canggu
  • Хотели в Ubud
  • Хотели в Tbilisi City
  • Хотели в Venice
  • Хотели в Split
  • Хотели в Barcelona
  • Хотели в Bangkok
  • Хотели в Mexico City
  • Хотели в Playa del Carmen
  • Хотели в Marbella
  • Хотели в Panama City Beach, FL
  • Хотели в Tulum
  • Хотели в Prague
  • Хотели в Albufeira
  • Хотели в Seoul
  • Хотели в Catania
  • Хотели в Warsaw
  • Хотели в Kyoto
  • Хотели в Bogotá
  • Хотели в Myrtle Beach, SC
  • Хотели в Belgrade
  • Хотели в Bologna
  • Хотели в Melbourne
  • Хотели в Mar del Plata
  • Приемат се домашни любимци хотели в Rome
  • С басейн хотели в Rome
  • Без стъпала и достъпно хотели в Rome
  • Безплатен паркинг хотели в Rome
  • Приемат се домашни любимци хотели в London
  • С басейн хотели в London
  • Без стъпала и достъпно хотели в London
  • Безплатен паркинг хотели в London
  • Приемат се домашни любимци хотели в Milan
  • С басейн хотели в Milan
  • Без стъпала и достъпно хотели в Milan
  • Безплатен паркинг хотели в Milan
  • Приемат се домашни любимци хотели в Athens
  • С басейн хотели в Athens
  • Без стъпала и достъпно хотели в Athens
  • Безплатен паркинг хотели в Athens
  • Приемат се домашни любимци хотели в Kissimmee, FL
  • С басейн хотели в Kissimmee, FL
  • Без стъпала и достъпно хотели в Kissimmee, FL
  • Безплатен паркинг хотели в Kissimmee, FL
  • Приемат се домашни любимци хотели в Naples
  • С басейн хотели в Naples
  • Без стъпала и достъпно хотели в Naples
  • Безплатен паркинг хотели в Naples
  • Приемат се домашни любимци хотели в Dubai
  • С басейн хотели в Dubai
  • Без стъпала и достъпно хотели в Dubai
  • Безплатен паркинг хотели в Dubai
  • Приемат се домашни любимци хотели в Buenos Aires
  • С басейн хотели в Buenos Aires
  • Без стъпала и достъпно хотели в Buenos Aires
  • Безплатен паркинг хотели в Buenos Aires
  • Приемат се домашни любимци хотели в Sao Paulo
  • С басейн хотели в Sao Paulo
  • Без стъпала и достъпно хотели в Sao Paulo
  • Безплатен паркинг хотели в Sao Paulo
  • Приемат се домашни любимци хотели в Istanbul
  • С басейн хотели в Istanbul
  • Без стъпала и достъпно хотели в Istanbul
  • Безплатен паркинг хотели в Istanbul
  • Хотели в Albania
  • Хотели в Argentina
  • Хотели в Armenia
  • Хотели в Australia
  • Хотели в Austria
  • Хотели в Azerbaijan
  • Хотели в Belgium
  • Хотели в Bosnia and Herzegovina
  • Хотели в Brazil
  • Хотели в Bulgaria
  • Хотели в Canada
  • Хотели в Chile
  • Хотели в China
  • Хотели в Colombia
  • Хотели в Croatia
  • Хотели в the Czech Republic
  • Хотели в the Dominican Republic
  • Хотели в Egypt
  • Хотели в Finland
  • Хотели в France
  • Хотели в Georgia
  • Хотели в Germany
  • Хотели в Ghana
  • Хотели в Greece
  • Хотели в Hungary
  • Хотели в India
  • Хотели в Indonesia
  • Хотели в Israel
  • Хотели в Italy
  • Хотели в Japan

Всички дестинацииМеста за престойХотелски резервацииМесечни & седмични цениБлокове от стаи & групиДостъпни стаиАвторски права върху изображенията

Помощ

  • Свържете се с нас
  • Как работи резервирането
  • Обадете се на (888) 789-8585

Открийте

  • Места за престой
  • Хотелски резервации
  • Месечни & седмични цени
  • Блокове от стаи & групи
  • Достъпни стаи

Условия и настройки

  • Условия за ползване
  • Политика за поверителност
  • Анулиране и възстановяване на средства
  • Достъпност

Относно Callstay

  • За нас
  • Авторски права върху изображенията
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. дружество.Цените са същите като при директна резервация.

Снимките са на техните автори, съгласно лицензите, посочени в нашия авторски права върху изображенията.